Nízky krvný tlak

Nízky tlak

Dlhodobo znížený tlak sa začína prejavovať problémom s nedostatkom prekrvenia a okysličenia vzdialených tkanív. Typické sú tak bolesť hlavy, spavosť, únava, slabosť alebo studené končatiny.

Zbavte sa nepríjemných následkov!

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík. Prístroj BIOquant pôsobením laserového svetla cez sieť krvných vlásočníc v nose zlepšuje prietok krvi, upravuje hodnoty tlaku, pomáha ich dostať do normálu a zbaviť sa tak nepríjemných sprievodných javov nízkeho krvného tlaku.  Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Hypotenzia-nízky tlak

Krúti sa vám často hlava, trápia vás závraty a máte pocit, že odpadnete? Dokonca sa Vám to možno aj stalo. Na vine môže byť nízky krvný tlak, ktorý sa síce ako zdravotný problém zľahčuje, ale môže spôsobiť nielen nepríjemné pocity, ale aj naznačovať závažnejšie ochorenia srdca a nadobličiek. Ak sú symptómy jednorazové, nie je dôvod na paniku. Ak sa však slabosť, únava, plytké dýchanie, hučanie v ušiach a studený pot opakujú, je vhodné si tlak zmerať a zaoberať sa príčinami.

Ako problém riešiť ?

V prvom rade sa treba zamyslieť nad svojim pitným režimom. Nedostatok tekutín býva častou príčinou zníženého tlaku. Účinný pomocník pri regulácii hodnôt tlaku je aj domáci zdravotnícky prístroj BIOquant. Pôsobením laserového svetla cez sieť krvných vlásočníc v nose zlepšuje prietok krvi, upravuje hodnoty tlaku, pomáha ich dostať do normálu a zbaviť sa tak nepríjemných sprievodných javov nízkeho krvného tlaku.

Vyskúšajte Bioquant

Odstráňte nepríjemné pocity slabosti, hučania v ušiach a závraty súvisiace s poklesom tlaku. Vyskúšajte účinky prístroja Bioquant nezáväzne, zadarmo a v pohodlí vlastného domova. BIOquant používajú praktickí lekári aj individuálni klienti. Mnohým ľuďom sa stal neodmysliteľným spoločníkom a priateľom.

Viac o nízkom tlaku

Za hypotenziu sa považuje stav, pri ktorom je hodnota systolického tlaku menšia ako 90 a hodnota diastolického tlaku nižšia ako 60 mmHg. Prečo hypotenzia vlastne vzniká, lekárska veda objasniť zatiaľ presne nevie. Nezriedka za ňou stojí nedostatok tekutín či náhly úbytok hmotnosti. Rizikovými skupinami sú preto dospievajúce dievčatá, mladé štíhle ženy, tehotné dámy, ľudia trpiaci poruchami príjmu potravy (anorexia, bulímia), ale tiež ľudia v období jesene života. Seniori sú totiž útlej postavy a zvyčajne zabúdajú piť, pretože nepociťujú smäd. Pitný režim si odsledujte mimoriadne starostlivo – denne treba prijať 2 až 3 litre tekutín.

Na zdvihnutie tlaku okrem čistej vody zaberá aj káva. Uvoľnite si odev najmä okolo krku a poriadne vyvetrajte miestnosť, aby sa vám lepšie dýchalo.

Treba sa zamerať na účinnú prevenciu. K tej patrí pravidelný pohyb – chôdza, turistika, plávanie a podobne. Vyhýbajte sa dlhému státiu. Pri sprchovaní sa otužujte a striedajte teplú vodu so studenšou.

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení
BIOquant® NS
Požíva ho viac ako
25 000 zákazníkov

„Prístroj Bioquant N som si zakúpila na krvný tlak a prekvenie celej ľavej strany. Stále som mala problémy s tlakom, raz bol vysoký a raz nízky. Teraz ako používam Bioquant ho mám ustálený a cítim sa lepšie. Cítim, že môžem lepšie hýbať aj s rukou aj s nohou…“

– Viera, Selce

Späť na
výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest