Bolesti krčnej chrbtice

(odporúčame prístroj Ulticare LT-99)

Bolesti krčnej chrbtice sú často spojené s únavou, ktorá sa prejaví prevažne u ľudí so sedavým typom zamestnania, pracovnou vyťaženosťou či nedostatkom pohybu. Problémy však môžu spôsobovať aj polohy spánku, nesprávne cvičenie, zlá životospráva, ťažká fyzická práca, monotónne opakujúci sa pohyb krčnou chrbticou či stres, ktorý na človeka pôsobí. Pri ťažkostiach s krčnou chrbticou sa problém prejaví bolesťou, ale aj vyžarovaním a vystreľovaním do okolitých častí tela. A to do hlavy, pliec, horných končatín, ale aj do nižších oblastí, ako napríklad medzi lopatky. Okrem toho sa môžu pridružiť rôzne iné príznaky a neurologické ťažkosti. Negatívny pocit sa násobí v prípade, že sa pridružujú iné ťažkosti ako obmedzenie hybnosti, stuhnutie svalstva, závraty, pocit na zvracanie či potenie.

Ako pomáha magnetoterapia pri bolestiach krčnej chrbtice?

Magnetoterapia má analgetický (protibolestivý), spazmolytický (uvoľňujúci kŕče) a protiopuchový efekt. Napomáha tým uvoľňovať spazmy, inak povedané kŕče a dokáže zmierniť bolesti krčnej chrbtice. Aj počas tejto liečby je dôležité opakovanie a správne dávkovanie. Vďaka magnetoterapii môžete dosiahnuť lepšiu hybnosť a urýchliť regeneráciu pri bolestiach krčnej chrbtice. V tomto prípade odporúčame použiť prístroj Ulticare LT-99.

Prečo aplikovať magnetoterapiu pri bolestiach krčnej chrbtice?

Magnetoterapiu je možné pri bolestiach krčnej chrbtice aplikovať aj pri súbežnom užívaní liekov. Pri tomto ochorení sa využíva najmä analgetický (protibolestivý), vazodilatačný (prekrvujúci), protizápalový, protiopuchový a regeneračný efekt. Účinky magnetoterapie sú klinicky testované a jej použitie nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o bezbolestné riešenie bolestí chrbtice. Medicínsky prístroj Ulticare LT- 99 navyše využíva patentom chránenú technológiu NTS. Tá potláča návykovosť organizmu na pulzujúce magnetické pole a preto je možné používať ho dlhodobo. Veľkou výhodou tohto prístroja je aj to, že pacienti ho môžu využívať v pohodlí ich domova.

Uvoľnite svalstvo, odstráňte zápal a bolesti a cíťte sa opäť dobre.

Pozrite si, čo na to hovoria naši zákazníci…

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest