fbpx

Volajte: +421 917 547 056

V pracovné dni od 9:00 do 15:30 hod.

STOP! Ako môžete zastaviť dýchavičnosť počas korony a po jej prekonaní?

od | feb 25, 2021 | Nezaradené

Mne už nič nepomôže. Vyskúšal som už všetky možnosti. Je to stratené. Ak ste si aj Vy niekedy povedali tieto vety, pravdepodobne ste uviazli v opakovaní chyby, ktorej sa my ľudia často dopúšťame. Čo je to? Dozviete sa v tomto článku. A prezradíme Vám aj to, čo robiť, aby ste sa problému s dýchaním zbavili raz a navždy.

Ľudia najčastejšie hovoria o týchto príznakoch

Pocit nedostatku vzduchu, zrýchlené či prehĺbené dýchanie. Tak na tieto príznaky sa najčastejšie sťažujú COVID pozitívni pacienti. Dokonca aj týždne či mesiace po prekonaní ochorenia sa sťažujú na neustupujúcu dýchavičnosť.

Stalo sa to už aj Vám?

Z neustálej dýchavičnosti začínate byť nervózni, dokonca nevládzete tak, ako predtým. Problém Vám robí výjsť na tretie poschodie. Lieky Vám nezaberajú a Vy začínate mať pocit, že táto situácia sa nikdy neskončí. Vzdáte sa a naučíte sa s týmto zdravotným problémom žiť. A tu pre Vás začína ďalší problém. Rozhodli ste sa totiž žiť život v obmedzeniach, ktorý postupne vedie k trvalej nespokojnosti. Ale čo ak túto situáciu môžete vyriešiť?

Čo Vám môže pomôcť?

Existuje liečebná metóda, pri ktorej dochádza k okysličeniu celého organizmu, vďaka čomu môžete zminimalizovať dýchavičnosť. Ako to funguje? Používaním tejto metódy pomáhame od seba oddeliť červené krvinky, zabrániť tzv. „retiazkovaniu“ a tým zlepšiť prenos kyslíka z pľúc do celého organizmu. Metóda nemá žiadne vedľajšie účinky. Trvá 30 minút denne a všetko sa deje v pohodlí Vašej obývačky. Táto metóda je klinicky testovaná, bezbolestná a účinná.

Pozrite sa, čo hovoria ľudia, ktorí si už túto metódu vyskúšali

Čo môžete dosiahnuť pravidelným používaním tejto metódy?

  1. Znížiť alebo úplne odstrániť stav dýchavičnosti
  2. Zlepšiť reológiu (vlastnosti) krvi
  3. Zvýšiť fyzický výkon

+ zoznam pokračuje ďalej

Chcete si aj Vy ZADARMO vyskúšať metódu, ktorá pomohla tisíckam ľudí na Slovensku?

Mgr. Lívia Junásová
Tím ORIN

Pin It on Pinterest

Share This