Astma

ASTMATIKOV V EURÓPE

U každého tretieho alergika sa rozvinie astma

Na svete  je asi 300 miliónov astmatikov a do roku 2025 ich vraj bude o 100 miliónov viac. V Európe bojuje s astmou 68 miliónov ľudí, na Slovensku asi 200 000, z toho  okolo 10 000 má ťažkú formu.

Každý tretí človek s nejakým druhom alergie skončí s rozvinutou astmou

Hrozivé štatistiky- najmä vzhľadom na pribúdajúci počet rôznych alergií. Ako s nimi bojovať ?

Astma je ochorenie, ktoré sa prejavuje sťaženým dýchaním. Ťažkosti trvajú niekoľko minút. Potom sa mu stav zlepší a o chvíľu je celkom v poriadku. Takéto záchvaty dýchavičnosti sa môžu objaviť už v detskom veku.

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Príčinou tohto ochorenia je trvalý zápal dýchacích ciest. Tento zápal pretrváva aj v situácii, kedy človek zdanlivo nemá ťažkosti. Neprimeraná citlivosť dýchacích ciest môže byť vrodená, alebo je získaná vplyvom prostredia. Často môže astmu zhoršovať neliečená alergia, napríklad na peľ, prach, zvieratá. Astma sa sústavným dráždením pľúc alergénmi postupne zhoršuje.

Astma je vážne ochorenie, pretože sťažené dýchanie môže ohroziť život. Každý riok spôsobí astma 250 000 predčasných úmrtí. Vo fáze dýchacích ťažkostí sa dýchanie stáva neľahkým. Spôsobuje to kŕč v dýchacích svaloch. Sliznica dýchacích ciest opuchne, čo ešte zhoršuje dýchanie. Okrem toho sa v pľúcach začína rýchlo tvoriť hustý hlien, ktorý tvorí ďalšiu mechanickú prekážku dýchania. Toto zúženie priesvitu dýchacích ciest spôsobí často aj jasne počuteľné dýchanie s typickým zvukom jemného „pískania“ v pľúcach pri nádychu a výdychu. Často vzniká pri zaspávaní a počas noci.

Astma nie je len občasné ochorenie. Preto ak vám bola diagnostikovaná,  nezanedbajte pravidelné kontroly. Pacienti, ktorí sa neliečia, kým nemajú ťažkosti, si často privodia vážne zhoršenie stavu. Priedušky sa časom zužujú a tieto zmeny sú potom už nezvratné. Nepodceňujte astmu, ani keď zdanlivo nemáte ťažkosti.

Pri astme a jej predchádzaní odporúčame používať laserový prístroj Bioquant. Princíp je založený na lepšom prekrvení organizmu tým, že svetlo presnej vlnovej dĺžky pôsobí na krvinky, uvoľňuje ich so zhlukov, čím dokážu lepšie viazať na seba kyslík a prenášať ho k orgánom.

Väčšina astmatikov pocíti zlepšenie už po prvých aplikáciách prístroja Bioquant.

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení

BIOquant® NS

Požíva ho viac ako

25 000 zákazníkov

„BIOquant – laserovú terapoiu som používala pravidelne po dobu 5 mesiacov najprv každý deň, potom každý druhý. Moja diagnóza je astma, mám problémy s krvným tlakom, som alergička. Asi po troch mesiacoch som absolvovala kontrolu na internom oddelení a výsledky som mala výborné. Krv bola ukážková, tak mi to interpretovala pani doktorka. Od toho času, keď idem na akúkoľvek preventívnu prehliadku nemám problémy s krvou (hustota, zloženie).“

– Antónia

Späť na

výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest