Výnimočné príbehy

Muž, ktorý sa len tak ľahko nevzdáva

Pán František bol milovníkom extrémnych športov  a vysokohorskej turistiky. Práve toto hobby mu umožňovalo spoznávať našu krajinu z hrebeňov slovenských hôr. Svoja záľuba sa mu však stala osudnou, keď pred niekoľkými rokmi ostal zakliesnený dlhých 26 hodín v snehu. Spôsobilo mu to vážne omrzliny, ku ktorým sa pridružila aj zákerná diagnóza menom cukrovka. Verdikt bol nekompromisný: amputácia nôh je nevyhnutná.

Človek by si pomyslel, že tento muž to už nemôže mať ťažšie, u neho však problémy pokračovali. Postupne sa pridružili problémy so srdcom, najskôr prvý infarkt a krátko po ňom druhý. V tomto bode si pán František uvedomil jednu vec: „Človeku, keď nie je dobre, tak je rozhodnutý vyskúšať úplne všetko.“

A tak pán František začal hľadať riešenie. Jeho sila a odhodlanie sa mu vyplatili, pretože vo chvíli, keď to najmenej očakával, našiel pomoc, o ktorej dokonca vyhlásil, že keby o nej vedel skôr, všetko mohlo byť iné- lepšie.

Čo pomohlo pánovi Františkovi v jeho zdravotnom stave? A čo odporúča každému, kto si tiež nevie dať rady so svojim zdravotným stavom? Toto a aj oveľa viac sa dozviete v krátkom videu.

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Aby ste mohli využiť našu službu je potrebné aby ste nám dali súhlas na spracovanie vašich údajov:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

Áno, môžete mi ich zasielať emailomPin It on Pinterest