fbpx

Laserová terapia

(Naše odporúčanie: Neverte ničomu, čo sa tu dočítate. Vyskúšajte a urobte si názor sami)

Sme svetová jednotka! Bohužiaľ, v úmrtnosti na srdcovo-cievne choroby…

Najčastejšou príčinou úmrtia Slovákov sú srdcovo-cievne ochorenia. OECD zverejnila rebríček, podľa ktorého sme v tejto oblasti na prvom mieste v rámci krajín Európskej únie. Ochorenia ako vysoký tlak, vysoký cholesterol, cukrovka atď. prakticky nebolia. Preto ich neriešime a keď áno, siahneme po liekoch. A to je len jeden zo spôsobov, ako tieto ochorenia riešiť.

Laserová terapia ako alternatíva

BIOquant NS

Medicínsky prístroj BIOquant NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla. Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s cieľom zlepšenia prúdenia krvi.

Prečo nos? V nose máme jedny z najtenších ciev, cez ktoré laserové svetlo ľahko preniká.

Ako to funguje? Predstavte si, že stojíte na brehu mora a narážajú do Vás vlny. Tak isto funguje aj laser prístroja BIOquant NS. Naráža na červené krvinky, oddeľuje ich od seba a tým pomáha zlepšovať vlastnosti krvi. Zlepšuje sa prenos kyslíka, zlepšuje sa látková výmena, výsledkom čoho je lepšie fungovanie nášho srdcovo-cievneho systému. 

Na Slovensku tento prístroj používa viac ako 25 000 ľudí so skvelými výsledkami. Nemusíte ničomu veriť, pozrite si ich názor a určite si sami vyskúšajte tento prístroj. Je to bezplatné!

↓↓↓

Vyplňte formulár alebo volajte +421 917 547 056

Keďže sme si istí skvelými výsledkami našich prístrojov, pokojne Vám umožníme ich bezplatné vyskúšanie.
Vypíšte formulár nižšie a my urobíme všetko preto, aby ste už o 48 hodín zistili, aké skvelé je riešiť zdravotné ťažkosti v pohodlí domova.

V krátkosti uveďte, na aké zdravotné problémy hľadáte riešenie.

Za účelom dohodnutia termínu a miesta stretnutia, prosím, uveďte Vaše celé meno a mesto, v ktorom žijete.

Uveďte Vaše telefónne číslo a email, na ktorých Vás bude kontaktovať náš zamestnanec ohľadom Vášho termínu bezplatnej skúšky.

Spracovanie osobných údajov

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

15 + 4 =

Pin It on Pinterest