DNA

Doporučujeme prístroj Biotorus LT-100
Vedeli ste, že?

DNA postihuje zhruba 2% obyvateľov vyspelého sveta a trend narastá

Môže viesť až k invalidite
Dna alebo pakostnica je bolestivá a strpčujúca život. Bolesť prichádza nečakane do kĺbov, väčšinou na palcoch nôh a rúk. V nich sa hromadia kryštáliky kyseliny močovej a spôsobujú aj na dotyk bolestivé opuchy. Človek má problémy nielen pri chôdzi a pohybe, ale často ho bolesť sprevádza v sede či ležiac na posteli. Prognóza závisí od liečby a od priebehu ochorenia. Ak sa choroba stane chronickou, môže viesť až k invalidite a k nutnosti dialýzy.

Ako dosiahnúť úľavu
Pacienti trpiaci dnou by mali vynechať stravu bohatú na puríny, alkohol a nikotín. Diéta a pitný režim sú dôležité, veľmi dobrou pomocou pri odbúravaní kyseliny a odstraňovaní príznakov je však aj magnetoterapia. Domáci prístroj Biotorus LT-100 využíva protizápalový a analgetický účinok pulzného magnetického poľa. Zlepšuje regeneráciu buniek, prekrvenie, pomáha odstrániť nahromadené kryštáliky z kĺbovPrístroj si môžete zadarmo vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Pozrite si, čo hovoria zákazníci a lekári o magnetoterapii.
Viac ako 145 000 zákazníkov používa naše prístroje v pohodlí domova. Vyskúšajte ich aj vy úplne zadarmo.
Bez bolesti, bez vedľajších účinkov a bez záväzkov!
Príčiny
Príčinou je kyselina močová. Pri tomto ochorení je narušená jej tvorba alebo vylučovanie z tela. Dnou prevažne trpia muži od 40 rokov vyššie. Boli však prípady, kedy sa vyskytla aj u tínedžerov. Dna ide v mnohých prípadoch súbežne s poškodením pečene, cukrovkou a obezitou. Za najväčšie spúšťače sa považuje alkohol najmä pivo a všetky potraviny v raste, pretože vtedy sa delia bunky, pri čom vzniká veľa purínov a tie su bohatou zásobárňou kyseliny močovej.
VYSKÚŠAJTE ZADARMO viac-info-4
Bez bolesti, bez vedľajších účinkov a bez záväzkov!

Vyplňte formulár

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

Prístroj BIOTORUS LT-100

Prístroj BioTorus LT-100 využíva protizápalový a analgetický účinok pulzného magnetického poľa. Zlepšuje regeneráciu buniek, prekrvenie, pomáha odstrániť nahromadené kryštáliky z kĺbov. Nemá žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si môžete zadarmo vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Viac o prístroji

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 7:45 do 15:45 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest