Hernia disku

Zbavte sa nepríjemných následkov choroby!

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík. Prístroj UltiCare LT-99 je skutočný domáci pomocník, ktorý nielen tlmí bolesť a prináša úľavu, ale aj pomáha postupne odstrániť jej príčinu, zbaviť sa liekov a získať stratenú pohodu. Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie! Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Nám už Ulticare pomohol

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Pri poškodení platničiek a hernii disku sa odporúča magnetoterapia, najmä pre analgetizujúci účinok. Vhodné je použitie prístrojov Ulticare LT-99 alebo BioTorus LT-100.

Hernia disku je nepríjemné ochorenie medzistavcovej platničky, pri ktorom dochádza k vysunutiu jadra platničky cez obal. Platnička začne tlačiť na nervové korene a alebo priamo na miechu a spôsobuje silnú bolesť.

Príčiny

Hernia môže vzniknúť náhle, napríklad pri manipulácii s ťažkými predmetmi, ale aj ako dôsledok pomalého opotrebovania platničiek. Riziko sa zvyšuje s vekom, ale aj sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu.

Liečba

Hernia disku predstavuje nevratnú zmenu a pôvodný stav nie je možné dosiahnuť liečbou. Dá sa však zlepšiť zásobovanie mäkkých tkanív a svalov chrbtice krvou. Zmenší sa tak tlak na zasiahnuté nervové korene. Tiež je možné vhodnou terapiou znížiť intenzitu bolesti. Ak konzervatívna liečba neprináša efekt, zvyčajne príde na rad chirurgický zákrok.

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení
Ulticare LT-99
Požíva ho viac ako
120 000 zákazníkov

„Mám 63 rokov a 34 rokov som pracoval v polnohospodárstve to znamená celé roky v pohybe a na nohách. Po 60ke sa stávalo, že tie nohy boly ťažké. Odkedy používam BIO Torus moje problémy s nohami sa ustálili, môžem chodit celý deň po záhrade pracovať dokonca ani dlhšie prechádzky mi nevadia. Ja si liečim aj krčnú chrbticu, manželka si lieči, tiež problémy s nohami – krčové žily a na chrbticu, ma vybočenú platničku, dcéra si vyliečila priznaky tenisový laket. Naša rodina je s týmto prístrojom vysoko spokojná a každému môžem doporuciť. ĎAKUJEME.“

– Štefan

Späť na
výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest