Syndróm karpálneho tunela

Doporučujeme prístroj Ulticare LT-99

Vedeli ste, že?

Posledné údaje z roku 2013 hovoria, že až 2281 prípadov skončilo na chirugickom stole, 1993 pacientov bolo hospitalizovaných

47% ľudí so syndrómom karpálneho tunela malo viac ako mesačnú absenciu v práci

Existuje riziko, že u každého piateho človeka sa prejaví niektorý z príznakov

Bežné bolestivé liečby

V mnohých prípadoch sa pristupuje k chirurgickej liečbe, ktorá zníži tlak na veľký stredový nerv. Ak je to možné, riešia sa základné príčiny. Protizápalové lieky liečia tlmia bolesť a opuch. Nosenie ľahkej dlahy pomáha liečiť tlmiť bolesť pri spánku. Niekedy sa predpisujú aj močopudné lieky, ktoré zbavia organizmus prebytočných tekutín. Ďalšou možnosťou sú steroidové injekcie do kanála a zápästia. Prinášajú úľavu, no musia sa podávať opatrne, aby nezasiahli stredový nerv.

Liečba magnetoterapiou

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík a bolestivých zákrokov. Prístroj Ulticare LT-99 je skutočný domáci pomocník, ktorý nielen prináša úľavu, ale aj pomáha postupne odstrániť príčinu tohto ochorenia, zbaviť sa liekov a získať stratenú pohodu. Nemá žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si môžete zadarmo vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Pozrite si, čo hovoria zákazníci a lekári o magnetoterapii.

Viac ako 145 000 zákazníkov používa naše prístroje v pohodlí domova. Vyskúšajte ich aj vy úplne zadarmo.

Bez bolesti, bez vedľajších účinkov a bez záväzkov!

Príznaky

Najčastejšie môžeme pozorovať mravenčenie alebo pálenie (parastézia), bolestivosť alebo znecitlivenie ruky, ktoré sa v typickom prípade zhoršuje v noci. Neobratnosť a zoslabunutosť ruky, slabá schopnosť niečo uchopiť a pritiahnuť palec krížom cez dlaň k ostatným prstom. Bolestivé zápästie, predlaktie a rameno nie sú výnimkou.

Možné príčiny

Hormonálne zmeny, obezita, cukrovka, reuma, dna, zlyhanie obličiek a alkoholizmus.

Akromegália – zväčšenie kostí vplyvom abnormality podmozgo­vej žľazy, nedostatočná činnosť štítnej žľazy (hypotyreóza)

Amyloidóza – zriedkavá choro­ba, pri ktorej sa hromadia abnor­málne bielkoviny v tkanivách a or­gánoch

Pagetova choroba – chronické ochorenie kostí postihujúce starších ľudí – kosti hrubnú a deformujú sa, nádory – napríklad tukové, gangliá (cysty naplnené tekutinou), tlačiť na nerv môžu i deformácie zápästia po zlomeni­nách alebo ťažkom pomliaždení, ručné narábanie vibrujúcimi nástrojmi

VYSKÚŠAJTE ZADARMO viac-info-4

Bez bolesti, bez vedľajších účinkov a bez záväzkov!

Vyplňte formulár

Prístroj ULTICARE LT-99

Pre syndróm karpálneho tunela je vhodné použiť prístroj UltiCare LT-99, pretože pulzné magnetické pole má na toto ochorenie veľmi priaznivý účinok. Je potrebná niekoľko týždňová liečba. Najskôr použijeme analgetický (účinok proti bolesti) efekt prístroja, neskôr využijeme najmä hojivý a protiopuchový efekt prístroja UltiCare LT-99.

Viac o prístroji

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 7:45 do 15:45 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest