fbpx

Volajte: +421 917 547 056

V pracovné dni od 9:00 do 15:30 hod.

Výskumy z NASA potvrdzujú účinky magnetoterapie

Pulzná magnetoterapia pomáha miliónom ľudí na celom svete zlepšovať ich zdravie, zbavuje ich od symptómov rôznych ochorení a skvalitňuje im život. S postupom času sme svedkami ďalších a ďalších dôvodov, prečo je magnetoterapia skvelá voľba pre každú ženu a muža. Kto by si pomyslel, že práve NASA bude hlavným prispievateľom v úspešnom príbehu magnetoterapie? Áno, čítate správne! Výskumy robené v NASA potvrdzujú úžasné výhody tejto terapie.

Ako vlastne magnetoterapia funguje?

Predtým, ako začneme rozoberať závery z výskumov NASA, je dôležité si povedať pár vecí o magnetoterapii. Magnetoterapeutické prístroje spolupracujú s regeneračným procesom v tele, aby zmiernili bolesť tým, že obnovia schopnosť buniek správne fungovať.
Naše telo potrebuje elektrinu na to, aby správne pracovalo. Vďaka nej môže odosielať signály do mozgu a iných častí tela. Pulzná magnetoterapia spočíva v účinnom vyrovnávaní elektrického potenciálu buniek. Takto sa naštartuje proces, ktorým sa naše telo uzdravuje.

Čo vlastne NASA objavila?

Počas histórie urobila NASA neuveriteľný pokrok v objavovaní vesmíru. Vďaka tomu vidíme astronautov ako odvážnych ľudí, ktorí dokázali premeniť sen každého dieťaťa (cestovať do vesmíru) na skutočnosť. Avšak len málo ľudí vie, že u týchto astronautov sa vyvinuli rôzne zdravotné ťažkosti a to práve počas ich pobytov vo vesmíre.

Zdravotné riziká, ktoré sú spojené s vesmírnymi pobytmi zahrňujú:

  1. Problémy so srdcom
  2. Nedostatok spánku
  3. Strata sluchu
  4. Obličkové kamene
  5. Nebezpečenstvo ožiarenia
  6. Strata zraku
  7. Kognitívne problémy (poznávacie)

Nedostatok gravitácie negatívne ovplyvňuje kosti, svaly a kardiovaskulárny systém. Cestovanie astronautov z jedného gravitačného poľa do ďalšieho je pre ich telo veľmi náročné a preto si vyžaduje čas, aby sa tejto zmene prispôsobilo.
NASA neustále pracuje na rozsiahlych výskumoch, aby zminimalizovala vyššie spomenuté zdravotné riziká, ktoré sužujú astronautov počas pobytu vo vesmíre. Spočiatku ich výskumy neviedli k ničomu, kým nezačali skúmať magnetické pole a jeho účinky na ľudské telo.
Vedci z NASA použili ľudských darcov pre potreby ich štvorročného výskumu, aby určili účinky magnetického poľa na podporu rastu a obnovy ľudských tkanív. Použili žiaru odolné nervové tkanivo v snahe stimulovať jeho rast a obnovovanie bez ohľadu na použitú energiu. Výsledky odhalili, že všetky tkanivá preukazovali významný rast a schopnosť regenerovať práve vďaka magnetoterapii. Je tiež dôležité spomenúť, že magnetoterapia je silne spájaná s väčšou životaschopnosťou buniek.
Vedci potvrdili, že elektromagnetické pole môže byť naozaj použité na zlepšovanie funkcie buniek a s tým spojené zlepšenie zdravia. Ich zistenia zároveň ukázali, že elektromagnetické pole sa dá využiť aj pri vývoji tkaniva na transplantáciu, obnovu traumatizovaného tkaniva a na zmiernenie niektorých neurodegenera­tívnych chorôb. Taktiež môže spomaliť rozklad tkaniva.

Význam výskumu NASA

Význam tohto výskumu je, že taká autorita ako NASA potvrdila účinky elektromagnetických vĺn na zlepšovanie zdravia a funkcií buniek. Taktiež poukázal na to, že magnetoterapia môže úspešne riešiť problémy ako napríklad nedostatok energie, poruchy spánku, zápaly, bolesti kĺbov a svalov, symptómy chrípky a zhoršený prietok krvi. Toto sú aj najčastejšie dôvody, prečo sa ľudia obracajú na magnetoterapiu a taktiež sú to aj najčastejšie zdravotné problémy, ktorým musia čeliť astronauti.
Dlhodobé zanedbávanie týchto zdravotných komplikácií môže viesť k ešte závažnejším komplikáciám!

Zaujali Vás účinky pulznej elektromagneto­terapie na ľudské telo? Čo takto vyskúšať to na sebe?

Prístroje Ulticare LT-99 a Biotorus LT- 100 fungujú na princípe pulznej magnetoterapie. Našli si miesta v rehabilitačných centrách, kúpeľoch, zdravotníckych strediskách a v domovoch tisícov Slovákov. Pripojte sa k nim a začnite liečiť Vaše zdravotné ťažkosti v pohodlí domova, bez vedľajších účinkov.
Kliknite sem a dozviete sa viac.

Ak chcete vedieť viac o magnetoterapii

Pin It on Pinterest

Share This