Cukrovka – Diabetes Mellitus

(odporúčame BIOquant® NS)

Diabetes mellitus (hovorovo nazývaný aj ako cukrovka) je chronické ochorenie poruchy látkovej premeny, ktorá je charakteristická zvýšenou hladinou cukru v krvi. Jedná sa o doposiaľ nevyliečiteľné ochorenie. Nakoľko v súčasnosti počet diabetikov neustále stúpa, hovoríme o epidémii tretieho tisícročia. Pri cukrovke vznikajú akútne a chronické komplikácie a to poškodením malých, veľkých ciev a nervov.

Cukrovka môže spôsobiť poškodenie obličiek, vyvolať slepotu, poškodiť nervy na končatinách a tým zvýšiť riziko ich amputácie. Zmeny na veľkých cievach a tepnách spôsobujú to, že výskyt mozgovej príhody a ischemická choroba srdca sa vyskytuje 2,5 -3 krát častejšie u diabetickej populácii ako u nediabetikov.   

Ako pomáha prístroj Bioquant® NS pri cukrovke?

Pri diabete je kľúčové včasné zahájenie liečby. V opačnom prípade táto choroba rýchlo postupuje a devastuje organizmus – spôsobuje kardiovaskulárne problémy, poškodzuje obličky, zvyšuje riziko mozgovej príhody a stojí za vážnymi problémami spojenými s nervami a zrakom. Prístroj BIOquant® NS pri pravidelnom používaní zabezpečuje správne prekrvenie celého organizmu. Tým sa potláčajú problémy ako vznik diabetickej nohy a znižuje sa riziko mozgovej príhody či infarktu, ktoré u diabetikov spôsobujú smrť skôr ako u ľudí, ktorých sa toto ochorenie netýka. BIOquant® NS by nemal chýbať v domácnosti u žiadneho diabetika.

Prečo aplikovať prístroj BIOquant® NS pri cukrovke?

Medicínsky prístroj BIOquant® NS má patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnutý zdroj laserového svetla. Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s cieľom zlepšenia prúdenia krvi. Môžu ju používať aj ľudia s rozvinutými srdcovo-cievnymi a mozgovo-cievnymi ochoreniami a to v nemocniciach, ambulanciách, ale aj v pohodlí domova.

Nastavenie prístroja pri cukrovke

Najdôležitejšia časť pri používaní laserovej terapie s prístrojom BIOquant NS je adaptačná doba. Je potrebné, aby sa srdcovo-cievny systém prispôsobil zmenám reológie krvi. Preto je potrebné, aby ste dodržiavali počet adaptačných dní a výber programov ako je uvedené v tabuľke.

Počet dní 1. deň 2.-3. deň 4.-14. deň 15.-28. deň 29.-42. deň
Program P5 P4 P3 P2

P1

Po ukončení fázy adaptácie pokračujte v používaní prístroja BIOquant NS dvakrát denne s programom P1. Dlhodobé používanie je bezpečné.

Opis programov

Program P (Výkon – mW) T (Čas – min.) F (Frekvencia – Hz)
P1 5 30 0
P2 4 25 0
P3 3 20 0
P4 3 10 0
P5 3 5 0

 

Pozrite a prečítajte si, čo na to hovoria naši zákazníci…

Recenzie z Facebooku

Chcete si vyskúšať tento prístroj úplne zadarmo?

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín vo Vašom meste, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať pod dohľadom nášho certifikovaného pracovníka.

Táto služba je bezplatná a nezáväzná.

Gizka Oňová odporúča!

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest