Bolesti chrbtice

%

žien na Slovensku trpí chronickými bolesťami chrbta

%

mužov na Slovensku trpí chronickými bolesťami chrbta

Bolesti chrbta

Bolesť chrbta a poruchy chrbtice či medzistavcových platničiek sú vôbec najčastejším chronickým problémom ľudí v ekonomicky aktívnom veku. Už vo veku 25-34 rokov postihuje okolo 20 percent mužov i žien. Po štyridsiatke rastú tieto problémy najmä u žien – už od veku nad 55 rokov sa týkajú takmer polovice žien a viac ako tretiny mužov. Najmä tieto bolesti môžu za nízky počet rokov života v zdraví. Ich hlavnou príčinou je sedavé zamestnanie, ktoré väčšina Slovákov nekompenzuje pravidelným pohybom.

Riaďte svoj osud!

Nebuďte ďalším v tejto nepríjemnej štatistike! My vám ponúkame účinné riešenie! Stačí vyplniť kontaktný formulár a prístroj UltiCare si môžete vyskúšať zdarma v pohodlí vášho domova.

Nám už Ulticare pomohol

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Bolesti chrbtice

Máte ráno problém vstať z postele? Bolí Vás po spánku chrbát, kríže? Ťažko sa Vám dvíhajú aj pomerne ľahké bremená? Pociťujete stuhnutosť a bolesť v oblasti krku po jazde autom , či pri počítači? Nepomáha už ani masáž a lieky proti bolesti by ste radi vysadili alebo aspoň obmedzili? Nie ste výnimkou – bolesti chrbtice pozná 80 percent ľudí – a je jedno, či pracujú duševne alebo manuálne, či sú hyperaktívni, alebo majú naopak málo pohybu.

Ako dosiahnuť úľavu ?

Prístroj UltiCare LT-99 je skutočný domáci pomocník, ktorý nielen tlmí bolesť a prináša úľavu, ale aj pomáha postupne odstrániť jej príčinu, zbaviť sa liekov a získať stratenú pohodu. Magnetoterapia má protizápalový a analgetický účinok, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje prekrvenie tkanív. Ulticare LT-99 je certifikovaný medicínsky prístroj triedy II.a, používajú ho lekári v zdravotníckych zariadeniach, ale aj individuálni užívatelia doma.

Zbavte sa otravnej bolesti!

Vymeňte agresívne lieky proti bolesti a večné plánovanie stále menej účinných masáží za domácu liečbu. Pozrite si video o ľuďoch, ktorým sa stal Ulticare lekárom, priateľom a spoločníkom a vyskúšajte jeho účinok. Nezáväzne, zadarmo a v pohodlí vlastného domova.

Viac o bolestiach chrbtice

Chrbtica sa skladá zo 7 krčných, 12 hrudných a 5 driekových stavcov, z krížovej kosti a kostrče. Medzi stavcami sú platničky, ktoré slúžia na ohýbanie chrbtice. Stavce sú spojené kĺbmi, alebo zrastené (krížová kosť). Na túto štruktúru sa upínajú svaly a väzy. Chrbtovým kanálom prechádza miecha, z ktorej vystupujú nervy do celého tela. Na začiatku ochorenia sa bolesti chrbtice prejavujú pocitom stuhnutosti alebo napätím. Ak sa problém nezačne riešiť, objavujú sa prudké bolesti a ochorenie vyžaduje dlhšiu liečbu.
Bolesti môžu mať rôzne organické príčiny.

1. vrodené príčiny

2. zranenie

3. zápal

4. opotrebovanie

5. pri onkologických ochoreniach – tumor, metastázy

6. mechanická príčina

Liečba akútnych bolestí chrbtice akéhokoľvek charakteru je pomerne jednoduchá, ale vyžaduje si veľkú disciplínu pacienta.Aj magnetoterapia je účinná len vtedy, ak je pravidelná a správne dávkovaná. Po ústupe akútnych problémov treba začať cvičiť – spevňovať chrbtové svalstvo, a naučiť sa správnemu držaniu tela.

Ak bolesti chrbtice pretrvávajú, alebo sa často opakujú, je liečba zložitejšia a vyžaduje úzku spoluprácu lekára a pacienta. Opakovanie bolesti a neriešenie zdravotného stavu – spôsobuje prechod akútneho stavu do chronického ochorenia, s čím je spojená aj chronická bolesť.

Viac sa o súvisiacich diagnózach dočítate na našej stránke v záložkách „bolesti krčnej chrbtice“, „bolesti krížov“ a „hernia disku“ .

Vyskúšajte prístroj úplne zadarmo!

Prístroj vhodný pri tomto ochorení

Ulticare LT-99

Požíva ho viac ako

120 000 zákazníkov

„Prístroj sme si kúpili pre bolesti chrbtice a reumatické problémy. Taktiež migréne, na rozšírenie ciev a urýchlenie procesu hojenia, ale aj pre ovplyvňovanie imunitného systému. Pri používaní magnetu sa nám zmierňujú bolesti aj reumatické problémy. Taktiež sa u nás znížila spotreba liekov. Okrem nás používa prístroj aj syn, ktorý je športovec, pri problémoch a bolestiach po poúrazových stavoch, ale aj pre zmiernenie svalového napätia.“

– Dariana Bochnovič, Stropkov

Späť na

výber ochorení

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO

Môžete nám aj zavolať v pracovné dni od 7:45 do 15:45 hod.

Tel. číslo: 0917 493 800

Rýchle kontakty

Sekretariát

Juráková Danka
Tel.: +421 45 533 39 36
Mob.: +421 917 547 056
Email: orin@orin.sk

Servis a Reklamácie

Mendel Ľubomír
Tel.: +421 45 533 27 55

Mob.: +421 917 761 087
Email: mendel@orin.sk

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest

Share This