Bolesti chrbta

(odporúčame Ulticare LT-99)

Príčin bolestí chrbtice je veľa. Ide o bolesti v dôsledku degeneratívnych zápalových procesov, nadmernej námahy, nezvyčajnej pohybovej aktivity či prechladnutí. Často tlačí vysunutá platnička viac a viac na nerv, bolesti vystreľujú do stehna, neskôr Vám začnú tŕpnuť prsty. Vy nemôžete dlho stáť, dlho sedieť, ťažko sa človek zohne. Viete, že tieto ťažkosti najčastejšie končia operáciou? Ide však o rizikovú operáciu, pri ktorej Vás upozornia, že môžu poškodiť miechu alebo nerv.

Ako pomáha magnetoterapia pri bolestiach chrbtice?

Hlavným cieľom magnetoterapie je zmierniť bolesť, odstrániť zápal a svalové napätie, no aj posilniť a stabilizovať kostné tkanivo. Vďaka magnetoterapii môžete dosiahnuť lepšiu hybnosť a urýchliť regeneráciu pri bolestiach chrbtice. V tomto prípade je vhodné použiť medicínsky prístroj Ulticare LT- 99.

Prečo aplikovať magnetoterapiu pri bolestiach chrbtice?

Magnetoterapiu je možné pri bolestiach chrbtice aplikovať aj pri súbežnom užívaní liekov. Pri tomto ochorení sa využíva najmä analgetický (protibolestivý, vazodiletačný (prekrvujúci), protizápalový, protiopuchový a regeneračný efekt. Účinky magnetoterapie sú klinicky testované a jej použitie nemá žiadne vedľajšie účinky. Ide o bezbolestné riešenie bolestí chrbtice. Medicínsky prístroj Ulticare LT- 99 navyše využíva patentom chránenú technológiu NTS. Tá potláča návykovosť organizmu na pulzujúce magnetické pole a preto je možné používať ho dlhodobo. Veľkou výhodou tohto prístroja je aj to, že pacienti ho môžu využívať v pohodlí ich domova.

Uvoľnite svalstvo, odstráňte zápal a bolesti a cíťte sa opäť dobre.

Pozrite a prečítajte si, čo na to hovoria naši zákazníci…

Recenzie z Facebooku

Videoreferencie lekárov a zákazníkov

SKÚŠKA PRÍSTROJA ZADARMO!

Naše prístroje nie sú pre každého, preto Vám odporúčame vyplniť formulár.

Do 3 pracovných dní Vás budeme telefonicky kontaktovať a zistíme či je pre Vás prístroj vhodný. V prípade, že áno, dohodneme Vám termín, kedy si prístroj môžete bezplatne vyskúšať.

Môžete nám napísať aj na Live chate v pravom dolnom rohu alebo zavolať v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Tel. číslo: (+421) 0917 493 800


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Áno, môžete mi ich zasielať emailom


ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

 

 

 

Copyright © 1995-2019 ORIN Slovakia s.r.o.

Pin It on Pinterest