Existuje efektívne riešenie bolesti v 21. storočí.

od | jún 26, 2020 | Tipy pre zdravie

Už od počiatku života existovala bolesť

Ešte predtým, ako sa veda vyvinula dostatočne ďaleko na to, aby určila chronické stavy ako sú artritída alebo osteoporóza, mali ľudia na všetkých kontinentoch a v každej kultúre jazyk, ktorý opisoval bolesť a taktiež postupy, akými bolestivé stavy liečili.

Liečebné metódy sa postupne vyvíjali počas generácií, využívajúc rastliny, byliny až po používanie liečiv a chirurgických zákrokov. Teraz sa nachádzame na novej križovatke v medicíne, ktorá nás posúva ďalej.

V posledných rokoch zaznamenávame enormný vývoj medicínskych zariadení

Najčastejšie sa stretávame so zariadeniami na monitorovanie aktivity. Dopyt po týchto zariadeniach spôsobil to, že ľudia sa viac zaujímajú o svoje zdravie.

Tieto zariadenia môžeme rozdeliť do dvoch kategórií – diagnosticko-monitorovacie a terapeutické. Prvá skupina je viac zameraná na meranie hodnôt ako napríklad meranie tepu na zápästí, výpočet kalórií, monitoring spánku  a tá druhá skupina sa zameriava na liečenie konkrétnych diagnóz.

Odstránenie bolesti je jednou z oblastí, kde výsledky diagnosticko-monitorovacích zariadení predstavujú zaujímavú štúdiu, v ktorej sa spochybňujú staršie metódy liečenia. Najkritizovanejším spôsobom liečenia chronickej bolesti je nadmerné užívanie liekov proti bolesti, ktoré neriešia príčinu jej vzniku.

Popredné spoločnosti v oblasti zdravotníckych technológií

Popredné spoločnosti v oblasti zdravotníckych technológií sa zameriavajú na budúcnosť, už investovali veľké množstvo prostriedkov do vývoja bezbolestných liečebných metód na zvládnutie bolesti bez vedľajších účinkov.

Firma ORIN je jednou zo spoločností, ktorá priniesla na Slovensko takúto liečebnú metódu na odstránenie bolesti. Medicínske magnetoterapeutické prístroje Ulticare LT-99 a Biotorus LT-100 využívajú pulzné elektromagnetické pole, ktoré používa rôzne frekvencie na liečbu oblasti, ktorá spôsobuje bolesť. Vďaka patentom chránenej technológii NTS sa tieto frekvencie obmieňajú a tým sa zabraňuje, aby si telo na ne nenavyklo. Prečo je to dôležité? Predstavte si, že by ste dlhodobo užívali ten istý liek proti bolesti. Po čase si naň naše telo zvykne tak, že prestane účinkovať a Vy ste nútení si zvýšiť dávku alebo zmeniť značku lieku.

Magnetoterapia zmierňuje bolesti, odstraňuje svalové napätie, rozširuje cievy a tým prekrvuje tkanivo, urýchľuje procesy hojenia, posilňuje a stabilizuje kostné tkanivo, atď.

Už nemusíte čakať to, aké prevratné metódy v liečení bolesti bez vedľajších účinkov budúcnosť prinesie. So spoločnosťou ORIN je budúcnosť už teraz.

Chcete sa zbaviť bolesti aj Vy s liečebnou metódou budúcnosti?

Vyskúšajte si prístroj úplne zadarmo!

Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
—-

Mgr. Lívia Junásová
Tím Orin
junasova@orin.sk

Sekretariát

Gondová Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55
Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest