Kŕčové žily

(odporúčame BIOquant® NS)

Kŕčové žily sú rozšírené žily na dolných končatinách, pričom ich vznik je podmienený radom faktorov napr. dedičnou predispozíciou, nadváhou, dlhodobým státím či naopak sedením. Medzi príznaky tohto ochorenia patrí svrbenie, pálenie, mravenčenie, silné bolesti  a opuchy nôh, kŕče, zápaly žíl, zmeny na koži a v podkoží v dôsledku zvýšenej pigmentácie alebo strata pružnosti kože. Kŕčové žily vedú k problémom s odtokom krvi a majú za následok ťažkosti a komplikácie ako sú ťažké nohy, bolesť, opuchnutie, zápal a krvácanie zo zmenených žíl.

Ako pomáha prístroj Bioquant® NS pri liečbe kŕčových žíl?

Kŕčové žily sú hlavnou príčinou zlého prekrvenia nôh. Zo začiatku nepredstavujú žiadny problém, no neskôr môžu byť príčinou zápalu, či vzniku vredu predkolenia. V klkoch žíl (v uvoľnených vydutých žilách) vznikajú krvné zrazeniny, ktoré môžu byť veľmi nebezpečné. Prístroj BIOquant NS pomáha pri prekrvení dolných končatín a aj napriek pokročilému štádiu ochorenia dokáže byť veľmi nápomocný a jeho účinky môžete pociťovať v krátkom čase. Krv ľahšie preteká cez cievy a tým BIOquant NS pomáha šetriť aj naše srdce. Pravidelné používanie pomáha predchádzať vážnym ťažkostiam ako sú modriny na nohách, nočné kŕče, bolesti a s nimi spojené problémy pri chôdzi.

Prečo aplikovať prístroj Bioquant® NS pri liečbe kŕčových žíl?

Medicínsky prístroj BIOquant® NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla. Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s cieľom zlepšenia prúdenia krvi. Môžu ju používať aj ľudia s rozvinutými srdcovo-cievnymi a mozgovo-cievnymi ochoreniami a to v nemocniciach, ambulanciách, ale aj v pohodlí domova.

Nastavenie prístroja Bioquant NS pri liečbe kŕčových žíl:

Najdôležitejšia časť pri používaní laserovej terapie s prístrojom BIOquant NS je adaptačná doba. Je potrebné, aby sa srdcovo-cievny systém prispôsobil zmenám reológie krvi. Preto je potrebné, aby ste dodržiavali počet adaptačných dní a výber programov ako je uvedené v tabuľke.

Počet dní

1 deň

2- 3 deň

4-14 deň

15-28 deň

29-42 deň

Program

P5

P4

P3

P2

P1

 

Po ukončení fázy adaptácie pokračujte v používaní prístroja BIOquant NS dvakrát denne s programom P1. Dlhodobé používanie je bezpečné.

Opis programov

Program

P (Výkon – mW)

T (Čas – min.)

F (Frekvencia – Hz)

P1

5

30

0

P2

4

25

0

P3

3

20

0

P4

3

10

0

P5

3

5

0

 

Pozrite a prečítajte si, čo na to hovoria naši zákazníci…

Recenzie z Facebooku

Chcete si vyskúšať tento prístroj úplne zadarmo?

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín vo Vašom meste, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať pod dohľadom nášho certifikovaného pracovníka.

Táto služba je bezplatná a nezáväzná.

Gizka Oňová odporúča!

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest

EBOOK ZADARMO

Zadajte Váš email, na ktorý

Vám odošleme EBOOK