Bolesti krížov

(odporúčame Ulticare LT-99)

Bolesti krížov sa týkajú kĺbov krížovej a bedrovej kosti. Príčiny týchto ťažkostí môžu byť rôzne, takže na objasnenie príčiny sú potrebné mnohé vyšetrenia. Zdrojom bolestí krížov môže byť nesprávne zdvíhanie, zlé držanie tela, nadváha, nedostatok cvičenia, ťažká práca, zápalové kĺbové ochorenia, dlhodobé sedenie alebo státie, atď. Bolesti sa môžu objavovať počas spánku, pri jazde autom, sediac pri počítači, keď dvíhate ťažké predmety.

Ako pomáha magnetoterapia pri bolestiach krížov?

Magnetoterapia nielen tlmí bolesť a prináša úľavu, ale aj pomáha pomaly odstrániť príčinu, zbaviť sa liekov a získať stratenú pohodu. Magnetoterapia má protizápalový a analgetický účinok, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje prekrvenie tkanív. Vhodné pri tomto ochorení je použiť medicínsky prístroj Ulticare LT-99.

Prečo aplikovať magnetoterapiu pri bolestiach krížov?

Magnetoterapia je bezbolestné riešenie bolestí krížov. Jej účinky sú klinicky testované a jej použitie nemá žiadne vedľajšie účinky. Medicínsky prístroj Ulticare LT-99 navyše využíva patentom chránenú technológiu NTS. Tá potláča návykovosť organizmu na pulzujúce magnetické pole a preto je možné používať ho dlhodobo. Veľkou výhodou prístroja je aj to, že pacienti ho môžu využívať v pohodlí ich domova.

Pozrite a prečítajte si, čo na to hovoria naši zákazníci…

„Prístroj Ulticare sme si zakúpili 10.2.2010.Používame ho obaja, ja viac, manželka menej a najviac na chrbticu – bolesti kolien, krížov, pri tŕpnutí nôh, klby, najmä ramená, kolená, aj členky. A ešte ho používam aj pri liečbe psoriázy a prostaty. Používam ho podľa potreby, som s ním veľmi spokojný. Manželka ho používa najmä na bolesti kĺbov, krížov a krčnej chrbtice. Najčastejšie používam program P1, menej P2 a P3.“

– Mária a L., Liptovský Mikuláš

Chcete si vyskúšať tento prístroj úplne zadarmo?

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín vo Vašom meste, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať pod dohľadom nášho certifikovaného pracovníka.

Táto služba je bezplatná a nezáväzná.

Gizka Oňová odporúča!

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest