fbpx

Liečebná metóda 21. storočia

(V žiadnom prípade neverte ničomu, čo sa tu dočítate. Vyskúšajte a urobte si názor sami)

Asi ste na tejto stránke skončili preto, že Vás trápia bolesti. Dobrá správa je, že ak budete čítať ďalej, vieme Vám pomôcť. Naše riešenie Vašich problémov nezahŕňa žiadne návštevy lekára, čakanie v čakárni či PNky, ktoré znižujú Vašu schopnosť postarať sa o rodinu.

Predstavte si doma liek, ktorý rieši množstvo zdravotných ťažkostí, dokonca aj veľmi závažných. Siahnete po ňom, keď Vás bolí hlava, chrbát, ruka či noha a ihneď ste na ceste k vytúženému zdraviu. Žiadny príbalový leták, žiadne vedľajšie účinky.

Predstavujeme Vám najpredávanejšie magnetoterapeutické prístroje 21. storočia

Veľmi dobre si uvedomujeme, že v oblasti zdravia chcete mať istotu, že ste sa rozhodli správne. Garantujeme Vám preto špičkovú kvalitu našich prístrojov, klinicky overené účinky a viac ako 170 000 spokojných zákazníkov na Slovensku. A keďže sme si istí všetkým, čo tu čítate, ponúkame Vám možnosť vyskúšať si naše prístroje úplne zadarmo, bez akýchkoľvek záväzkov. (No vieme, že potom si už bez prístroja nebudete vedieť predstaviť život. Štatisticky si každý druhý človek prístroj nechá).

A čo všetko magnetoterapia rieši?

Prístroj ULTICARE

Prístroj má tvar podložky, na ktorú si môžete pohodlne ľahnúť, sadnúť alebo položiť nohy či ruky. Práve vďaka jeho tvaru ho využívajú najmä ľudia, ktorí sa pri liečbe potrebujú pohodlne usadiť alebo si ľahnúť. Medicínsky prístroj UltiCare LT – 99 funguje na princípe pulznej magnetoterapie, ktorá preniká do hĺbky tela, kde ľudské bunky stimuluje k činnosti. Dlhodobé používanie prístroja UltiCare LT – 99 je maximálne bezpečné. Zabezpečuje to patentom chránená technológia, ktorá potláča návykovosť organizmu na pulzujúce magnetické pole. Vďaka tomu si Vaše telo na prístroj nenavykne a jeho účinnosť bude rovnaká aj po rokoch.

Prístroj BIOTORUS

Pulzné magnetické pole prístroja BioTorus LT – 100 preniká do hĺbky tela, kde ľudské bunky stimuluje k činnosti. Vďaka kruhovému tvaru prístroja je magnetické pole najúčinnejšie v jeho vnútornej časti. Z tohto dôvodu ho odporúčame “navliecť” na postihnuté miesto a následne zvoliť liečebný program, ktorý závisí od konkrétneho ochorenia. Dlhodobé používanie prístroja BioTorus LT – 100 je maximálne bezpečné. Zabezpečuje to patentovaná technológia NTS, ktorá obmieňa pulzy magnetického poľa. Vďaka tomu si Vaše telo na prístroj nenavykne a jeho účinnosť bude rovnaká aj po rokoch.

Vyplňte formulár alebo volajte +421 917 547 056

Keďže sme si istí skvelými výsledkami našich prístrojov, pokojne Vám umožníme ich bezplatné vyskúšanie.
Vypíšte formulár nižšie a my urobíme všetko preto, aby ste už o 48 hodín zistili, aké skvelé je riešiť zdravotné ťažkosti v pohodlí domova.

V krátkosti uveďte, na aké zdravotné problémy hľadáte riešenie.

Za účelom dohodnutia termínu a miesta stretnutia, prosím, uveďte Vaše celé meno a mesto, v ktorom žijete.

Uveďte Vaše telefónne číslo a email, na ktorých Vás bude kontaktovať náš zamestnanec ohľadom Vášho termínu bezplatnej skúšky.

Spracovanie osobných údajov

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

7 + 1 =

Pin It on Pinterest