fbpx

Volajte: +421 917 547 056

V pracovné dni od 9:00 do 15:30 hod.

Prečo by mal mať prístroj WIWE každý?

od | apr 26, 2022 | Blog

Volám sa Lucia a myslím si, že prístroj WIWE by mal mať doma každý.

Prečo?

Aby ste nemuseli žiť s otázkami, na ktoré už nikdy nedostanete odpoveď.

Slováci najčastejšie umierajú na srdcovo-cievne ochorenia. Mnohí sa dlhodobo liečia, no veľa z nich ani nevie, že majú nejaký problém. Prečo? Pretože vysoký krvný tlak nebolí.

Prečo píšem tento článok?

Pred niekoľkými rokmi mi náhle umrel otec. Nebol to starší človek, zomrel len 2 dni pred oslavou 50-tich narodenín. A tak sa oslava zmenila na kar. Čo sa stalo? Otec sa liečil už dlhšie na vysoký krvný tlak. Mal nastavenú liečbu, ale tým, že bol pracujúci človek a mal veľa povinností, zanedbával prehliadky. To sa mu stalo osudným. Aorta to už nevydržala. Len tak, bez varovania a bol koniec.

Po niekoľkých rokoch som sa dostala k prístroju WIWE. Vtedy prišla tá otázka. Ak by tento prístroj používal môj otec, žil by ešte?

Diagnostika WIWE totiž vyhodnocuje riziko srdcového infarktu a mozgovej príhody. V domácich podmienkach dokáže vyhotoviť záznam EKG, a to s presnosťou až 98,69%. Vyhodnotí hladinu kyslíka v krvi a mnoho iných parametrov. Všetky výsledky Vám ukladá, vďaka čomu ich môžete konzultovať s ošetrujúcim lekárom.

Ja sa už odpoveď na túto otázku nikdy nedozviem, ale viem, že ľudia, ktorí sa liečia na srdcovocievne ochorenia, by tento prístroj mali mať doma.

Ak ste sa dočítali až sem, tak môžete využiť zľavu 50 Eur na diagnostiku WIWE.

Stačí ak zadáte zľavový kód: ORIN50

Chcete mať svoje zdravie a zdravie svojich blízkych pod kontrolou?

PS: Ak viete o niekom, koho by tento článok mohol zaujímať, pokojne ho prezdieľajte.  Nikdy neviete, komu zachránite život.

Lucia Spodniaková
Tím ORIN

Pin It on Pinterest

Share This