Ako riešiť svoje zdravotné problémy bez toho, aby ste v momentálnej situácii museli navštíviť lekára?

od | mar 25, 2020 | Tipy pre zdravie

Väčšina ambulancií má skrátené hodiny ordinovania alebo prijímajú len vážne zdravotné stavy. Rehabilitačné zariadenia sú takmer všetky zatvorené a rovnako sú na tom aj kúpele. Lieky proti bolesti môžu byť čochvíľa nedostatkovým tovarom.  Všetka sila zdravotníkov sa sústredí na prípravu a starostlivosť o nakazených ľudí vírusom. Čo ale bude s ľuďmi, ktorých denne trápia bolesti? Čo bude s nami, ktorí sme mali u svojho lekára naplánovaný termín a zrušili alebo posunuli nám ho?

Termíny u lekárov sa posúvajú, ale zápalové procesy v tele sa oddialiť nedajú

Hoci sa termíny u lekárov posúvajú, zápalové procesy v tele človeka sa oddialiť nedajú. Naopak, postupne sa zvýrazňujú a tým oslabujú telo a ohrozujú imunitu. Tá je pritom v momentálnej situácii viac ako dôležitá. Iba silná imunita môže zneškodniť akýkoľvek vírus v našom tele. Ako sa ale vyrovnať s bolesťami chrbtice, kĺbov, zápalmi nervov, prostatitídou a ďalšími diagnózami, ktoré nás denne trápia?

V mnohých prípadoch nie je lekár jediným riešením

Či chceme alebo nechceme, existujú zdravotné problémy, s ktorými nám dokáže pomôcť jedine lekár, najmä ak nám musí predpísať lieky. Pravdou však je, že existuje mnoho diagnóz, pri ktorých nie je lekár našou jedinou možnosťou. Existuje totiž metóda, ktorá Vám môže odstrániť bolesti, podporiť imunitný systém, odstrániť zápal a to bez toho, aby ste museli vychádzať z Vášho domu. Asi nám dáte za pravdu, ak povieme, že momentálne sú ordinácie a lekárne jedny z najnebezpečnejších miest. Práve z čakární si najčastejšie odnášame „suveníry“ v podobe ochorení. Napríklad počas chrípkovej sezóny sa zapĺňajú čakárne chorými ľuďmi a ak si posedíte vedľa chrípkou nakazeného pacienta, môžete sa spoľahnúť, že ju budete mať aj Vy. Nehovoriac o hrozbách, ktoré so sebou prináša aktuálny koronavírus.

Ľuďom so zdravotnými problémami nestačia iba vitamíny

Človeku, ktorý už má zdravotné ťažkosti, nestačí v tomto období jesť iba vitamíny. Potrebuje to, čo by v bežnej situácii dostal v zdravotníckom zariadení. Dnes je to možné a to dokonca v pohodlí svojho domova. Nemusíte čakať na Váš termín, ktorý je v nedohľadne. Nemusíte v bezpečnostnom rúšku a rukaviciach sedieť hodiny v čakárni a báť sa, či sa od niekoho nenakazíte. Nemusíte stáť v dlhých radoch v čakárňach. Našťastie existuje iné riešenie.  Je ním zdravotnícke zariadenie, ktoré zmierňuje bolesti, spomaľuje zápalové procesy, odstraňuje opuchy a svalové napätie, podporuje imunitný systém a má ďalšie – pre zdravie dôležité účinky. O tomto prístroji hovorí aj MUDr. Gottshal: „Som strašne rád, že som sa dožil doby, kedy ten prístroj je skladný, lacný, môže ho mať každý pacient doma.“ Viac sa dozviete vo videu.

Pre koho je toto zdravotnícke zariadenie vhodné?

Pre ľudí s/so:

 1. Bolesťami hlavy
 2. Bolesťami chrbta
 3. Bolesťami krčnej chrbtice
 4. Bolesťami krížov
 5. Bolesťami svalov
 6. Karpálnym tunelom
 7. Osteoporózou
 8. Pakinsonom
 9. Tenisovým lakťom
 10. Zlomeninami
 11. Artrózou bedrového kĺbu, kolena, ramena
 12. Bolesťami chodidiel- päty, ostrohy
 13. Diabetickou nohou
 14. Dnou
 15. Prostatou

+ zoznam pokračuje ďalej

Viete si predstaviť… ?

Viete si predstaviť mať takýto prístroj doma? Viete si predstaviť, že by ste sa nemuseli vystavovať riziku nákazy, ktoré na Vás čaká v každej čakárni, ambulancii či lekárni? Viete si predstaviť, že by ste mohli Vaše problémy riešiť z pohodlia Vášho domova? Viete si predstaviť, že by ste sa vďaka tomu prístroju mohli cítiť oveľa lepšie? Áno, dá sa to. A viete, čo je na tom najlepšie? Tento zdravotnícky prístroj môžete mať teraz doma a to úplne ZADARMO bez akýchkoľvek záväzkov.

Majú ho doma aj tieto známe tváre

Zdravotnícky prístroj (magnetoterapiu) z pohodlia svojho domova využíva aj najznámejšia slovenská svokra Gizka Oňová či najznámejší slovenský MMA zápasník Attila Végh.

Chcete aj Vy pomôcť Vášmu telu?

Odstrániť bolesť, zbaviť sa zápalu, cítiť sa lepšie a to bez toho, aby ste museli vyjsť z domu, je snom každého človeka. Vďaka moderným technológiám je to možné. Neodkladajte Vaše problémy na neskôr a vyskúšajte si tento zdravotnícky prístroj ZADARMO aj Vy.

Zdieľať s priateľmi...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
—-

Mgr. Lívia Junásová
Tím Orin
junasova@orin.sk

   

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČ DPH: SK2020031299

© 2019 ORIN Slovakia s.r.o.

VYSKÚŠAJTE NAŠE PRÍSTROJE ZADARMO BEZ AKÝCHKOĽVEK ZÁVÄZKOV, STAČÍ VYPLNIŤ FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby vybavenia mojej požiadavky *

Páči sa Vám naša služba? Máme pre Vás pripravených množstvo ďalších zaujímavostí a zliav. Chcete ich?

Áno, môžete mi zasielať emailom zaujímavosti súvisiace s uvedeným produktom a možnosti využitia rôznych zliavPin It on Pinterest