Wiwe

Unikátny diagnostický prístroj

wiwe

Počúvajte svoje srdce!

Diagnostický zdravotnícky prístroj, vyvinutý odborníkmi teraz prichádza na Slovensko. Jedinečná metóda, ktorá vám kedykoľvek a kdekoľvek umožní mať vaše srdce pod kontrolou. V priebehu minúty urobí EKG, vyhodnotí stav vášho srdca, množstvo kyslíka v krvi, vaše fyzické aktivity v priebehu dňa, či určí možné riziká, ktoré sa nás budú týkať v blízkej či ďalekej budúcnosti. Všetky výsledky môžete okamžite odoslať svojmu lekárovi alebo mať na diaľku pod kontrolou zdravie vašich rodičov.

Dopyt na cenu

Ak máte záujem o informácie ohľadom ceny, kúpy a možnostiach financovania prístroja vyplňte tento formulár a my Vám radi odpovieme a vypracujeme cenovú ponuku. Ceny prístrojov sa líšia pretože existuje viac variantov. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať. Služba je bezplatná.

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

Počúvajte svoje srdce!

Vedeli ste, že až 49% ľudí na Slovensku zomiera na srdcovo-cievne ochorenia. Takmer 45 percent všetkých úmrtí patrilo na Slovensku do kategórie tých, ktorým sa dalo predísť, ak by bola poskytnutá optimálna zdravotná starostlivosť. Ide približne o 11.000 úmrtí, teda zabrániť by sa dalo približne každému druhému. Infarkt a mŕtvica tvorili takmer polovicu z nich.

Wiwe – Počúvajte svoje srdce!

Prístroj je kompatibilný s tabletmi a smartfónmi s operačným systémom iOS a Android. Stačí stiahnúť aplikáciu z App Store alebo z Google Play, spárovať Wiwe s Vaším zariadením pomocou funkcie Bluetooth a prístroj môžete začať okamžite používať. Dokonca ho viete použiť aj bez smartofónu alebo tabletu, pretože si ukladá merania do pamäte a po pripojení ich stiahne do aplikácie.

Aplikáciu stiahnete tu

Slovenský manuál vo formáte .pdf

Čo to stojí?

Naše prístroje nie sú pre každého. Aj preto pred kúpou akéhokoľvek prístroja odporúčame vstupnú konzultáciu.
Aby ste nekupovali mačku vo vreci, odporúčame jednorazové vyskúšanie prístroja. Potom sa viete ľahšie rozhodnúť, či je všetko podľa Vašich predstáv.

Vaša úvodná nezáväzná investícia je

Vstupná konzultácia

10 €

Profesionálne vyškolený človek s Vami konzultuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť o prístroji. Rovnako zistíme, či je pre Vás prístroj vhodný.

Jednorázové zapožičanie prístroja

10 €

Ak sa rozhodujete, či si kúpiť auto, určite sa v ňom chcete predtým previesť. My ponúkame to isté s tým, že Vám prístroj privezieme priamo domov, môžete si ho odskúšať a zistiť tak všetko ohľadom jeho používania.

Spolu

= 20 €

Neberte tieto peniaze ako výdavok. Ide o investíciu do Vášho zdravia, ktorá Vám môže priniesť ďalšie peniaze. Ak dnes pracujete v práci s bolesťami, je Váš výkon lepší alebo horší? Odstráňte problém a zlepšíte Váš život. A 20€ určite za to stojí!

Teraz pozor!
↓↓↓
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


V prípade, že sa rozhodnete včas, získate našu vstupnú konzultáciu + jednorazové vyskúšanie prístroja ZADARMO. Stačí vypísať formulár nižšie, na základe ktorého Vás budeme kontaktovať ohľadom dohodnutia presného termínu vstupnej konzultácie.

Akcia je časovo obmedzená!

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest