Trápia Vás kŕčové žily? Dajte si pozor na opaľovanie!

od | jún 21, 2018 | Tipy pre zdravie

Kŕčové žily sú nepekné, na dotyk nepríjemné a málokto vie, že aj nebezpečné.

Schválne, viete prečo kŕčové žily vznikajú?

Príčinou vzniku kŕčových žíl je nesprávna cirkulácia krvného obehu. Činnosť žilových chlopní je nedostatočná, horší je teda návrat krvi smerom k srdcu. Najmä v lete sa žily neprirodzene rozťahujú a zväčšuje sa aj tlak na steny žíl. Nie je to náhoda, že kŕčové žily sa v lete ešte zviditeľnia.

Spozornieť by ste mali aj vtedy, ak

Denne stojíte dlhé hodiny na nohách, mávate ťažké a unavené nohy, často nosíte topánky na vysokých podpätkoch alebo Vás občas potrápia aj nepríjemné kŕče.

Nepodložené mýty

  1. Niektorí ľudia sa vyhýbajú pravidelnému pohybu, aby vraj ochorenie nezhoršili. Toto tvrdenie nie je potvrdené odborníkmi. Aj keď máte kŕčové žily, pravidelný pohyb Vám neublíži. Naopak, rozpumpujete krv a na nejakú chvíľu môžete zlepšiť Váš krvný obeh.
  2. Po operácii kŕčových žíl sa varixy už nikdy neobjavia. Táto informácia taktiež nie je pravdivá. Áno, existuje mnoho prípadov, kedy sa kŕčové žily už neobjavili. Je tu však aj druhá strana mince. Existuje mnoho prípadov, kedy človek podstúpil aj dve bolestivé operácie a kŕčové žily sa opäť vrátili.

Ak je to možné, vyhnite sa opaľovaniu

Písali sme, že v lete sa žily neprirodzene rozťahujú a zväčšuje sa aj tlak na steny žíl. Môže za to teplo. Dlhý pobyt na slnku preto pre Vás nie je vhodný. Výsledkom môžu byť viditeľné žily na nohách, opuchy a pocit ťažkých nôh.

Nemusíte sa viac obmedzovať, ak

Sa začnete liečiť čím skôr. Nemáme na mysli bolestivú operáciu, po ktorej sa ešte 6 týždňov budete musieť vyhýbať slnku ani užívanie liekov s celým zástupom nežiadúcich účinkov. Stačí, ak budete riešiť koreň problému, ktorým je zlá cirkulácia krvi. Dnes už našťastie existuje medicínsky prístroj, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi a je určený na liečbu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení. Vďaka projektu Zdravé srdce si účinky prístroja viete vyskúšať zadarmo a nezáväzne v pohodlí Vášho domova. Stačí si vyplniť formulár na www.orin.sk a my Vás budeme kontaktovať ohľadom voľného termínu.

Skúsenosti ľudí, ktorí liečbu medicínskym prístrojom vyskúšali sú takéto:

„Manželka mala také kŕčové žily, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala. Aj mne zmizli. Ja som mal na nohách nejaký zápal alebo čo to bolo. Siahalo to od členkov do trištvrte lýtok a teraz sa to už z polovice stratilo. Od tej doby čo sme ho dostali sme nevynechali ani jeden deň. Ja ho používam 2x denne a manželka len raz denne. S prístrojom sme veľmi spokojní, “ hovorí pán Dušan z Čabaj Čápora.

„Prístroj BioQuant sme si kúpili hlavne na kŕčové žily, ťažké nohy, kŕče počas noci a na úpravu vysokého krvného tlaku, zvonenie a šumenie v ušiach, dvojité počutie. Prístroj používame päť mesiacov. Výsledky: kŕče počas noci sa odstránili, nemám pocit ťažkých nôh, kŕčové žily sa zmiernili, vizuálne poklesli. Tlak sa nám upravil. Zvonenie v ušiach a šumenie úplne bolo odstránené,“ hovorí pani Viera z Vrútok.

Chcete bezbolestnú liečbu kŕčových žíl vyskúšať aj vy?

Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Orin Slovakia

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Orin Slovakia

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest