Ak trávite veľa času v práci, ešte nemusíte byť workoholik.

od | júl 27, 2020 | Novinky

Človek, ktorý je workoholikom, často berie prácu ako jediný zmysel vo svojom živote. Vždy ju kladie na prvé miesto, dokonca aj pred rodinou. Občas to môže dôjsť do stavu, kedy sa takýto človek nevie začleniť do normálneho života a pokiaľ sa to netýka práce, tak ho to nezaujíma.

Tento článok nebude len o workoholikoch. Realita je, že trávime v práci čoraz viac času. Dokonca sa nám môže zdať, že naši rodičia boli v práci menej a mali viac času na seba a na rodinu. Je pravda, že v minulosti sa začínala pracovná doba o niečo skôr, ako teraz a to zapríčiňuje to, že nám z dňa ostáva menej času na svoje aktivity.

To z nás samozrejme nerobí workoholikov, ale značne to ovplyvňuje náš súkromný život a naše koníčky. Priznajme si, koľko z nás si po práci medzi ďalšími povinnosťami nájde čas na svoje koníčky alebo sa venuje sebe a svojmu zdraviu? Poslednou dobou počujeme čoraz častejšie výhovorky ako nestíham, lebo som dlho v práci, na fitko mi neostáva vôbec čas, chodím z prace vyčerpaný až tak, že radšej trávim večer pri telke, ako niekde s priateľmi.

Najčastejšie však zanedbávame naše zdravie. Čoraz viac ľudí pracuje v kanceláriách. Dlhé hodiny presedí za počítačom. Minimum pohybu a zlé sedenie začína spôsobovať ľuďom čoraz viac zdravotných problémov. Výsledkom sú bolesti a degeneratívne zmeny na chrbtici už medzi 38 – 45 rokom života, bolesti kĺbov, syndróm karpálneho tunela a mnohé ďalšie.

Keďže sa každý snaží v práci vymeškávať čo najmenej, začíname tieto problémy riešiť až keď je naozaj neskoro. Ak pociťujete bolesti po dlhom dni v práci, tak prvé čo urobíte je, že siahnete po liekoch proti bolesti. Je to prvý krok. No málokto si uvedomuje, že lieky na bolesť majú vedľajšie účinky a čo je podstatné, neriešia príčinu bolesti, ale ju len tlmia. Keď si telo na tieto lieky zvykne, tak postupne zvyšujete dávku alebo meníte značku liekov. Keď prestáva táto metóda fungovať, začínate sa obhliadať po ďalších možnostiach. Po zistení, že na pravidelné cvičenie nemáte čas alebo Vám to Váš  zdravotný stav nedovoľuje, zistíte, že je potrebné navštíviť lekára. To ale znamená, že začnete vymeškávať v práci a problém naďalej odsúvate.

Čo ak existuje liečebná metóda, pomocou ktorej môžete Vaše problémy liečiť v práci počas toho ako sedíte a pracujete?

Je to pravda. Táto metóda sa volá magnetoterapia. Hlavným cieľom magnetoterapie je zmierniť bolesť, odstrániť zápal a svalové napätie. Magnetoterapiu môžete aplikovať aj pri súbežnom užívaní liekov. Je klinicky testovaná a jedná sa o bezbolestné riešenie bolestí bez vedľajších účinkov. Veľkou výhodou magnetoterapie je, že ju môžete používať v práci alebo v pohodlí Vášho domova.

Chcete si vyskúšať bezplatne účinky magnetoterapie na Vašom tele?

Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
—-

Mgr. Lívia Junásová
Tím Orin
junasova@orin.sk

Sekretariát

Gondová Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55
Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest