Kŕčové žily

Trápia Vás kŕčové žily? Odhalíme Vám tajomstvo dobre vyzerajúcich nôh a zdravého srdcovocievneho systému

Predtým by ste ale ešte mali vedieť, že:

  1. Nie je nič horšie ako mať vysunuté kŕčové žily na nohách.
  2. Nie je nič horšie ako vydržať celý deň v pálivej bolesti žíl, často v zadnej časti stehna, alebo keď dlhé státie na nohách predstavuje pre Vás muky.
  3. Kŕčové žily môžu viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.
  4. Pri ťažkých stavoch môže dôjsť k praskaniu a vzniku otvorených rán
r

Zlá správa je

že tieto strašidelne vyzerajúce žily nikdy nevyliečite na vlastnú päsť a navyše sa stanú viditeľnejšie na iných miestach. Dokonca Vám môžu ublížiť.

Upozornenie:

Mali by ste vedieť, že kŕčové žily nie sú len estetickým problémom, ale súvisia so srdcovocievnym ochorením. Pravdou je, že kŕčové žily sú bolestivým chronickým ochorením chlopní ciev  a predstavujú vážne zdravotné riziká.

Zlá cirkulácia krvi najmä v nohách môže viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.

Ďalšia hrozivá štatistika hovorí, že:

Až 63% žien po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.
A 42% mužov po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.

Mýty o kŕčových žilách:

  • Po operácii kŕčových žíl sa mi ochorenie nemôže vrátiť.
  • Keď mám kŕčové žily, musí ich byť vidno.
  • Keď kŕčové žily nebolia a je ich vidno, nemusím s nimi nič robiť.
  • Keď ma bolia kŕčové žily, nemôžem sa hýbať, aby sa to nezhoršilo.

Našťastie nemusíte byť súčasťou štatistík podobne ako 25 000 mužov a žien na Slovensku, ktorí našli riešenie na problém kŕčových žíl a cirkulácie krvi. Vďaka medicínskemu prístroju BIOquant NS sa zbavili bolesti a zlepšili vzhľad svojich nôh.

Z

účinné

 

Z

bez vedľajších účinkov

 

Z

bez bolesti

 

Z

klinicky testované

 

Z

schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv

 

Z

odporúčané vyznamným slovenským kardiológom

 

Riešenie, ktoré tak zúfalo potrebujeme je tu

Medicínsky prístroj BIOquant® NS zlepšuje reologické vlastnosti krvi bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte si ho bezplatne.

25 000+

zákazníkov si pomáha prístrojom v pohodlí ich domova

93%

zákazníkov odporúča tento prístroj

Lekárske poradenstvo
k prístroju ZADARMO

Vyrobené na Slovensku

Ako pomohol prístroj BIOquant už viac ako 25 000 ľuďom na Slovensku?

Skúsenosti MUDr. Šipoša s prístrojom BIOquant

BIOquant v Teleráne na Markíze

5start-review

„Mám veľmi slabé prekrvenie dolných končatín a silné kŕčové žily. Žily na ľavej nohe mám už operované asi 15 rokov. Pravú nohu mám stále zapálenú a horúcu, bolí ma, ale operovať si ju už nedám, hoci mi lekár odporučil. Odkedy používam Bioquant, tak je noha  oveľa lepšia. Už nie je zapálená, aj bolesti ustúpili. Aj bolesti v kĺboch, ktoré ma trápili ustúpili.“

– Anna z Trenčína

5start-review

„Manželka mala také kŕčové žily, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala. Aj mne zmizli. Ja som mal na nohách nejaký zápal alebo čo to bolo. Siahalo to od členkov do trištvrte lýtok a teraz sa to už z polovice stratilo. Od tej doby čo sme ho dostali sme nevynechali ani jeden deň. Ja ho používam 2x denne a manželka len raz denne. S prístrojom sme veľmi spokojný. “

– Dušan z Čabaj-Čápora

5start-review

„Mám viac chorôb – vysoký krvný tlak, štítnu žľazu, kŕčové žily, ťažké a opuchnuté nohy, prieduškovú astmu. Prístroj BIOquant N používam dva mesiace a upravil sa mi krvný tlak – znížili mi dennú dávku liekov o polovicu, štítna žľaza sa zlepšila o 30%, kŕčové žily sa začali strácať, odpuchli mi nohy a na astmu mi vysadili lieky na mesiac. Po kontrole sa uvidí či budem musieť užívať ešte lieky. Po konzultácii s mojím lekárom je vidieť výrazné zlepšenie môjho zdravotného stavu.“

– Jarmila z Fiľakova

5start-review

„Kúpou prístroja BioQuant sme urobili veľmi dobrú vec. Sme štvorčlenná rodina a používame ho všetci. Dva-tri krát týždenného používa jeden člen a takto sa striedame všetci. Používame ho od prvého dňa ako sme ho dostali, je to už vyše trištvrte roka. Najviac to pomohlo manželovi, ktorému sa o 70% zlepšil zdravotný stav. Prístroj sme používali na žalúdočné problémy, kŕčové žily, mne osobne sa upravil tlak. Veľmi sa tešíme, že ho máme a dúfam, že naďalej s ním budeme spokojní ako doteraz.“

– Jolana z Nitry

Najnovšie recenzie na webe

5,0 rating
6. mája 2019

potreboval by som nahradne nosove
drziaky na bioqant ns. neviem kde by som ich ziskal dakujem za odpoved

zukovsky
5,0 rating
5. novembra 2018

Váš prístroj BIOquant NS sme začali používať 6.7.2016. Po roku používania nám pomohol hlavne pri bolestiach kŕčových žíl, ožarovaní drobných rezných rán, bolesti hlavy a určite aj srdcovo-cievnych ochorení. Odporúčame to aj iným pacientom, ktorí majú takéto problémy.

Anna a Štefan
5,0 rating
5. novembra 2018

Prístroj BIOquant NS laser používam už takmer rok a poznatky z jeho používania možno zhrnúť do nasledovného. Niekoľko rokov sa liečim na vysoký krvný tlak a cievne ochorenia dolných končatín. Už pri prvej prezentácii prístroja nám boli ukázané výsledky pôsobenia zobrazenia kvapky krvi pod mikroskopom, kde bolo jednoznačne vidieť zmeny v podobe odstránenia zhlukov krvných doštičiek, riadenia krvi. Po takmer ročnom používaní prístroja BIOquant pociťujem zníženie krvného tlaku a predovšetkým výrazného zmenšenia problémov s nohami. Pre lepšie pochopenie, predtým som prešiel 200 – 300 ma už som musel chvíľu postáť a tak ďalej pokračovať a pri dlhšej chôdzi sa tieto intervaly postátia zhusťovali. Teraz po ročnom používaní prístroja môžem prejsť viac ako 800 až 900 m a až potom cítim potrebu zastavenia, čo je pre mňa výrazné zlepšenie. Prístroj používam jedenkrát denne večer a s prevádzkou nemám žiadne problémy. Oceňujem kapacitu vstavanej batérie v prístroji, že je možná prevádzka dlhšiu dobu bez potreby nabíjania. Z mojich skúseností môžem prístroj odporučiť každému, kto má podobné zdravotné problémy, predovšetkým podľa výsledkov a v neposlednej miere využívania prístroja v domácom prostredí.

Milan

Viac o kŕčových žilách

Varixy, alebo kŕčové žily, je chronické ochorenie žíl prejavujúce sa opticky vystúpenými a deformovanými cievami, najmä na nohách. Prečo vznikajú nie je úplne jasné, hoci mechanizmus je známy. Ide o nesprávnu funkciu chlopní v žilách, ktorými sa krv dostáva z nôh do srdca. V zdravej žile sa chlopne na určitom úseku pri pumpovaní krvi uzatvoria a ďalším sťahom sa krv dostáva vyššie. V postihnutej žile chlopne neuzatvoria úsek, krv sa vracia a vytláča steny žily všetkými smermi. Žila sa predlžuje, vytvára meandre a stav sa zhoršuje.

V jednoduchších prípadoch sa postihnutie prejavuje esteticky, neskôr svrbením a kŕčami, pri ťažkých stavoch môžu vzniknúť otvorené rany s vážnymi zdravotnými ťažkosťami.

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest