Referencie
Migréna

Videoreferencie

Všetky videá nájdete na našom YouTube Kanáli

Listy zákazníkov

„Výrobok Ulticare LT99 som si zakúpila v júli 2011 na jednej z predvádzacích akcii Vašej spoločnosti vo Vrútkach. Nakoľko často pri zmene počasia trpím migrénami. Prístroj som začala používať najprv sporadicky, no neskôr pravidelne, asi 8 mesiacov. Dnes neviem čo je to bolesť hlavy. STALO TO ZA TO! Prístroj využíva i môj manžel, ktorý trpí na chrbticu a dnu. Nepoužíva ho tak pravidelne ako ja, len pri zhoršenom stave-príznakov, ale aj tak sa jeho stav upravil. Ďakujem Vám a prajem veľa spokojných zákazníkov.“

 

–  Janka, Vrútky

Milí priatelia spoločnosti ORIN

Dovoľte mi osloviť Vás „priatelia“. Mám na to dva dôvody. Ten prvý je, že som mal to šťastie kúpiť si od Vás prístroj ULITCARE LT 99 a ten druhý je ten, že ste boli ochotní zo dňa na deň splniť požiadavku zaslať náhradný návod na požívanie prístroja, za čo Vám touto cestou ďakujem. Aj toto je čin, ktorý svedčí o Vašej serióznosti a snahe robiť dobré skutky.

Váš prístroj sme sa rozhodli kúpiť s manželkou zo zdravotných dôvodov. V čase kúpy som mal ťažkosti s prostatou. Už som bol na ceste k operácii. Okrem toho trpíme na cukrovku a nedokrvenie končatín. Po zakúpení a požívaní prístroja som na prostatu doslova zabudol a cukor sa pohybuje len – len nad hladinou. Vďaka Vám.

Manželka má ťažkosti s reumou, trpí na migrénu a tiež i nespavosť. Používaním možno povedať zázračného prístroja ULTICARE LT 99 spomínané ťažkosti ustúpili.

Obaja sme dôchodcovia 14 rokov, no napriek malým dôchodkom neľutujeme investovanie do tohto prístroja. Vďaka patrí vynálezcovi, predajcovi a tiež i Bohu, že nám poslal Vás, aby sme si prístroj kúpili.

Doporučujeme každému kto trpí zdravotnými ťažkosťami aj iného druhu ako my, aby si aj v prípade nedostatku financií prístroj zakúpil na splátky. Myslíme na to, že len raz žijeme, zdravie si treba chrániť a preto je dobré si pomôcť aj takým skvelým a fantastickým prístrojom ako je ULTICARE.

Pozdravujeme Vám a prajeme šťastné rozhodnutia pre kúpu prístroja všetkým ľuďom, ktorí sa stretnú s možnosťou zakúpenia.

 

 

–  Juraj, Bánov

„Milý priatelia ORIN. Zakúpila som si s manželom prístroj Ulticare LT-99 Maxi pre zdravotné ťažkosti ako mávajú starší ľudia na dôchodku, čo sa za celý život narobili. Ja mám osteoporózu, liečim sa na tlak, manžel má bolesti chrbtice a prostatu. Keď sa cítime unavení a niečo nás bolí prístroj si prikladáme na bolestivé miesta podľa návodu. Vždy nám pomôže utíšiť bolesť, je to náš pomocník, pri ktorom cítime úľavu. Dcéra prístroj používa proti migréne, vždy pociťuje ústup bolesti. S prístrojom sme spokojní a tešíme sa z neho celá rodina.“

 

 

– Anna, Trnava

Ďakujem Vám, že ste sa po nejakej dobe ozvali, od času ako nám bol predvedený Váš výrobok. Dostali sme s manželkou pozvánku, pričom sme nevedeli o aký výrobok ide. Rozhodli sme sa ísť len tak zo zvedavosti.

Prekvapenie na našej strane bolo veľké.Vedomosti a skúsenosti ohľadom magnetoterapie nám doteraz neboli dosť jasné. Váš zástupca firmy objasnil veľ možností, čo sa týka tejto liečby a tým sa prejavil náš záujem o tento výrobok.

Práve v tomto období som mal veľké problémy s kŕčovými žilami. Mal som otvorené rany a krvácanie bolo bežné. Uvedomili sme si, že momentálne nemáme financie na zakúpenie tohto prístroja pri sedem člennej rodine. Neviem či šťastnou náhodou, ale získali sme bonus a tak prišli prvé myšlienky o zakúpenie prístroja aj v prípade pôžičky. A vyplatila sa.

Prvé výsledky sa dostavili už po pár mesiacoch. Rany na nohách sa postupne hojili až sa rany zacelili. Presvedčili sme sa o účinkoch aj pri iných zdravotných ťažkostiach. Využívali to aj dcéry pri menštruačných bolestiach. Taktiež bežné bolesti kĺbov, kolien, krížov, väzy. Manželka pri migrenóznych bolestiach hlavy.

A nakoniec musím konštatovať kvalitu a liečebné účinky prístroja, neviem si už predstaviť našu domácnosť bez neho.

 

 

– Milan, Detva

Prístroj sme si kúpili pre bolesti chrbtice a reumatické problémy. Taktiež migréne, na rozšírenie ciev a urýchlenie procesu hojenia, ale aj pre ovplyvňovanie imunitného systému. Pri používaní magnetu sa nám zmierňujú bolesti aj reumatické problémy. Taktiež sa u nás znížila spotreba liekov. Okrem nás používa prístroj aj syn, ktorý je športovec, pri problémoch a bolestiach po poúrazových stavoch, ale aj pre zmiernenie svalového napätia.

 

 

– Dariana a Peter, Stropkov

Váš prístroj mi zakúpil môj manžel, aby zmiernil moje bolesti nôh a chrbta. Problémy sa mi začali asi pred desiatimi rokmi. Váš prístroj mi úžasne pomáha, nemusím užívať toľko liekov od bolesti. Keď ma začnú bolieť nohy, ľahnem si pred televízor, zapnem „magnet“ a pozerám. Väčšinou mi zaberie už jedna 20 min. Terapia. S bolesťami chrbtice je to trošku dlhšia liečba – asi 3 dni si zapínam prístroj 2 – 3 x denne. Akurát na migrénu mi prístroj nezaberá tak, ako by som chcela, ale mierne zlepšenie predsa cítim. Za váš prístroj ďakujem, som naozaj rada, že ho mám.“

 

 

– Veronika, Veľké Bielice

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení

Ulticare LT-99

Späť na

Migréna

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


Sekretariát

Gondová Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55
Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest