Bolesti kĺbov

%

Európanov trpí dlhodobými bolesťami kostí, svalov a kĺbov.

Zbavte sa nepríjemných bolestí!

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík. Prístroj BioTorus je skutočný domáci pomocník, ktorý nielen tlmí bolesť a prináša úľavu, ale aj pomáha postupne odstrániť jej príčinu, zbaviť sa liekov a získať stratenú pohodu. Magnetoterapia má protizápalový a analgetický účinok, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje prekrvenie tkanív. Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Nám už Biotorus pomohol

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Bolesť je pre organizmus varovný signál a predstavuje ochranu pred poškodením.  Veľa ľudí trpí bolesťami veľkých alebo malých kĺbov

Bolesti kĺbov môžu vzniknúť následkom úrazov alebo ide o prvotné postihnutie   pohybového systému ochoreniami ako sú reumatoidná artritída,  psoriatická artritída, dnavá artritída a mnoho ďalších ochorení…..

Bolesti kĺbov a opuch kĺbov často viacerých, ranná stuhnutosť, únava, slabosť, nechutenstvo signalizujú zápalové reumatické ochorenie a vtedy rozhodne treba vyhľadať reumatológa.

Deformácia kĺbov, bolesť zhoršujúca sa pri pohybe, časovo krátka ranná stuhnutosť signalizuje skôr degeneratívne ochorenia kĺbov, teda postihnutie pri ktorom dochádza k opotrebovaniu kĺbov. Najčastejšie ide  o poškodenie kĺbov rúk, kolien,  bedrových kĺbov a chrbtice.

Veľmi časté sú bolesti chrbta či už následkom nesprávneho pohybového  stereotypu, deformácií chrbtice ako je kyfóza(zahnutie chrbtice dopredu) alebo skolióza(vychýlenie chrbtice do strany), ale  v neposlednej rade môže byť  bolesť príznakom poškodenia medzistavcovej platničky.

Migrujúce bolesti kĺbov, teda bolesti kĺbov ktoré sa sťahujú z jedného kĺbu na druhý a súčasne celkové  príznaky – únava, slabosť, bolesti svalov, teplota, bolesti hrdla, horúčka  sa najčastejšie  objavujú v rámci infekčných ochorení ako je napr. chrípka, zápalové ochorenia pečene ap.

Akékoľvek pretrvávajúce bolesti pohybového systému si vyžadujú dôkladné vyšetrenie odborným lekárom.

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení
Biotorus LT-100
Požíva ho viac ako
120 000 zákazníkov

Prístroj BioTorus slúži v našej rodine pre 4 osoby. Uvedený prístroj máme asi 7 mesiacov. Tento prístroj ma prinútil k zakúpeniu z nasledovných dôvodov: bolesti kĺbov, ramien, kolien, zlomenín, výmena bedrového kĺbu u manžela, cukrovka a krvný tlak. Výsledok je nasledovný: rany po zlomeninách sa ľahšie hoja, znížila sa bolesť kĺbov a ramien, upravila sa hladina cukru, zlepšil sa krvný obeh a zmenšila sa migréna. Veľa pozitívneho…môžem len doporučiť.

– Eva, Madunice

Späť na
výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2018 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest