Karpálny tunel

Spomínate si ešte na časy, kedy Vaše ruky pociťovali len chlad alebo teplo? Tak by to malo byť, ak sú Vaše ruky zdravé.

Ako sú na tom ale teraz? Pozorujete občas mravčenie alebo pálenie? Trápi Vás znecitlivenie ruky, ktoré sa často zhoršuje v noci? Narúša Vám to spánok?

Možno to Váš život obmedzuje tak, že ste sa už vzdali aktivít, ktoré máte radi. Možno len budete musieť držať pohár vody v dvoch rukách, aby Vám nevypadol alebo sa možno bojíte budúcnosti a toho, čo Vás čaká.

Teraz si predstavte, že ak neurobíte nič čo by Vám pomohlo, ako to bude vyzerať o dva roky, päť či desať rokov odteraz?

r

Čo by sa stalo, ak

  1. by bolesti rúk ohrozili Vašu kariéru?
  2. alebo by ste kvôli bolestiam nemohli vykonávať šport, prácu na záhrade, hry s deťmi a vnúčatami?

Zlé správy sú:

  1. Posledné údaje z roku 2013 hovoria, že až 2281 prípadov skončilo na chirugickom stole, 1993 pacientov bolo hospitalizovaných
  2. 47% ľudí so syndrómom karpálneho tunela malo viac ako mesačnú absenciu v práci
  3. Existuje riziko, že u každého piateho človeka sa prejaví niektorý z príznakov

V krátkom čase sa môžete cítiť lepšie, ale z dlhodobého hľadiska sa Váš problém len zhorší ak:

Zvolíte bežné riešenie karpálneho tunela. Sú ním lieky s protizápalovými účinkami. Tie liečia tlmia bolesť a opuch. Nosenie ľahkej dlahy zas pomáha liečiť tlmiť bolesť pri spánku. Niekedy sa predpisujú aj močopudné lieky, ktoré zbavia organizmus prebytočných tekutín. Ďalšou možnosťou sú steroidové injekcie do kanála a zápästia. Prinášajú úľavu, no musia sa podávať opatrne, aby nezasiahli stredový nerv.

Ďalšou možnosťou je nepríjemná operácia

Po operácii tkaniva sa často vytvára jazva. Dokonca sa stáva, že nepríjemné bolesti sa opäť vrátia a to najmä vtedy, ak po operácii nič nezmeníte.

Dovoľte nám prezradiť Vám tajomstvo

Existuje bezpečné, jednoduché, bezbolestné a efektívne riešenie. Pre syndróm karpálneho tunela je vhodná liečba pulznou magnetoterapiou. Medicínsky prístroj UltiCare LT-99 využíva pulzné magnetické pole, vďaka čomu má na liečbu karpálneho tunela veľmi priaznivý účinok. Je potrebná niekoľko týždňová liečba. Najskôr použijeme analgetický (účinok proti bolesti), neskôr využijeme najmä hojivý a protiopuchový účinok prístroja. Na Slovensku sa pulznou magnetoterapiou lieči viac ako 120 000 ľudí.

Magnetoterapia urýchľuje proces hojenia a k bežným aktivitám sa dostávate oveľa rýchlejšie. Vyskúšajte si ho bezplatne.

120 000+

zákazníkov si pomáha prístrojom v pohodlí ich domova

93%

zákazníkov odporúča tento prístroj

Lekárske poradenstvo
k prístroju ZADARMO

Vyrobené v ČR

Ako pomohola magnetoterapia už viac ako 120 000 ľuďom na Slovensku?

Naši zákazníci o magnetoterapii

Magnetoterapia na ČT1

MUDr. Hrdý a magnetoterapia v Teleráne na Markíze

Skúsenosti MUDr. Farkaša s magnetoterapiou

Najnovšie recenzie na webe

5,0 rating
11. septembra 2018

Zdravím,chcem vám poďakovať za prístroje BioQant, BioTorus LT-100 a UltiCare LT-99,ktoré s manželkou používame už viac rokov a sme s nimi veľmi spokojní.Týmto chcem odkázať všetkým,ktoým záleží na vlastnom zdraví aby neváhali a nelutovali peňazí na tieto výrobky myslím a a aj som presvedčený že to stojí za to. Ešte raz ďakujeme aj s manželkou.

Ladislav Adamčík
5,0 rating
3. septembra 2018

Pomocou prístroja som si 2krat denne zmierňoval bolesti chrbta a kĺbov pre operáciou. Po operácii v tom pokračujem ďalej. Používanie pristroja urýchľuje tiež hojenie rán, čim sa človek stáva rýchlejšie sebestačným. Som veľmi rada že tento pristroj vlastním a odporúčam ho všetkým mojim známym.

Soňa Bartková
5,0 rating
3. septembra 2018

Ďakujem, že som si u vás mohol zaobstarať pristroj UStiCare LT – 99. Mal som problém, bolel ma tenisový lakeť, používal som maste a tabletky, ktoré mi naordinoval môj ortopéd, no nepomáhalo mi to. Tak som si vygooglil čo je vlastne tenisový lakeť a ako sa dá liečiť. A tak som našiel vašu stránku. Vyskúšal som to zadarmo a tak som sa rozhodol, že si ho kúpim . Mám ho už, Používam ho tak ako ste mi poradili a bolesti prešli. Ďakujem Vám. Používam h aj moja manželka a tiež aj sním spokojná. Pomáha nám. Aj moja mamka ho používa a pochvaľuje si ho. Ešte raz ďakujem.

Marián
5,0 rating
3. septembra 2018

Orin – Magnetoterapeučny prístroj som objednala hlavne pre syna ktorý ma obojstranu artrózu kĺbov – hneď po jeho použití poctil ustúpenie bolesti, ale to neznamená, že mu bolesť celkom ustúpila, ale je v takom stave, že môže v práci pracovať, aj v menších bolestiach. Aj ja ho používam – mám skoliozu krčnej chrbtice a samozrejme tiež bolesti. Po jeho použití mi bolesti čiastočne ustúpili

Eva Pauhnyová

Aké sú príznaky karpálneho tunela?

Najčastejšie môžeme pozorovať mravenčenie alebo pálenie (parastézia), bolestivosť alebo znecitlivenie ruky, ktoré sa v typickom prípade zhoršuje v noci. Neobratnosť a zoslabnutosť ruky, slabá schopnosť niečo uchopiť a pritiahnuť palec krížom cez dlaň k ostatným prstom. Bolestivé zápästie, predlaktie a rameno nie sú výnimkou.

Prečo najčastejšie karpálny tunel vzniká?

Hormonálne zmeny, časté vykonávanie toho istého pohybu rukou, obezita, cukrovka, reuma, dna, zlyhanie obličiek a alkoholizmus.

Akromegália – zväčšenie kostí vplyvom abnormality podmozgo­vej žľazy, nedostatočná činnosť štítnej žľazy (hypotyreóza)

Amyloidóza – zriedkavá choro­ba, pri ktorej sa hromadia abnor­málne bielkoviny v tkanivách a or­gánoch

Pagetova choroba – chronické ochorenie kostí postihujúce starších ľudí – kosti hrubnú a deformujú sa, nádory – napríklad tukové, gangliá (cysty naplnené tekutinou), tlačiť na nerv môžu i deformácie zápästia po zlomeni­nách alebo ťažkom pomliaždení, ručné narábanie vibrujúcimi nástrojmi

Ako predísť karpálnemu tunelu:

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest