Trápia Vás studené ruky a nohy? Problém vyriešite takto

od | jan 9, 2019 | Tipy pre zdravie

Poznáte ten pocit neustále studených nôh a rúk? Hoci máte na sebe teplé pančuchy, ponožky a čižmy, nohy máte takmer „zamrznuté.“ Studené ruky tiež vedia potrápiť nejedného z nás. Koľkokrát Vám už „uštedrili“ prirovnanie: Ruky máte ako ľad? Nejde však len o nepríjemný pocit. Môže to signalizovať oveľa vážnejší zdravotný problém. Ak sa to týka aj Vás alebo niekoho z Vašich blízkych, určite čítajte ďalej.

Vek je nepodstatný

Zlá cirkulácia a nedostatočná prekrvenosť sa môže vyskytnúť u ľudí rôzneho veku a pohlavia. Zvyčajne sa ako prvá prejaví nižšou teplotou Vašich končatín. Ovplyvnený je síce celý krvný obeh, no najviac viditeľné je to práve na rukách či nohách.

Takto jednoducho sa problému môžete zbaviť

  1. Zvýšte príjem tekutín- Dostatočný príjem tekutín je nevyhnutný pre správne fungovanie ľudského organizmu. Za dostatočný príjem tekutín sa pritom považuje približne 2,5 litra nesladenej vody denne. Voda hyydratuje naše telo, stimuluje trávenie a zlepšuje prísun živín do buniek pre správny metabolizmus a tvorbu energie. Lepšie fungujúce bunky a lepšie prekrvenie tak môžu zabezpečiť aj zvýšenú teplotu končatín.
  2. Zázvor- Máte radi chuť zázvoru? Ak nie, určite by ste to mali prehodnotiť. Zázvor je totiž vysoko prínosný pre stimuláciu krvného obehu. Okrem toho, pravidelná konzumácia zázvoru zabraňuje vytváraniu krvných zrazenín v tele, čím znižuje riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení.
  3. Cesnak- Vedeli ste, že táto úžasná zelenina zlepšuje cirkuláciu krvi, znižuje krvný tlak a zabraňuje hromadeniu krvných doštičiek či vytváraniu krvných zrazenín? Podľa štúdie publikovanej v Žurnále výživy(The Journal of Nutrition) v roku 2006, je cesnak extrémne prínosný pre zdravie kardiovaskulárneho systému.
  4. Bezplatná laserová terapia- Pokiaľ Vám nepomáhajú ľudové recepty našich starých mám, v tom prípade by ste mali siahnuť po odbornejšom riešení. Laserová terapia je bezbolestná, vysoko účinná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Využívame najmä jej vazodilatačný účinok (účinok rozširujúci krvné riečisko, zlepšujúci prekrvenie). Pravidelným používaním tejto metódy môžete dosiahnuť úplne vymiznutie problému so studenými nohami a rukami. Túto metódu si môžete v rámci projektu Zdravé srdce vyskúšať bezplatne a nezáväzne. Stačí, ak vyplníte formulár a stačí si už len počkať na voľný termín vo Vašom meste.
Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

—-

Mgr. Lívia Junásová
Tím Orin
junasova@orin.sk

Sekretariát

Gondová Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55
Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest