Je bolesť kĺbov pri zmene počasia fakt alebo fikcia? Poznáme odpoveď

od | okt 9, 2019 | Tipy pre zdravie

Poznáte ten pocit aj vy? Začínajú Vás bolieť kĺby, miesta zlomenín, prichádza migréna a Vám v hlave zkrsne myšlienka: Asi sa mení počasie. Naozaj za Váš zdravotný stav môže počasie? Alebo je to len povera? V tomto článku sa dozviete, ako to v skutočnosti je.

Odhalili sme pravdu

Ak Vám Vaša stará mama zvykla hovorievať, že určite sa mení počasie, pretože ju bolia kĺby, nevymýšľala si. Hoci to nie je vedecky potvrdené, pravdepodobne táto veta nemá ďaleko od pravdy. Akákoľvek zmena tlaku či hmotnosti vzduchu môže totiž spôsobiť bolesť kĺbov alebo bolesť hlavy. Príkladom je barometrický tlak. Čím nižší tlak je, tým je hmotnosť vzduchu väčšia. Tkanivá v našom tele sa rozpínajú a nastupuje bolesť. Navyše ľudia, ktorí majú chronické bolesti, majú často porušené aj nervy, ktoré sú citlivejšie práve kvôli zraneniu, zápalu či jazvám. Nie je v tom žiadny fígeľ. Je to len základný fyzický jav.

Čo v prípade bolestí robiť?

Rozhodne najjednoduchším riešením na akúkoľvek bolesť je dať si tabletku. Tá utlmí Vaše bolesti a doslova omámi Vaše zmysly. Užívanie takýchto tabliet je však nebezpečné, pretože ho možno nazvať návykovým. Navyše sa väčšina tabletiek vyznačuje vedľajšími účinkami. Oveľa bezpečnejším riešením je aplikovanie pulznej magnetoterapie. Pozrite sa, prečo.

Toto hovoria klinické testy

Na základe doterajších poznatkov nemá magnetoterapia žiadne vedľajšie účinky. Vďaka magnetickému poľu, ktoré sa okolo takéhoto prístroja vytvorí, dokážete zmierňovať bolesti, spomaliť zápalové procesy, urýchliť procesy hojenia či odstrániť svalové napätie a opuchy.

Známe klinické účinky sú aj pri týchto ochoreniach:

  1. Zlomeniny
  2. Opuchy a zápaly
  3. Bolesti chrbta
  4. Bolesti kĺbov
  5. Bolesti hlavy
  6. Tenisový lakeť
  7. Prostatitída

+ zoznam pokračuje ďalej

Ako sa môžete k magnetoterapii dostať?

V rámci projektu Zdravé telo si môžete účinky magnetoterapie vyskúšať bezplatne. Stačí, ak si vyplníte formulár TU a my Vás budeme kontaktovať ohľadom voľného termínu vo Vašom meste. V súčasnosti tak už urobilo viac ako 160 000 ľudí na Slovensku.

Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
—-

Mgr. Lívia Junásová
Tím Orin
junasova@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest