fbpx

Volajte: +421 917 547 056

V pracovné dni od 9:00 do 15:30 hod.

Pomôžeme Vám znížiť následky tejto neliečiteľnej choroby.

Diabetes mellitus (hovorovo nazývaný aj ako cukrovka) je chronické ochorenie poruchy látkovej premeny, ktorá je charakteristická zvýšenou hladinou cukru v krvi. Jedná sa o doposiaľ nevyliečiteľné ochorenie. Nakoľko v súčasnosti počet diabetikov neustále stúpa, hovoríme o epidémii tretieho tisícročia. Pri cukrovke vznikajú akútne a chronické komplikácie a to poškodením malých, veľkých ciev a nervov.

Cukrovka môže spôsobiť poškodenie obličiek, vyvolať slepotu, poškodiť nervy na končatinách a tým zvýšiť riziko ich amputácie. Zmeny na veľkých cievach a tepnách spôsobujú to, že výskyt mozgovej príhody a ischemická choroba srdca sa vyskytuje 2,5 -3 krát častejšie u diabetickej populácii ako u nediabetikov.  

Ako vyzerá naše riešenie?

Pri pravidelnom používaní zabezpečíme správne prekrvenie celého organizmu. Tým sa potláčajú problémy ako vznik diabetickej nohy a znižuje sa riziko mozgovej príhody či infarktu, ktoré u diabetikov spôsobujú smrť skôr ako u ľudí, ktorých sa toto ochorenie netýka. Metóda nemá žiadne vedľajšie účinky. Trvá 30 minút denne a všetko sa deje v pohodlí Vašej obývačky či kuchyne, pred televízorom alebo na lehátku na dovolenke.

Tu sú skúsenosti ľudí, ktorým sme už pomohli.

↓↓↓

Viac o liečebnej metóde, ktorú používame

Pin It on Pinterest