5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


VIP zákazníci

Naše prístroje okrem širokej verejnosti používajú i odborní pracovníci z oblasti fyzikálnej terapie, lekári, ústavy a kluby zdravotne postihnutých ľudí, kúpele, nemocnice atď. Prístroj ULTICARE bol i pri doliečení bývalého prezidenta Slovenskej republiky Ing. Rudolfa Schustera CSc., Dr.h.c. Na tomto mieste chceme zverejniť ich skúsenosti s našimi produktami ako i spoluprácu so spoločnosťou ORIN.


Anna Šišková filmová a divadelná herečka

Prístroj UltiCare LT-99 používam už rok, dávam si ho každý deň a je to skutočne zázrak. Som po operácii chrbtice a neustále sa mi vracali bolesti, tento magnet mi chrbát upokojil a môžem vďaka nemu pracovať. Ak náhodou prechladnem, alebo chrbát preťažím zapnem si silnejší program, alebo pustím viac krát denne. Účinky UltiCare prístroja pocítite ihneď a ja ďakujem firme ORIN, že vyvinula prístroj, ktorý mi pomáha ku kvalitnejšiemu životu.

Anka Šišková, v Bratislave 24.01.2014

kliknite pre zobrazenie referencie 


HKM ZVOLEN a.s. majster hokejovej extraligy 2013

Magneto-terapeutický prístroj Biotorus LT-100 používame v  našom hokejovom klube HKM Zvolen asi 6 mesiacov. Jeho analgeticko-myorelaxačné účinky na muskuloskeletálny systém ocenilo už množstvo našich vrchovolových hráčov či už Podkonický, Brabenec, Čierny a  ďalší. Väčšina z  nich už opakovane, keďže zranenia sú pri tomto druhu športu veľmi časté a  neraz si vyžadujú pomerne dlhý čas rekonvalescencie. Biotorus LT-100 sme najčastejšie používali v  kombinácií s  prístrojom UltiCare LT-99 pri vertebrogénnych bolestiach, po úrazoch (kontúzie, podvrtnutia, natiahnutia, parciálne ruptúry, po fraktúrach, svalové spazmy, úponové bolesti, PHS). Opakovane ho použil Andrej Podkonický pri liečení bolestivého bedrového kĺbu, Kamil Brabenec po kontúzii predkolenia, Peter Zuzin po úrazy paty, Matej Síkela a  Ján Ťavoda po fraktúrach predkolenia, Jaroslav Obšut, Lukáš Jurík a  Ladislav Čierny pri bolestiach triesla. Prístroj používame ako samostatnú liečebnú modalitu, alebo ako doplnok ku farmakologickej liečbe alebo LTV. Jeho veľkou výhodou je aj jednoduchá obsluha ktorú zvládne aj samotný pacient, v  našom prípade náš klubový masér. Počas doterajšieho využívania jeho liečebných funkcií sme sa nestretli so žiadnymi nežiadúcimi účinkami. Hlavným prínosom prístroja Biotorus je pre nás urýchlenie regenerácie našich hráčov po zraneniach, operáciach alebo pri bolestivých stavoch a  tým skorší návrat do hry.
 
MUDr. Breznický Jozef, FNsP F.D.R. Banská Bystrica, Ortopéd, klubový lekár HKM Zvolen
 

Slovenský Paralympijský výbor, Bratislava

Vážená spoločnosť ORIN,

Dovoľte, aby som v mene športovcov Slovenského paralympijského výboru poďakoval za zapožičanie magnetoterapeutického prístroja ULTICARE LT-99 Maxi, ktorý naši športovci plne využívali pred a aj počas paralympijských hier v Londýne. Ďakujeme za Vašu podporu, ktorá umožnila našim paralympionikom využívať Ulticare LT-99 dlhodobo. Aj vďaka Vašim prístrojom sme mohli uspieť na paralympijských hrách v Londýne. Želáme Vám veľa pracovných a osobných úspechov. S úctou

PhDr. Ján Riapoš, PhD., predseda SPV


Členovia strieborného slovenského štvorkajaku.

Členovia strieborného slovenského štvorkajaku v zložení Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr, ktorý získali na Olympiáde v Pekingu vo finále K4 rýchlostných kanoistov na 1000 m strieborné medaily používajú od februára 2011 liečebný a regeneračný prístroj BioTorus LT-100.

Ich skúsenosti čoskoro uvedieme na týchto stránkach.

 

Zľava: Michal Riszdorfer, Juraj Tarr, Erik Vlček a Richard Riszdorfer


Peter Bartoš, kapitán hokejového klubu HC Košice, majster Slovenska v sezóne 2010/2011

Milí priatelia,

v úvode môjho listu vás všetkých srdečne pozdravujem na dnešnom vašom stretnutí. Chcel som Vám z celého srdca osobne poďakovať za liečebný magnetoterapeutický prístroj BIOTORUS, spoznať hlbšie rodinu pracovníkov spoločnosti Orin Slovakia, ale klubové povinnosti mi to neumožnili.

Hokejová sezóna bola veľmi náročná a tvrdá, mnohokrát som po zápasoch a osobných súbojoch prichádzal domov ubolený. V mesiaci február ma oslovil p. Ing. Strukan, ukázal mi Váš liečebný prístroj ako aj možnosti jeho použitia. Prístroj BIOTORUS používam od 11.02.2011 hlavne pri bolestiach krížov, triesel, kolien a narazeného svalstva. Je to môj „doktorko“, ktorý ma sprevádza na každý zápas. Z doterajších skúseností môžem skonštatovať, že prístroj sa mi veľmi osvedčil a nemal by chýbať v príručnej batožine žiadneho vrcholového športovca.

Na záver môjho listu Vám prajem veľa zdravia, osobných a pracovných úspechov.

S pozdravom
Peter Bartoš, Kapitán HC Košice

kliknite pre zobrazenie referencie


Bývalý prezident Slovenskej republiky Rudolf Schuster CSc.

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky
regionálne pracovisko Košice

Týmto vyslovujeme poďakovanie spoločnosti ORIN Slovakia za liečebný prístroj ULTICAR LT-98, ktorý prispel k zlepšeniu zdravotného stavu prezidenta Slovenskej republiky

Ing. Jozef Širotňák
riaditeľ regionálneho pracoviska


Francúzska futbalová federácia reprezentácia žien

Poďakovanie za prístroj ULTICARE LT-99

Vážený pane,

dovoľte mi oneskorene poďakovať za Vašu pomoc a podporu počas svetového šampionátu.

Váš prístroj na princípe pulzného magnetického poľa nám veľmi pomohol.

Nanešťastie sa nám nepodarilo stretnúť, všetci hráči a vedenie francúzskeho družstva Vám chcú vysloviť poďakovanie za Vašu efektívnosť a pohotovosť.

Dúfame v čoskoré stretnutie alebo prípadnú ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou. Važený pane, príjmite môj srdečný pozdrav.

Dr. Jean-Marcel FERRET
lekár francúzskeho futbalového družstva


SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, Územný spolok Bratislava II, Miletičova 59, 821 09 Bratislava 2

ÚzS SČK Bratislava II si Vám dovoľuje touto cestou vysloviť úprimné poďakovanie za prístroj Ulticar LT – 99, typ Maxi, ktorý ste venovali Slovenskému Červenému krížu. Váš prístroj bude využitý na posytovanie zdravotnej starostlivosti členom ŹzS SČK Bratislava II a odkázaným občanom Bratislavy

S pozdravom
Ing. Zuzana Dubajová, riaditeľka


Štefan Chlebo, profesionálny tanečník

Vážená firma Orin s.r.o.

Som finalista televíznej reality show „Miliónový tanec“. Počas tejto tanečnej súťaže sa mi stal úraz pri tancovaní. Mal som roztrhnutý predný krížny väz a krvnú zrazeninu v kolene. Doktori dávali malé šance ďalej pokračovať v mojej tanečnej kariére. Po operačnom zákroku, ktorý bol pri mojom zranení nevyhnutný, lekári odhadovali dobu rehabilitácie minimálne pol roka.

Prístroj Ulticare LT-99, liečebnú metódu 21 storočia mi odporučili moji priatelia. Po prvom dni používania ULTICARU som pocítil uvoľnenie v kolene. Začali mi ustupovať bolesti a po týždni používania sa stala moja noha ohybnou. Po pravidelnom používaní tohto liečebného prístroja som prekvapil  lekárov mojím príchodom na kontrolu bez pomoci barlí. Moje nádeje skorého tancovania sa začali napĺňať. Dnes je tomu už mesiac od mojej operácie a ja mám za sebou niekoľko tanečných vystúpení, ktoré som absolvoval bez akýchkoľvek bolestí. Touto cestou sa chcem poďakovať firme Orin, že priniesla na slovenský trh prístroj ULTICARE LT-99.

Odporúčam si ho zakúpiť a presvedčiť sa o tom rovnako ako ja, že Vám pomôže zbaviť sa bolestí.

S pozdravom
Miliónový tanečník
Štefan Chlebo


Klub Sclerosis multiplex Nové Zámky, predsedníčka klubu Veronika Frndová, S. H. Vajanského 21, 940 81 Nové Zámky

Touto cestou by som chcela v mene všetkých chorých na sclerosis multiplex v klube SM Nové Zámky poďakovať za prístroj UltiCARe na magnetoterapiu.

Tento prístroj som využívala aj ja počas jedného mesiaca. Už po dvoch týždňoch som pociťovala zmiernenie bolestí v mäkkých svalových tkanivách a v drobných kĺboch na rukách. Postupom času ustupovalo i brnenie v oblasti predkolenia a predlaktia. Zmiernili sa i migrenózne bolesti hlavy. Taktiež sa mi uľavilo pri častom močení, nie je to také časté ako to bolo.

Táto terapia mi umožnila znížiť dennú dávku liekov. Mesiac prešiel a prístroj putoval k ďalšiemu členovi klubu SM Nové Zámky a už teraz sa teším na dobu, kedy budem môcť prístroj znovu používať.

Ešte raz Vám chcem poďakovať za seba i za všetkých členov klubu SM Nové Zámky a chcem Vám zaželať veľa pracovných , osobných úspechov a veľa spokojných zákazníkov.


Zdravotnícke centrum DEBRECEN, III. fyzioterapeutická klinika, Móricz út.22, 4004 DEBRECEN

Vážená firma ORIN

Od roku 2005 na našej klinike používame Vami darovaný liečebný prístroj Ulticar LT 99.

Prístroj sme aplikovali pri pacientoch s diagnózou Coxarthrosis a Bechterew. Na základe spätnej odozvy od pacientov môžeme vyhlásiť že napomohol k zlepšeniu pohybového ústrojenstva, pacienti ľahšie vykonávajú každodenné práce. Stále máme viac chorých pacientov, ktorých liečime touto metodóu. Veríme, že do budúcna sa tento liečebný prístroj dostane aj na iné kliniky ktoré ho úspešne dokážu používať pri liečení.

Csarnainé Pálosi Rita

 

Vytočte svoje koleso šťastia