Cukrovka – Diabetes Mellitus

(doporučujeme BIOquant® NS)

Diabetes mellitus (hovorovo nazývaný aj ako cukrovka) je chronické ochorenie poruchy látkovej premeny, ktorá je charakteristická zvýšenou hladinou cukru v krvi. Jedná sa o doposiaľ nevyliečiteľné ochorenie. Nakoľko v súčasnosti počet diabetikov neustále stúpa, hovoríme o epidémii tretieho tisícročia. Pri cukrovke vznikajú akútne a chronické komplikácie a to poškodením malých, veľkých ciev a nervov.

Cukrovka môže spôsobiť poškodenie obličiek, vyvolať slepotu, poškodiť nervy na končatinách a tým zvýšiť riziko ich amputácie. Zmeny na veľkých cievach a tepnách spôsobujú to, že výskyt mozgovej príhody a ischemická choroba srdca sa vyskytuje 2,5 -3 krát častejšie u diabetickej populácii ako u nediabetikov.   

Ako pomáha prístroj Bioquant® NS pri cukrovke?            

Klinické testy preukázali, že liečba medicínskym prístrojom BIOquant® NS zvyšuje schopnosť červených krviniek viazať a prenášať kyslík, čo zlepšuje funkciu jednotlivých orgánov a metabolizmus. Zabezpečuje postupné rozširovanie ciev, znižuje viskozitu krvi, čo znižuje záťaž srdca.

Prečo aplikovať prístroj BIOquant® NS pri cukrovke?

Medicínsky prístroj BIOquant® NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla. Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s cieľom zlepšenia prúdenia krvi. Môžu ju používať aj ľudia s rozvinutými srdcovo-cievnymi a mozgovo-cievnymi ochoreniami a to v nemocniciach, ambulanciách, ale aj v pohodlí domova.

Nastavenie prístroja pri cukrovke

Najdôležitejšia časť pri používaní laserovej terapie s prístrojom BIOquant NS je adaptačná doba. Je potrebné, aby sa srdcovo-cievny systém prispôsobil zmenám reológie krvi. Preto je potrebné, aby ste dodržiavali počet adaptačných dní a výber programov ako je uvedené v tabuľke.

Počet dní 1. deň 2.-3. deň 4.-14. deň 15.-28. deň 29.-42. deň
Program P5 P4 P3 P2

P1

Po ukončení fázy adaptácie pokračujte v používaní prístroja BIOquant NS dvakrát denne s programom P1. Dlhodobé používanie je bezpečné.

Opis programov

Program P (Výkon – mW) T (Čas – min.) F (Frekvencia – Hz)
P1 5 30 0
P2 4 25 0
P3 3 20 0
P4 3 10 0
P5 3 5 0

 

Uvoľnite svalstvo, odstráňte zápal a bolesti a cíťte sa opäť dobre.

Pozrite a prečítajte si čo nato hovoria naši zákazníci…

Recenzie z Facebooku

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest