Ulticare LT-99

Pulzná Magnetoterapia

ulticare
98%
zákazníkov odporúča
120 000+
zákazníkov zakúpilo
Ulticare LT-99 je prístroj určený naliečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti (analgetický efekt), účinky uvoľňujúce svalové kŕče, protiopuchové účinky (protiedémové), hojivé a protizápalové účinky, tiež účinky regeneračné a účinky zlepšujúce prietok krvi (vazodilatačné). Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.
Skúška prístroja zadarmo
Vyplnením formulára získate možnosť vyskúšať si prístroj BIOquant NS. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín, kedy Vám prístroj doručíme. Služba je bezplatná.

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Dopyt na cenu
Ak máte záujem o informácie ohľadom ceny, kúpy a možnostiach financovania prístroja vyplňte tento formulár a my Vám radi odpovieme a vypracujeme cenovú ponuku. Ceny prístrojov sa líšia pretože existuje viac variantov. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať. Služba je bezplatná.

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

EBOOK ZADARMO

5 veci, ktoré by ste mali o magnetoterapii vedieť

Pripravili sme pre Vás eBook, kde nájdete 5 vecí, ktoré by ste mali o magnetorapii vedieť. Stačí, keď zadáte svoj email a my Vám ho zadarmo pošleme.

4.94.9/5 hviezdičiek
Napísať recenziu

13. marca 2018

Všetko to čo ostatný píšu,tak mi ho používame od roku 2002.Máme dobré skúsenosti.

Kerata Rudolf Jalovec

23. januára 2018

Anonymous

23. novembra 2017

Dobrý deň,tento mesiac to je už rok čo som si zakúpila Váš prístroj Ulticare LT-99.Prístroj som si kúpila na bolesti krížov a chrbtice.Po pravidelnom používaní bolesti ustúpili a neskôr zmizli.Nedávno som ho použila aj na bolesť kolena,kde mi tiež veľmi pomohol.Som rada,že teraz nemusím brať toľko lieky od bolesti.Doporučila by som ho každému.Ďakujem a prajem veľa takých spokojných zákazníkov.

Iveta Chovancová

22. novembra 2017

Dobry den. Sme spokojny z vaším výrobkom. Manželka ho pouzivala na liečbu karpalneho tunela čo jej obtiaže čiastočne zlepšovali no nakoniec musela aj tak ísť na operáciu. Mne bola doručená na liečbu prosraty no po dvoj mesačnom používaní sa mi objavilo krvacanie s prostaty a na odporučenie lekara som pouzivanie prerušil. Dakujem.

Milan kimlicka

25. septembra 2017

Dobry den velmi sme spokojny s vasimi vyrobkami, objednali sme si 2 pristroje UltiCare a Bioquant , ktore pouzivame v pohodli domova a velmi nam pomahaju, citime sa lepsie, nemusime siahat po liekoch.

Pavel Pali Sirka

23. augusta 2017

Prajem pekný deň! V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať spoločnosti ORIN, za skvelé výrobky, ktoré môžeme používať v pohodlí nášho domova a že máme možnosť starať sa o svoje zdravie!!! Mám zakúpený prístroj UltiCare LT-99 – zmiernili sa mi bolesti paty( ostrohy),zvýšila sa pohyblivosť drobných kĺbov prstov…/ a prístroj Bioquant NS,- upravili sa mi hodnoty LDL cholesterolu, stabilizoval sa krvný tlak – žiadne lieky neužívam. Som s nimi spokojná a vrelo odporúčam každému!!!!! Ostávam s pozdravom Silvia R. 🙂

Silvia Radoova

Prečo práve ULTICARE a aké sú výnimočné vlastnosti oproti iným prístrojom?

 •  ako jediný prístroj disponuje európskym patentom NTS technológie
 • viac ako 20-ročné skúsenosti výrobcu s vývojom a výrobou prístrojov pre pulznú magnetoterapiu
 • len pri vývoji prístroja ULTICARE stáli MUDr. Jeřábek CSc. a MUDr. Chvojka CSc.
 • takmer žiadna poruchovosť – záruka 24 mesiacov
 • možnosť rozšírenia záruky na 36 mesiacov
 • po dobu celej záruky Vám poskytujeme bezplatné poradenstvo pre prístroj ULTICARE „lekár cez internet“

Významné prednosti prístroja ULTICARE

 • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru alebo dlahu
 • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti
 • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele
 • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku
 • nemá žiadne známe vedľajšie účinky
 • liečba je absolútne bezpečná
 • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry

Na aké ochorenia je prístroj vhodný?

Bolesť čeľustného kĺbu
Bolesť hlavy
Bolesti chrbtice
Bolesti krčnej chrbtice
Bolesti krížov
Bolesti po prasknutých cystách
Bolesti svalov
Detská mozgová obrna
Hemoroidy
Hernia disku
Syndróm karpálneho tunela
Migréna
Nočné pomočovanie detí
Obrna lícneho nervu
Osteoporóza
Osteoporóza bedrového kĺbu
Parkinson
Pomliaždeniny
Popáleniny – omrzliny
Prechodné poruchy zraku
Skleróza multiplex
Sudeckov syndróm
Športové problémy
Tenisový lakeť
Tinitus
Trojklanný nerv
Vred predkolenia – Bércove vredy
Zápal močového mechúra
Zápal priedušiek
Zlomeniny

Prístroj UltiCare LT-99 používam už rok, dávam si ho každý deň a je to skutočne zázrak. Som po operácii chrbtice a neustále sa mi vracali bolesti, tento magnet mi chrbát upokojil a môžem vďaka nemu pracovať. Ak náhodou prechladnem, alebo chrbát preťažím zapnem si silnejší program, alebo pustím viac krát denne. Účinky UltiCare prístroja pocítite ihneď a ja ďakujem firme ORIN, že vyvinula prístroj, ktorý mi pomáha ku kvalitnejšiemu životu.

Anka Šišková

Herečka

Členovia strieborného slovenského štvorkajaku v zložení Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr, ktorý získali na Olympiáde v Pekingu vo finále K4 rýchlostných kanoistov na 1000 m strieborné medaily používajú od februára 2011 liečebný a regeneračný prístroj BioTorus LT-100.

Členovia strieborného slovenského štvorkajaku

Michal Riszdorfer, Juraj Tarr, Erik Vlček a Richard Riszdorfer

Touto cestou by som chcela v mene všetkých chorých na sclerosis multiplex v klube SM Nové Zámky poďakovať za prístroj UltiCARe na magnetoterapiu.

Tento prístroj som využívala aj ja počas jedného mesiaca. Už po dvoch týždňoch som pociťovala zmiernenie bolestí v mäkkých svalových tkanivách a v drobných kĺboch na rukách. Postupom času ustupovalo i brnenie v oblasti predkolenia a predlaktia. Zmiernili sa i migrenózne bolesti hlavy. Taktiež sa mi uľavilo pri častom močení, nie je to také časté ako to bolo.

Táto terapia mi umožnila znížiť dennú dávku liekov. Mesiac prešiel a prístroj putoval k ďalšiemu členovi klubu SM Nové Zámky a už teraz sa teším na dobu, kedy budem môcť prístroj znovu používať.

Ešte raz Vám chcem poďakovať za seba i za všetkých členov klubu SM Nové Zámky a chcem Vám zaželať veľa pracovných , osobných úspechov a veľa spokojných zákazníkov.

Veronika Frndová

predsedníčka klubu

Vážená firma ORIN

Od roku 2005 na našej klinike používame Vami darovaný liečebný prístroj Ulticar LT 99.

Prístroj sme aplikovali pri pacientoch s diagnózou Coxarthrosis a Bechterew. Na základe spätnej odozvy od pacientov môžeme vyhlásiť že napomohol k zlepšeniu pohybového ústrojenstva, pacienti ľahšie vykonávajú každodenné práce. Stále máme viac chorých pacientov, ktorých liečime touto metodóu. Veríme, že do budúcna sa tento liečebný prístroj dostane aj na iné kliniky ktoré ho úspešne dokážu používať pri liečení.

Pálosi Rita

Zdravotnícke centrum DEBRECEN, III. fyzioterapeutická klinika

Týmto vyslovujeme poďakovanie spoločnosti ORIN Slovakia za liečebný prístroj Ulticare LT-98, ktorý prispel k zlepšeniu zdravotného stavu prezidenta Slovenskej republiky (Rudolfa Schustera).

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky
regionálne pracovisko Košice

Ing. Jozef Širotňák

Riaditeľ regionálneho pracoviska

Vážená spoločnosť ORIN,

Dovoľte, aby som v mene športovcov Slovenského paralympijského výboru poďakoval za zapožičanie magnetoterapeutického prístroja ULTICARE LT-99 Maxi, ktorý naši športovci plne využívali pred a aj počas paralympijských hier v Londýne. Ďakujeme za Vašu podporu, ktorá umožnila našim paralympionikom využívať Ulticare LT-99 dlhodobo. Aj vďaka Vašim prístrojom sme mohli uspieť na paralympijských hrách v Londýne. Želáme Vám veľa pracovných a osobných úspechov. S úctou

PhDr. Ján Riapoš, PhD

predseda SPV

Vážený pane,

dovoľte mi oneskorene poďakovať za Vašu pomoc a podporu počas svetového šampionátu.

Váš prístroj na princípe pulzného magnetického poľa nám veľmi pomohol.

Nanešťastie sa nám nepodarilo stretnúť, všetci hráči a vedenie francúzskeho družstva Vám chcú vysloviť poďakovanie za Vašu efektívnosť a pohotovosť.

Dúfame v čoskoré stretnutie alebo prípadnú ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou. Važený pane, príjmite môj srdečný pozdrav.

Dr. Jean-Marcel FERRET

lekár francúzskeho futbalového družstva

Milí priatelia,

v úvode môjho listu vás všetkých srdečne pozdravujem na dnešnom vašom stretnutí. Chcel som Vám z celého srdca osobne poďakovať za liečebný magnetoterapeutický prístroj BIOTORUS, spoznať hlbšie rodinu pracovníkov spoločnosti Orin Slovakia, ale klubové povinnosti mi to neumožnili.

Hokejová sezóna bola veľmi náročná a tvrdá, mnohokrát som po zápasoch a osobných súbojoch prichádzal domov ubolený. V mesiaci február ma oslovil p. Ing. Strukan, ukázal mi Váš liečebný prístroj ako aj možnosti jeho použitia. Prístroj BIOTORUS používam od 11.02.2011 hlavne pri bolestiach krížov, triesel, kolien a narazeného svalstva. Je to môj „doktorko“, ktorý ma sprevádza na každý zápas. Z doterajších skúseností môžem skonštatovať, že prístroj sa mi veľmi osvedčil a nemal by chýbať v príručnej batožine žiadneho vrcholového športovca.

Na záver môjho listu Vám prajem veľa zdravia, osobných a pracovných úspechov.

S pozdravom

Peter Bartoš

Kapitán HC Košice (2005-2011)

Magneto-terapeutický prístroj Biotorus LT-100 používame v našom hokejovom klube HKM Zvolen asi 6 mesiacov. Jeho analgeticko-myorelaxačné účinky na muskuloskeletálny systém ocenilo už množstvo našich vrchovolových hráčov či už Podkonický, Brabenec, Čierny a ďalší. Väčšina z nich už opakovane, keďže zranenia sú pri tomto druhu športu veľmi časté a neraz si vyžadujú pomerne dlhý čas rekonvalescencie. Biotorus LT-100 sme najčastejšie používali v kombinácií s prístrojom UltiCare LT-99 pri vertebrogénnych bolestiach, po úrazoch (kontúzie, podvrtnutia, natiahnutia, parciálne ruptúry, po fraktúrach, svalové spazmy, úponové bolesti, PHS). Opakovane ho použil Andrej Podkonický pri liečení bolestivého bedrového kĺbu, Kamil Brabenec po kontúzii predkolenia, Peter Zuzin po úrazy paty, Matej Síkela a Ján Ťavoda po fraktúrach predkolenia, Jaroslav Obšut, Lukáš Jurík a Ladislav Čierny pri bolestiach triesla. Prístroj používame ako samostatnú liečebnú modalitu, alebo ako doplnok ku farmakologickej liečbe alebo LTV. Jeho veľkou výhodou je aj jednoduchá obsluha ktorú zvládne aj samotný pacient, v našom prípade náš klubový masér. Počas doterajšieho využívania jeho liečebných funkcií sme sa nestretli so žiadnymi nežiadúcimi účinkami. Hlavným prínosom prístroja Biotorus je pre nás urýchlenie regenerácie našich hráčov po zraneniach, operáciach alebo pri bolestivých stavoch a tým skorší návrat do hry.

MUDr. Breznický Jozef, FNsP F.D.R. Banská Bystrica

Ortopéd, klubový lekár HKM Zvolen

Pulzné magnetické pole má dnes využitie

 

 • v medicíne,
 • v kúpeľnej liečbe,
 • v domácej rehabilitácii.

Liečebné účinky magnetického poľa:

 • pozitívny vplyv na biochemické a biofyzikálne reakcie v bunkách,
 • zlepšenie priechodnosti bunečných membrán,
 • zlepšenie zásobovania buniek kyslíkom,
 • zlepšenie látkovej výmeny v bunkách.

Ovplyvňovanie živých buniek zaznamená centrálny nervový systém, ktorý prostredníctvom imunitného systému začne samoliečebné procesy v organizme.

 •  unikátna patentovaná technológia
 • eliminuje návykovosť organizmu na pulzné magnetické pole

U bežných magnetoterapeutických prístrojov (vrátane „veľkých” prístrojov používaných v nemocniciach) pri dlhodobej aplikácii pulzného magnetického poľa dochádza k javu, kedy si organizmus tzv. zvykne na magnetické pole s rovnakou frekvenciou, alebo rovnako sa opakujúcou frekvenciou, a potom už tak správne a účinne nereaguje na pulzné magnetické pole.

Výrobca prístroja UltiCARe LT-99 a BioTorus LT-100 preto prepracoval a patentoval nové postupy generovania pulzov, ktoré podľa skúseností zvyšujú účinnosť prístroja. V praxi to znamená, že generované frekvencie sa nikdy neopakujú rovnako (Never The Same NTS). Táto technológia je unikátna, a je použitá iba u prístroja UltiCARe.

Túto technológiu dávame do pozornosti hlavne z toho dôvodu, že sa jedná o patentom chránený unikát, ktorý nemá žiadny podobný prístroj pre liečbu a rehabilitáciu pulzným magnetickým poľom, a preto Vám prináša úplne novú, vyššiu kvalitu oproti podobným prístrojom, alebo predchádzajúcim modelom.

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest