Kŕčové žily

Trápia Vás kŕčové žily? Odhalíme Vám tajomstvo dobre vyzerajúcich nôh a zdravého srdcovocievneho systému

Predtým by ste ale ešte mali vedieť, že:

  1. Nie je nič horšie ako mať vysunuté kŕčové žily na nohách.
  2. Nie je nič horšie ako vydržať celý deň v pálivej bolesti žíl, často v zadnej časti stehna, alebo keď dlhé státie na nohách predstavuje pre Vás muky.
  3. Kŕčové žily môžu viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.
  4. Pri ťažkých stavoch môže dôjsť k praskaniu a vzniku otvorených rán
r

Zlá správa je

že tieto strašidelne vyzerajúce žily nikdy nevyliečite na vlastnú päsť a navyše sa stanú viditeľnejšie na iných miestach. Dokonca Vám môžu ublížiť.

Upozornenie:

Mali by ste vedieť, že kŕčové žily nie sú len estetickým problémom, ale súvisia so srdcovocievnym ochorením. Pravdou je, že kŕčové žily sú bolestivým chronickým ochorením chlopní ciev  a predstavujú vážne zdravotné riziká.

Zlá cirkulácia krvi najmä v nohách môže viesť k opuchom a k upchávaniu žíl s rizikom trombózy.

Ďalšia hrozivá štatistika hovorí, že:

Až 63% žien po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.
A 42% mužov po 50-tke má problémy s kŕčovými žilami.

Mýty o kŕčových žilách:

  • Po operácii kŕčových žíl sa mi ochorenie nemôže vrátiť.
  • Keď mám kŕčové žily, musí ich byť vidno.
  • Keď kŕčové žily nebolia a je ich vidno, nemusím s nimi nič robiť.
  • Keď ma bolia kŕčové žily, nemôžem sa hýbať, aby sa to nezhoršilo.

Našťastie nemusíte byť súčasťou štatistík podobne ako 25 000 mužov a žien na Slovensku, ktorí našli riešenie na problém kŕčových žíl a cirkulácie krvi. Vďaka medicínskemu prístroju BIOquant NS sa zbavili bolesti a zlepšili vzhľad svojich nôh.

Z

účinné

 

Z

bez vedľajších účinkov

 

Z

bez bolesti

 

Z

klinicky testované

 

Z

schválené Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv

 

Z

odporúčané vyznamným slovenským kardiológom

 

Riešenie, ktoré tak zúfalo potrebujeme je tu

Medicínsky prístroj BIOquant® NS zlepšuje reologické vlastnosti krvi bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte si ho bezplatne.

25 000+

zákazníkov si pomáha prístrojom v pohodlí ich domova

93%

zákazníkov odporúča tento prístroj

Tento prístroj môžete mať doma už

od 16,69€/mes.

Lekárske poradenstvo
k prístroju ZADARMO

Vyrobené na Slovensku

Ako pomohol prístroj BIOquant už viac ako 25 000 ľuďom na Slovensku?

Skúsenosti MUDr. Šipoša s prístrojom BIOquant

BIOquant v Teleráne na Markíze

5start-review

„Mám veľmi slabé prekrvenie dolných končatín a silné kŕčové žily. Žily na ľavej nohe mám už operované asi 15 rokov. Pravú nohu mám stále zapálenú a horúcu, bolí ma, ale operovať si ju už nedám, hoci mi lekár odporučil. Odkedy používam Bioquant, tak je noha  oveľa lepšia. Už nie je zapálená, aj bolesti ustúpili. Aj bolesti v kĺboch, ktoré ma trápili ustúpili.“

– Anna z Trenčína

5start-review

„Manželka mala také kŕčové žily, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala. Aj mne zmizli. Ja som mal na nohách nejaký zápal alebo čo to bolo. Siahalo to od členkov do trištvrte lýtok a teraz sa to už z polovice stratilo. Od tej doby čo sme ho dostali sme nevynechali ani jeden deň. Ja ho používam 2x denne a manželka len raz denne. S prístrojom sme veľmi spokojný. “

– Dušan z Čabaj-Čápora

5start-review

„Mám viac chorôb – vysoký krvný tlak, štítnu žľazu, kŕčové žily, ťažké a opuchnuté nohy, prieduškovú astmu. Prístroj BIOquant N používam dva mesiace a upravil sa mi krvný tlak – znížili mi dennú dávku liekov o polovicu, štítna žľaza sa zlepšila o 30%, kŕčové žily sa začali strácať, odpuchli mi nohy a na astmu mi vysadili lieky na mesiac. Po kontrole sa uvidí či budem musieť užívať ešte lieky. Po konzultácii s mojím lekárom je vidieť výrazné zlepšenie môjho zdravotného stavu.“

– Jarmila z Fiľakova

5start-review

„Kúpou prístroja BioQuant sme urobili veľmi dobrú vec. Sme štvorčlenná rodina a používame ho všetci. Dva-tri krát týždenného používa jeden člen a takto sa striedame všetci. Používame ho od prvého dňa ako sme ho dostali, je to už vyše trištvrte roka. Najviac to pomohlo manželovi, ktorému sa o 70% zlepšil zdravotný stav. Prístroj sme používali na žalúdočné problémy, kŕčové žily, mne osobne sa upravil tlak. Veľmi sa tešíme, že ho máme a dúfam, že naďalej s ním budeme spokojní ako doteraz.“

– Jolana z Nitry

Najnovšie recenzie na webe

11. septembra 2018

Zdravím,chcem vám poďakovať za prístroje BioQant, BioTorus LT-100 a UltiCare LT-99,ktoré s manželkou používame už viac rokov a sme s nimi veľmi spokojní.Týmto chcem odkázať všetkým,ktoým záleží na vlastnom zdraví aby neváhali a nelutovali peňazí na tieto výrobky myslím a a aj som presvedčený že to stojí za to. Ešte raz ďakujeme aj s manželkou.

Ladislav Adamčík

3. septembra 2018

Pri zakúpení Bioquantu pristroja sa cítim lepšie, hlavne po fyzickej stránke, cítim prekrvenie srdiečka mozgu a to mi dodáva silu a vôľu. Mam astmu stredné ťažký stupeň a používaním tohto prístroja sa mi ľahšie dýcha , mam celkový stav dýchania lepší. Na nohách na pávej a ľavej noha malíček a druhý prst mám neprekrvený, tak že ich vôbec necítim. Mám taký pocit že niekedy cítim. Môžem odporučiť každému kto má nejaké problémy s prekrvením tela hlavne srdiečka a mozgu. Pozdravujem a ďakujem.

Vladimír Gazdík

3. septembra 2018

Naše pocity z používania pristroja sú veľmi pozitívne. S mojou manželkou sme si všimli veľa zmien tykajúcich sa naše ho zdravia. Zmeny sa hlavne tykajú zníženia krvného tlaku a hladiny cukru v krvi. Tento pristroj doporučujem aj ostatným ľuďom. S pozdravom Štefan Gábor

Štefan Gábor

Viac o kŕčových žilách

Varixy, alebo kŕčové žily, je chronické ochorenie žíl prejavujúce sa opticky vystúpenými a deformovanými cievami, najmä na nohách. Prečo vznikajú nie je úplne jasné, hoci mechanizmus je známy. Ide o nesprávnu funkciu chlopní v žilách, ktorými sa krv dostáva z nôh do srdca. V zdravej žile sa chlopne na určitom úseku pri pumpovaní krvi uzatvoria a ďalším sťahom sa krv dostáva vyššie. V postihnutej žile chlopne neuzatvoria úsek, krv sa vracia a vytláča steny žily všetkými smermi. Žila sa predlžuje, vytvára meandre a stav sa zhoršuje.

V jednoduchších prípadoch sa postihnutie prejavuje esteticky, neskôr svrbením a kŕčami, pri ťažkých stavoch môžu vzniknúť otvorené rany s vážnymi zdravotnými ťažkosťami.

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest