Kŕčové žily

Trápia Vás kŕčové žily? Odhalíme Vám tajomstvo dobre vyzerajúcich nôh a zdravého srdcovocievneho systému

Predtým by ste ale ešte mali vedieť, že:

  1. Nie je nič horšie ako mať vysunuté kŕčové žily na nohách.
  2. Nie je nič horšie ako vydržať celý deň v pálivej bolesti žíl, často v zadnej časti stehna, alebo keď dlhé státie na nohách predstavuje pre Vás muky.
  3. Kŕčové žily môžu viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.
  4. Pri ťažkých stavoch môže dôjsť k praskaniu a vzniku otvorených rán
r

Zlá správa je

že tieto strašidelne vyzerajúce žily nikdy nevyliečite na vlastnú päsť a navyše sa stanú viditeľnejšie na iných miestach. Dokonca Vám môžu ublížiť.

Upozornenie:

Mali by ste vedieť, že kŕčové žily nie sú len estetickým problémom, ale súvisia so srdcovocievnym ochorením. Pravdou je, že kŕčové žily sú bolestivým chronickým ochorením chlopní ciev  a predstavujú vážne zdravotné riziká.

Zlá cirkulácia krvi najmä v nohách môže viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.

Ďalšia hrozivá štatistika hovorí, že:

Až 63% žien po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.
A 42% mužov po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.

Mýty o kŕčových žilách:

  • Po operácii kŕčových žíl sa mi ochorenie nemôže vrátiť.
  • Keď mám kŕčové žily, musí ich byť vidno.
  • Keď kŕčové žily nebolia a je ich vidno, nemusím s nimi nič robiť.
  • Keď ma bolia kŕčové žily, nemôžem sa hýbať, aby sa to nezhoršilo.

Našťastie nemusíte byť súčasťou štatistík podobne ako 25 000 mužov a žien na Slovensku, ktorí našli riešenie na problém kŕčových žíl a cirkulácie krvi. Vďaka medicínskemu prístroju BIOquant NS sa zbavili bolesti a zlepšili vzhľad svojich nôh.

Z

účinné

 

Z

bez vedľajších účinkov

 

Z

bez bolesti

 

Z

klinicky testované

 

Z

schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv

 

Z

odporúčané vyznamným slovenským kardiológom

 

Riešenie, ktoré tak zúfalo potrebujeme je tu

Medicínsky prístroj BIOquant® NS zlepšuje reologické vlastnosti krvi bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte si ho bezplatne.

25 000+

zákazníkov si pomáha prístrojom v pohodlí ich domova

93%

zákazníkov odporúča tento prístroj

Tento prístroj môžete mať doma už

od 16,69€/mes.

Lekárske poradenstvo
k prístroju ZADARMO

Vyrobené na Slovensku

Ako pomohol prístroj BIOquant už viac ako 25 000 ľuďom na Slovensku?

Skúsenosti MUDr. Šipoša s prístrojom BIOquant

BIOquant v Teleráne na Markíze

5start-review

„Mám veľmi slabé prekrvenie dolných končatín a silné kŕčové žily. Žily na ľavej nohe mám už operované asi 15 rokov. Pravú nohu mám stále zapálenú a horúcu, bolí ma, ale operovať si ju už nedám, hoci mi lekár odporučil. Odkedy používam Bioquant, tak je noha  oveľa lepšia. Už nie je zapálená, aj bolesti ustúpili. Aj bolesti v kĺboch, ktoré ma trápili ustúpili.“

– Anna z Trenčína

5start-review

„Manželka mala také kŕčové žily, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala. Aj mne zmizli. Ja som mal na nohách nejaký zápal alebo čo to bolo. Siahalo to od členkov do trištvrte lýtok a teraz sa to už z polovice stratilo. Od tej doby čo sme ho dostali sme nevynechali ani jeden deň. Ja ho používam 2x denne a manželka len raz denne. S prístrojom sme veľmi spokojný. “

– Dušan z Čabaj-Čápora

5start-review

„Mám viac chorôb – vysoký krvný tlak, štítnu žľazu, kŕčové žily, ťažké a opuchnuté nohy, prieduškovú astmu. Prístroj BIOquant N používam dva mesiace a upravil sa mi krvný tlak – znížili mi dennú dávku liekov o polovicu, štítna žľaza sa zlepšila o 30%, kŕčové žily sa začali strácať, odpuchli mi nohy a na astmu mi vysadili lieky na mesiac. Po kontrole sa uvidí či budem musieť užívať ešte lieky. Po konzultácii s mojím lekárom je vidieť výrazné zlepšenie môjho zdravotného stavu.“

– Jarmila z Fiľakova

5start-review

„Kúpou prístroja BioQuant sme urobili veľmi dobrú vec. Sme štvorčlenná rodina a používame ho všetci. Dva-tri krát týždenného používa jeden člen a takto sa striedame všetci. Používame ho od prvého dňa ako sme ho dostali, je to už vyše trištvrte roka. Najviac to pomohlo manželovi, ktorému sa o 70% zlepšil zdravotný stav. Prístroj sme používali na žalúdočné problémy, kŕčové žily, mne osobne sa upravil tlak. Veľmi sa tešíme, že ho máme a dúfam, že naďalej s ním budeme spokojní ako doteraz.“

– Jolana z Nitry

Najnovšie recenzie na webe

15. augusta 2018

Ja trpím kŕčovými žilami a studenými nohami. Vďaka vašemu prístroju bioquant NS nemám studené nohy a kŕčové žili sa mi strácajú.

Gabriela Vašková

15. augusta 2018

Roky trpím na vysoký tlak, cholesterol a prostatu. Pravidelne používam vaše prístroje (bioquant a biotorus) a zdravotný stav sa mi zlepšil. Vďaka vám sa cítim lepšie.

Peter Vaško

15. augusta 2018

Váš výrobok Bio, som kúpil pred rokom. Na prezentácii nám spolu s manželkou vysvetlili ako to funguje. Vzhľadom na náš vek a zdravotné problémy sme sa rozhodli ho zakúpiť. Pri používaní podľa návodu nám nefungoval, ale po reklamácii bol opravený a dodnes funguje. Čo sa týka zmeny na zdravotnom stave to ja veľmi nepociťujem, lebo na kĺboch a inom pohybovom ústrojenstve sa už nič nezmení. Čo sa týka okysličovania krvi môže mať dobré účinky, lebo krvné vyšetrenia sú zatiaľ v norme. Potreboval by som odborného doktora nie brožúrku na vplyv prístroja Bio. Ďakujem.

Karol Vnenčák

Viac o kŕčových žilách

Varixy, alebo kŕčové žily, je chronické ochorenie žíl prejavujúce sa opticky vystúpenými a deformovanými cievami, najmä na nohách. Prečo vznikajú nie je úplne jasné, hoci mechanizmus je známy. Ide o nesprávnu funkciu chlopní v žilách, ktorými sa krv dostáva z nôh do srdca. V zdravej žile sa chlopne na určitom úseku pri pumpovaní krvi uzatvoria a ďalším sťahom sa krv dostáva vyššie. V postihnutej žile chlopne neuzatvoria úsek, krv sa vracia a vytláča steny žily všetkými smermi. Žila sa predlžuje, vytvára meandre a stav sa zhoršuje.

V jednoduchších prípadoch sa postihnutie prejavuje esteticky, neskôr svrbením a kŕčami, pri ťažkých stavoch môžu vzniknúť otvorené rany s vážnymi zdravotnými ťažkosťami.

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest