fbpx

Volajte: +421 917 547 056

V pracovné dni od 9:00 do 15:30 hod.

Attila Végh

Dajte K.O. bolesti!

Attila Végh

Dajte K.O. bolesti!

Viete si predstaviť, že Vaše telo by bolo pravidelne vystavované úderom, kopom či silným hmatom? Že by bolesť, zlomeniny, natiahnutia či natrhnutia svalov boli prirodzenou súčasťou Vášho života? Pravdepodobne nie.

Čo je pre niekoho nepredstaviteľné, pre iného je súčasť života

Profesionálny MMA zápasník a výherca zápasu storočia v klietke Oktagonu, Attila Végh, sa s bolesťou stretáva takmer každý deň.

„Tým, že robím MMA, to je najtvrdší bojový šport na svete, tak často mám zranenia, natiahnutia svalov, zlomeniny, operácie.“

– Attila Végh

Mal som problém s chrbtom

Na regeneráciu vyskúšal veľmi veľa spôsobov, no všetky zabrali len na krátku dobu alebo vôbec. Keď mu však manželka povedala o tom, že jej babička má doma niečo, čo by mu mohlo pomôcť, neváhal ani sekundu. „Týždeň som to skúšal a používal a naozaj mi to pomohlo,“ hovorí Attila. Keď sa o tento prístroj začal zaujímať viac, zistil, že pochádza z firmy ORIN a okamžite si s nami dohodol stretnutie.  

Nezaberajú Vám prášky, masáže ani tabletky?

Nič z toho nezaberalo ani Attilovi Véghovi. No používaním magnetoterapie sa jeho stav začal zlepšovať už po 2 dňoch. „Naozaj mi to pomáha. Používam to takmer po každom tréningu a máme to aj v gyme. Som s tým strašne spokojný. Zaberie mi to len 20 minút denne,“ dodal Attila.

Hľadáte úľavu od bolesti?
Tak toto je to správne riešenie.

↓↓↓

Vyskúšajte si prístroj Ulticare LT – 99 ZADARMO a bez akýchkoľvek záväzkov.
Stačí, ak vyplníte formulár a budeme Vás telefonicky kontaktovať do 48 hodín ohľadom voľného a bezplatného termínu.

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

15 + 6 =

Pin It on Pinterest