Výnimočné príbehy

Muž, ktorý sa len tak ľahko nevzdáva

Pán František bol milovníkom extrémnych športov  a vysokohorskej turistiky. Práve toto hobby mu umožňovalo spoznávať našu krajinu z hrebeňov slovenských hôr. Svoja záľuba sa mu však stala osudnou, keď pred niekoľkými rokmi ostal zakliesnený dlhých 26 hodín v snehu. Spôsobilo mu to vážne omrzliny, ku ktorým sa pridružila aj zákerná diagnóza menom cukrovka. Verdikt bol nekompromisný: amputácia nôh je nevyhnutná.

Človek by si pomyslel, že tento muž to už nemôže mať ťažšie, u neho však problémy pokračovali. Postupne sa pridružili problémy so srdcom, najskôr prvý infarkt a krátko po ňom druhý. V tomto bode si pán František uvedomil jednu vec: „Človeku, keď nie je dobre, tak je rozhodnutý vyskúšať úplne všetko.“

A tak pán František začal hľadať riešenie. Jeho sila a odhodlanie sa mu vyplatili, pretože vo chvíli, keď to najmenej očakával, našiel pomoc, o ktorej dokonca vyhlásil, že keby o nej vedel skôr, všetko mohlo byť iné- lepšie.

Čo pomohlo pánovi Františkovi v jeho zdravotnom stave? A čo odporúča každému, kto si tiež nevie dať rady so svojim zdravotným stavom? Toto a aj oveľa viac sa dozviete v krátkom videu.

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest