fbpx

BIOQUANT® NS

Až 49% všetkých úmrtí na Slovenku zapríčinia srdcovo-cievne ochorenia. Aj napriek preventívnym opatreniam umiera v súčasnosti na kardiovaskulárne choroby stále viac ľudí ako na všetky typy nádorov. Na Slovensku si udržujú svoje prvenstvo už od roku 1950.

Čo sú srdcovo-cievne ochorenia?

N

Vysoký či nízky krvný tlak

N

Vysoký cholesterol

N

Ateroskleróza

N

Cukrovka

N

Srdcová arytmia

Ak trpíte niektorým z týchto ochorení, zvýšte pozornosť. Ukážeme Vám spôsob, ako znížiť riziko a následky týchto ochorení takmer na nulu.

V dnešnej technologicky veľmi pokročilej dobe sa ľudstvo snaží nájsť rôzne spôsoby, ako znížiť riziko predčasného úmrtia na bežné ochorenia. Vysoký tlak berieme dnes ako súčasť našich životov, každý druhý Slovák nad 40 rokov má problémy s tlakom. No vysoký krvný tlak môže poškodiť organizmus mnohými spôsobmi. Jedným z nich je zvýšená námaha srdca a ciev. Srdce musí počas dlhého obdobia pracovať ťažšie a má tendenciu zväčšiť sa. K najčastejším príznakom patrí dýchavičnosť po fyzickej námahe.

BIOQUANT® NS je jedinečné riešenie srdcovo-cievnych ťažkostí bez vedľajších účinkov.

BIOquant® NS je prístroj, ktorý pomocou ožarovania krvi laserovým svetlom pomáha meniť vlastnosti krvi. Zložité? Tak si predstavte, že stojíte na brehu mora a narážajú do Vás vlny. Rovnako tak laserové svetlo prístroja naráža na naše červené krvinky a oddeľuje ich od seba. Tým zlepšuje ich schopnosť naviazať na seba kyslík, živiny a látky, ktoré sú predmetom látkovej výmeny. Naopak, lepšie z tela odvádzajú oxid uhličitý a škodlivé látky.

Jeho účinky je možné merať prakticky okamžite. Pomocou oximetra (prístroja na meranie množstva kyslíku v krvi) je okamžite vidieť na nameraných hodnotách po aplikácii zvýšené okysličenie organizmu. U pacientov, ktorí prekonali ochorenie Covid-19 by určite nemal chýbať, lebo toto je zásadná vec, ktorú prístroj dokáže ovplyvniť po 30 minútovej aplikácii!

Výhody prístroja BIOQUANT® NS

N

Ľahko prenosný

N

Okamžite účinný

N

Možné použiť doma, v práci či na dovolenke

N

Žiadne vedľajšie účinky

N

Žiadne čakanie v čakárňach u lekárov

Na čo všetko môžete prístroj BIOQUANT® NS využiť?

5

Vysoký krvný tlak

5

Cholesterol

5

Cukrovka (diabetes)

5

Ateroskleróza

5

Náhla mozgová príhoda

5

Astma

5

Dýchavičnosť

5

Kŕčové žily

Pozrite si, čo hovorí MUDr. Šípoš a spokojná zákazníčka o BIOQUANTE

Čo získate kúpou prístroja?

Laserová terapia Vám prináša úplne nový pohľad na zdravotnú starostlivosť o seba a svojich blízkych. Žiadne vysedávanie v čakárňach, žiadne vedľajšie účinky na rozdiel od liekov, ktoré bežne kúpite v lekárňach. Vaše telo bude opäť fungovať a Vy sa budete cítiť lepšie. Budete stíhať svojim deťom či vnúčatám a hlavne sa s vysokou pravdepodobnosťou nestanete súčasťou v úvode spomínanej štatistiky. Stačí použiť prístroj 30 minút denne, kdekoľvek ste.

Ako mať prístroj čo najskôr doma?

Stačí si ho objednať prostredníctvom našich stránok. Platbu môžete vykonať v hotovosti alebo si môžete hodnotu prístroja rozložiť na mesačné splátky tak, ako to vyhovuje Vám. Po zaplatení s prístrojom nemáte žiadne ďalšie výdavky a môžete ho používať celý život.

Naša spoločnosť existuje na trhu 27 rokov a na každý z našich prístrojov dávame doživotný servis.

BIOQUANT® NS

Cena: 830 €

Na sklade

Viac informácií o prístroji:
BIOquant_NS_navod.pdf

Máte ďalšie otázky? Alebo si nie ste istý, či je pre Vás prístroj vhodný? Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu s našim odborníkom.

  • Odpovie Vám na všetky potrebné otázky.
  • Upozorní Vás na možné kontraindikácie.
  • Pomôže Vám s výberom najvhodnejšieho prístroja.
  • Umožní Vám vyskúšanie  prístroja.

5 + 13 =

Pin It on Pinterest