fbpx

Anastasiya Kuzmina

Vyhrajte nad bolesťou.

Anastasiya Kuzmina

Vyhrajte nad bolesťou.

Telo vrcholového športovca je extrémne namáhané. Bohužiaľ, k športu patria aj zranenia, ktoré sa im nevyhýbajú počas náročných tréningov alebo súťaží. No nemusíte byť reprezentantom v športe, aby ste počas toho, ako robíte Vašu obľúbenú aktivitu, urobili nesprávny pohyb a pocítili nepríjemnú bolesť. Tieto zranenia Vás dokonca môžu vyradiť aj z každodenného života a často končia aj operáciou.

Naozaj musí byť bolesť súčasťou športu?

Trojnásobná olympijská víťazka v biatlone Anastasiya Kuzmina sa počas svojej dlhoročnej kariéry stretávala s bolesťou pravidelne.

„Pri športe sa stávajú veľmi často úrazy, ja osobne som mala niekedy pocit, že potrebujem vymeniť kolená. Tie kolená naozaj trpia pri bežkovaní, počas náročných tréningov a samozrejme som hľadala pomoc a záchranu.“

– Anastasiya Kuzmina

Ako vyriešila Anastasiya svoje problémy?

Našla záchranu v prístroji Ulticare. ,,Prístroj Ulticare mi pomohol pocítiť veľmi výraznú úľavu od bolesti a zápal bol postupne zmiernený a potlačený. Tento prístroj pomáha postupne odstraňovať príčinu bolesti a to bez akýchkoľvek liekov,“ dodala Anastasiya.

Žijete aktívnym životom a ste časovo obmedzení?

Je známym faktom, že ľudia začínajú riešiť svoje zdravotné problémy veľmi neskoro a to z dôvodu, že každá liečba zaberá istý čas a návštevy odborníkov. Aké výhody našla Anastasiya v používaní prístroja Ulticare LT – 99?

,,Veľkou výhodou je to,  že ho môžete  používať doma, môžete si ho zbaliť so sebou, je určený pre ľudí, ktorí žijú veľmi aktívny životný štýl. Dôležité je to, že nemusíte chodiť do nemocnice a riešiť to niekde v ambulancii, vyhľadávať zdravotníka alebo odborníka. Tento prístroj viete aplikovať aj sami doma a je veľkým pomocníkom.“

– Anastasiya Kuzmina

Hľadáte účinnú, časovo nenáročnú úľavu od bolestí?
Toto Vám určite zaberie!

↓↓↓

Vyskúšajte si prístroj Ulticare LT – 99 ZADARMO a bez akýchkoľvek záväzkov.
Stačí, ak vyplníte formulár a budeme Vás telefonicky kontaktovať do 48 hodín ohľadom voľného a bezplatného termínu.

Spracovanie osobných údajov:

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav? Chcete ich?

12 + 1 =

Pin It on Pinterest