Studené nohy

Termoregulácia v ženskom tele je oveľa slabšia ako v prípade mužov. Preto majú ženy častejšie nedokrvené končatiny. Studené končatiny pociťuje takmer každá tretia žena na planéte Zem.

Studené nohy

Studené končatiny sú vážny problém nielen pre nepríjemný pocit, pričom sa ťažko vykonáva akákoľvek činnosť. Ak vás tento problém trápi nezávisle od ročného obdobia, neviete sa zohriať nech robíte čokoľvek, vtedy nastáva problém. Môže to byť sprievodný jav zlého prekrvenia končatín, alebo varovný signál nejakého iného ochorenia.

Zbavte sa nepríjemných následkov!

Vďaka moderným technológiám už nemusíte trpieť nepríjemné pocity spojené so studenými končatinami. Prístroj BIOquant NS má vazodilatačný účinok, rozširuje krvné riečisko a zlepšuje celkové prekrvenie. Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Nám už BIOquant pomohol

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

V prípade, že máte studené nohy odporúčame Vám použiť prístroj BIOquant NS. Využívame najmä jeho vazodilatačný účinok(účinok rozširujúci krvné riečisko, zlepšujúci prekrvenie.

Studené končatiny je vážny problém nielen pre nepríjemný pocit, ťažko sa vykonáva akákoľvek činnosť. Ak vás tento problém trápi nezávisle od ročného obdobia, neviete sa zohriať nech robíte čokoľvek, vtedy nastáva problém. Môže to byť sprievodný jav zlého prekrvenia končatín, alebo varovný signál nejakého iného ochorenia. Hľadanie skutočného dôvodu býva veľmi zdĺhavé, ale netreba sa nechať odbiť vetami typu, že týmto problémov trpí mnoho ľudí, alebo, že sa máte lepšie obliekať… práve tieto vety o obliekaní zvykneme počúvať od svojho okolia, avšak pravda je taká, že človek, ktorý trpí týmto problémom si môže na seba obliecť čokoľvek a problém nezmizne.
Čo môžu ešte signalizovať studené nohy?

 • cievnu alebo srdcovocievnu príčinu
 • vysoký krvný tlak
 • poruchy metabolizmu(látkovej výmeny)
 • poruchy funkcie nadobličiek
 • anémiu(chudokrvnosť)
 • blokády chrbtice
 • anorexia

Stres a strach nás ochladzujú

Ak sa niečoho veľmi bojíme alebo sa zľakneme, keď sa dostaneme do stresovej situácie, výsledok je rovnaký – studené ruky a nohy. Periférne tepny v týchto oblastiach sa stiahnu a tento kŕč spôsobí dočasné nedokrvenie prstov, ktoré sa dokrví zhruba 20 minút po upokojení. Emocionálna pohoda totiž predstavuje dôležitý zdroj tepla. Lekárovi sa treba zveriť najmä vtedy, ak sa príznaky tohto syndrómu prejavia z ničoho nič alebo máte aj ďalšie problémy. „K bežným vyšetreniam odporúčame kontrolu krvného tlaku, EKG, krvné testy, sonografické vyšetrenie ciev, ale aj dôkladné endokrinologické či chirurgické vyšetrenia.

Čo pomáha, ak máte studené nohy?

 • Doprajte si správny pitný režima jedálny lístok plný vitamínov.
 • Vyhnite sa stresu a odpočívajte.
 • Dožičte si teplý kúpeľ a suchú masáž kefou od nôh smeromk srdcu.
 • Športujte a postupne sa otužujte.
 • Nefajčite a nekonzumujte alkoholické nápoje.
 • Doma noste vlnené ponožky a používajte termofor.
 • Vyhnite sa úzkemu oblečeniu.
 • Namiesto sladkostí si doprajte datle, kokos a pistácie.
  Vyhnite sa studeným nápojoma zmrzline.
  Doprajte si saunu či akupunktúru.
  Pravidelná rehabilitácia

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení

BIOquant® NS

Požíva ho viac ako

25 000 zákazníkov

„Mala som problémy s nohami. Boleli ma a mala som ich studené, taktiež žily som mala dosť veľké. V noci som mala kŕče, bolesti a ťažké nohy. Ako som začala používať tento prístroj, mám pocit, že sa mi môj život zmenil k lepšiemu. Nohy ma prestali bolieť aj kŕče prestali a žily sa schovali. Som veľmi spokojná. Doporučujem skúsiť tento prístroj každnému, pretože je fajn, keď sa cítite lepšie, ste veselšia, môžete chodiť na prechádzky a pracovať v záhrade.“

– Zdenka, Bánovce nad Bebravou

Späť na

výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest