Skleróza Multiplex

(odporúčame Ulticare LT-99)

Skleróza multiplex je nevyliečiteľná choroba. Je to chronické ochorenie centrálneho nervového systému. Vyskytuje sa u ľudí vo veku 20 až 40 rokov. Aj keď nie je možné  sklerózu multiplex  úplne vyliečiť, vývoj ochorenia sa môže výrazne spomaliť. Medzi bežné príznaky patrí únava, problémy so zrakom, poruchy pohyblivosti, svalová slabosť až ochrnutie, bolesť, depresia, úzkosť, poruchy spánku.

Ako pomáha magnetoterapia pri liečbe sklerózy multiplex?

Pulzná magnetoterapia napomáha pacienta zbaviť niektorých ťažkostí a skvalitňuje mu život. Je možné ju aplikovať po celú dobu ochorenia súbežne s ostatnou liečbou. Spomaľuje postup ochorenia a stabilizuje stav. V tomto prípade je vhodné použiť prístroj Ulticare LT-99.

Prečo aplikovať magnetoterapiu pri ochorení skleróza multiplex?

Liečba Ulticarom je symptomatická, pretože pulzné magnetické pole zmierňuje niektoré dôsledky choroby. Pôsobením pulznej magnetoterapie na centrálny nervový systém a miechu sa pozitívne ovplyvňujú zmeny na bunečnej úrovni. Pacienti sa cítia lepšie, upravuje sa spánok, biorytmus. Veľkou výhodou prístroja Ulticare LT -99 je aj to, že pacienti ho môžu využívať v pohodlí ich domova.

Pri ochorení skleróza multiplex nastavte prístroj nasledovne

Aplikovať program P1 na hlavu a krčnú chrbticu zároveň. Následne aplikovať prístroj na oblasť celej chrbtice. Celú aplikáciu opakovať 2 x denne ráno a večer. Aplikácia prístroja pomáha stimulovať nervovú sústavu, čo spomaľuje progres tohto neliečiteľného ochorenia.

Pozrite a prečítajte si, čo na to hovoria naši zákazníci…

Moje meno je Monika Švecova mám 35 rokov a bola som diagnostikovaná s Progresivnou Sklerozou Multiplex. Zlá cirkulácia krvi hlavne v dolných končatinách spôsobuje tuhnutie svalstva a veľké nepohodlie. S Ulticarom LT-99 som sa stretla po tom, čo som o ňom veľa čítala a tak som sa rozhodla ho skúsiť. Začala som ho používať tri krát denne na programe P1a pokračujem v používaní už nejaký ten čas. Začala som pociťovať zmeny v mojom tele. Krvný obeh a stuhnuté svalstvo sa zlepšilo. Odteraz budem pokračovať v používaní Ulticare LT-99. Keďže zatiaľ nie je liek na Sklerózu Multiplex každé zlepšenie v našom živote je pomoc, hocikto ho môže používať.

– Monika, Anglicko

Chcete si vyskúšať tento prístroj úplne zadarmo?

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín vo Vašom meste, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať pod dohľadom nášho certifikovaného pracovníka.

Táto služba je bezplatná a nezáväzná.

Gizka Oňová odporúča!

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest