BIOquant® NS

4.5
bioquant
93%
zákazníkov odporúča
25 000+
zákazníkov zakúpilo
Jedným z riešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant® NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý v súčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí. BIOquant® NS   je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom v zdravotníckych zariadeniach aj v domácnosti.
Skúška prístroja zadarmo

Vyplnením formulára získate možnosť vyskúšať si prístroj BIOquant NS. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín, kedy Vám prístroj doručíme. Služba je bezplatná.

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Dopyt na cenu

Ak máte záujem o informácie ohľadom ceny, kúpy a možnostiach financovania prístroja vyplňte tento formulár a my Vám radi odpovieme a vypracujeme cenovú ponuku. Ceny prístrojov sa líšia pretože existuje viac variantov. Do troch dní od vyplnenia formulára Vás budeme telefonicky kontaktovať. Služba je bezplatná.

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

4.54.5/5 hviezdičiek

10. novembra 2017

Asi jeden rok mám Vaš prístroj a velmi som spokojný. Odvtedy mòj zdravotný stav sa zlepšil napriek tomu, že mám 63 rokov. Ďakujem.

Antony

5. novembra 2017

Kúpili sme si Bioquant NS spolu s manželom. Manžel na liečbu diabetesu a ja na vysoký krvný tlak. Manžel nemal s prístrojom trpezlivosť a tak ho prestal používať, ja ho používam s jednou prestávkou, na dovolenke som bola bez prístroja. Krvný tlak sa mi upravil, som s prístrojom spokojná. Mala som aj svalové bolesti, tie som si podľa návodu nevedela liečiť. Mohol by návod byť napísaný zrozumiteľnejšie.

Elena Kramaričová

4. novembra 2017

Denne používam Bioquant od vašej firmy,zatiaľ som s ním spokojná.

Darina Teremová

Napíšte recenziu

Recenzia sa zobrazí do 24h od jej odoslania.

Lekári

Zákazníci

 • Prečo sa ožaruje nosová dutina?

Nosová dutina má výnimočnú pozíciu – nachádza sa blízko mozgu. Mozog je nervové centrum celého tela. V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Krv z celého tela prechádza ožarovanou oblasťou približne každých 30 minút. Za tento čas sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele, čo následne prináša viac kyslíka do mozgu a celého tela. Zlepšuje sa prietok krvi, načo pozitívne reaguje aj nervový systém.

 • Aké účinky môžem dosiahnuť pravidelným používaním BIOquantu NS?

Pri pravidelnom a správnom používaní prístroja BIOquant® NS môžete pozorovať tieto účinky:

1. Podpora prúdenia krviniek
2. Vplyv na hladinu lipidov v krviniek
3. Okysličenie tela
4. Nižšia pravdepodobnosť tvorby zrazenín v krvi
5. Stabilizácia krvného tlaku
6. Prekrvenie mozgu
7. Zlepšenie fyzického a psychického stavu používateľov
8. Zlepšenie mikro-cirkulácie a krvného obehu v dolných končatinách

 • Ako pôsobí na krv?

Nosová dutina má výnimočnú pozíciu – nachádza sa blízko mozgu. Mozog je nervové centrum celého tela. V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Krv z celého tela prechádza ožarovanou oblasťou približne každých 30 minút. Za tento čas sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele, čo následne prináša viac kyslíka do mozgu a celého tela. Zlepšuje sa prietok krvi, načo pozitívne reaguje aj nervový systém.

 • Ako mi BIOquant NS pomôže na vysoký krvný tlak?

Používaním medicínskeho prístroja BIOquant NS pomáhame zlepšiť funkciu krvi. Odpad z červených krviniek sa rozpúšťa, odplavuje sa vylučovacími cestami a krv nie je taká hustá. Následne krv dokáže roznášať oveľa viac kyslíka. Práve ten je najpodstatnejší pre správnu funkciu orgánov, mozgu, svalov, a tak pri dlhodobom používaní sa človek začne cítiť lepšie. Srdce nie je tak namáhané, oveľa lepšie pumpuje redšiu krv a dokonalejšie okysličuje organizmus, a tým sa upravuje aj krvný tlak.

 • Kto nemôže prístroj používať?

Prístroj nieje vhodný:

 • pre tehotné ženy
 • pre ľudí so zníženou zrážanlivosťou krvi
 • pre ľudí s aktívnym nádorovým ochorením v procese onkologickej liečby
 • pri stavoch spojených s krvácaním
 • pri veľmi hlbokých ranách (používať až po zacelení)
 • pre deti mladšie ako 3 roky- Deti môžu prístroj používať len pod dozorom dospelej osoby podľa návodu na použitie

 

 • Môžem prístroj Bioquant NS používať aj keď mám kardiostimulátor?

Áno, ľudia s kardiostimulátorom môžu používať prístroj BIOquant NS. Avšak počas aplikácie musí byť BIOquant vzdialený minimálne 40 cm od kardiostimulátora.

 • Je vhodné použiť BIOquant NS aj pri nízkom krvnom tlaku?

Používaním medicínskeho prístroja BIOquant NS pomáhame zlepšiť funkciu krvi. Odpad z červených krviniek sa rozpúšťa, odplavuje sa vylučovacími cestami a krv nie je taká hustá. Následne krv dokáže roznášať oveľa viac kyslíka. Práve ten je najpodstatnejší pre správnu funkciu orgánov, mozgu, svalov, a tak pri dlhodobom používaní sa človek začne cítiť lepšie. Srdce nie je tak namáhané, oveľa lepšie pumpuje redšiu krv, lepšie ju pretlačí a dokonalejšie okysličuje organizmus, čím sa upravuje aj krvný tlak.

 • Je laser pre človeka bezpečný?

Áno. BIOquant NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla a správne nastavené rozmery optického vlákna. To vytvára vlastnosti svetla považované za bezpečné pre ľudí. Laserové svetlo na konci nosového aplikátora má vysokú rozbiehavosť, ktorá výrazne znižuje hustotu svetelného výkonu s rastúcou vzdialenosťou od aplikátora. Z tohto dôvodu je BIOquant laserový prístroj 1. triedy a patrí medzi najbezpečnejšie laserové prístroje.

Špecifikácia

GaAlAs polovodičový laser
Vlnová dĺžka 650nm – laserová dióda
Vlnová dĺžka 810nm – LED infra dióda
Batéria

DC 3,7 – 4,2 V, nabíjateľná 1300mAh
Typ: Li-Pol
Doba nabíjania: 3 hod.
Nabíjačka je súčasťou balenia.

Prístroj je vyrobený na Slovensku.

Rýchle kontakty

Sekretariát

Gondová Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55

Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest

Share This