Cukrovka alebo Diabetes Mellitus

UPOZORNENIE:

Ak vy alebo niekto koho milujete trpí cukrovkou, toto bude pre Vás pravdepodobne najdôležitejšia správa, akú ste kedy čítali.

Mnoho ľudí si začne svoj problém uvedomovať, až vtedy, keď z neho vznikne obrovský problém. Najskôr začnú prvou tabletkou, čoskoro však potrebujú inú tabletku na cholesterol…potom ďalšiu na vysoký krvný tlak, a potom ešte viac tabletiek na depresiu vyvolanú cukrovkou.

Nebuďte súčasťou štatistík podobne ako 25 000 mužov a žien na Slovensku, ktorí našli riešenie ako znížiť hladinu cukru v krvi, eliminovať potrebu liekov na predpis a injekcií inzulínu.
Z

Vyhnite sa nepríjemným následkom cukrovky: diabetická noha

 
Z

Znížte hodnoty cholesterolu v krvi a Vašu hmotnosť

 
Z

Zlepšite kvalitu Vášho života

 
Z

Zvýšte svoju energiu

 
Z

Posilnite Váš srdcovocievny systém

 
Z

Posilnite Váš imunitný systém

 

Zlé správy sú

 1. Podľa Štatistického útvaru SR ročne umrie na diabetes okolo 700 ľudí, ide však iba o úmrtia na komplikácie a nie na sprievodné choroby ako napríklad infarkt.
 2. Každý druhý diabetik má vyšší tlak v krvi a poruchu lipidov.
 3. Viac ako 10% diabetikov trpí syndrómom diabetickej nohy.
 4. Ročne sa diagnostikuje okolo 22 000 nových diabetikov
 5. V priemere mal každý druhý vyšší krvný tlak a poruchu lipidov, každý šiesty postihnutie očí (šedý zákal alebo poškodenie sietnice) a u každého deviateho boli postihnuté obličky.

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík. Dokonca ani vtedy, keď:

 1. s cukrovkou bojujete po celé desaťročia
 2. máte cukrovku v rodine
 3. už si dávkujete inzulín alebo užívate iné lieky na cukrovku či vysoký krvný tlak.

To platí aj vtedy, ak sa obávate:

 • dlhodobých komplikácií súvisiacich s cukrovkou
 • diabetickej nohy
 • rizika mozgovej príhody a srdcovo-cievnych ochoren
 • pocitu úzkosti alebo frustrácie z toho, že napriek Vašim snahám sa Vám cukrovku nepodarilo vyliečiť
 • každodennej starostlivosti a ostražitosti, ktorú si choroba vyžaduje
 • vedľajších účinkov liekov, ktoré musíte užívať
Teraz môžete urobiť kroky k tomu, aby ste ich odstránili z Vášho života.
Klinické testy preukázali, že liečba medicínskym prístrojom BIOquant NS zvyšuje schopnosť červených krviniek viazať a prenášať kyslík, čo zlepšuje funkciu jednotlivých orgánov a metabolizmus. Zabezpečuje postupné rozširovanie ciev, znižuje viskozitu krvi, čo znižuje záťaž srdca. Liečbu prístrojom BIOquant NS si môžete vyskúšať bezplatne ešte predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!
Riešenie, ktoré tak zúfalo potrebujeme je tu
Medicínsky prístroj BIOquant® NS zlepšuje reologické vlastnosti krvi bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte si ho bezplatne.
4.5
25 000+
zákazníkov si pomáha prístrojom v pohodlí ich domova
93%
zákazníkov odporúča tento prístroj
Tento prístroj môžete mať doma už
od 16,69€/mes.
Lekárske poradenstvo
k prístroju ZADARMO
Vyrobené na Slovensku
Ako pomohol prístroj BIOquant už viac ako 25 000 ľuďom na Slovensku?
Skúsenosti MUDr. Šipoša s prístrojom BIOquant
BIOquant v Teleráne na Markíze
5start-review

„Prístroj BIOquant sme si zakúpili hlavne preto, že manžel je Parkinsonik a začína sa uňho prejavovať aj Alzhaimerová choroba. Pri používaní prístroja podľa návodu pociťuje úľavu v dolných končatinách, menej sa blokujú nohy, zmizol syndróm nekľudných nôh. Pri pravidelnom používaní pristroja badám, že sa mu zlepšuje pamäť, je vitálnejší a tým má aj lepšiu náladu . Bol na vyšetrení krvi – cholesterol má dobrý aj ostatné hodnoty sú v poriadku ( má 64 rokov) . Ja používam prístroj tiež 1x denne ale len 20 minút a menší stupeň, lebo za začiatku ma pálil v nose , ale už je to dobré. Ustúpili ťažkosti s dýchaním ( mám sarkoidózu pľúc) a nemusím používať sprej. Nebolia ma kŕčové žily a ustúpili aj kŕče v nohách .“

Zuzana Mytníková, Nové Zámky

5start-review

„Prístroj sme zakúpili do našej rodiny pre zdravotné problémy s cievami. Tie mám ja, moja dcéra aj manžel, má 80 rokov a Alzheimerovu chorobu. Pomáha všetkým 3 členom rodiny. Okrem pozitívnych účinkov na cievy (studené nohy, slabé prekrvenie) máme obidve aj vedľajší účinok- mierny úbytok na váhe, čo dcéra privítala, mne to nie je treba. Manžel Bioquant používa nepravidelne, ale napriek tomu pozorujeme pozitívny vplyv. Najmarkantnejší vplyv sme pozorovali na pamäť, ktorá sa zlepšila u všetkých troch, samozrejme v odlišnej miere. Dcérina občasná zábudlivosť zmizla, je sústredenejšia a používa prístroj nakoniec najviac z nás všetkých…. Je jednoduchšie užívať si pohodlie domova a nemusieť dochádzať na terapie a ušetriť veľa času s rovnakým, možno aj lepším účinkom.“

pani Pätoprstá, Bratislava

Najnovšie recenzie na webe

11. septembra 2018

Zdravím,chcem vám poďakovať za prístroje BioQant, BioTorus LT-100 a UltiCare LT-99,ktoré s manželkou používame už viac rokov a sme s nimi veľmi spokojní.Týmto chcem odkázať všetkým,ktoým záleží na vlastnom zdraví aby neváhali a nelutovali peňazí na tieto výrobky myslím a a aj som presvedčený že to stojí za to. Ešte raz ďakujeme aj s manželkou.

Ladislav Adamčík

3. septembra 2018

Pri zakúpení Bioquantu pristroja sa cítim lepšie, hlavne po fyzickej stránke, cítim prekrvenie srdiečka mozgu a to mi dodáva silu a vôľu. Mam astmu stredné ťažký stupeň a používaním tohto prístroja sa mi ľahšie dýcha , mam celkový stav dýchania lepší. Na nohách na pávej a ľavej noha malíček a druhý prst mám neprekrvený, tak že ich vôbec necítim. Mám taký pocit že niekedy cítim. Môžem odporučiť každému kto má nejaké problémy s prekrvením tela hlavne srdiečka a mozgu. Pozdravujem a ďakujem.

Vladimír Gazdík

3. septembra 2018

Naše pocity z používania pristroja sú veľmi pozitívne. S mojou manželkou sme si všimli veľa zmien tykajúcich sa naše ho zdravia. Zmeny sa hlavne tykajú zníženia krvného tlaku a hladiny cukru v krvi. Tento pristroj doporučujem aj ostatným ľuďom. S pozdravom Štefan Gábor

Štefan Gábor

Viac o cukrovke
Je to chronické ochorenie, ktorého výskyt celosvetovo, ale aj na Slovensku stále narastá. Hovoríme o cukrovke ako o epidémii tretieho tisícročia. V súčastnosti sa počet diabetikov vo svete odhaduje na 140 miliónov. Je to choroba látkovej premeny. Jej najvýraznejším prejavom je zvýšenie cukru v krvi (hyperglykémia). Zvýšenie hladiny krvného cukru je následkom poruchy vylučovania inzulínu. Pri cukrovke okrem nedostatočnej premeny cukrov v organizme dochádza aj k poruche spracovania tukov, bielkovín, minerálnych látok a vody.

Príznaky cukrovky 1. typu:

Nástup cukrovky prvého typu býva obyčajne výraznejší a rýchlejší. Príznaky sa prejavujú nápadnejšie, a preto by mal chorý navštíviť lekára hneď, ako tieto príznaky spozoruje. Stáva sa, že pre zlyhanie vnútorného prostredia organizmu dôjde k poruche vedomia a stav chorého je natoľko vážny a kritický, že ho musia dopraviť na oddelenie intenzívnej starostlivosti. Môže potom trvať aj niekoľko dní, než sa ochorenie stabilizuje, aby sa dalo začať s jeho obvyklou liečbou.

Príznaky cukrovky 2. typu:

Cukrovka druhého typu môže byť v počiatku aj bez príznakov, až pri rozvinutej forme choroby sa začnú prejavovať uvedené príznaky. Pacienti s touto diagnózou mávajú nadváhu alebo sú obézni. Niekedy sa choroba zistí náhodne, napríklad keď pacient absolvuje preventívnu prehliadku, predoperačné vyšetrenie či pri krvnom vyšetrení pre iné ochorenie. Stáva sa, že chorý prichádza k lekárovi až s ťažkosťami, ktoré súvisia už s komplikáciami cukrovky. Môžu to byť poruchy videnia, svrbenie (hlavne na miestach zaparenia), bolesť či mravenčenie v dolných končatinách, zle sa hojace rany, hnisavé alebo plesňové kožné prejavy.

Diabetikov väčšmi než ostatných ľudí ohrozujú cievne choroby, ateroskleróza, poškodenie nervov, infekcie, poškodenie zraku až slepota či kožné infekcie. Pacienti trpiaci na cukrovku sú preto odkázaní na stálu lekársku starostlivosť. Postihnutí nereagujú na chorobu rovnako. U každého pacienta ide predovšetkým o udržanie optimálnej hladiny cukru a tuku v krvi. Pri cukrovke sú podstatné tri veci: diéta, regulácia hmotnosti a telesné cvičenie. Príznaky choroby sa dajú zmierniť, alebo dokonca celkom odstrániť, ak budete dôsledne dodržiavať odporúčania ošetrujúceho lekára.

Medzi najhoršie komplikácie pri cukrovke, ktoré vyžadujú okamžitú lekársku pomoc, patrí hypoglykémia, hyperglykémia a poranenia.

Hypoglykémia je znížená hladina cukru v krvi. U dospelých diabetikov je táto porucha zvyčajne následkom oneskoreného či vynechaného jedla, prípadne neplánovanej fyzickej námahy. Medzi príznaky hypoglykémie patrí tŕpnutie úst, studený pot, pocity chvenia v hrudníku a hlad.

Prvú pomoc v takomto prípade predstavuje cukor v akejkoľvek podobe. Môžete vypiť sladkú pomarančovú štavu alebo studený perlivý nápoj či zjesť čokoládovú tyčinkku. Diabetik by mal byť vždy pripravený na hypoglykémiu a nosiť pri sebe cukríky.

Hyperglykémia znamená zvýšenú hladinu cukru v krvi. Medzi mierne prejavy patrí časté a nadmerné močenie, zvýšená chuť do jedla alebo smäd, poruchy videnia a závraty.

Hyperglykémiu v mnohých prípadoch nesprevádzajú nijaké viditeľné príznaky. Vtedy sa dá odhaliť iba vyšetrením hladiny cukru v krvi. Silná hyperglykémia sa prejavuje stratou chuti do jedla, brušnými kŕčmi, nevoľnosťou a dávením, dehydratáciou, silnou únavou, zrýcheným dýchaním a ospalosťou.

Keďže rany a poranenia na pokožke, predovšetkým na chodidlách a nohách, sa u diabetikov zle hoja, ľahko sa do nich môže dostať infekcia. Dokonca aj z malého škrabnutia sa môže vyvinúť gangréna, ktorá vyústi do amputácie končatiny.

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest