BIOquant® NS

bioquant

93%

zákazníkov odporúča

25 000+

zákazníkov zakúpilo

Jedným z riešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant® NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý v súčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí. BIOquant® NS   je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom v zdravotníckych zariadeniach aj v domácnosti.

Skúška prístroja zadarmo

Vyplnením formulára získate možnosť vyskúšať si prístroj BIOquant NS. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín, kedy Vám prístroj doručíme. Služba je bezplatná. Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod. Tel. číslo: 0917 493 800

Dopyt na cenu

Ak máte záujem o informácie ohľadom ceny, kúpy a možnostiach financovania prístroja vyplňte tento formulár a my Vám radi odpovieme a vypracujeme cenovú ponuku. Ceny prístrojov sa líšia pretože existuje viac variantov. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať. Služba je bezplatná. Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod. Tel. číslo: 0917 493 800

4.44.4/5 hviezdičiek

(60+ recenzií)

Napísať recenziu

10. apríla 2018

Dobrý deň som mimoriadne spokojný mojej mame z používaním prístroja z mizla cukrovka a mne bolesť ramena vrelo odporúčam keby som ho nemal tak som už v nemocnici možno aj by bola amputácia žiadne mastičky mi nepomohli ale prístroj najlepší na svete áno aj na cholesterol mal som 5.2

Mirko Villant

4. apríla 2018

Prajem pekný deň, očakávanie bolo veľké, ale výsledok nulový. Prístroj , keď bude možné vrátim.Nie som pesimista, ale ako som už v prvých riadkov písala …….., prístroj používam pravidelne!!! Prajem pekný deň.

Chrenková G.

Response from ORIN Slovakia

Dobrý deň, mrzí nás Vaša zlá skúsenosť. Kolega Vás bude ihneď kontaktovať pre vyriešenie problému. Tím Orin

24. februára 2018

Používaním prístroju Bioquant sa mi znížil cholesterol a triglyceridy,prístroj mi pomohol aj pri pocite studených nóh. Manželovi upravil krvný tlak.Pri používaní prístroja sa cítime lepšie

Janka Propperová

23. februára 2018

Používaním prístroja Bioquant: 1. sa mi znížil LDL cholesterol a triglyceridy. Mám hodnotu pod 5. 2. Som liečená na krvný tlak (vysoký). Používaním prístroja mám tlak 129/85 a tiež mi lekár znížil dávku liekov. 3. Často som mala veľmi opuchnuté končatiny v členkoch, používaním prístroja sa postupne opuch stráca. 4. Na jar v lete som mala večne herpes na hornej pere, už viac ako rok sa neobjavil. Zvýšila sa mi imunita, pretože nebývam ani prechladnutá, ani chorá. Dokonca moja koža je menej alergická na slnko a môžem sa aj opaľovať trochu bez vyhádzaných pupienkov na koži.

Mgr. Luciaková

10. februára 2018

Milan Martinec

9. februára 2018

Marcela Majerčíková

  • Na ktoré ochorenia je vhodný?

Alzheimerova choroba
Astma
Cukrovka
Cholesterol
Dýchavičnosť
Kŕčové žily
Náhla mozgová príhoda
Nízky krvný tlak
Poruchy prekrvenia prstov
Srdcová arytmia
Srdcový infarkt
Studené nohy
Tuky v krvi
Vysoký krvný tlak
Zelený zákal
Žilová nedostatočnosť

  •  Prečo sa ožaruje nosová dutina?

Nosová dutina má výnimočnú pozíciu – nachádza sa blízko mozgu. Mozog je nervové centrum celého tela. V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Krv z celého tela prechádza ožarovanou oblasťou približne každých 30 minút. Za tento čas sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele, čo následne prináša viac kyslíka do mozgu a celého tela. Zlepšuje sa prietok krvi, načo pozitívne reaguje aj nervový systém.

  • Aké účinky môžem dosiahnuť pravidelným používaním BIOquantu NS?

Pri pravidelnom a správnom používaní prístroja BIOquant® NS môžete pozorovať tieto účinky: 1. Podpora prúdenia krviniek 2. Vplyv na hladinu lipidov v krviniek 3. Okysličenie tela 4. Nižšia pravdepodobnosť tvorby zrazenín v krvi 5. Stabilizácia krvného tlaku 6. Prekrvenie mozgu 7. Zlepšenie fyzického a psychického stavu používateľov 8. Zlepšenie mikro-cirkulácie a krvného obehu v dolných končatinách

  • Ako pôsobí na krv?

Nosová dutina má výnimočnú pozíciu – nachádza sa blízko mozgu. Mozog je nervové centrum celého tela. V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Krv z celého tela prechádza ožarovanou oblasťou približne každých 30 minút. Za tento čas sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele, čo následne prináša viac kyslíka do mozgu a celého tela. Zlepšuje sa prietok krvi, načo pozitívne reaguje aj nervový systém.

  • Ako mi BIOquant NS pomôže na vysoký krvný tlak?

Používaním medicínskeho prístroja BIOquant NS  zlepšujeme schopnosť červených krviniek okysličovať sa v pľúcach a odstraňovať oxid uhličitý z tela, čo má pozitívny vplyv na všetky vnútorné orgány, metabolizmus a zdravie. Je to dôležité pri nedostatočnom okysličení a prekrvení orgánov alebo tkanív. Vďaka tomu dokážeme upraviť svoj krvný tlak.

  • Kedy a kto nemôže prístroj používať?

– pri stavoch spojených s krvácaním
– pri aktívnych nádorových ochoreniach v procese onkologickej liečby
– tehotné ženy
– ľudia so zníženou zrážanlivosťou krvi

  • Môžem prístroj Bioquant NS používať aj keď mám kardiostimulátor?

Áno

  • Je vhodné použiť BIOquant NS aj pri nízkom krvnom tlaku?

Áno. Používaním medicínskeho prístroja BIOquant NS  zlepšujeme schopnosť červených krviniek okysličovať sa v pľúcach a odstraňovať oxid uhličitý z tela, čo má pozitívny vplyv na všetky vnútorné orgány, metabolizmus a zdravie. Je to dôležité pri nedostatočnom okysličení a prekrvení orgánov alebo tkanív. Vďaka tomu dokážeme upraviť svoj krvný tlak.

  • Je laser pre človeka bezpečný?

BIOquant je laserový prístroj 1. triedy a patrí medzi najbezpečnejšie laserové prístroje.

Špecifikácia GaAlAs polovodičový laser Vlnová dĺžka 650nm – laserová dióda Vlnová dĺžka 810nm – LED infra dióda Batéria DC 3,7 – 4,2 V, nabíjateľná 1300mAh Typ: Li-Pol Doba nabíjania: 3 hod. Nabíjačka je súčasťou balenia. Prístroj je vyrobený na Slovensku.

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest