Parkinson

Doporučujeme prístroj Ulticare LT-99

Vedeli ste, že?

10% pacientov má menej ako 40 rokov

Nedá sa vyliečiť

Hoci postihuje najčastejšie ľudí vo vysokom veku ani u mladých nemusí byť vznik nemožný. Človek zväčša nie je schopný fungovať sám a je odkázaný na pomoc blízkych často s pocitom, že je všetkým na obtiaž. Tri štvrtiny ľudí nevie o ochorení veľa a vôbec netuší ako s ním bojovať, hoci má z neho strach. Nieje síce vyliečiteľný, ale jeho príznaky sa dajú zmierniť a spomaliť.

Vieme ho zmierniť a spomaliť

Tri štvrtiny ľudí nevie o ochorení veľa a vôbec netuší ako s ním bojovať, hoci má z neho strach. Parkinson nie je síce vyliečiteľný, jeho príznaky sa však dajú zmierniť a ochorenie spomaliť. Domáci zdravotnícky prístroj Ulticare LT-99 zmierňuje degeneratívne zmeny, zlepšuje pohyblivosť a uvoľňuje stuhnutosť svalov. Zlepšuje teda celkovo zdravotný stav a predlžuje aktívny život. Prístroj si môžete zadarmo vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Pozrite si, čo hovoria zákazníci a lekári o magnetoterapii.

Viac ako 145 000 zákazníkov používa naše prístroje v pohodlí domova. Vyskúšajte ich aj vy úplne zadarmo.

Bez bolesti, bez vedľajších účinkov a bez záväzkov!

Príznaky

Prvé klinické príznaky sú často nenápadné a nešpecifické ako napríklad bolesti ramien, chrbtice, pocity ťažkých končatín, strata výkonnosti, únava, poruchy spánku, zápcha, zmena rečového prejavu (tichosť a monotónnosť), zmena písma (malé a neupravné) a sexuálne poruchy. Základné príznaky sú trasenie, svalová stuhnutosť, spomalenie pohybov, poruchy postoja a chôdze. Ostatné príznaky, ktoré sa často vyskytnú a môžu limitovať liečbu. Znížený krvný tlak, zápcha, poruchy spánku, poruchy prehĺtania, poruchy močenia, depresia, demencia, poruchy čuchu a nadmerné potenie.

Možné príčiny

Základným podkladom na vznik Parkinsonovej choroby je nedostatok jednej látky v určitých štruktúrach mozgu. v tzv. bazálnych gangliách, ktoré sa podieľajú na riadení pohybu (motoriky). Táto látka sa nazýva dopamín a slúži ako prenášač biologickej informácie medzi bunkami.

Dopamín sa tvorí v mozgu, predovšetkým v tzv. strednom mozgu, v jadre zvanom substancia nigra ( čierne jadro). Sú dôkazy, že človek sa narodí asi so 400.000 dopamín produkujúcimi nervovými bunkami- neurónmi. U zdravého dospelého jedinca zaniká ročne asi 6% dopaminergných neurónov, avšak u parkinsonikov je táto strata urýchlená. Klinické prejavy sa objavia až vtedy, keď pôvodné množstvo neurónov klesne pod 20% pôvodnej úrovne a kompenzačné mechanizmy vyrovnávajúce stratu neurónov sa vyčerpajú.

Mechanizmy zániku neurónov nie sú doposiaľ známe. V dôsledku nedostatku dopamínu, bazálne gangliá nemôžu efektívne fungovať a vzniká porucha regulácie pohyblivosti- prejavy Parkinsonovej choroby. Klinický obraz ochorenia dotvára tiež relatívny nadbytok iných podobných látok- neuromediátorov (prenášačov nervových vzruchov), ktoré sú prítomné v bunkách tohto systému.

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest