5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Zákazníci Ulticare

Jarmila Šipická, 24.01.2017

Dobrý deň prajem! Touto cestou chcem poďakovať pracovníkom spoločnosti za rýchlu opravu adaptéra LT-99. Ďalej chcem vyzdvihnúť profesionálny a hlavne ľudský prístup. Ozaj neuveriteľnou rýchlosťou sa mi adaptér vrátil, aby som mohla používať prístroj BIOTORUS LT-100 a tiež Ulticare LT-99. A čo je perfektné oprava adaptéra bola zadarmo. Ešte raz chcem srdečne poďakovať, pretože uvedené prístroje veľmi pomáhajú mne i môjmu manželovi pri zdravotných ťažkostiach.


Jozef Greguš, Trnava, 04.04.2016

Ochorenia, kvôli ktorým som si prístroj zaobstaral sú: sekundárna stenotizácia spin. Kanála, plochá dorzálna protruzia disku a intervertebrálna sponolylartropatia. Tieto ťažkosti mi spôsobovali bolesti v krížovej oblasti, bolesti ľavej nohy v oblasti stehna a lýtka. Používaním prístroja magnetoterapie sa mi bolesti v postihnutých miestach zmenšili až zoslabli. Okrem mňa používa prístroja aj manželka na tlmenie bolesti v krížovej oblasti. Pomáha proti týmto bolestiam, bolesti sa znížili. Lieky neberie. Požičiavam prístroj tiež susedke, ktorá má problém s platničkami a krčnou chrbticou. Udržuje ju bez bolesti a nemusí užívať lieky proti bolesti.


Stanislav Moncman, Stupava, 04.04.2016

Prístroja používame na ťažkosti ako búšenie srdca, stukovatelá pečeň, obličky – zápal, oslabená pamäť, operácia chrbtice, kolená, opuchnuté členky, ktoré bolia, zväčšená prostata, zvýšená kyselina močová. Behom 1 mesiaca som prekonal 2 operácie (slepé črevo a žlčník). Koncom leta som bol prijatý v nemocnici v Malackách na ťažký stav anémie (dostal som transfúziu krvi). Prístroj používame na tieto ťažkosti denne a vďaka nemu prežívame bez bolestí. Sme s ním spokojní a nevieme si predstaviť, že by sme ho nemali. Manželka používa prístroja na tlak, cievy, cukrovku, cholesterol, kŕčové žily, oslabenú pamäť, osteoporózu, krčnú chrbticu, padnutú klenbu na nehe, nočné kŕče v nohách a trochu aj na slúch. Aj jej prístroj veľmi pomáha. Ďakujeme.


Helena Šavelová, Batizovce, 04.04.2016

Prístroj som kúpila pre manžela. Mal zápal ramenného kĺbu. Aj po vyliečení zápalu trpel bolesťami ramena a značne bola obmedzená jeho hybnosť, nezdvihol rukú vôbec hore. Používaním prsítroja sa to značne zlepšilo. Používa ho pravidelne a taktiež na ňom sedáva kvôli prostate. Pravdepodobne mu to prostpieva inač by nesedel. Nie až tak pravidelne používam Biotorus aj ja. Mám osteoporózu. Výsledok sa prejaví až neskôr o rok mám ísť na kontrolu, ale používaním prístroja sa mi zlepšila ohybnosť kĺbov na rukách, taže som sa mohla vrátiť k mojej oblúbenej záľube – háčkovaniu. Ďakujem veľmi pekne!


Dariana Bochnovičová, Peter Bochnovič, Stropkov, 04.04.2016

Prístroj sme si kúpili pre bolesti chrbtice a reumatické problémy. Taktiež migréne, na rozšírenie ciev a urýchlenie procesu hojenia, ale aj pre ovplyvňovanie imunitného systému. Pri používaní magnetu sa nám zmierňujú bolesti aj reumatické problémy. Taktiež sa u nás znížila spotreba liekov. Okrem nás používa prístroj aj syn, ktorý je športovec, pri problémoch a bolestiach po poúrazových stavoch, ale aj pre zmiernenie svalového napätia.


Dr. Jozef Frišo, Nitra, 04.04.2016

Pístroj používam na liečbu krčnej a driekovej chrbtice, proti bolestiam kolenných a bedrových kĺbov, pri liečbe prostaty a vysokého krvného tlaku. Používaním tohto prístroja sa mi bolesti zmiernili a niektoré úplne prestali. Prístroj používa aj manželka, ktorá má problémy s chrbticou a používaním prístroja sa jej bolesti zmiernili.


Ľuba Kaprálová, Prievidza, 04.04.2016

Vážená spoločnost ORIN Slovakia, s. r. o., v období, keď ste mi zaslali anketu, som nemala možnosť reagovať, ale dodatočne sa Vám chcem poďakovať za prístroj Biotorus LT-100. Používam ho denne a som s ním veľmi spokojná. Zároveň Vám ďakujem za rýchli servis. Po 5 dňoch bola malá chybička na kábliku odstránená a prístroj mi bol doručený naspäť, z čoho som bola milo prekvapená. Za to všetko Vám ďakujem a do ďalšej práce Vám prajem veľa úspechov a mnoho spokojných zákazníkov.


Ján Antalík, Bratislava, 04.04.2016

Prístroja som si zakúpil pre nasledovné ťažkosti: zvýšený cholesterol, DNA, bolesti krížov, karpálny tunel, zväčšená prostata, zlatá žila, tenisový lakeť, nízky tlak a bolesť bedrového kĺbu. Používaním prístroja ma prestal bolieť bedrový kĺb, mám ok cholesterol, zlepšil sa mi karpálny tunel – už am tak nebolí, zmenšila sa mi prostata – zápal ustúpil. Prístroj používam každý deň 30 minút. Okrem mňa používa prístroja ja moja mnaželka na cholesterol, tenisový lakeť, nízky tlak. Všetky tieto ťažkosti sa jej zlepšili používaním prístroja 30 minút každý deň počas 2 mesiacov.


Baláž Jozef Dušan, Pohorelá, 04.06.2015

Už 15 rokov ma trápia bolesti krížov a chrbtice, ku ktorým sa pridali bolesti v ramenách. Kedže som o firme ORIN vedel (manželka má od Vás Bioquant), objednal som pre zmiernenie mojich bolestí prístroj UltiCare LT-99 a BioTorus LT-100. Bolo to v júli minulého roku a odvtedy ho denne používam. Na poduške ležim a kruh mám priložený na ramene. Terapia trvá 30 minút, potom ho na ďalších 30 minút používa manželka. Výhodou je, že sa dá nastaviť odlišný režim kruhu a iný na podušku, podľa potreby. Za tú dobu ako prístroje používam, bolesti v ramenách ustúpili a verím, že časom ustúpia aj bolesti chrbtice. Prístroj pri občasných návštevách používajú aj moji dvaja synovia, ktorí majú tiež problémy s chrbticou.


Havlíková Alexia, Bratislava, 04.06.2015

Dovoľuejm si Vám odpovedať na Vás dotazník. Prístoj sme si zaobstarali prostredníctvom pána Ing. Onteka. S prístrojom Biotorus LT-100 sme veľmi spokojní. Manžel ho používa na prostatu, kŕčové žily a chrbticu. Ja ho používam na kŕčové žily, chrbticu a ruky. Prístroj používame od zakúpenia, to je od augusta 2014 denne. Stav sa nám zlepšuje, čom sme veľmi radi. Používame dvaja spolu s manželom. Pozdravujeme srdečne pána Ing. Onteka.


Guga Pavel, Horná Súča, 04.06.2015

Dobrý deň, pre bolesti chrbtice, krížom, krčnej chrbtice a svalov v ich oblasti som sa rozhodol o zakúpenie prstencového aplikátora B1C + LT 99 MINI, pre ich liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa. Tieto bolesti u mňa pretrvávali opakovane a dlhšie i s liečbou. Hneď po zakúpení prístroja som ho začal využívať z dôvodu seknutia v krížoch takej intenzity, že som bol imobilný. Prístoj som používal 20 minút na programe P1. Prvé dva týždne 3x denne, ráno, na obed a veče. Poctivo bez prerušenia. Pri konci tohoto cyklu som už cítil podstatný ústup bolestí a vrátenie mobility. Ďalších desať dní som používanie prístroja znížil, postupne na 2x   - 1x denne, kedy mi bolesti už pominuli. V období používania a ani potom som neužíval a ani neužívam žiadnu inú liečbu. V súčasnosti používam prístroj i s dvoma členmi rodiny, len príležitostne, pri výskyte nejakých zdravotných problémov a ako prevenciu. Prístroj z mojich skúseností hodnotím: úspešná dobrá zdravotná pomôcky pre liečbu a udržiavanie protibolestivého stavu ľudského organizmu a pre jeho prevenciu, na udržanie regeneračných účinkov.


Olšiaková Zuzana, Rapovce, 04.06.2015

UltiCare LT-99 využívam ja a vnučkin manžel občaj aj syn. Ja osobne som spokojná. Využívam ho pri šuškaní v ušiach, bolestiach chrbtice. Veľmi mi to pomáha, som spokojná. Bioquant N využívam zatiaľ iba ja sama. Cítim sa dobre, nemám stále studené nohy, také sú ľahšie. Nakoľko som onkologická pacientka, tak aj celkovo sa cítim dobre. Svečia o tom aj výsledky. S pozdravom spokojná klientka.


Ondrisková Jana, Borský Mikuláš, 20.05.2015

Prístroj Biotorus mám od júna 2014. Vtedy sa mi telefonicky ohlásili z firmy ORIN, že by mi chceli predviesť nejaký zdravotnícky prístroj. Hoci nemám s podobnými akciami dobré skúsenosti, súhlasila som. Pán Vilček, ktorý prišiel so svojou kolegyňou, bol veľmi príjemný, bolo vidieť, že svojej práci rozumie. Nakoľko bol prítomný aj manžel, zaujalo to aj jeho. Veľa rokov má problémy s ramenom, celý život robil na stavbách ako murár, takže hlavne ruky dostali zabrať. A mojou hlavnou zdravotnou ťažkosťou bola migréna. Dá sa povedať, že nou trpím už od strednej školy a nakoľko mám 56 rokov, je to už dlhá doba. Niekedy to trvalo aj 3 dni. Veď lebo tým trpím, tak viem  o čom hovorím. Nemôžem povedať, že od vtedy čo používam prístroj ma nebolela hlava, ale je to tak 2x za mesiac a to bez sprievodných príznakov migrény – zvracanie, tupá bolesť a citlivosť na svetlo. Prístroj používame s manželom denne, určili sme si saj hodinu, kedy nám to najviac vyhovuje. Ajmanželove ťažkosti s ramenom ustúpili. Takže to bola dobrá investícia, ktorá sa nám vracia.


Gajarský Štefan, Ratkovce, 20.05.2015

Vašimi zákazníkmi sme necelý rok, keď sme si zaobstarali prístroj UltiCare LT-99 a Biotorus LT-100, ktoré spoulu s manželom používame. Ja mám problémy s bolesťou chrbtice, bolesťou hlavy a kĺbov a manžel bolesti chrbtice, kĺbov, kolena, zväčšená prostata a hemeroidy. Po zakúpení prístrojov sme ich začali denne používať asi tak 2 – 3 terapie obaja a asi tak po týždni sme cítili úľavu od bolesti chrbtice, kĺbov a kolena. Manželovi sa zmiernili aj problémy s prostatou a hemeroidmi. Prístoje občas využíva aj dcéra, ktorá trpí tiež bolesťou chrbtice a účinky prístroja si tiež pochvaľuje. Kúpu prístroja v žiadnom prípade neľutujeme, pretože sú naozaj účinné proti bolesti a ďalším zdravotným problémoch spomenutých vyššie. Prístoje určite odporúčame a ďakujeme za skvalitnenie nášho života.


Klubert Vladimír, Ing., Trebišov, 20.05.2015

Pred asi štyrmi rokmi som začal mať problémy s chrbticou. Lieky som bral krátko a tak ich efekt bol krátky. Problémy som mal asi rok, keď sme dostali pozvanie na prezentáciu Vašich výrobkov, kde ma zaujal Biotorus LT-100. Hneď po zakúpení som ho začal naplno užívať – podľa návodu a odporúčaných programov. Po asi polroku používania bolesti chrbtice prestali a už vyše roka nepociťujem žiadne problémy. Mezitým som nebral žiadne lieky na chrbticu. Teraz používam prístroj menej – asi 2x týždenne všetky tri programi. Okrem mňa používajú prístroj aj manželka, aj keď menej ako ja a sporadicky aj syn. Manželka ho používa kvôli kŕčovým žilám a sny pri problémoch s kĺbmi a svalmi, keďže sa venuje kulturistike.


Pagáč Emil, Púchov, 20.05.2015

Prístroj UltiCare sme si zakúpili kvôli mojim diagnózam: diabetes, reuma a veľa iných spojených hlavne s mojou hlavnou diagnózou. Používame ho skoro denne. Dcéra ho používa pri zápale ucha, bolesti hlavy a bolesti zubov. Prístroj používa celá naša rodina podľa potreby. Pri používaní prístroja ustúpili bolesti hlavy, zubov, ucha. Manželka používa prístroj na bolesti chrbtice. Prístroj používame v našej rodine, ale keď príde kamarátka tak použije UltiCare aj ona a bolesti jej ustúpia. Ja používam prístroj na bolesť chrbta , hlavne po práci, keď ma veľmi bolí. Prístroj používame stále a s pozitívnym účinkom.


Papcun Štefan, Krompachy, 20.05.2015

UltiCare LT-99 sme si od Vás zakúpili pre môj a mnaželkin problém – vysoký krvný tlak, krčnú chrbticu a môj diabetes. Používame ho denne, že že sa striedame – cez týždeň dvakrát denne a cez víkend trikrát denne.. Počas používania prístroja sa nám obom zlepšil zdravotný problém – znížil krvný tlak a môj diabetes. Manželka sa liečila na zápaľ stredného ucha a týždeň nepočula, ale intenzívne prístroj používala a po týždni boli skvelé výsledky – ušný lekár neveril. Svokra náš prístroj používala na silné bolesti nohy a pri astme. Takže jej veľmi pomohol. Bolesti ustúpili a astma sa zmiernila. Náš malý vnúčik, keď príde stále si pýta "magnet", lebo má ploché nôžky a pri nachladnutí si naň sám ľahne a vraví: "ja už nekašlem a nôžky ma nebolia". Na záver: je to neoceniteľný všeliek, pretože pomáha liečiť.


Koritko Ján, Trenčín, 20.05.2015

Sve dvaja členovia domácnosti, máme nad 75 rokov a rôzne zdravotné ťažkosti. Používame Biotorus pravidelne a takmer denne od roku 2011. Ja na bolesti zápästia – karpány tunel a chrbticu a manželka na bolesti kolenných kĺbov. Vďaka prístroju sa naše zdravotné problémy značne zlepšili. Váš prístroj vyskúšali aj naši priatelia s rovnako dobrým výsledkom a zakúpili si ho.


Bőhmmerová Danica, Mgr., Krompachy, 20.05.2015

Váš prístroj som si zakúpila hlavne pre problém s členkami a kolenami, neskôr aj pre cukrovku. Začala som ho hneď používať a veľmi sa mi osvedčil. Prestali ma bolieť členky aj kolená. Cukrovka sa mi upravila a cítim sa oveľa lepšie ako predtým, kým som prístroj nemala. Som s ním spokojná. Neskôr si prístroj požičal aj môj brat, kvôli chrbtu a krížom a aj sestra pre bolesti v kolenách. Využívame ho celá rodina a sme spokojní. Je pre mňa relaxom, keď si ho zapnem a v pokoji oddychujem s knihou aj bez nej. Je to taká moja chvíľka pre "seba". Každý mi dá pokoj , už som si na ňu veľmi zvykla. Srdečne zdravím a ďakujem za príjemné strávené chvíle pri liečení a oddychu.


Medvecová Mária, Sabinov, 20.05.2015

Tento prístroj Biotorus sme si zakúpili spolu s manželom, pretože máme problémy s kĺbmi a krížami. Po začatí používania sme prisli na to, že zmierňuje bolesť. Používame ho časti, hlavne vtedy, keď sa mení počasie. Manžel ho používa na kĺby dolných končatín. Ja na kolenné kĺby a chrbticu. Po použití tohto prístroja sa zlepšuje pohyblivosť a zmierňujú sa bolesti.


Ing. Marta Kachničová, Veľký Krtíš, 28.01.2015

V marci 2014 som si od spoločnosti ORIN Slovakia, s. r. o. zaobstarala prístroj UltiCare LT-99 za účelom zmiernenia bolesti chrbtice a kolein, aby som mohla pracovať v záhradke a byť pohyblivá bez bolesti. Prístroj som začala používať denne počas troch mesiacov som ho príkladala na chrbticu a kolená a postupne som prechádzala na intenzívnejší liečebný režim (P1 – P3). Bolesti mi postupne ustupovali, cítila som sa lepšie a mohla som pracovať, pohybovať sa! Magnetoterapiu som začala používať podľa potreby a vždy mi pomôže. S radosťou môžem konštatovať, že prístroj mi pomáha liečiť aj tyky oka a líca, ktoré sa mi jeho prikladaním na postihnutú časť tváre výrazne zmiernili, takmer stratili. Podľa potreby robím prevenciu magnetoterapiou a nemám ťažkosti. V rodine využívame prístroj štyria a všetci sme spokojní s jeho účinkami pri liečení hlavne chrbtice a pohybového aparátu.


Alexander  a Oľga Stredanský, Šaľa, 28.01.2015

Prvý prístroj UltiCare LT-99 sne si zaobstarali približne pred 7 rokmi lebo som mala ja aj manžel veľké bolesti s chrbticou (manžel s krčnou). Po pravidelnom užívaní mi bolesti po 6 mesiacoch ustúpili, hlavne napätie v chrbtovom svalstve už boli minimálne a už som nemala tak často zablokovanú chrbticu. Neskoršie som si vyliečila natiahnuté šľachy v kolene. Z dôvodu prechladnutia mi začalo nepríjemne pískať v ušiach, hlavne v ľavom uchu a to bolo strašné. Po troch cyklusoch používania magnetického kruhu BioTorus LT-100, ktorý sme si kúpili na jar tohto roku, mi šumenie v pravoch uchu zmizlo a v ľavom to už pociťujem len asi na 10%. Rada by som doporučila všetkým chorým, aby vyskúšali hlavne kruh BioTorus LT-100, ktorý má podobný účinok ako poduška UltCare LT-99, lebo má veľké spektrum použitia. Sadnete si k TV, dáte kruh na krk alebo na koleno, alebo na boľavé rameno, alebo si naň sadnete, keď máte napr. Zväčšenú prostatu. Skrátka liečite sa v pohodlí domova. Navyše sa používaním BioTorusu LT.-100 zvyšuje imunita a ustupujú psychické problémy. Skrátka firma ORIN Slovakia, s. r. o. mne a manželovi zlepšila kvalitu života, za čo jej s manželom ďakujeme!


Ján Ďuriš, Brezová pod Bradlom, 28.01.2015

Po niekoľkoročnej skúsenosti s používaním Vášho prístroja môžem konštatovať len priaznivé účinky. Po operácii kolenných kĺbov som tento prístroj poíužíval podľa návodu a veľmi blahodárne mi pomohol pri rehabilitácii. Nakoľko som sa liečil na zápal prostat, tento prístroj preventívne používam. Badám len priaznivý účinok. Manželka použila tento prístroj pri zápale ramena, taktiež s priaznivým účinkom. Tiež môžem doporučiť tehto prístroj pri doliečovaní poúrazových stavoch – zlomenej kľúčnej kosti. Je to v skúsenosti môjho syna, ktorému sa tento úraz stal. Na moje doporučenie sa s týmto prístrojom doliečoval aj manželkin bratranec na zápal ramenného kĺbu, ktorý ho bolel dlhší čas. Až po použití totho prístroja bolesti ustúpili, takže nemusel používať iné lieky. Všetkým záujemcom úprimne doporučujem používanie tohto prístroja. My ho preventívne používame naďalej, celá naša rodina a to s kladným výsledkom.


Milan Florek, Krušetnica, 28.01.2015

Vašim zákazníkom som od roku 2001, ked som si zakúpil prístroj UltiCare LT-99. Bolo to po operácii bedrových kĺbov. Bol som s manželkou na prezentácii, ktoré organizovala Vaša firma. Váš obchodný zásstupca bol taký presvedčivý, že sme sa manželkou dohodli na kúpe UltiCaru. Ja som ho začal používať, ale neveril som, že mi to môže nejako pomôcť. Moja manželka naopak a tak ho začala používať pri liečení si svojich menších a väčších zdravotných problémoch. Odvtedy bol prístroj denne v prevádzke a nekoladal sa do skrine. Moja manželka tvrdí, že jej pomáha pri bolsti hlavy, nechladnutí, lieči si s ním krčnú chrbticu, bolesti krížov, hemeroidy, žalúdočné problémy, skrátka všetko. Keď nás tento rok navštívil Vás obchodný zástupca a predstavil nám BioTorus LT-100 a manželka oň prejavila záujem,súhlasil som. Teraz si voje zdravotné problémi riešime obidvaja a denne je prístroj zapnutý ako je to maximálne prípustné. Manželka ho občas ponúkne aj našim deťom a vnúčatkám a to hlavne pri prechladnutí, pri bolestiach zubov, uší, pri problémoch s močovým ústrojenstvom a pod. Manželka tvrdí, že jej to pomáha, pretože tomu verí a tobí to denne, nie iba občas. Ďakujem za to, že môžem byť držiteľom tohto prístroja.


Mgr. Anna Mešárová, Poprad, 28.01.2015

BioTorus LT-100 a UltiCare LT-99 používame denne podľa návodu na rôzne partie tela. Začíname chodidlami, prechádzame cez holeň na kolenné kĺby a ďalej na stehná ž po driekov chrbticu a koksy, bedrá a bedrovú chrbticu. Tej venujeme náležitú pozornosť a je to samosatatná kapitola, ktorú čerpáme z návodu z vašej knihy a receptov. Ďalej pokračujeme driekovou chrbticou až po krčnú chrbticu pravidelne. Samostatná časť sú ramenné kĺby a každá ruka smerom dole na lakťové kĺby, zápästie a články prstov (artróza). Na každej ruke zvlášť podľa bolestivosti a miere poškodenia prstových kĺbov. Dôležité je ošetrovanie krčnej chrbtice a krku a hlavne uvoľnovanie bolestí, ktoré smerujú a vystreľújú do hlavy. Zhrnutie: Nepoužívame to len liečebne, ale aj preventívne. Veľmi oceňujem tento prístroj hlavne po námahe, kde nám vytvára vhodný relax. Medzičasom sme si kúpili od Vás aj BIOquant N – laserový prístroj, ktorého účinky sledujeme.


Vladimír Malovec, Trnava, 28.01.2015

V našej domácnosti je prístroj BioTorus LT-100 využívaný dvoma osobami. Ja 61 ročný a manželka 57 ročná. Prístroj bol zakúpený pre ochorenie prostaty. Pre časté močenie som bol lekárom odoslaný na vyšetrenie k urológovi. Vyšetrením bolo zistené zväčšenie prostaty. Preto som si zaobstaral prístroj. Po 3 mesiacoch používania prístroja, bol môj lekár prekvapený výsledkom, ktorý ukázal výrazné zlepšenie. Pasívne športujem, behám, hrám futbal. Telo si potom zregenerujem prístrojom. Prístroj používa taktiež  manželka. Jej zdravotný stav je širšieho rozsahu. Cievy, chrbtica, kĺby. Problémy sú chronického rázu. Avšak prístroj jej bolesti zmierňuje. BioTorus LT-100 používame 2 – 3x denne.


Ivan Roško, Revúca, 16.12.2014

BioTorus vlastním už viac ako 3 roky. Kvôli častým hospitalizáciám som ho používal dosť nepravidelne. V rámci Vášho programu Zdravie som spolu s manželkou absolvoval zdravotné vyšetrenie. Pri tejto príležitosti mi Vaša spolupracovníčka doslova prehovorila do duše. Po výmene poškodeného adaptéra používam BioTorus pravidelne 3xdenne - 2xP3 25hz 15minút a 1xP1 20 minút. Súčasne používam 2xdenne Bioquant a som až neočakávane veľmi spokojný s výsledkom. Cítim sa ako televízny "farmár" pretože prežívam doslova znovuzrodenie. Terapiu po týchto skúsenostiach -3xdenne P1- som odporučil aj môjmu 82 ročnému otcovi. Tiež cíti zlepšenie zdravotného stavu aj keď BioTorus používa len 2 týždne. S pozdravom Váš spokojný zákazník Ivan Roško, Revúca.


Hedviga Skýpalová, Dolná Krupa, 30.10.2014

Som dlhodobo invalidnou dôchodkyňou, trpím coxatrózou a reumou. Predviedli mi magnetoterapeutický prístroj. ktorý ma hneď zaujal. Začala som ho  používať denne na postihnuté  miesta. Po čase som videla a hlavne cítila výrazné zmeny v pohybovom aparáte. Preto do poručujem  hlavne starším ľuďom , nakoľko som v dôchodkovom veku. Začala ho používať i môj manžel, ktorý tiež pochvaľuje účinky magnetoterapie. Používame ho 10mesiacov.. Nemáme výrazné bolesti. Nakoľko  bývame s manželom iba my dvaja tak ho používame iba my. Robíme reklamu tomuto prístroji pre rodinných posedeniach .


Ignác Motošický, Žilina, 30.10.2014 

Prístroj ULTICAR LT-99 sme si zakúpili vo februári tohto roku pretože manželka aj ja máme problémy s chrbticou. Od kedy používame takmer každý deň 2 – 3 krát. Počas používaní  ULTICARE LT-99 zaznamenávame ústup  bolestí  a lepšiu  pohyblivosť. Manželka využíva prístroj aj na liečbu artrózy drobných kĺbov rúk a cíti uľavu.  V domácnosti žijeme dvaja a prístroj sa stál našim každodennom pomocníkom. 

Helena Šcasná, Pusté Sady, 30.10.2014

Prístroj sme využívali na zmiernenie bolesti hlavne , krčnej chrbtice a kolien a samozrejme,  aj na funkciu  vnútorných orgánov a spodných častí tela a behom dvoch mesiacov sme cítili úľavu všetkých bolestí. Prístroj bol  využíitý na 100% lebo  sme ho používali všetci dospelí v domácnosti .Vôbec nebanujeme že sme ho  kúpili a teraz cez zimné  mesiace ho  budeme využívať aj naďalej za porozumenie Ďakujeme celá rodina 

Milan Cinko, Lednické Rovné, 30.10.2014 

Prístroj pre pulznú  Magnetoterapiu zn. BIOTORUS LT-100 aj s externým aplikátorom LT-99 MAXI sme si zaobstarali  hlavne na liečbu bolesti v krížových a krčnej časti chrbtice a taktiež všetkých kĺbov od chodidiel až po ramená. Taktiež som ho  úspešne využil pri liečbe natrhnutého zadného stehenného  svalu. Prístroj používame od februára 2014 s prestávkami  2-3x denne vždy aspoň 3-4 týždne nepretržite. Veľkou  výhodou tohto prístroja je, že ho  možno aplikovať v pohodlí domova pri televízore, čítaní a pod. Počas dlhodobého používaní prístroja sme zaznamenali  čiastočné až  úplné zmiernenie bolesti chrbtice aj kĺbov a tým pádom užívame omnoho menej liekov od bolesti čo pôsobí priaznivo na žalúdok a pečeň Pri využívaní prístroja nám veľmi pomohol  telefonické konzultovanie s odborníkmi firmy ORIN. V našej rodine prístroj intenzívne využívajú 4 ľudia s pozitívnymi účinkami. Môžeme ho  odporučiť všetkým ľuďom, ktorý trpia podobnými zdravotnými ťažkosťami. 
 

Mgr. Marka Nováková, Gelnica, 30.10.2014

Na základe ponuky a v dobrej viere že mi prístroj BIOTorus LT-100 pomôže zmienili problémy pohybového  aparátu, najmä  bolesti v ľavom ramene, problémy po operácií karpálneho  tunela, ale najmä bolesti kolena v súvislosti s artrózou kolena, som si zakúpila na splátky tento prístroj, ktorý používam  pravidelne s menšími prestávkami. Cítim, že mi táto terapia skutočne pomáha, pretože silné  bolesti skutočne ustúpili a rameno je úplne v poriadku ( problémy po vyklbení), taktiež po zlomení pravej ruky mám pocit, že sa mi  ruka rýchlejšie hojí. Prístroj používa aj môj 13 ročný vnuk Samko pri liečení  zlomenín ruky. Taktiež môj priateľ pri bolestiach kolien a rúk. Napriek vysokej sume stále prístroj splácam a som spokojná. 

Stanislav S., Trebišov, 21.10.2014

Tento prístroj som si objednal kvôli bolesti kĺbov. Používam ho 2x denne, počas víkendu aj 3x denne pravidelne. Môžem potvrdiť, že bolesti skutočne ustúpili, bedrové bolesti  sú preč. Prístroj používam na liečbu krku, ramien, kolien, chodidiel a na prostatu. Aj manželka používa prístroj. Ona bola proti jeho kúpeniu, ale teraz ho s láskou používa. Vyliečila si ostrohy na nohách a tiež karpálny tunel na rukách. Aj po ženskej stránke si ho pochvaľuje. Prístroj máme vyše roka. Náš kamarát, keď ho používa, momentálne zaspí. Ale má oveľa lepšie svoju prostatu. Veľmi pekne ďakujem firme ORIN za to, že nám to ako to mi voláme „koliesko“ ponúkli. Prajeme všetko dobré. Skutočne to doporučujeme posunúť aj iným zákazníkom!


Ján Š., Kľačany, 21.10.2014

Vaše prístroje sme si zakúpili pre bolesti a ťažkosti s chrbticou, kĺbmi a osteoporózou, ktorými trpí manžel a aj ja. Veľmi je nápomocný aj pri liečbe mojej čiernej nohy, kde ma ohrozovala otvorená rana. Už po 2 – 3 použití noha nebolela a obelela. Dcéra trpí cystami na maternici – po použití prístroja sa cíti veľmi dobre. Veľmi nám pomáha pri bolestiach krížnej a krčnej chrbtice, hlavy, kolien a kĺbov. Už po jednom použití cítiť úľavu. Jednou vetou povedané – nekŕmime sa tabletkami od bolesti, ale využívame Vaše prístroje, ktoré si nevieme vynachváliť.


Ing. Ľudovít L., Šurany,  21.10.2014

Prístroj bol používaný pre zdravotné ťažkosti: tenisový lakeť, bolesti členka, bolesti kolien. 15-ročný vnuk používal prístroj na tenisový lakeť po dobu 5 týždňov 2 x denne po 20 minút. Manželka 3x denne po 2x 20 minút na bolesti členka a ja osobne 3x týždenne 2x denne po 20 minút na bolesti kolien. Používanie prístroja u všetkých troch členov rodiny malo pozitívny účinok. Sprievodné javy uvedených zdravotných ťažkostí úplne pominuli a tenisový lakeť u vnuka, ako aktívneho športovca, sa úplne vyliečil. V našej rodine využili prístroj traja členovia a v súčasnosti ho používame dvaja. Ja na bolesti krížov a vnuk ako aktívny športovej na regeneráciu a prevenciu proti svalovému preťaženiu. Prístroj sa v našej rodine osvedčil.


Magdaléna Pitľaničová, Ružomberok, 27.08.2014

Prístroj som si zakúpila za účelom zlepšenia môjho zdravotného stavu týkajúceho sa pohybového aparátu. Používam ho od zakúpenia, t. j. od decembra 2013 do dnes každý deň podľa pokynov vášho pracovníka, s ktorým podľa potreby e-mailom komunikujem. Výsledok dopadol nad očakávanie. Bolesti zoslabli, ešte celkom nevymizli, nakoľko ide o chronickú bolesť a značné opotrebovanie. Okrem mňa používa prístroj aj moja dcéra, ktorej sa upravil menštruačný cyklus.


Eva Pipolyová, Rožňava, 27.08.2014

Vašu pulznú magnetoterapiu som si kúpila na zlepšenie kvality života, nakoľko sa ako u mňa, tak aj u manžela objavujú zdravotné problémy nervového, kĺbového a interného charakteru. Prístroj používame s manželom neprestajne na obmedzenie bolesti a preventívne. Od začiatku používania sme pocítili zlepšenie zdravotného stavu, bolestivé miesta akoby zázrakom pominuli, lepšie začali fungovať aj vnútorné orgány. Prístroj sme prepožičiavali našim deťom, ktoré ho tiež používali na liečenie svojich zdravotných problémov, o ktorých nám síce nepovedali, ale prístroj si pochvaľovali. Z času na čas prídu na terapiu, keď zistia, že majú určité zdravotné problémy. Vnuka, ktorý chodí na hokej bolela päta a po čase používania mu bolesť ustúpila, že môže pokračovať v tréningu.


Zoltán Gaál, Trhová Hudská, 27.08.2014

Vážená spoločnosť ORIN. Obdržala som od Vás dopis s otázkami, na ktoré Vám rád odpoviem. S prístrojom, ktorý som od Vás zakúpil som veľmi spokojný. Používam ho nielen ja, ale aj moja manželka a celá blízka rodina. Mne veľmi dobre pôsobí na prostatu, vysoký krvný tlak. Používam ho temer každý deň. Manželke veľmi dobre pôsobí na problémy so žilami, používa ho denne a badá kladné výsledky. Aj členovia rodiny sú s prístrojom spokojní.  


Anna Gulová, 16.07.2014

chcem sa vám podakovat za skvely pristroj Biotorus ktory nam veľmi pomáha,.Ja aj môj manžel mame problemy s chrbticou a vdaka tomuto pristroju je nam oveľa lepšie.Oveľa oveľa lepšie.ja si ho davam aj na nohy lebo ma bolia a som veľmi spokojna lebo mi to pomaha.Manžela aj ked ho bolia zuby tak aj tam mu to pomaha.Vôbec neľutujeme že sme ho kupili.Veľmi vám zato dakujeme.


Jana Gajdošová,Gelnica, 9.7.2014

Važení pracovníci firmy ORIN Slovakia, s.r.o.
Chcem sa Vám poďakovať spolu s manželom za Vaše ponúkané výrobky. Ako prvý sme si objednali BIO lampu, potom prístroj UltiCare LT-99 a neskôr BIOquant N. Sme veľmi obidvaja spokojní. Objednáli sme si tieto výrobky lebo s manželom máme problémy. Výsledky používania BIOlampy sú na nezaplatenie. Používa to celá rodina. UltiCare LT-99 nám veľmi pomohol. Používali to aj naši priatelia. BIOquant N používame len my dvaja s manželom a veríme, že nám pomôže tak ako UltiCare LT-99 (odstráné ostrohy). Prajeme Všetkým pracovníkom firmy ORIN Slovakia veľa zdravia, pracovných a osobných úspechov.

Oľga Drozdová, Ján Drozda, Šajdíkové Humence, 11. 06. 2014

Už od 22. 01. 2004 máme zakúpený UltiCare LT 98. Z týmto prístrojom som ja veľmi spokojná, nakoľko od tej doby od bolesti používam iba minimum tabletiek. Mám veľké problémy z kĺbmi a chrbticou. Tomu UltiCaru môžem ďakovať za bezbolestný pohyb vo dne a dobrý spánok v noci. Nakoľko sme s Vašimi pomôckami spokojný, tak sme si 02. 10. 2014 zakúpili BIOquant. Používame ho celá 3-členná rodina. Manžela bolievali veľmi dolné končatiny, čo sa mu dosť upravilo. Ja taktiež cítim úľavu a znížil sa mi tlak krvi. Dcéra, ktorá je plne invalidná od narodenia to nevie povedať, ale podľa chôdze vidíme na nej zmenu. Takže Vám veľmi za pomoc ďakujeme a prajeme veľa zdravia.


Božena Molnárová, Kameňany, 04. 06. 2014

íSom užívateľom UltiCare LT-98 už od roku 2001, čím som si už pomohla pri viacero zápalových chorobách, či krčnej chrbtice, zmiernenia kĺbových a svalových bolestí, čím znižujem aj spotrebu liekov. Poslednú dobu mám tých zdravotných problémov viacej, ide to už s vekom nakoľko mám 66 rokov aj manžel, nie sme už mladí. Sme radi, že si vieme doma – pohodlne kedykoľvek sami pomôcť v samoliečbe. Má veľký vplyv na psychickú a fyzickú pohodu pacienta. Boli sme veľmi potešený, keď nás navštívil pán Jaroslav Kučera a podrobne nás oboznámi s výhodami BioTorusu LT-100. Teraz manžel má problémy so zápalom prostaty, únikom moču, kĺbmi a vysokým krvným tlakom. Liečime sa už obaja. Manžel si to veľmi pochvaľuje, zmiernili sa mu bolesti kĺbov. Ja sa liečim na opuch a na zlé prekrvenie dolných končatín, bolesti v krížoch. Trpím zápchou a odkedy používam BioTorus aspoň 1x denne pravidelne, tieto problémy, ktoré som mala nemám. Cítime sa ja a môj manžel opravdu lepšie. Sme veľmi spokojný, že to máme, čo prajeme každému, kto má zdravotné problémy. Liečiť sa dá skoro bez liekov a čo je dôležité, bez vedľajších negatívnych vplyvov na organizmus.


Elena Seböková, Veľké Uľany, 30.05. 2014

Uvedené zariadenia LT-99 Maxi sme si zakúpili dňa 07. 10. 2013 a používame ho spoločne s manželom. Kúpili sme ho za účelom riešenia svojich zdravotných problémov, ktoré nás trápia. Ja mám 67 rokov a manžel má 70 rokov. Moje ťažkosti sú hlavne s chrbticou, ďalej cievne ako aj pohybové. Manžel je po operácii srdca tzn. tiež problémy cievne. Tak isto aj krčné cievy a problémy s prostatou. Zariadenie používame podľa predošlého teda na rôzne časti tela. Používame ho striedavo min. 2x20 minút denne. Účinky prístroja hodnotíme kladne, hlavne u mňa pokiaľ ide o problémy s chrbticou. Predtým som používala takmer sústavne dvojdielny Cosmodisk alebo rôzne podporné pásy s magnetmi. Tieto pomôcky po zakúpení prístroja LT-99 Maxi som úplne zanechala. U manžela sme taktiež nezaznamenali zhoršenie stavu. Mimo nás dvoch prístroj zatiaľ iní nevyužívajú.


Ivan Graj, Poltár, 02. 06. 2014

Vážený distribútor Orin Slovakia. Prístroj LT-99 sme si s manželkou zakúpili v októbri 2013 odkedy ho aj používame za účelom pomoci pri prekonávaní zdravotných ťažkostí, ktoré už postihujú ľudí v našom veku, muž 69 a žena 64. Ťažkosti sa objavujú pri kĺbových ochoreniach nôh, rúk, chrbtice a rôzne prechladnutia a zápaly. Od doby zakúpenia prístroja ho používame podľa potreby v dĺžke 20 minút 1 až 2krát denne. Môžem konštatovať, že uvedený prístroj nám pri našich zdravotných ťažkostiach dobre pomáha a sme s ním spokojný. Ja osobne ho používam aj pri bolesti ucha, hlavy, krížov ako aj manželka a sme spokojný s jeho účinkom a pomocou pri prekonávaní našich stareckých zdravotných ťažkostí, čo môžem vrele doporučiť aj ostatným ľuďom, ktorý trpia podobnými problémami.


Marta Skubíková, Svätý Kúž, 02. 06. 2014

Ja som si prístroj obstarala hlavne pre bolesti chrbtice po operácii a bolesti kolien – úplne zničené chrupavky. V tom čase som užívala minimálne každý druhý deň tabletku od bolesti. Teraz je to maximálne 1x za týždeň až dva. Hodne mi pomohol pri zápale tvárového nerva, taktiež pri chrípke, zápale hrdla a priedušiek. Úľava nepríde hneď, ale v priebehu jedného až dvoch dní. Ani človek nezbadá a už je lepšie. Ja ho mám pri posteli a používam ho takmer každý deň. Používa ho aj moja nevesta, keď príde z Prahy a sekne ju v krížoch. Tiež jej to veľmi pomáha. Ja osobne som s ním spokojná a mám ho ako člena rodiny.


Ing. Ján Kráľ, Michalovce, 05.05.2014

Používame Váš prístroj Ulticare LT-98 od r. 2002 na bolesti chrbtice a bedrového kĺbu. Počas tohto obdobia sme ho používali často ja a manželka, ale aj zopár našich známych, čo svedčí o tom, že sme boli s účinkami prístroja spokojní, t. j. bolesti ustúpili. V lete r. 2013 sme si zakúpili Biotorus LT-100. Tento prístroj používame celá naša 5-členná rodina. Používame ho veľmi často, nakoľko jeho používanie je veľmi praktické (pri telke, PC) a liečime si ním bolesti chrbtice, bedrových kĺbov, kolena, ustúpila bolesť zubov, pri nachladnutí, bolesti hrdla. Tento prístroj v našej rodine doslova koluje medzi nami, čo svedčí o našej maximálnej spokojnosti s jeho účinkami.


Mlináriková Agneša, Zvolen, 02.05.2014

Prístroj som si zakúpila, lebo mám reumatoidnú artritídu. Od zakúpenia ho používam s menšími prestávkami denne ( asi 1 hod spolu, dám si 2, alebo 3 dávky). Bola som operovaná na kĺby a po operácii som ho používala hneď aj cez sádru. Myslím, že prístroj prispel k tomu, že sa kosti hojili prekvapivo rýchlo. Pocitovo to vnímam tak, že sa mi zmiernili bolesti, som s ním spokojná.


Mgr. Nemček M., Bratislava, 23.04.2014

Prístroj som si zakúpil po operácii menisku a pre tenisový lakeť. Používam ho denne od zakúpenia v októbri 2013. Prístroj mi úplne odstránil problém s tenisovým lakťom a urýchlil pooperačnú liečbu menisku. Prístroj využíva celá naša rodina jednak preventívne, ale aj napr. pri bolesti chrbta, zápalu okostnice, svalového napätia, atď. Celá naša rodina je veľmi spokojná s prístrojom a počiatočné vysoké náklady sa nám vrátili v podobe zlepšeného zdravotného stavu.

Zdravý človek má veľa prianí, chorý len jedno – vyskúšať výrobky ORIN Slovakia!“


Pohlodová M., Čierne nad Topľou, 23.04.2014

Prístroje pulznej magnetoterapie Biotorus LT-100 a Ulticare LT99 sme si zakúpili pre časté bolesti krčnej chrbtice a kolien. Od doručenia 12.9.2013 prístroj používame denne. Ja som v tom čase navštevovala endokrinologickú ambulanciu dg. Nález usg 18x29 mm zo 14.2.2013. Kontrola 10.10.2013, nález sa mi zmenšil o polovicu. Teraz som bolo na kontrole po pol roku a nález úplne zmizol, krv bola na jedničku. Som veľmi rada, že vám môžem napísať lebo od decembra do marca som mala krízu s vysokým tlakom a následne bolesti hlavy od krčnej chrbtice, protruzie - ct vyšetrenie, no všetky výsledky som mala v norme. Prístroj teraz používam na chrbticu vzorne 3 x denne a 1x na hruď kvôli tlaku. Ja som hneď po dvoch týždňoch odporučila 2 známym, ktorí si aj zakúpili, kde môžem všade o tom rozprávam, nie všetci lekári o tom vedia, alebo sa tak tvária. Prajem Vám veľa úspechov a teším sa na ďalšiu spoluprácu.


Antalík J., Bratislava, 19.03.2014

Pre zdravotné ťažkosti bedrovým kĺbom som si kúpil Biotorus LT 100. Používal som ho 3 mesiace a prestal ma bolieť. Využila ho aj moja žena, bolela ju noha. Biotorus LT 100 nám veľmi pomohol, doporučujeme ho každému, kto to potrebuje. Je super a nemusíme chodiť na rehabilitáciu, tá nepomôže, lebo ju predpisujú na krátky čas, len 10 dní. Prístroj Biotorus LT 100 používame každý deň. Srdečná vďaka za Biotorus LT 100.


Ondrišek J., Jaslovské Bohunice, 11.03.2014

Prístroj Biotorus LT 100 som si zakúpil 7.8.2013 hlavne pre zmiernenie ochorenia cukrovky, bolesti nôh a bolesť v ramene. Prístroj používam preventívne aj na liečbu prostaty, pretože mám už po 60-tke. Liečbu aplikujem aj 3 x denne 5-6 x v týždni. Po aplikácii cítim úľavu celkovo a hlavne v nohách. Dokázateľná liečba nastala v mojom vysokom krvnom tlaku na ideálny na môj vek. S prístrojom som spokojný a používa ho aj moja manželka a odporúčame ho aj iným ľuďom. Ďakujeme Vašej firme za výrobok.


Mešár D. Ing., Bratislava, 11.03.2014

Prístroj som si objednal na základe Vašej reklamy v časopise TV Svet. Išlo mi o liečenie mojich problémov s bedrovými kĺbmi a chrbticou. Najmä na pravej strane som mal dosť veľké problémy. Prakticky ho používam od termínu kedy ste mi ho poslali až doteraz s malou prestávkou keď prístroj bol na oprave u Vás. Zo začiatku som ho používal podľa návodu trikrát denne. Dnes môžem skonštatovať, že bolesti úplne ustúpili a dnes vôbec žiadne problémy s kĺbmi nepociťujem. Bolesti zatiaľ sporadicky sa mi obnovujú len v oblasti bedrovej časti chrbtice. Problém však je dlhodobý a je výsledkom športovania. Verím, že aj to sa zlepší. Zatiaľ ho používala cca asi dva týždne moja príbuzná ktoré má problémy s karpálnym tunelom na ruke. Bolesti a problémy zdá sa že mierne ustúpili, ale nakoľko je to dosť zastaraný problém bude si to vyžadovať zrejme dlhotrvajúce liečenie.


Hrnčiar M., Dolný Kubín, 11.03.2014

V júli 2013 som si zakúpil prístroj Biotorus LT 100 + aplikátor MAXI u dôvodu pretrvávajúcich ťažkostí v oblasti krčnej chrbtice a krížovej chrbtice. Pri každodennom používaní došlo ku zmierneniu bolestí a z týchto dôvodov som Biotorus LT 100 následne objednal a zakúpil pre moju 78 ročnú matku, ktorá ho používa na zmiernenie bolesti kolien. Okrem mňa prístroj používa aj moja manželka tiež na kolená. Prístroj môžem doporučiť ďalším záujemcom na základe vlastných skúseností


Grófová E., Krásna Ves, 14.2.2014

Prístroj Ulticare LT 99 som si kúpila pre uľavenie bolestí, ktoré mám kvôli Fibromyalgii. Zo začiatku som ho používala podľa potreby, keď sa mi telo ohlási, ale aj na uvoľnenie a relax. Počas používania sa mi vždy uľavilo. Zvládala som potom svoju prácu doma a v záhrade. Bolesť sa rozišla, alebo stratila. Aj pri bolesti hlavy som si s prístrojom veľmi pomohla. Aplikovala som si ho na celé telo 2 x denne po 20 min. Som spokojná a veľmi vďačná, že ho mám.


Voleček Ľ., Skalica, 06.02.2014

Prístroj sme si zakúpili na liečbu zdravotných problémov: prostata, výrastky na päte (ostroha) , bolesti v krížoch, únik moču, zlomenina. S prístrojom sme za krátke obdobie spokojní, putuje po rodine podľa potreby. Najviac pomohol pri zlomenine, ktorá sa ťažko hojila a pri výrastkoch na päte. Teraz liečime únik moču, čo trápi babku.


Ligasová M., Veľké Zálužie, 14.01.2014

Chcem sa Vám poďakovať za dodanie Biotorusu LT 100, ktorý som si objednala u Vás na základe bolesti ramena. Po dvoch aplikáciách ma rameno prestalo bolieť. Tak som si povedala, že keď to pomohlo mne, nakoľko prevádzkujem masáže a atď., že to ponúknem aj mojim zákazníkom a veľmi sa mi to osvedčilo. Teraz to už nemusím ponúkať, ale si ho pýtajú ľudia sami. Veľa ľudí ho použilo, či na ramená, či na bolesti krízov, kolien a hlavy. Sme s ním všetci spokojní.


Budinský J., Brezno, 14.01.2014

Prístroje Biotorus LT100 a Ulticare LT99 som si zaobstaral predovšetkým pre zúfalú potrebu zastaviť zlovestne rýchlo sa zhoršujúcu DNU, dúfajúc v zázrak. Prístroje som používal každý deň 3 x 20 min. V priebehu dvoch týždeňov mi odpuchli nohy, upravil sa mi tlak krvi, zlepšil sa mi zrak, ohybnosť ramenného kĺbu po úraze. Začal som pochybovať, či si to len nenamýšľam. Tak som prestal používať prístroje a čakal som čo sa bude diať. Po šiestich mesiacoch sa ozvalo plece a od vtedy využívam prístroje preventívne. V mojej rodine prístroje použilo celkom 11 členov preventívne, šiesti, čo pred tým mali zdravotné ťažkosti, s vynikajúcim výsledkom a jeden je nadmieru spokojný.


Sládková Ľ., Bukovec, 14.01.2014

Som po operácii bedrového kĺbu a začala som aplikovať prístroj Biotorus LT100 na kolená i členky na nohách. Začali ma bolieť prsty na nohách + prsty na rukách. Po mesačnom používaní prístroja bolesti ustúpili. Výsledok sa dostavil, bolesti nôh prešli, ale bolesti v rukách pretrvávajú pri zmene počasia. Prístroj využil i manžel, ktorého boleli kríže, nemohol sa ani narovnať, po cca 3 týždňoch používania bolesti ustúpili.


Vašková V., Veľké Bielice, 14.01.2014

Váš prístroj mi zakúpil môj manžel, aby zmiernil moje bolesti nôh a chrbta. Problémy sa mi začali asi pred desiatimi rokmi. Váš prístroj mi úžasne pomáha, nemusím užívať toľko liekov od bolesti. Keď ma začnú bolieť nohy, ľahnem si pred televízor, zapnem "magnet" a pozerám. Väčšinou mi zaberie už jedna 20 min. Terapia. S bolesťami chrbtice je to trošku dlhšia liečba – asi 3 dni si zapínam prístroj 2 – 3 x denne. Akurát na migrénu mi prístroj nezaberá tak, ako by som chcela, ale mierne zlepšenie predsa cítim. Za váš prístroj ďakujem, som naozaj rada, že ho mám.


Maciaková J., Tisovec, 14.01.2014

Prístroj Biotorus LT 100 sme si zaobstarali z dôvodu častejšie sa opakujúcich bolestí reumatického pôvodu, kĺby väčšie, aj na rukách) ako aj bolesti chrbtice.Máme ho zatiaľ len pol roka ale musím konštatovať (aj za manžela) že nám pomáha. Konkrétne ja užívam menej liekov proti bolesti. Používam ho takmer denne, raz ja, inokedy manžel. Ja ho používa denne 1 x 20 min, spolu nie dlhšie ako 60 min. Myslím celkove, keďže striedam miesta jeho pôsobenia – ruiky, prsty, bederný kĺb a chrbtica.


Klobušický Karol, Kaplná, 2.12.2013

Prístroj Biotorus sme za zakúpili z dôvodov zdravotných ťažkostí: bolesti chrbta, únava, nespavosť, schizofrénia, Kornatenie ciev, prostata, ľadviny, poruchy nálady, bolesť kĺbov, vysoký tlak, bolesť krížov, dýchacie cesty, bolesť nôh – opuchnuté nohy, bolesti päty, tenisový lakeť, nádcha, zápal hrdla, bolesť hrdla. Používame ho 20 min 1 – 3 krát denne od zakúpenia. Výsledok: lepšia nálada – viac smiechu a radosti, menej bolestí, lepší pohyb, lepšie dýchanie, vysadenie liekov, lepší spánok, zmiernenie zdravotných ťažkostí.


Benko Imrich, Šurany, 5.12.2013

Prístroj sme si kúpili pre zhoršený zdravotný stav. Boli to hlavne bolesti žalúdka, dvanástorníka, žlčníka, krčnej chrbtice a reumatizmus. Neskôr sme ho využili po zlomeninách nohy a kľúčnej kosti, tiež po menších úrazoch. Ulticare LT 98 sme si kúpili v roku 2000. Používame ho striedavo, ale každý mesiac podľa potreby. Po potrebnej aplikácii prístroja na bolestivé miesta a zdravotný stav zlepšil každému. Šiesti členovia našej rodiny ho používajú podľa potreby.


Daxner Aldo, Brezno, 27.11.2013

Zatiaľ som absolvoval 2 x po 24 dní podľa Vášho návodu, kúru na diabetickú nohu, nakoľko som ju mal napuchnutú a fialovú, po tejto kúre sa mi to úplne vrátilo do pôvodného stavu. S prístrojom som veľmi spokojný a ďalšie zdravotné problémy, ktoré s ním liečim a budem liečiť, verím zo skúsenosti s nohou vyriešim s prístrojom k zlepšeniu. Prístroj používame obidvaja v domácnosti, manželka ho má na dlhší čas. Doporučujem každému na bezbolestné riešenie, akýchkoľvek zdravotných problémov.


Čerstvíková Eva, Liptovský Mikuláš, 18.02.2013

Prístroj Ulticare LT99 sme si zakúpili v roku 2010. Používame ho pravidelne na kĺby, chrbticu, bedrá. Manžel používal na rameno a pätu, občas najčastejšie používam P1-P2. Maximálne 2 x denne spolu s manželom. S prístrojom sme spokojní a veľmi nám pomohol.


Volent Marián a Michaleková Anna, Zvolen, 26.02.2013

Prístroj Ulticare LT 99 sme si zakúpili 16.2.2010, pretože sme potrebovali riešiť zdravotné problémy chrbtice, kĺby, prostata, … S prístrojom sme veľmi spokojní a doporučujeme ho využiť každému. Prístroj používame denne a zatiaľ neboli žiadne závady. Najčastejšie používame program P2 na liečenie kĺbov a prostaty.


Schoňová Katarína, Brezno, 28.02.2013

Prístroj Ulticare LT 99 som si zakúpila 2.2.2010. Odvtedy ho používam najmä na liečbu osteoartrotických zmien kĺbov – kolenných , ramenných, krčnej a driekovej chrbtice , pri prechladnutí a kataroch , zažívacích obtiažach. Okrem seba som použila prístroj aj na liečbu reumatických obtiaží kĺbov a mojej mamky – 95 r. Najčastejšie používam program P1/ 2y denne. S prístrojom som spokojná.


Venuta Jozef, Liptovský Mikuláš, 28.02.2013

V roku 2000 som bol liečený na opuch LDK, vplyvom tromb.ochorenia predkolenia LDK. Po ukončení liečby som trvale používal bandáž LDK a liek Anopyrin. V roku 2010 mi začala noha znovu puchnúť a 5.9.2012 som ochorel na infekčný zápal pokožky – ruža. Po vyšetrení na kožnej ambulancii 6.9.2012 bola zahájená liečba antibiotikami. Zhodou okolností sme spolu s manželkou dostali dňa 27.9.2012 pozvánku od firmy Orin Slovakia na domácu prezentáciu prístroja Biotorus lT 100. Usúdili sme výhodnosť tejto liečby a podpísali sme dohodu o zakúpení tohto liečebného prístroja. Po jeho dodaní dňa 5.10.2012 sme si preštudovali jeho používanie a stanovili sme si liečebné postupy. Zamerali sme sa na zvýšenie imunity a na liečbu ochorení. Od začiatku sme 2 mesiace používali prístroj 3 x denne po 20 minútach. V ďalšom období sme používali prístroj 2 x denne. Na zvýšenie imunity používame program P2 a na ochorenia program P 1. Takto používame prístroj až doteraz. Ja som ukončil liečbu na kožnej ambulancii 18.2.2013. Po 4 mesiacoch liečenia stále používam prístroj, pretože noha je stále mierne napuchnutá.

Verím, že používanie prístroja Biotorus mi pomohlo k úspešnej liečbe tým, že nedošlo ku komplikáciám a liečba mala dobrý priebeh. Prístroj používa pravidelne aj moja manželka. Liečba jej tiež pomáha.


Mikušková K., Námestovo, 08.03.2013

Prístroj Ulticare LT 98 sme si zakúpili v roku 2001. Odvtedy ho používame často, dá sa povedať denne. Ja ho používam na bolesti chrbtice, hlavy, boľavé kĺby a výrastky na pätách. Určite sa bolesť zmierňuje a používam ho aj preventívne. Manžel ho používa pri bolestiach kĺbov, chrbtice, upravuje si ním vysoký tlak, nakoľko je po operácii srdca. V našej rodine ho používajú aj iné osoby: nevesta po operácii hlavy a chrbtice. S prístrojom sme spokojní, väčšinou ho používame preventívne a regeneračne.


Požgay Pavol , Bratislava, 08.03.2013

Na základe prezentácie výrobku Vašim zástupcom sme 6.12.2011 zakúpili prístroj pre pulznú magnetickú terapiu Ulticare LT 99. Prvotným dôvodom tejto kúpy boli chronické bolesti v oblasti krížov a chrbtice. Tieto boli spôsobené dlhodobým sedavým zamestnaním a zrejme aj nedostatkom pohybu, čo spôsobilo deformity na chrbtici. Lekár mi predpísal utišujúce tabletky, ktoré ale problém neliečili. Na prezentácii som rozprával s človekom, ktorý Ulticare LT 99 používa a má s ním dobré skúsenosti, čo ma podporilo v mojom rozhodnutí prístroj zakúpiť. Po zakúpení prístroja som tento používal nepretržite po dobu dvoch mesiacov, pričom som liečbu aplikoval 2 až 3 krát denne. Po tomto období mi bolesti ustúpili. Naďalej aplikujem liečbu už len sporadicky jeden krát denne asi tri dni v týždni. Skúsil som aplikovať procedúru aj na bolestivé koleno a taktiež mi bolesti ustúpili. Ulticare LT 99 používa aj moja dcéra, ktorá je fyzicky a pohybovo veľmi aktívna a to vtedy, keď ju bolí chrbát, alebo svaly. Po použití prístroja sa jej stav upraví. Prístroj občas preventívne použije aj manželka, ktorá má sedavé zamestnanie. Ja používam prístroj aj preventívne a to pôsobením na prostatu, vzhľadom k tomu, že mám 65 rokov a nechcem mať problém s touto „mužskou záležitosťou“. Neviem ako by to bolo bez použitia Ulticare LT 99, ale s jeho použitím zatiaľ problémy nemám. Zároveň chcem povedať, že neľutujem vynaložené prostriedky na zakúpenie prístroja, pretože mi pomohol najmä pri bolestiach chrbtice. Prípadným záujemcom prístroj Ulticare LT99 odporúčam.


Berčík M., Čierny Balog, 12.03.2013

Prístroj Ulticare LT 99 sme si zakúpili 1.3.2007 a odvtedy ho používame veľmi často. Používame ho pri bolestiach krížov, nôh a priedušiek. Používame ho na 3. programe, 2x jedno za druhým. S prístrojom sme spokojní.


Mgr. Pálková Karin, Medvedzie 14.03.2013

Prístroj som zakúpila pre celú našu rodinu. Využívame komplet všetci každý deň. V pravidelných časových intervaloch s jednotlivými programami na jednotlivé choroby, ktorý každý jeden z rodiny máme. Napríklad ocino si tým pravidelným používaním prístroja úspešne vyliečil presilený ľavý prst na ľavej ruke, boľavé koleno, úspešne si pravidelne lieči prostatu a zlepšil sa mu aj stav cukrovky. Mamina si pomáha týmto prístrojom pri opuchoch a hybnosti kĺbov na rukách, lepší má priebeh aj cukrovky a celkove sa lepšie cíti po použití prístroja pri pohyboch kĺbov. Mne osobne veľmi pomohlo pri boľavom ľavom ramene a päte. Úspešne mi to pomáha pri liečení hemoroidov. Veľmi úspešne a osožne pomáha pri liečení bolestí zubov a hrdla. Tento prístroj je skutočne neoceniteľný pomocník pri liečení svojho tela. Maximálne ho využíva komplet naša rodina. Doporučili sme ho aj mnohým známym, našim priateľom, s ktorými sa stretli na prezentácii týchto výrobkov prostredníctvom vašich pracovníkov. Prezentácie boli na vysokej úrovni, s dokonalou a presnou informáciou o používaní daného výrobku ako aj praktických ukážok. Tento prístroj môžete používať vždy keď to potrebujete. Výhodou je, že ho môžete používať naraz dvaja. Čo je praktické hlavne večer, keď sa pozeráte na televízor. Jeden má nastavený Ulticare LT 99 a druhý Biotorus LT 100. Pre nás sa stal neoddeliteľnou súčasťou liečebných procesov.

Ďakujeme Vašej firme za tieto výrobky.


Števlíková Helena, Liptovský Mikuláš, 15.03.2013

Prístroj Ulticare sme si zakúpili 13.2.2013. Používame ho pri zápale žíl na nohe. Bolesti krčnej chrbtice, na dutiny používam ho 2 x denne na programe P2. Manžel používa na kĺby po celom tele, na prekrvenie studených nôh, na prostatu, na bolesti krížov, taktiež používal na úpravu tlaku v oblasti srdca. S prístrojom sme spokojní, veľmi nám pomáha a odporúčame ho používať aj iným ľuďom.


Pollák Juraj Ing., Poprad, 17.03.2013

V našej rodine sa v poslednom období začali vyskytovať dva druhy zdravotných problémov – prvým bola pomerne nízka úroveň imunity našich vnúčat, ktoré boli v školskom prostredí vystavené rôznym vírusovým infekciám, ktorými potom infikovali zvyšok rodiny. Druhým bolo postupné starnutie seniorskej časti rodiny, kde sa s pribúdajúcim vekom začali postupne objavovať aj zdravotné ťažkosti. V čase, keď sme uvažovali nad vhodným riešením uvedených problémov, sme dostali ponuku Vášho marketingu. Po zoznámení sa s použitím pulzujúceho magnetického poľa na liečenie, sme sa rozhodli zakúpiť si Ulticare LT-99 a Biotorus LT 100. Oba prístroje denne využívame. Použitie oboch prístrojov môžem hodnotiť veľmi pozitívne – imunita u vnúčat sa určite zvýšila. Manželka sa menej sťažuje na bolesti v bedrovej časti chrbtice, ja som pasívnu tabletkovú liečbu doplnil liečbou pulzujúcim magnetickým poľom a po 4 mesiacoch bol prekvapený aj môj urológ zhodnotil, že došlo k zmenšeniu prostaty. Vzhľadom na uvedené liečebné výsledky, považujeme zakúpenie uvedených prístrojov za dobrú investíciu. K využitiu prístrojov by som mal však ešte jednu otázku, pred časom som si pádom z rebríka spôsobil tlakovú zlomeninu tela stavca L1. V priebehu cca 8 rokov sa môj stav zhoršil, nakoľko zlomenina bola šikmá a spôsobila deformáciu všetkých medzistavcových platničiek v lumbálnej časti chrbtice a vákuovú degeneráciu platničky L5-S1. Následkom uvedeného dochádza k obrovskému dráždeniu nervových koreňov, čo mi spôsobuje problémy pri chôdzi. Domnievam sa, že toto bol dôvodu, pre ktorý mi neurológ diagnostikoval Parkinsonov syndróm.


Dunajová Mária a L., Liptovský Mikuláš, 18.03.2013

Prístroj Ulticare sme si zakúpili 10.2.2010.Používame ho obaja, ja viac, manželka menej a najviac na chrbticu – bolesti kolien, krížov, pri tŕpnutí nôh, klby, najmä ramená, kolená, aj členky. A ešte ho používam aj pri liečbe psoriázy a prostaty. Používam ho podľa potreby, som s ním veľmi spokojný. Manželka ho používa najmä na bolesti kĺbov, krížov a krčnej chrbtice. Najčastejšie používam program P1, menej P2 a P3.


 

Horáková Dagmar, Liptovský Mikuláš, 21.10.2013

Prístroj som si zakúpila kvôli osteoporóze kolenných kĺbov, bércovým vredom, neudržaniu moču, bolesti bedrovej chrbtice, posilneniu imunity a zlepšeniu metabolizmu. Na kolená som kruh používala trikrát 15 dní a veľmi mi to pomohlo. Kým na začiatku som dokázala spraviť najviac 5 drepov, teraz ich spravím bez problémov 20. Manžel si liečil bedrové kĺby a tiež mu to pomohol. Tiež si liečil bércove vredy asi mesiac spoločne s Bio lampou a problémy zmizli. Bolesti bedrovej chrbtice mi tiež po pár aplikáciách prestali. S prístrojom som veľmi spokojná. Ďakujem.


Radoslav V., Košice, 8.10.2013

Po dlhom hľadaní príčin mojich bolestí v hrudníku, mi bolo povedané, že mám chrbticu v dezolátnom stave a mám dve možnosti. Operáciu alebo rehabilitáciu a cvičenie.
Samozrejme, že som si vybral rehabilitáciu a cvičenie keďže operáciu som nechcel podstupovať. Po rehabilitácii som sa mal podstatne lepšie a preto som hľadal možnosti absolvovať rehabilitácie aj častejšie resp. stále keď mám bolesti a problémy, nie len vtedy keď mi to poisťovňa dovolí. V rámci každej rehabilitácie (absolvoval som ich 4) bola aj magnetoterapia a zhodou okolností moji rodičia mali Váš výrobok, ktorý mi zapožičali, Odskúšal som si ho a účinok bol podobný alebo taký istý ako pri rehabilitácii v nemocnici. Bolesti ustúpili alebo zmizli. Na základe skúsenosti som oslovil Vášho zástupcu a výrobok si kúpil.
Odkedy ho máme doma, používam ho stále už pri prvých náznakoch problémov. Ku mne sa pridala aj manželka a obaja sme s výrobkom spokojní a sme radi, že máme niečo ako prvú pomoc doma a môžeme ju využívať stále vtedy, keď nastanú problémy.
 

Anna Majorošová, Čana, 7.10.2013

Vážená pani Božoňová odpovedám na Váš list zo dňa 4.10.2013 čo sa týka referencií prístroja zakúpeného vo Vašej spoločnosti. UltiCare LT 99 prístroj som zakúpil pre manželku z dôvodu pohybových ťažkosti a zápalov kĺbov. Využívame ho pravidelne od apríla tohto roku podľa inštrukcií. Zaznamenali sme pozitívne výsledky s ústupom ťažkosti, využíva ho manželka. Od tej doby vydrží pracovať bez väčších ťažkosti, čo predtým nebývalo. Vrelo doporučujeme prístroj ľuďom ktorý majú podobné ťažkosti. Suhlasím so zverejnením mailu pre dalšie referencie.
S pozdravom Anna Majorošová, Čana

Mgr Mária Výrosteková, Košice, 7.10.2013

Prístroj BioTorus LT 100 a UltiCare LT99 sme si zaobstarali z dôvodu bolesti krížov a krčnej chrbtice manžela, ktoré spôsobili drastické masáže profesionálnej masérky, ktorá prichádzala do našej domácnosti. Manžel (75 ročný) používa súčasne obidva prístroje denne po 20 minút. Bolesti postupne ustupovali a v súčasnosti sa objavujú iba ráno po zobudení a po krátkej rozcvičke miznú. Na príjemné prekvapenie sa mu postupne upravil aj vysoký krvný tlak. Používanie uvedených prístrojov odporúčame všetkým známym v našom okolí a po dobrých skúsenostiach s firmou Orin s.r.o. rozhodli sme sa objednať si ďalší ich produkt z oblasti infrasvetla.
 

 
Štefan Žilinský, 7.10.2013
 
Mám 63 rokov a 34 rokov som pracoval v polnohospodárstve to znamená celé roky v pohybe a na nohách. Po 60ke sa stávalo, že tie nohy boly ťažké. Odkedy používam BIO Torus moje problémy s nohami sa ustálili, môžem chodit celý deň po záhrade pracovať dokonca ani dlhšie prechádzky mi nevadia. Ja si liečim aj krčnú chrbticu, manželka si lieči, tiež problémy s nohami - krčové žily a na chrbticu, ma vybočenú platničku, dcéra si vyliečila priznaky tenisový laket. Naša rodina je s týmto prístrojom vysoko spokojná a každému môžem doporuciť. ĎAKUJEME.
 

Varhaník Eduard, Červeník 

Dobrý deň, odpovedám na Váš dopis ohladne prístroja BioTorus.
 
Prístroj som kúpil ohladne prostaty a bolesti chrbáta.
Používam ho pravidelne každý druhý týždeň.
Urolólg mi povedal že rast prostaty sa zastavil a operácia nie je potrebná a bolesti chrbáta mi citeľne ustúpili.
Využívam ho len ja.
 
Môžete ho použiť. Varhaník Eduard
 

Repašová Anna, Cífer

Prístroj používame na liečenie úrazového stavu ramena a dlhodobé pretrvávanie bolesti kĺbov a krížov. Používame 1x denne niekedy aj 2x. Rameno sa dalo do poriadku na minimálnu bolesť a bolesti v kĺboch sa zmiernili. Myslím, že aj ako preventívne mi pomáha, pretože od používania t. j. 4 mesiace som vôbec nebola prechladnutá a ani ma v zime neskolila chrípka. Využívam ho ja a aj môj manžel. Manžel obdobne pre kĺbové bolesti a dnu. S prístrojom sme spokojní a chcem aby ho využívali aj naše deti. BioTorus odporúčame z vlastnej skúsenosti!
 

Černáková Katarína, Skýcov

Prístroj som si zaobstarala kvôli týmto zdravotným ťažkostiam: manžel - hemeroidy (vonkajšie a vnútorné), ja – meniskus, zápcha, bolesti chrbtice, opuchy nôh, zlomeniny ramena a ruky v rodine. Prístroj manžel používal 2 týždne denne, po tejto dobe sa jeho problémy o 60% zlepšili – ustúpilo krvácanie, vysadil čapíky a tabletky. Po 2 mesiacoch 100% zlepšenie. BioTorus používa celá naša 11-členná rodina pri bolestiach krčnej chrbtice, kĺbov, močových problémoch.
 

Konečný Miroslav, Kysak

Prístroj BioTorus LT-100 používam od januára 2013. Tento prístroj som si zaobstaral kvôli pohybovému ústrojenstvu, bolesti kĺbov, kolien a chrbtice. Prístroj som začal používať pravidelne a už po 10dňoch som pocítil zlepšenie stavu, prístroj používa aj moja manželka a dcéra. BioTorus LT-100 môžem smelo odporučiť aj iným. Chcem zo srdca poďakovať za to, že sa cítim ja aj moja manželka lepšie po používaní prístroja.
 

Margita Lauková, Nitra

Vážená spoločnost Orin Slovakia, asi od mojich 45 rokov sa začali u mňa problémy: bolesti chrbtice, kostrč po úraze, opotrebované kĺby dolných končatín, výrastky na pätách, za prstami na nohách, oslabená imunita po chrípkach, po chronickej bronchitíde. Pri zhoršení týchto príznakov vždy použijem prístroj Ulticare Maxi za pomoci veľmi dobrej brožúrky s návodom na použitie. Prístroj používam od 30. 11. 2012 – čo je deň kúpy. Nebanujem! Od vtedy nepoužívam lieky ani gély zatiaľ to stačí na to, aby som si chránila pečeň a nezaťažovala ju chémiou. Verím, že používaním Ulticare Maxi nepoškodím svoje zdravie, naopak skvalitním svoj život na dôchodku. Prajem všetko dobré a veľa, veľa spokojných zákazníkov a dobrých nápadov pre zdravší život! Ďakujem!
 

Štefan Žilinský, Bánov

Píšem Vám o používaní prístroja BIO Torus LT- 100. Prístroj máme od jari 2013. Používa ho celá rodina. Ja si liečim prevažne krčnú chrbticu, manželka kŕčové žily na nohách a ostrohy na päte. Po prvých 5. týždňoch sa začali dostavovať výsledky. Nohy prestávajú bolieť a moja krčná chrbtica sa tak zlepšila, že už sa mi netočí hlava. Obom sa nám stabilizoval krvný tlak. Jednoznačne je to výborný prístroj i keď je trochu drahý, ale radšej dám peniaze za prístroj ako za lieky. Ďakujem tomu človeku,  ktorý to vymyslel. 
 

Eva Váňová, Bratislava

Prístroj som si zaobstarala pre bolesti chrbtice a bedrového kĺbu. Viem, že mi v minulosti pomohol magnet, tak som chcela mať tento prístroj doma. Mojím požiadavkám najviac vyhovoval Váš prístroj. Hneď po zakúpení som ho začala pravidelne používať. Už po krátkej dobe nastala úľava od bolestí, jednoducho super. Používam ho stále v intervaloch 7 dní a následne 10 dní pauza. Takto mi to vyhovuje najviac. Môj manžel ho tiež začal používať na bolesti chrbtice a kolena. Aj keď ho nepoužíva tak pravidelne ako ja, bolesti mu ustúpili a s výsledkami je nadmieru spokojný. Verím, že  prostredníctvom tohto prístroja oddialime operácie. Ja už som mala mať vymenený bedrový kĺb dávno. Váš prístroj sa stal našim rodinným priateľom a pomocníkom. Ďakujeme.
 

Dr. Juraj Handzuš, Prešov

Som majiteľom vašich výrobkov Ulticare 94-generátor pulzného magnetického poľa pre osobné ošetrovanie a rehabilitáciu v domácnosti, ktorý som zakúpil od ORIN, spol. s r.o. Trebišov po prezentačnej akcii tejto spoločnosti v roku 1999. Druhý výrobok Ulticare LT 99, Biotorus LT100 a prstencový aplikátor som zakúpil po ponuke p. Nemčíkovej, zástupkyne Vašej spoločnosti. S oboma výrobkami som nanajvýš spokojný. Užíva ich aj moja blízka rodina. Vylúštením krížovky využívam príležitosť poďakovať sa Vám za kvalitu propagačných výrobkov, ale aj čestnosť vašich predajcov.

S pozravom Dr. Juraj Handzuš, Prešov
 

Anton Franz, Kúty
 
Dňa 23.4.2012 som z firmy Orin Slovakia, s.r.o. Objednal prístroj na magnetoterapiu. Odkedy mám prístroj doma, používal som ho na liečbu zápalu a liečbu prostaty. Som rád, že prístroj mi pomohol a dokazuje to aj vyšetrenie, ktoré som podstúpil pri prostate. Zápal mi ustúpil a prostata sa zlepšila. Prístroj som požičal svatke, ktorá mala boľavé rameno – používala ho 9 dní a bolesti v ramene  sa zmiernili. Podľa vyjadrenia svatky si to možno objednajú – rozmýšľajú o tom. Doporučil som to aj kamarátovi a tiež si to pravdepodobne objednal.
 

Ing. Dušan Šimanský a Jana Šimanská, L. Kľačany
 
Súprava Ulticare MAXI + B1C sme si zadovážili v roku 2010. Ja používam na bolesti krížov, ako aj na prevenciu proti bolesti. Používam na prekrvenie nôh, nakoľko mám diabetes. Maximálne používam 2 x denne 20 min pri obtiažach. Liečil som si aj bolesť zubov. Manželka používala na chrbticu a na rameno, ktoré som si udrela a nemohla som dvihnúť ruku. Dcéra používala na kríže, lebo ju seklo a bola v nemocnici. Najčastejšie používame program P3 a P1. Prístroj nám pomáha aj fyzicky a j psychicky a sme s ním veľmi spokojní. Súhlasíme s použitím tohto listu ako referenciu pre iných záujemcov.
 

Malata Jozef, Martin
 
Súpravu Biotorus a aplikátor MAXI sme si zakúpili na spoločnej akcii. Pre pohybové problémy na zlomenú ruku, osteoporózu, artrózu kĺbov kolená a členky. Používa na odstránenie bolesti a zastavenie zhoršenia stavu, nakoľko je postihnutá detskou mozgovou obrnou. Taktiež používa v oblasti hlavy, najmä pre oči.
Tiež používa na stabilizáciu cukrovky. Ja používam na prostatu ako prevenciu na kríže, koleno, ktoré mám po operácii. Okrem nás to používali aj naše deti. Najčastejšie používame P1 a P3. S prístrojom sme zatiaľ spokojní a vrele doporučujeme všetkým čo ho potrebujú. Súhlasíme použitie tohto listu ako referenciu pre iných záujemcov.
 

Záň Jozef s manželkou Zuzanou, Dolný Kubín
 
Prístroj Ulticare LT 99 sme si zadovážili v roku 2010 odvtedy ho pravidelne používame. Mne slúži v období, keď pociťujem únavu. Pri rôznych bolestiach celého tela, ako i pri nachladení a rôznych nemociach. Pri rôznych zápalových procesoch. Žena ho používa pri únave nôh, ale i pri celkovej indispozícii tela. Pritom ho využíva celá rodina a vzdialená rodina, ktorá ho využíva pri návšteve. Sú ním preliečované problémy s kĺbami, ale i problémy s chrbticou. Bol používaný i po operácii chrbtice. Sme s týmto prístrojom spokojní, pri dlhodobom používaní nám postupne problémy so svalstvom ako i s rôznymi inými potiažami, či už sa týka vnútorných, alebo vonkajších telesných potiaží. Je používaný všestranne. Používajú sa všetky tri programy a to podľa potreby, záleží od momentálnych potiaží. Nastavujeme ho podľa programu, ktorý je v návode. S prístrojom sme veľmi spokojní, zároveň používame aj laserový prístroj Bioquant na úpravu krvi a ciev, ktorý nám tiež veľmi pomáha. Súhlasíme s použitím tohto listu ako referenciu pre ďalších záujemcov.

 


Rudolf Schmidt, Sereď

Váš prístroj sme si zakúpili hlavne na pohybové ťažkosti, cukrovku, hypertenziu a zažívacie problémy. Prístroj používame viac ako pol roka a to denne asi 1 hodinu. Pri pravidelnom používaní pociťujeme úľavu, bolesti ustupujú, je lepšia pohyblivosť nôh, rúk a v neposlednom rade lepší spánok. Používame ho dvaja, ale postupne ho ponúkame synom a aj vnúčatám ( v prípade nachladnutia ). Na záver by som zhodnotil prístroj jednou vetou – zľahčuje nám život v našich zdravotných potiažach a menej navštevujeme lekárov.


Alena Krušinová, Skalica

Prístroj som si zaobstarala pre večne studené nohy a bolesti ľadvín. Používala som ho denne podľa pokynov. Cítila som sa oveľa lepšie. Hlavne nohy nemám stále studené. V mojej rodine ho používalo najmenej 5 ľudí s veľmi dobrým účinkom, zmiernilo to bolesti lakťa, karpálnych tunelov, bolesti krížov a stuhnutých svalov. Teraz ho používa ďalší syn na bolesti a opuchy prstov na rukách. Za kúpu prístroja som vďačná a ďakujem.


Peter Baláška, Partizánske

Chcem sa podeliť so skúsenosťami pri používaní prístroja BioTorus LT-100. Prístroj som si zaobstaral hlavne pre problémy s chrbticou, kŕčové žily ( aj hemeroidy ), diabetes mellitus. Prístroj používame skoro denne, večer pri pozeraní TV, ho mám zapnutý denne a pri väčších problémoch aj v dopoludňajších hodinách. Používam väčšinou program P1, celkom som spokojný s účinkom prístroja, pri bolestiach chrbta, hlavy a hlavne sa mi upravili hemeroidy. Taktiež mi stabilizovalo hodnoty cukru. Manželka si ho veľmi chváli pri bolestiach nôh a aj kŕčové žily už nemá také výrazné. Na záver chcem povedať, že som s ním spokojný i keď ma nevyliečil úplne, ale pri jeho pravidelnom používaní sa cítim omnoho lepšie. Zvykol som si naň natoľko, že po ňom siaham ihneď, aj pri iných problémoch, než tie, ktoré som spomínal. Bola to dobrá investícia, za ktorú ďakujem.

 


Dušan Choma, Senica

Dobrý deň. Dnes mam šesťdesiat preč a  už tomu budú dva roky čo som si zakúpil liečebné zariadenie pre liečbu a  stimuláciu organizmu prostredníctvom pulzného magnetického poľa  / zariadenie sa volá ULTICARE LT -99 a  dodala mi ho firma ORIN Slovakia s.r.o. / . Do päťdesiatôsmeho roku veku som niekoľko rokov trpel občasnými a  niekedy i  dlhotrvajucimi bolestami ako v  chrbtici, tak i  bolestami dolných končatín, hlavne pri chôdzi. Samozrejme , že som sa liečil ako som mohol a  tiež samozrejme som absolvoval i  niekolko vyšetrení v  zdravotníckych zariadeniach. Nemôžem povedať, žeby mi návštevy v  zdravotníckych zariadeniach nepomohli – samozrejme, že pomohli. Ale úlava bola zväčša krátkodobá a  bolesť sa vždy  po istom čase vrátila. Dokonca telo bolo na niektoré medikamenty alergické. Preto som sa v  máji 2011 po návšteve obchodného zástupcu fi. ORIN a  predvedeni zdravotnej pomôcky tuto rozhodol zakúpiť a  používať. No a  po zhruba dvoch rokoch používania zdravotníckeho zariadenia ULTICARE LT -99 môžem s  plnou zodpovednosťou zhodnotiť, že už po dvoch mesiacoch a  pravidelnom používaní , t.j dva razy denne sa dostavila úľava a  bolesti jednoducho ustali. Od tej doby a  pravidelnom používani zdravotníckej pomôcky som žiadne bolesti nemal a  ani nebola potreba z  tohto titulu navštíviť žiadne zdravotnícke zariadenie. Samozrejme, že v  mojom veku sa pravidelne podrobujem lekarskym prehliadkam a  moja ošetrujuca lekárka rieši so mnou zdravotné problémy iného rázu. S  doktorkou si dobre rozumieme a  možem povedať že po odbornej stránke je veľmi vyspelá, preto som jej spomenul i  používanie vášho zariadenia a  kedže sama videla, že moje problémi s  chrbticou a  i  s  dolnými končatinami pominuli, doporučila mi , aby som Vašu zdravotnícku pomôcku používal i  naďalej. Samozrejme , že som s  Vašou zdravotníckou pomôckou spokojný a  pri rôznych debatách ju doporučujem i  svojim známym  a  niekedy zistujem, že i  iný moji známi ju vlastnia a  používajú. No a  popravde niektorých odradí cena. V  súčasnom období nás doma navštívil Váš obchodný zástupca / opät p. Stojka / a  predviedol nam laserovú terapiu BIOquant. Možem povedať, že i  tato pomocka na zlepšenie zdravotného stavu ma zaujala, len škoda, že ma v  tomto roku čaka niekolko investícii ineho charakteru a  preto sme sa i  s  manželkou rozhodli s  kupou tejto zdravotníckej pomôcky nejaký čas počkať. Na záver Vám prajem vela pracovných úspechov a  vela  vyliečených pacientov.
 

Milan Sučko, Belá nad Cirochou

Prístroj pre pulznú magnetickú terapiu som sa rozhodol kúpiť pre manželku, ktorá trpí bolesťami chrbtice a nôh. Nakoľko je po operácii kolena, prístroj jej veľmi pomáha. Sme už dôchodcovia a v našom veku sa nám hlásia rôzne zdravotné problémy. Máme zdravotné ťažkosti s trávením, cholesterol, ostrohy. Po používaní Vášho prístroja sa bolesti zmiernili. BioTorus používajú aj ostatní rodinní príslušníci. Neľutujeme vynaložené prostriedky na zakúpenie Vášho výrobku a odporúčam ho aj známym, ktorí majú rovnaké problémy. Sme spokojní zákazníci.
 

Ondrej Kuzevič, Košice

Prístroj, ktorý sme si zakúpili používame na liečbu bolesti chrbtice, bolesti kolien a lakťov a tiež výrastkov na päte (ostroha). Tiež ho používame na liečbu reumatoidnej artritídy. Pužívame ho denne od kedy sme si ho zakúpili 2x denne. Mňa konkrétne prestali bolieť ostrohy na pätách, cítim utlmenie bolesti chrbtice a lakťa. Manželke prístroj pomohol pri zmiernení bolesti pri artritíde a stuhlosti kĺbov.
 

Janka Pokorná, Skalica

Za najlepšiu investíciu v posledných rokoch považujem kúpu prístroja pre pulznú magnetoterapiu Ulticare Mini LT-99. Pôvodne som si myslela, že ju využijem pri reumatologickej artritíde, ale pomáha mi aj pri bolesti chrbtice a pri coxatróze. Prístroj mi veľmi pomohol po chirurgickom zákroku na žlčových cestách a urýchlil hojenie. Taktiež mi pomohol pri zápale močových ciest a mechúra. Používala som ho pravidelne podľa doporučenia. Teraz ho používam podľa potreby. Nevyužívam ho iba ja, ale aj moje sestry a priateľky a každá si ho pochvaľuje. Prístroj mi veľmi pomohol, nemusím brať veľa liekov od bolesti. Som veľmi spokojná a doporučujem ho priateľom a známym. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov, tak, ako som ja.
 

Ján Roško, Hanušovce nad Topľou

Koncom roka 2012 som sa zúčastnil prezentácie vašich výrobkov, kde nám bolo predstavených niekoľko prístrojov, medzi nimi aj BioTorus LT-100. Po veľmi užitočnej a peknej prezentácií som sa rozhodol zakúpiť si BioTorus LT-100, hoci ma jeho cena zaskočila. Týmto prístrojom som si chcel liečiť, alebo aspoň trochu zmierniť bolesti najmä v krížoch, krčnej chrbtici a kĺbov, ale aj iné boľačky, ktoré aj mňa trápili. Keď nám obchodný zástupca na záver stretnutia povedal, že do troch mesiacov pri pravidelnom a odbornom používaní prídu výsledky, že naše doterajšie boľačky a zdravotné problémy sa zmiernia, ba aj zmiznú, nechcel som tomu uveriť, lenže teraz môžem jeho slová potvrdiť. Naozaj sa zmiernili a ustáli bolesti v krížoch, krčnej chrbtici, v ramenách a kĺboch (plecia, lakte, kolená) a pri každom menšom zabolení a pociťovaní bolesti si tento prístroj nasadím podľa odporúčania a po čase bolesti ustanú, pri najmenšom zmiernia. Tento prístroj používajú aj ostatní členovia rodiny – deti, manželka, ale aj ostatní rodinní známi a priatelia. Po týchto osobných skúsenostiach odporúčam tento prístroj aj iným ľuďom s podobnými zdravotnými problémami. Je pravdou, že jeho cena trocha ľudí zaskočí, lenže ja doteraz neľutujem a mal som sa k nemu dostať trochu skôr, ale aj za to veľmi pekne ďakujem.
 

Iveta a Jozef Dorinec, Poprad

Prístroj BioTorus sme si zakúpili v 7/2010. Ja používam skoro každý deň najmä na regeneráciu chrupavky. Tiež si liečim chrbticu kde mám poškodené platničky. Najčastejšie používam program P3 aj 3 x denne. Manžel používa na rameno a na koleno. Bolesti a obtiaže ustúpili. Okrem nás používa aj naša dcéra, keď príde na návštevu. S prístrojom sme spokojní.
 

Katarína Hozová, Považská
 
BioTorus používam ho skoro pravidelne na preliečenie krčnej chrbtice, kolena, odstránenie bolestí uvoľnenie svalstva. Najčastejšie používam program P1 20 min. 1x až 2x denne. Manžel používa na  bolesti krížov,  karpálny tunel ruky - uvolnilo stiahnutie. S prístrojom sme spokojní.
 

Marek Vozár, Bardejov

Vážená spoločnosť, Váš výrobok BioTorus LT-100 sme spolu s manželkou zakúpili 14. 10. 2012 na prezentácii v hoteli. Z uvedeného vyplýva, že ho používame už 8 mesiacov podľa priložených pokynov. Vďaka nemu u manželky došlo k podstatnému zlepšeniu a mierneniu bolesti najmä dolných končatín a chrbta. Používa ho pravidelne ráno a večer. O tomto jedinečnom prístroji sme informovali svojich najbližších. Z vlastných skúseností môžeme spolu s manželkou potvrdiť účinky Vášho výrobku a doporučiť ho aj iným osobám zbytočne trpiacich bolesťami.
 

Ing. Eugen Holzer, Poprad

BioTorus LT-100 a Aplikátor Maxi sme si zakúpili pre značné bolesti krčnej chrbtic, ramien, krížov, bedier, kolien a opuchu dolných končatín. Prístroje sme používali podľa návodu od októbra 2012 2 – 3 krát denne, s prestávkami až doteraz. Celkové zlepšenie sme zaznamenali už po 2 mesiacoch užívania. Bolesti ustúpili a pociťujeme podstatne lepšiu pohyblivosť. Prístroje používame spolu s manželkou a po operácii kolena aj náš syn s veľmi pozitívnymi liečivými účinkami. S prístrojmi sme veľmi spokojní. Využívame ich aj na zlepšenie činnosti prostaty, močových ciest, imunity a pohybového ústrojenstva. Doteraz nás každý rok postihla chrípka a pri používaní BioTorus-u sme chrípku nemali a taktiež sme úplne prestali používať lieky od bolesti (hlava, chrbtica, kolená, ramená). Môžeme konštatovať, že naša investícia do prístrojov bola správna.
 

Ladislav Boška, Želiezovce

Prístroj sme si zaobstarali, pretože sme v staršom veku, keď sa vyskytujú rôzne choroby a potrebujeme mať „domáceho lekára“. Prístroj sme používali 2x denne v dvojtýždňových cykloch na bolesti ramena, chrbtice, na prostatu a tenisový lakeť. Počas používania nastalo zlepšenie zdravotného stavu. V našej rodine používame magnetoterapiu štyria. S používaním prístroja sme spokojní a doporučujeme aj iným.
 

Vladimír Maňkoš, Prešov

Prístroj sme si zaobstarali po návšteve Vášho obchodného zástupcu, pri ktorej nám ho prezentoval. Na základe tejto prezentácie sme s manželkou usúdili, aj keď v súčastnosti nejaké zvláštne zdravotné problémy nepociťujeme, že si ho zaobstaráme. Vzhľadom na náš vek sa občas nejaký problém vyskytne a rozhodli sme sa, že sa môže takáto pomôcka zísť aj ako prevencia. Prístroj používam pravidelne 2x denne s ojedinelým vynechaním od novembra 2012. Aplikáciu som začal realizovať najmä na kolenné kĺby nakoľko pravidelne behám. Ďalšie aplikácie som preventívne zameral na obličky a hornú časť hrudníka. Pri pocite príchodu chrípky a zápalu zubov som preventívne absolvoval kúru podľa návodu a nepríjemné pocity sa stratili. Pravidelné používanie prístroja v rodine robíme dvaja. Manželka sa po magnetoterapii zbavila nepríjemných bolestí v krížoch a v panvovej oblasti. Deťom pri návšteve sme vykonali kúru pri ťažkostiach s dýchaním a ťažkosti ustúpili.
 

Viktor Dargó, Čierna nad Tisou

BioTorus LT-100 sme kúpili, preto, lebo som už dávno vedel o priaznivých účinkoch magnetoterapie. Prístroj používame denne aj s manželkou podľa priloženého návodu a doporučení na rôzne ťažkosti ako prostata, pohybové ťažkosti, bolenie chrbtice atď. Požičali sme prístroj aj nášmu známemu, ktorý mal mozgovú porážku a veľmi rýchlo sa z toho dostal. Používal ho dva a pol mesiaca 3x denne a teraz sa cíti pomerne dobre. Mne pomohol pri bolesti chodidiel, už po týždni používania bolesti boli preč. Od tej doby každé ráno vstúpil do „kolesa“ a je všetko v poriadku.
 

Juraj Bučo, Martin

Prístroj BioTorus LT-100 som si zakúpil v októbri 2012. Už dlhú dobu som mal ťažkosti s pohybovým aparátom, trpel som bolesťami prakticky všetkých kĺbov, najviac ma však boleli kolená a takisto veľké problémy mi spôsobovali aj päty, tzv. ostrohy. Mám 67 rokov a ešte aktívne pracujem v strážnej službe, takže tieto bolesti ma pri práci značne obmedzovali. Prístroj používam poctivo každý deň a už zhruba po mesiaci som začal cítiť veľkú úľavu. Postupne bolesti ustúpili úplne, dokonca mi od doby, kedy som začal používať BioTorus klesol aj cholesterol, na ktorý sa dlhé roky liečim. Dnes sa po dlhej dobe znova cítim výborne, čím sa chcem touto cestou poďakovať spoločnosti ORIN Slovakia za to, že mi umožnila zadovážiť si prístroj BioTorus, ktorý mi pomohol zbaviť sa mojich dlhoročných bolestí. Zároveň chcem odporučiť tento prístroj každému, kto má podobné problémy aké trápili aj mňa.
 

Magdaléna Rauzsová, Žiar nad Hronom

Vaša pracovníčka nás navštívila doma, kde nám prezentovala Vaše výrobky. Neplánovali sme si zakúpiť žiadny žiadny Váš výrobok, pretože ako dôchodcovia nemáme euro nazvyš. Ale preto, že Vaša pracovníčka vymenovala zdravotné problémy, pri ktorých nám môže Váš prístroj pomôcť skôr ako o našich problémoch vedela, rozhodli sme sa aj keď len ten najmenší prístroj zakúpiť. Mala som problémy reumatického pôvodu. Zápaly a veľké bolesti. Manžel mal problémy so šľachami v dlani. Nakoniec ho operovali. Vaša pracovníčka spomínala aj tieto problémy – pooperačné – že ten prístroj pomáha aj ako rehabilitácia a mala pravdu. Moje reumatologické problémy prestali bez liekov. Manželovi sa rany po operácii rýchlejšie hojili a jazvy uvoľňujú. Ja som podstúpila operáciu šľachy na ruke a tiež prístroj používam na ruku. V uchu som pociťovala šum, hučanie, tak mi ho prikladám aj na uši a pomáha mi bez liekov. Ešte to nie je 100%, ale verím, že sa to podarí. Prístroj používame s manželom od marca 2012 každí deň. 
 

Pani Anna, Tvrdošín

Vážení priatelia!
Vzhľadom na to, že už nie sme mladí a často nás trápia rôzne choroby staroby snažíme sa tento prístroj čo najviac vo svojej rodine využívať. Zistili mi výrastky na päte, chodila som na rehabilitácie. Teraz to môžem využívať doma. Ďalej na bolesť krčnej chrbtice a krížov, čo je čiastočne zapríčinené pádmi. Manžel mal po páde napadnutý kĺb psoriázou. Po konzultácii s lekárom som požičala prístroj sestre na koleno – bolesti jej ustúpili. Tiež jej prístroj pomohol aj na ruku, ktorú mala zlomenú a cítila veľkú bolesť. Lekári konštatovali, že je to lepšie ako keď na bolesť pôsobí teplo. Postupne využívame všetky programy. 
 

Jozef Novák, Stará Ľubovňa

Váš prístroj BioTorus používame v rodine od decembra 2012. Ja s manželkou ho používame takmer denne na preventívne účely napr. urologické problémy (prostata), neurologické (bederná chrbtica, slabosť dolných končatín) reumatologické (znížená pohyblivosť kĺbov, kolenné kĺby, bolesti päty – ostroha). Počas používania prístroja sme zaznamenali určité zlepšenie (najmä ja z neurologického a reumatologického  hľadiska). S takouto formou liečenie sme s manželkou spokojní, nakoľko je to v domácom prostredí a v čase ako to nám vyhovuje. Momentálne používam prístroj na liečenie chrbtice nakoľko ma začala pobolievať.
 

Nadežda Štúrová, Bratislava

BioTorus som kúpila manželovi, ktorý mal zlomenú platničku v krížoch a pri chôdzi ho zohýnalo do mierneho predklonu. Od novembra 2012, ako sme ho kúpili začal to intenzívne používať. Prvé 2 týždne 2x do dňa, neskôr tak 1 – 2x týždenne. Evidentne sa narovnáva, čo som zaznamenala nielen ja, ale aj príbuzní a známi. To nás veľmi potešilo a som rada, že sme do tohto prístroja investovali. Prístroj používam aj ja, kvôli zvýšenému tepu, bolesti v chrbtici a vôbec kvôli rovnováhe v imunite.
 

Eva Jarošková, Madunice

Prístroj BioTorus slúži v našej rodine pre 4 osoby. Uvedený prístroj máme asi 7 mesiacov. Tento prístroj ma prinútil k zakúpeniu z nasledovných dôvodov: bolesti kĺbov, ramien, kolien, zlomenín, výmena bedrového kĺbu u manžela, cukrovka a krvný tlak. Výsledok je nasledovný: rany po zlomeninách sa ľahšie hoja, znížila sa bolesť kĺbov a ramien, upravila sa hladina cukru, zlepšil sa krvný obeh a zmenšila sa migréna. Veľa pozitívneho...môžem len doporučiť.


Ing. Karol Sovius, Košice

Vlastníme prístroj BioTorus LT-100 a na naše skúsenosti s ním sú len tie najlepšie. Častejšie ho využíva manželka, ktorá má viac zdravotných problémov. Má artrózu horných končatín a bolesti pri práci z rukami. Využíva ho prakticky denne od zakúpenie čo je asi rok. Použitie prístroja jej okamžite zmierňuje bolesti a nie je potreba užívať tabletky od bolesti. Prístroj využívam aj ja pri bežných problémoch – bolestiach a som s účinkom spokojný.


Jozef Novák, Stará Ľubovňa

Váš prístroj BioTorus používame v rodine od decembra 2012. Ja s manželkou ho používame takmer denne na preventívne účely napr. urologické problémy (prostata), neurologické (bederná chrbtica, slabosť dolných končatín) reumatologické (znížená pohyblivosť kĺbov, kolenné kĺby, bolesti päty – ostroha). Počas používania prístroja sme zaznamenali určité zlepšenie (najmä ja z neurologického a reumatologického  hľadiska). S takouto formou liečenie sme s manželkou spokojní, nakoľko je to v domácom prostredí a v čase ako to nám vyhovuje. Momentálne používam prístroj na liečenie chrbtice nakoľko ma začala pobolievať.


Ing. Alžbeta Jančošková,  L.Hrádok

Súprava BioTorus + aplikátor Maxi zakúpená v r. 2010. Od vtedy používam ja aj môj manžel. Ja používam najmä na koxy – bedrové kĺby, artróza a drobné kĺby na rukách – reume. Manžel si lieči koleno kĺby na zápästí a chrbticu po operácii. Taktiež liečil si opuchy členkov. Najčastejšie používam program P3 a manžel takisto. Používame 2x denne, sústavne, bez prestávok. Prístroj nám pomáha, sme veľmi spokojní. Súhlasíme s použitím tohtolistu ako referencie pre ďalších používateľov.


 
Judita a Karol Feňveš, Lipt. Hrádok
 
Prístroj Ulticare LT99 sme si zadovážili v apríli 2010. Prístroj používam najmä na močový mechúr – zápaly, bolesti. Manželka používala na zápal nervov na chrbtici. Najčastejšie používam program P1. Prístroj používame podľa potreby, hlavne v zimných mesiacoch. S prístrojom sme spokojní. Súhlasíme s použitím tohto listu ako referencie.
 

Mária a Oto Búzik, Lipt. Hrádok

Prístroj Ulticare LT99 sme si zakúpili v apríli 2010. Prístroj používam pri bolestiach chrbtice, na preliečenie prostaty. Používam tiež na liečenie zýápalu prínosových dutín. Manželka používala pri zlomenine nohy na urýchlenie zrastenia kosti a zahojenia rany, použila i pri bolestiach kolien a zápaloch močových ciest. V rodine používame prístroj iba my dvaja príležitostne podľa potreby. S prístrojom sme spokojný a považujem ho za veľmi účinný proti bolestiam a regenerácii tele. Súhlasíme s použitím tohto listu ako referencie.
 

Juraj Bučo, Martin

Prístroj BioTorus LT-100 som si zakúpil v októbri 2012. Už dlhú dobu som mal ťažkosti s pohybovým aparátom, trpel som bolesťami prakticky všetkých kĺbov, najviac ma však boleli kolená a takisto veľké problémy mi spôsobovali aj päty, tzv. ostrohy. Mám 67 rokov a ešte aktívne pracujem v strážnej službe, takže tieto bolesti ma pri práci značne obmedzovali. Prístroj používam poctivo každý deň a už zhruba po mesiaci som začal cítiť veľkú úľavu. Postupne bolesti ustúpili úplne, dokonca mi od doby, kedy som začal používať BioTorus klesol aj cholesterol, na ktorý sa dlhé roky liečim. Dnes sa po dlhej dobe znova cítim výborne, čím sa chcem touto cestou poďakovať spoločnosti ORIN Slovakia za to, že mi umožnila zadovážiť si prístroj BioTorus, ktorý mi pomohol zbaviť sa mojich dlhoročných bolestí. Zároveň chcem odporučiť tento prístroj každému, kto má podobné problémy aké trápili aj mňa.


Magdaléna Rauzsová, Žiar nad Hronom

Vaša pracovníčka nás navštívila doma, kde nám prezentovala Vaše výrobky. Neplánovali sme si zakúpiť žiadny žiadny Váš výrobok, pretože ako dôchodcovia nemáme euro nazvyš. Ale preto, že Vaša pracovníčka vymenovala zdravotné problémy, pri ktorých nám môže Váš prístroj pomôcť skôr ako o našich problémoch vedela, rozhodli sme sa aj keď len ten najmenší prístroj zakúpiť. Mala som problémy reumatického pôvodu. Zápaly a veľké bolesti. Manžel mal problémy so šľachami v dlani. Nakoniec ho operovali. Vaša pracovníčka spomínala aj tieto problémy – pooperačné – že ten prístroj pomáha aj ako rehabilitácia a mala pravdu. Moje reumatologické problémy prestali bez liekov. Manželovi sa rany po operácii rýchlejšie hojili a jazvy uvoľňujú. Ja som podstúpila operáciu šľachy na ruke a tiež prístroj používam na ruku. V uchu som pociťovala šum, hučanie, tak mi ho prikladám aj na uši a pomáha mi bez liekov. Ešte to nie je 100%, ale verím, že sa to podarí. Prístroj používame s manželom od marca 2012 každí deň. 


Vladimír Maňkoš, Prešov

Prístroj sme si zaobstarali po návšteve Vášho obchodného zástupcu, pri ktorej nám ho prezentoval. Na základe tejto prezentácie sme s manželkou usúdili, aj keď v súčastnosti nejaké zvláštne zdravotné problémy nepociťujeme, že si ho zaobstaráme. Vzhľadom na náš vek sa občas nejaký problém vyskytne a rozhodli sme sa, že sa môže takáto pomôcka zísť aj ako prevencia. Prístroj používam pravidelne 2x denne s ojedinelým vynechaním od novembra 2012. Aplikáciu som začal realizovať najmä na kolenné kĺby nakoľko pravidelne behám. Ďalšie aplikácie som preventívne zameral na obličky a hornú časť hrudníka. Pri pocite príchodu chrípky a zápalu zubov som preventívne absolvoval kúru podľa návodu a nepríjemné pocity sa stratili. Pravidelné používanie prístroja v rodine robíme dvaja. Manželka sa po magnetoterapii zbavila nepríjemných bolestí v krížoch a v panvovej oblasti. Deťom pri návšteve sme vykonali kúru pri ťažkostiach s dýchaním a ťažkosti ustúpili.
 

Viktor Dargó, Čierna nad Tisou

BioTorus LT-100 sme kúpili, preto, lebo som už dávno vedel o priaznivých účinkoch magnetoterapie. Prístroj používame denne aj s manželkou podľa priloženého návodu a doporučení na rôzne ťažkosti ako prostata, pohybové ťažkosti, bolenie chrbtice atď. Požičali sme prístroj aj nášmu známemu, ktorý mal mozgovú porážku a veľmi rýchlo sa z toho dostal. Používal ho dva a pol mesiaca 3x denne a teraz sa cíti pomerne dobre. Mne pomohol pri bolesti chodidiel, už po týždni používania bolesti boli preč. Od tej doby každé ráno vstúpil do „kolesa“ a je všetko v poriadku.

 


Ladislav Boška, Želiezovce

Prístroj sme si zaobstarali, pretože sme v staršom veku, keď sa vyskytujú rôzne choroby a potrebujeme mať „domáceho lekára“. Prístroj sme používali 2x denne v dvojtýždňových cykloch na bolesti ramena, chrbtice, na prostatu a tenisový lakeť. Počas používania nastalo zlepšenie zdravotného stavu. V našej rodine používame magnetoterapiu štyria. S používaním prístroja sme spokojní a doporučujeme aj iným.


Ing. Eugen Holzer, Poprad

BioTorus LT-100 a Aplikátor Maxi sme si zakúpili pre značné bolesti krčnej chrbtice, ramien, krížov, bedier, kolien a opuchu dolných končatín. Prístroje sme používali podľa návodu od októbra 2012 2 – 3 krát denne, s prestávkami až doteraz. Celkové zlepšenie sme zaznamenali už po 2 mesiacoch užívania. Bolesti ustúpili a pociťujeme podstatne lepšiu pohyblivosť. Prístroje používame spolu s manželkou a po operácii kolena aj náš syn s veľmi pozitívnymi liečivými účinkami. S prístrojmi sme veľmi spokojní. Využívame ich aj na zlepšenie činnosti prostaty, močových ciest, imunity a pohybového ústrojenstva. Doteraz nás každý rok postihla chrípka a pri používaní BioTorus-u sme chrípku nemali a taktiež sme úplne prestali používať lieky od bolesti (hlava, chrbtica, kolená, ramená). Môžeme konštatovať, že naša investícia do prístrojov bola správna.


Marek Vozár, Bardejov

Vážená spoločnosť, Váš výrobok BioTorus LT-100 sme spolu s manželkou zakúpili 14. 10. 2012 na prezentácii v hoteli. Z uvedeného vyplýva, že ho používame už 8 mesiacov podľa priložených pokynov. Vďaka nemu u manželky došlo k podstatnému zlepšeniu a zmierneniu bolesti najmä dolných končatín a chrbta. Používa ho pravidelne ráno a večer. O tomto jedinečnom prístroji sme informovali svojich najbližších. Z vlastných skúseností môžeme spolu s manželkou potvrdiť účinky Vášho výrobku a doporučiť ho aj iným osobám zbytočne trpiacich bolesťami.


Oľga a Vladimír Trnka, Hrboltová

Prístroj sme si zadovážili v máji 2010 – BioTorus.
Prístroj používam podľa potreby najmä pri bolesti krčnej chrbtice a ramenných kĺbov. Ďalej používam pri nádche, čo mi veľmi dobre uvoľňuje dutiny. Zároveň si liečim aj prsty na rukách. Manžel používa najmä na chrbticu, ramenné kĺby po operácii a na liečenie ľavej nohy. Občas si prelieči aj prostatu. Najčastejšie používame program P2, ktorý nám najlepšie zaberá. S prístrojom sme veľmi spokojní a dopriali by sme ho každému dôchodcovi so zdravotnými problémami.
 

Jozef a Mária Melikantovci

Používam Biotorus 3 roky a používam ho na liečbu kĺbových ťažkostí: malých kĺbov rúk a veľkých kĺbov nôh. Zlepšenie nastalo hlavne bedrových a tiež kolenných kĺbov. Teraz vôbec nemám ťažkosti s lakťovými kĺbmi. Prístroj používam 3 mesiace a 6 mesačnú prestávku. Potom znova 3 mesiace a 6 mesačná prestávka. Väčšinou používam program P2 v menšej miere P1. S výsledkami procedúr som spokojný, vyjadrujem tým zároveň spokojnosť s daným prístrojom.
 

Michal a Viera Sokolovci, Štrba

Prístroj Biotorus LT 100 sme si zadovážili v marci 2011. Prístroj používam na bolesti kĺbov – kolená, bolesti krížov a krčnej chrbtice. Na spodok nôh používam na liečenie DNY. V oblasti hlavy si liečim zápaly dutín, chrípku, prechladnutie. Po únave prístroj mi pomáha na regeneráciu svalov a starých zlomenín na nohe. Prístroj používajú aj vnúčatá po športových súťažiach na regeneráciu. Najčastejšie používam P2 a P3 programy 2 – 3 x denne. S prístrojom som spokojný a doporučujem ho aj iným ľudom.
 

Ľudovít Fodor, Dvory nad Žitavou

My sme si zaobstarali tento prístroj na liečenie astmy a horných dýchacích ciest. Prístroj sme si zakúpili cca v decembri 2011. Od tej doby ho používame na dennom poriadku. Používa ho celá rodina. Ja na kĺby, na dýchacie cesty /už pomenej/, na chrbát, kríže. Manžel na žalúdok, rameno, prostatu. Syn na boľavú chrbticu a kríže. Dcéra na krčnú chrbticu. Babka na kĺby. Proste sa to využíva na hocijakú bolesť. Sme sním veľmi spokojní. Náš najväčší výsledok: som prežila prvú zimu bez zápalu pľúc a priedušiek. Doteraz som mávala aj 2 – 3x za jednu sezónu. Takže som veľmi vďačná!


Dušan Šebeň, Adamovské Kochanovce

Váš prístroj je jedna jedinečná vec, ktorá nám spríjemnila život. Kúpili sme si ho z dôvodu problémov s kĺbmi a krížmi. Hneď po začatí používania postupne prestávali byť problémy. V túto zimu som ho takmer nepoužíval. Možno teraz na jar, ak začne práca na poli. Momentálne ani neviem, kde tie kĺby mám. Bral som však aj Artrostop, možno pri vzájomnom používaní. Prístroj sme používali na: bolesti kĺbov, reumatické bolesti. Spočiatku sme ho používali asi pol roka, neskôr podľa potreby na obdobia asi 2 týždne na ustúpenie bolesti. Ja teraz prístroj nepoužívam, manželka teraz pri výrone kolena 2x denne, bolesti ustupujú. Sestra tento prístroj vlastní, každý si pochvaľoval jeho účinok. Ja som bol operovaný na pravej ruke na karpálny tunel pre 5 rokmi. Pri používaní prístroja sa na ľavej ruke tŕpnutie prstov ustálilo. Zatiaľ nie je potrebná operácia. O tomto prístroji sa môžem vyjadriť len pochvalne, veľmi nám pomohol a bude pomáhať. Vynálezca bol múdrejší človek, ako ten čo vmyslel guľomet.


Helena Páleníková, Zlaté Moravce

Už niekoľko rokov ma trápia bolesti kĺbov, artróza, zvýšený krvný tlak a bolesti drobných kĺbov rúk, manžela zasa ochorenie platničiek a kĺbov. Preto sme využili možnosť zakúpiť si Váš prístroj ULTICARE. Ja som ho používala 2x denne a už po 2 dňoch som pocítila výrazné zníženie bolestí a zlepšenie pohyblivosti rúk. Používala som ho 15 dní podľa odporúčania v príručke. Teraz keď pociťujem návrat bolesti používam prístroj opäť aspoň 1 týždeň. Manžel a dcéra ho používajú hlavne pri bolestiach hlavy a chrbtice. Keďže som bola s prístrojom spokojná, požičala som ho aj mojej mamke, ktorá má 68 rokov a množstvo chorôb ako artróza, dna, karpálne tunely, svalová distrofia. Aj u nej došlo k výraznému zlepšeniu, používala ho niekoľko týždňov a bola nadmieru spokojná. Je to vynikajúci domáci lekár. ĎAKUJEME!! Budem rada ak sa o pozitívny účinkoch dozvie čo najviac ľudí.


Stanislav Ondriaš, Zlaté Moravce

Chcel by som pozdraviť všetkých pracovníkov Vašej firmy ORIN. Zapriať im, aby Vaše prístroje nikdy nepotrebovali. No a keď tak, aby im tak pomáhali liečiť ako mne a mojej manželke. Ďakujeme aj za ochotu, ktorú nám prejavili pri drobnej oprave. Prístroj používame na liečenie kolena, kĺbov nôh. Zatiaľ sme veľmi spokojní. Používame ho vyše roka. Pýtate sa na výsledok? Trpím bolesťami kolena. Dostával som každé 2-3 mesiace injekcie do kolena. O odkedy používam Váš prístroj som nedostal ani jednu injekciu. Takže výsledok je jasný. Prístroj používame s manželkou s výbornými výsledkami. Ešte by som mal jednu pripomienku. Treba mať trpezlivosť. Pretože prístroj lieči ale potrebuje svoj čas, tak ako lieky. Všetkých Vás pozdravujeme a prajem veľa zdravia.


Anna Bigošová, Dobšiná

O Vašom prístroji som sa dozvedela na jednej Vašej prezentácií a práve v tom čase som riešila operáciu už druhého kolena, lebo som v mladosti odtancovala 17 rokov vo folklórnom súbore a teraz si tanec vyberá svoju daň v podobe chorých kolien. Na prezentácií som si zaumienila, že sa vyhnem operácii a vyskúšam poctivo používať magnetoterapeutický prístroj. Prístroj som používala 3x denne po 20 minút každý deň a za pol roka ma prestalo koleno úplne bolieť, nehovoriac aj o iných vedľajších účinkoch, ktoré sa mi prístrojom osvedčili. Mala som ženské problémy – krvácanie, menštruačný cyklus sa mi upravil a aj problémy, ktoré som mala. Sem tam si prístroj prikladám aj keď ma bolia kríže. Som ozaj šťastná, že ho mám a viem si sama pomôcť a nemusím chodiť za lekármi. Ďakujem Vám, že ste mi pomohli, prajem aj Vám taký krásny a bezbolestný život aký mám ja.


Martinkovičová Valéria, Partizánske

BioTorus LT-100 som si zakúpila od Vás v novembri 2011 keďže máme s manželom rôzne zdravotné ťažkosti ako chrbtice, bolesti krčnej chrbtice, kĺbov, zápalov ľadvín, sedacieho nervu ako i problémy s vysokým krvným tlakom. Používame tento prístroj od zakúpenia obidvaja takmer každý deň. Zaznamenali sme citeľné utíšenie bolesti chrbtice, krčnej chrbtice, kĺbov i operovaného kĺbu, tiež koxatrózu kĺbu na ktorú obaja trpím, bolesti ľadvín. Veľmi sme s prístrojom spokojní, pretože máme menšie bolesti a nevieme si v našom dôchodcovskom veku predstaviť život bez neho. Doporučujeme ho veľmi podľa našich osobných skúseností každej rodine. Prístroj by podľa nás nemal chýbať v žiadnej domácnosti.


Milan Piecka, Nitra

S manželkou som už na dôchodku, máme viac času a samozrejme sa chceme starať o svoje zdravie. Aj u nás sa prejavujú niektoré zdravotné problémy s pohybovým aparátom, čo nám v každodennom živote spolu s ďalšími negatívnymi vplyvmi prostredia pôsobí naše zdravie. Prístroj na pulznú magnetoterapiu BioTorus LT-100 sme si zakúpili v novembri 2011 na základe prezentácie uvedeného výrobku Vašej firmy, ktorej som sa zúčastnili aj kvôli riešeniu našich zdravotných problémov s kĺbmi, so šľachami a s chrbticou a tiež ako prevenciu proti ďalším ochoreniam, ktoré nás v našom veku ohrozujú. Tento prístroj používame od novembra 2011 podľa priloženého návodu ako aj na základe odpovedí Vašej firmy na naše špecifické otázky ohľadne používania prístroja. Počas používania manželke prestali problémy s natrhnutou šľachou v pravom ramene a bez obmedzenia používa pravú ruku pri bežných činnostiach v domácnosti. Mne pri používaní prístroja v súvislosti s ochorením chrbtice podstatne ustúpili bolesti a cítim sa lepšie. Mám problémy aj s tinitom a terapia mi podstatne zmenšila problémy i v tejto oblasti. Prístroj používame aj preventívne na iné problémy súvisiace s pohybovým aparátom. Prístroj okrem nás používa i naša dcéra, ktorá má problémy s migrénou a práve jeho používaním jej podstatne tieto problémy ustúpili. Zároveň môžem povedať, že používaním prístroja sa nám výrazne zvýšila kvalita života a sme s ním spokojní, za čo treba poďakovať i Vašej firme.  


Szatmáriová Margita, Veľké Kapušany

Prístrojom BioTorus si liečim skoro celé telo, najviac kolená, ramená a krčnú chrbticu. Prístroj používam 2krát denne a bolesti postupne miznú, aj môj problém s črevami som si prístrojom vyliečila. Som rada, že mám BioTorus doma a môže sa liečiť celá rodina. S prístrojom sme spokojní, menej používame lieky a to vďaka BioTorusu.


Hornyák Mikuláš, Somotor

Prístroj používame v rodine ja a manželka. Používame ho skoro rok. Hlavne ja ho používam na artritídu veľkých kĺbov každý deň 2krát po 20minút. Po polroku používania prístroja tabletky od bolesti už neberieme.


Nižníková Mária, Prakovce

Prístroj som si zaobstarala hlavne kvôli môjmu vyššiemu veku. Začínajú sa mi prejavovať rôzne bolesti, hlavne končatín a chrbtice. Pravidelne som používala lieky proti bolesti, ktorými som si vytvorila problémy so žalúdkom, dostala som vredy na pažeráku. Odkedy som si zaobstarala prístroj už neberiem žiadne lieky.


Tokárová Elena, Zlaté Moravce

Vážený pracovníci ORIN, s prístojom BioTorus LT-100 som veľmi spokojná. Bola to síce dosť veľká investícia, ale je to veľký pomocník na riešenie mojich a manželových zdravotných problémov, ktorých máme obaja dosť. Ja mám veľký zdravotný problém s chrbticou. Nemôžu mi ju operovať a mám už aj trvalé následky na nohe z nej. Tento prístroj mi denne pomáha odstraňovať ich bolesti. Manžel má choré pohybové ústrojenstvo a pomáha mu odstraňovať jeho bolesti. Z tohto dôvodu nemusíme užívať lieky na tieto choroby. Okrem toho mi veľmi pomáha aj pri bolesti ucha. Priložím si prístroj na krčnú chrbticu a odstráni mi bolesť aj ucha a zároveň aj krčnej chrbtice. Zvykla mi tŕpnuť hlava – aj tento problém mi prístroj vyliečil. Je to náš veľký pomocník. Používame ho pravidelne každý deň. Nevieme si už ani predstaviť život bez neho.


Lettlerová Anna, Trnava

Milý priatelia ORIN. Zakúpila som si s manželom prístroj Ulticare LT-99 Maxi pre zdravotné ťažkosti ako mávajú starší ľudia na dôchodku, čo sa za celý život narobili. Ja mám osteoporózu, liečim sa na tlak, manžel má bolesti chrbtice a prostatu. Keď sa cítime unavení a niečo nás bolí prístroj si prikladáme na bolestivé miesta podľa návodu. Vždy nám pomôže utíšiť bolesť, je to náš pomocník, pri ktorom cítime úľavu. Dcéra prístroj používa proti migréne, vždy pociťuje ústup bolesti. S prístrojom sme spokojní a tešíme sa z neho celá rodina.


Tóthová Alžbeta, Hronovce

Ulticare LT-99 Maxi som si kúpila pre bolesti krčnej a driekovej chrbtice v septembri 2012. Používam ho 2krát denne. Bolesti sa zmiernili, prakticky neberiem žiadne lieky. Predtým som musela brať lieky denne ráno aj večer. Osvedčil sa aj pri bolesti hlavy, zubov, uší, trojklaného nervu. Používa ho celá rodina, manžel, deti, švagor, otec a mama. Hlavne v zime pri nachladnutí, pri uvoľnení nosných dutín, ale aj na relaxáciu. Všetkým odporúčam, už si neviem predstaviť, že by som ho nemala.


Mgr. Cilíková Viera, Senica

Pre BioTorus sme sa s manželom rozhodli z dôvodu častých bolestí kĺbov, krčnej chrbtice a krížov. Vlastníme ho od októbra 2012. Zo začiatku sme ho používali pravidelne každý deň po 20 minút. Bolesti krčnej chrbtice už takmer zmizli. V súčastnosti ho používame, keď začíname pociťovať bolesti hlavne po práci v záhrade, v priemere 3-krát do týždňa. Jeho účinky sú veľmi citeľné už po prvom použití. Bolesti výrazne ustupujú. Ďakujeme.


Morvay Tibor, Žihárec

Prístroj sme si objednali pre celú rodinu. Každý z nás má nejaký zdravotný  problém. Liečime si: Bolesti chrbtice a svalov - po týždni pravidelného používania magnetoterapeutického prístroja bolesť ustúpila. 

Prostata -  po mesiaci sa zmiernili ťažkosti. 
Cukor v krvi – po mesiaci sa znížila hladina cukru v krvi.
Zápal priedušiek – po troch dňoch sa uvolnili všetky hlieny bez používania liekov.
 

Kalfas Ján, Liešťany

Prajem pekný deň! Sme majiteľmi prístroja Biotorus, ktorý sme si zakúpili asi pred jeden a pol rokom. Kúpili sme  ho hlavne  pre manžela, pretože má vysoký tlak a cukrovku. Začal ho pravidelne využívať podľa pokynov lekára z Vašej poradne, ktorý mu ochotne poradil, ako často a akým spôsobom sa má liečiť pomocou prístroja. Nechceme zakríknuť účinky na zdravie manžela, ale jeho zdravotný stav sa stabilizoval, krvný tlak je ustálený a cukrovka tiež. Vždy na jar a na jeseň mával problémy, že mu nezaberali lieky a mával vysoké hodnoty KT. Myslíme si, že k tomu dopomohlo pravidelne využívanie prístroja. Mňa zasa bolievala krčná chrbtica a bedrový kĺb na pravej nohe a ako som si začala prikladať prístroj, bolesti sa zmiernili a cítim sa oveľa lepšie. Vôbec neľutujeme túto investíciu, sme šťastní, že nemusíme nikde chodiť, vyčkávať v čakárňach, ale môžeme sa liečiť kľudne doma. Bývame sami a prístroj slúži len nám dvom. Sme Vám vďační, že sme si mohli kúpiť prístroj od Vašej spoločnosti a slúži nám na skvalitnenie nášho života a upevnenia zdravia. Želáme Vám aj všetkým užívateľom prístroja veľa zdravia a úspechov.


Ondrejková Janka, Vrútky

Výrobok Ulticare LT99 som si zakúpila v júli 2011 na jednej z predvádzacích akcii Vašej spoločnosti vo Vrútkach. Nakoľko často pri zmene počasia trpím migrénami. Prístroj som začala používať najprv sporadicky, no neskôr pravidelne, asi 8 mesiacov. Dnes neviem čo je to bolesť hlavy. STALO TO ZA TO! Prístroj využíva i môj manžel, ktorý trpí na chrbticu a dnu. Nepoužíva ho tak pravidelne ako ja, len pri zhoršenom stave-príznakov, ale aj tak sa jeho stav upravil. Ďakujem Vám a prajem veľa spokojných zákazníkov.


Šebestová Lenka, Malacky

Váš prístroj nás zaujal na jednej prezentácii. Manžela kvôli ťažkostiam kĺbov, bolesti kolien a cievnym problém a mňa hlavne kvôli bolestiam krčnej chrbtice. Prístroj používame každý deň 2-3krát denne a manžel aj častejšie. Máme ho asi 1aj pol roka a počas používania sa zmenšili bolesti kolien a kĺbov manžela a nesťažuje si ani na bolesti ramena. Mne veľmi pomohol na moju chrbticu a bolesti hlavy. Vždy, keď cítim stuhnutú šiju, dám si Biotorus a bolesť poľaví. A hlavne sme neboli celý 1 aj pol roka neboli chorý. Teraz občas začala používať prístroj aj naša dcéra s priateľom a zistili, že im tiež pomáha pri ich bolestiach. Takže nás teraz v rodine využíva prístroj spolu 5 ľudí. Som rada, že som si prístroj zakúpila a neľutujem obetované peniaze, pretože nám Biotorus pomáha celej rodine


Predov Juraj, Smižany

Na prezentácii Vašich výrobkov obchodným zástupcom firmy ORIN sme si zakúpili Váš výrobok Biotorus. Ľudia sa liečia v kúpeľoch a nemocniciach, my sa liečime dom a vždy, kedy nám to čas dovolí. Nakoľko sme už dôchodcovia, tak v našom veku sa hlásia rôzne problémy. Máme zdravotné ťažkosti s klbami, krčnej chrbtice, cukrovku, prostatu a pohybové ústrojenstvo. Syn a manželka sú po operácii kolena, máme vnučku, ktorá sa narodila s roštepom chrbtice, je to dlhodobý proces liečenia, no všetci sme s Vašim výrobkom spokojný. Biotorus používa manžel, syn, dcére, vnučka, manželka a ostatný rodinný príslušníci. Neľutujeme vynaložené prostriedky na zakúpenie Vášho výrobku a odporúčame každému, kto má zdravotné ťažkosti. Výrobok sme si zakúpili v auguste 2011 a používame ho stále. Ďakujeme Vám


Mgr. Tásler Bedřich, Humenné

V auguste 2011 som od Vašej spoločnosti zakúpil prístroj pre pulznú magnetickú terapiu Ulticare LT99-Biotorus LT100. Od toho času túto pulznú magnetickú terapiu využívam najmä pri bolestiach chrbtice a kolenných kĺbov. Taktiež ako mne a manželke pomáha pri zlepšení imunity. Tieto prístroje s manželkou požívame štyri až päťkrát v týždni. Za dobu požívania týchto prístrojov sa náš zdravotný stav zlepšil. Reumatické bolesti ustúpili a prejavia sa najmä pri rýchlej zmene počasia, avšak nie v takej miere ako to bolo predtým. Taktiež bolesti chrbtice sa veľmi zmiernili u mojej manželky. Ten prístroj niekedy využívajú moje dospelé deti. Napríklad syn, keď pracoval manuálne vo firme mal problémy s chrbticou a magnetická terapia týmto prístrojom mu ako sám povedal veľmi pomohla. Ľudia, ktorí majú podobné problémy by magnetickú terapiu mali používať častejšie. Predtým, keď som chodil k lekárovi a pociťoval som bolesti kĺbov, posielal ma na rehabilitáciu do zdravotného centra. Odkedy používam tento prístroj, tak do zdravotného centra nechodím. Ako som už spomínal, že nám to pomáha a preto súhlasím, aby použiť tento list ako referenciu.


Zbín Václav, Dvorníky

Manželka roky trpela bolesťami chrbtice a kĺbov. Po zlomení chrbtice boli bolesti veľmi intenzívne. Pre časté užívanie liekov som sa rozhodol ponúknutý Biotorus LT 100 a Ulticare LT 99 zakúpiť. Prístroje používala 2krát denne. Po 2-3 dňoch bolesti ustáli, citeľne sa jej uľavilo. Teraz, keď máme bolesť hocičoho, prikladáme si prístroje spoločne a lieky od bolesti sa u nás 2 roky stali minulosťou .Úprimne by som prístroje doporučoval aj iným, aby si pomohli aj oni.


Herdics Jozef, Čalovec

V auguste 2011 sme si s manželkou kúpili prístroj ULTICARE LT99. Hneď sme začali používať. Obidvaja užívame lieky na vysoký tlak, manželka na vysoký cholesterol. Po používaní niekoľko mesiacov sa začali prejavovať pozitívne výsledky tohto prístroja. Tento prístroj požívame pravidelne každý deň 10-20 minút, niekedy aj viackrát denne. Cítime sa oveľa lepšie, náš fyzický stav sa celkovo zlepšil. Máme doma dosť veľkú záhradu, kde nám ide robota oveľa ľahšie. Máme viac energie a sily, z čoho nám ostáva ešte aj na malé výlety okolo našej dedinky s bicyklom. Keď sa zíde celá rodina, vždy sa nájde niekto, kto vie využiť jeho pozitívne účinky . Môže to byť chrípka nádcha, bolesti hlavy, hrdla, atď. Naše skúsenosti sú veľmi dobré, preto môžeme len odporučiť každému, kto má zdravotné problémy a chcel by urobiť voľačo na zlepšenie. Dnes si už ani nevieme predstaviť náš denný režim bez tohto prístroja.


Kalakaj Jozef, Svit

Pred dvoma rokmi som si zakúpil Váš prístroj pre magnetickú terapiu Ulticare LT-99, Biotorus LT100, môžem ale skonštatovať, že kúpa nebola na prvý krát. Prístroj ma oslovil, ale nepresvedčil. Aj na druhej prezentácii ma zas brzdila vysoká cena. No, aký majú význam peniaze uložené na účte, keď dnes ani úroky nezarábajú a ešte z toho platíte daň. Na účtoch sú väčšie poplatky ako zisky. Takéto peniaze si nepriložíte na boľavé miesto, aby vyliečili. Od prvej chvíli ho využívame celá rodina, aj keď som si ho zabezpečil po operácii chrbtice na zmiernenie bolesti. Dovtedy som za lieky zaplatil veľkú sumu a aj lekár mi odporučil prestávku, aby mi neublížili na žalúdok, už som sa sťažoval, ako aj na pečeň, či iné orgány. Všetci vieme, že je potrebné dodržiavať predpísaný postup užívania liekov. Ale ja som tiež prišiel na to, že jedna tabletka liečila, alebo tlmila bolesť, ale dráždila iný orgán, potom bolo nutné ďalšie tabletky na regeneráciu, alebo liečenie porúch vyvolaných tabletkami .Teraz môžem prehlásiť, že som za tie dva roky odbúral 80% užívania liekov proti bolesti, či na úpravu cholesterolu a iných výsledkov. Samozrejme, že platnička mi nenarastie a som vďačný lekárom za zákrok. Teraz trikrát denne ležím na prístroji a bez tabletky pociťujem úľavu. To isté používam pri iných bolestiach hlavy, pri pískaní v ušiach a takzvanom šumení, dávam si ho okolo hlavy a mesiac mám pokoj, zubov, dva priloženia a na druhý deň som bolesti nepocítil, ostrohov, chladných nôh a končekov prstov, ustálenia cukru a iných .To viete, stačí začať s jedným a lekári Vám objavia zvyšok. Naozaj je lepšia prevencia a preto nikdy nie je neskoro. V našej rodine , sme 5 členná rodina+ dve nevesty a 3 vnúčatá, to používa každý, aj niekoľko krát denne, alebo podľa potreby, aj pri návšteve vnukov im dávame na imunitu a zatiaľ sme nezaznamenali problém. Keď náhodou prídu už s nádchou, tak sú vykúrírovaný do troch dní. Máme tento prístroj za malý zázrak. Sme rozvetvená rodina a máme dosť známych. Mali sme aj žiadosti požičať prístroj na určitý čas, na preliečenie bolesti kĺbov, či zubov a iných neduhov. Jedna rodinná známa si ho už tiež zakúpila. No ja si myslím, že každý si môže zabezpečiť tento prístroj, veď to nie je lacná záležitosť a ku mne môže prísť na návštevu, vtedy mu prístroj zapnem a budem aj ja spokojný, keď mu pomôže. Dúfajme, že nám bude slúžiť veľmi dlho bez poruchy. Dnes by som chcel vysloviť vďaku tým, čo takéto prístroje vedia zhotoviť pre pomoc pre všetkých, ale aj tým, ktorí ho medzi nás prinášajú. Dúfam, že sa v budúcnosti budem radiť medzi tých, ktorí môžu hrdo povedať: Aj keď som neveril, viem, že keď som ho vyskúšal, som vďačný, že tento prístroj mám! spokojný zákazník.


Trandžíková Anna, Vrbové

Dostali sme váš list. Tak sme sa rozhodli, že opíšeme naše skúsenosti s prístrojom, ktorý sme si u Vás zakúpili. Po predvedení prístroja Vašim reprezentantom a zvážení našich možnosti sme si tento prístroj objednali. Manželka trpí chronickým zápalom močových ciest, ale nakoľko má aj problém zo štítnou žľazou, tak sa ho bojí používať. Ja t.j. Manžel ho požívam najviac .Ako starší človek sú bolesti krčnej a krížovej  chrbtice. Krčná chrbtica ma tak bolela, že keď som šiel na bicykli a chcel som odbočiť, musel som z bicykla zísť, aby som sa mohol presvedčiť o voľnosti môjho smeru. A krížová chrbtica pri ohýbaní tiež bolela, ale odkedy používam tento prístroj bolesti odišli. Manželku začalo bolieť koleno. Je po operácii kŕčových žíl na nohe. Tiež jej pomohol tento prístroj. Presvedčil som sa, že investícia do nášho zdravia bola naozaj správna a aj pocit, že tie bolesti naozaj prešli ma v tom uistili, že investícia sa naozaj vyplatila a mám dobrý pocit. Naozaj to doporučujem každému, kto má nejaké zdravotné problémy.

S pozdravom Vaši spokojní zákazníci.


Janáková Marta, Železná Breznica

Som Marta Janáková a chcem sa podeliť o prístroji, ktorý som obdržala len v dobrom. Som s ním nadmieru spokojná a od doby, ako ho mám som u lekára nebola ani raz a neužívam ani žiadne lieky. Pri väčších bolestiach užijem Ibalgin a to je raz za 2-3 mesiace. Vždy siahnem po prístroji pri každej nevoľnosti od hlavy až po chodidlá .Používam ho asi 4krát za sebou a uľaví sa mi. Použijem ho vždy, keď je to nutné. Veľmi rada sa s ním pochválim, lebo mi je skutočne lepšie a môžem chodiť a robiť na záhrade .Používam ho len sama a môžem ho hodnotiť len s dobrým výsledkom .Je to dobrý pomocník a odporúčam ho každému. Nemusím cestovať za lekármi, dá sa liečiť aj doma bez stresu a vyčkávania po ambulanciách. Ďakujem.


Vlčej Jozef Ing., Košice

Prístroj Biotorus LT-100 som si kúpil v júli 2011. Po používaní po dobu jedného roku som sa presvedčil na svojom tele o účinkoch tohto prístroja pri mojom zdravotnom stave. Prístroj som používal na zdravotné ťažkosti ako nedokrvenie končatín, na prostatu, na bolesti krčnej chrbtice, krížov, kĺbov, po operácii zlomeniny kotníka a prevenčne na celom mojom tele. Moje skúsenosti sú veľmi dobré, najmä pri utíšení bolesti, môj pohyb sa voči predošlému stavu výrazne zlepšil. Prestal som mať problémy s ranným vstávaním a nastalo celkové fyzické uvoľnenie. Prístrojom Biotorus LT-100 som dosiahol neuveriteľné uvoľnenie pre moju činnosť, keďže som uznaný lekárskou komorou ako ťažko postihnutý pacient. Doplním, že po mojich skúsenostiach tento drobný zázrak pomáha aj mojej manželke, ktorá je po operácii ženských vecí a pohybového aparátu. Chcem poďakovať spoločnosti ORIN, že som sa dostal k tomuto prístroju, ktorý nie je lacný, ale pre moje uvoľnenie a pomoc veľmi dôležitý. Doporučujem priateľom zdravotne postihnutým ako som ja, aby sa sami presvedčili o účinku tohto malého zázraku, ja po roku si neviem predstaviť ako by som dnes žil bez tohto pomocníka. 

Pozrite si originál referencie


Peter Lay,6 Penmoor Close, High Wycombe, Bucks, Anglicko

Referencia BioTorus:
Som veľmi rád že môžem povedať, že BioTorus mal pozitívny efekt na obidva problémy.
Problémy s ramenom sa mi natoľko zlepšili, že si môžem v pohode zahrať šípky čo som nemohol pred používaním prístroja.

Čo sa týka môjho problému s krvným tlakom: Užívam lieky niekoľko rokov ale medikamenty majú problém udržať môj diastolický krvný tlak pod 100. Užívaním BioTorusu kleslo moje meranie medzi 8 a 15%.

Chcel by som sa ešte raz poďakovať za to, že som mohol použiť Váš prístroj ktorý mi veľmi pomohol.

S pozdravom

Peter Lay

Pozrite si originál referencie


Lyn Stewart – Ashley, Sportovy Terapeut, Berkshire, Anglicko

Chcela by som Vám poďakovať a povedať o skúsenostiach a úžitkoch ktoré som mala počas používania pristroja LT-99 ktorý ste mi dodali.

Počas posledných desiatich rokov trpím bolesťami krížov a stuhnutým svalstvom v oblasti krížov ako následok ťažkého pádu z koňa. Mala som zápal (sacro-iliatic joint) ktorý vyústil do bolesti ktorá bola veľmi vysiľujúca.

Začala som používať prístroj LT-99 pred dvoma týždňami a používala som ho každý deň. Musím povedať, že tento prístroj mal veľmi pozitívny vplyv na môj problém. Skúšala som všelijaké možné liečenia vrátane masáží, akupunktúry a chiropraktika. Cítim sa oveľa uvoľnenejšie, hlavne ráno čo má za následok oveľa lepšiu pohyblivosť počas dňa. Taktiež pociťujem veľkú úľavu v bolestiach ktoré som predtým mala, čo sa prejavilo na znížení dávok liekov proti zápalu, ktoré mi pomáhali regulovať môj problém. Som extrémne spokojná s výsledkom liečenia.

Na základe mojich skúseností by som doporučila jednoduchú a bezbolestnú terapiu prístrojom LT-99 všetkým ktorí trpia bolesťou chrbta.

Ešte raz by som chcela poďakovať za poskytnutie tohoto jednoduchého riešenia na bolesti môjho chrbta.

S pozdravom
Lyn Stewart-Ashley

Pozrite si originál referencie


Monika Švecová, Anglicko

Moje meno je Monika Švecova mám 35 rokov a bola som diagnostikovaná s Progresivnou Sklerozou Multiplex. Zlá cirkulácia krvi hlavne v dolných končatinách spôsobuje tuhnutie svalstva a veľké nepohodlie. S Ulticarom LT-99 som sa stretla po tom, čo som o ňom veľa čítala a tak som sa rozhodla ho skúsiť. Začala som ho používať tri krát denne na programe P1a pokračujem v používaní už nejaký ten čas. Začala som pociťovať zmeny v mojom tele. Krvný obeh a stuhnuté svalstvo sa zlepšilo. Odteraz budem pokračovať v používaní Ulticare LT-99.

Keďže zatiaľ nie je liek na Sklerózu Multiplex každé zlepšenie v našom živote je pomoc, hocikto ho môže používať.

S pozdravom
Monika Švecova

Prosím neváhajte ma kontaktovať na +44 7747086420

Pozrite si originál referencie


p. Capáková Anna, Trenčín

Vážená spoločnosť,

V úvode hádam to najlepšie Vám, Vašej celej spoločnosti a samozrejme pani Moškovej Jane, ktorá nám prístroj ULTICAR perfektne predviedla na ponukovej akcii. U nás vlastne prístroj ULTICAR LT 99 má svoje stále miesto, aby bol stále po ruke. Môžem prehlásiť, že nám robí spoločníka denne, mne, manželovi a vôbec celej päťčlennej rodine. A nie len nám domácim, ale ponúkame ho rodine, známym keď prídu na návštevu.

Hlavne manžel to dosť pocítil. Od kedy vlastníme tento prístroj nemusel navštíviť lekára a o liekoch ani nehovorím. Čoraz menej siaha po liekoch na chrbticu, kĺby, hlavu.

Používame ho hlavne na chrbticu, prekrvenie nôh, bolesti hlavy. Prístroj ULTICAR LT 99 je super. Je to prístroj ktorý ľuďom pomáha, zmierňuje a odstraňuje bolesti. Preto ho smelo môžem odporučiť aj iným, ktorí prejavia oň záujem.

Na záver Vám ďakujem a prajeme celej Vašej spoločnosti veľa úspechov.


p. Lieskovská Anna, Babiná

Vážená spoločnosť,

Prístroj ULITCAR LT 98 som sa rozhodla zakúpiť lebo vtedy som silne uvažovala na prezentácii či kúpiť alebo lepšie povedané, nechcela som do toho toľko investovať, lebo som si nebola istá o výsledkoch tohto zázračného prístroja, tak som rozhodla na ročné splátky. Skutočne môžem úprimne poďakovať za tento výborný prístroj. Kým som ho nemala, mala som nasledovné zdravotné problémy: bolesti kĺbov, kolísavý krvný tlak, nespavosť.

Výsledky: Bolesti v kĺboch ustúpili, tlak sa upravil, nespavosť sa zlepšila. Keďže mám 60 rokov, tie zdravotné problémy sa sem tam vyskytnú a ja hneď siahnem po prístroji, s ním si odpočiniem naberiem energiu a som FIT.

Preto by som odporúčala aj druhým ľuďom, ktorí majú nejaké zdravotné problémy, aby nešanovali peniaze na takúto vec. LEBO KEĎ NEMÁME ZDRAVIE – NEMÁME NIČ.


p. Szabová Marta, Trenčín

Zakúpili sme si prístroj pre pulznú magnetoterapiu ULTICARE LT 99. Sme obaja s manželom už nad 70 rokov a aj nás navštevujú choroby, ktoré sa prejavujú vo veku, keď na nich má človek viac času. Konkrétne reuma, osteoporóza, u mňa aj zápal kĺbov a syndróm karpálneho tunela

Prístroj používame obaja podľa návodu a sme veľmi povďační výrobcovi a nie menej pani Janke Moškovej, ktorá práve vtedy predstavovala náš rodinný prístroj veľmi kvalifikovane tak, že sme si nevedeli odolať pokušeniu a sme prístroj kúpili.

Zatiaľ sme to neoľutovali, sme veľmi spokojní. Môžeme každému smelo odporúčať a skutočne zo srdca sa poďakovať zato, že sa cítime oveľa lepšie, sviežejšie po použití prístroja.


p. Valocka Milan, Detva

Ďakujem Vám, že ste sa po nejakej dobe ozvali, od času ako nám bol predvedený Váš výrobok. Dostali sme s manželkou pozvánku, pričom sme nevedeli o aký výrobok ide. Rozhodli sme sa ísť len tak zo zvedavosti.

Prekvapenie na našej strane bolo veľké.Vedomosti a skúsenosti ohľadom magnetoterapie nám doteraz neboli dosť jasné. Váš zástupca firmy objasnil veľ možností, čo sa týka tejto liečby a tým sa prejavil náš záujem o tento výrobok.

Práve v tomto období som mal veľké problémy s kŕčovými žilami. Mal som otvorené rany a krvácanie bolo bežné. Uvedomili sme si, že momentálne nemáme financie na zakúpenie tohto prístroja pri sedem člennej rodine. Neviem či šťastnou náhodou, ale získali sme bonus a tak prišli prvé myšlienky o zakúpenie prístroja aj v prípade pôžičky. A vyplatila sa.

Prvé výsledky sa dostavili už po pár mesiacoch. Rany na nohách sa postupne hojili až sa rany zacelili. Presvedčili sme sa o účinkoch aj pri iných zdravotných ťažkostiach. Využívali to aj dcéry pri menštruačných bolestiach. Taktiež bežné bolesti kĺbov, kolien, krížov, väzy. Manželka pri migrenóznych bolestiach hlavy.

A nakoniec musím konštatovať kvalitu a liečebné účinky prístroja, neviem si už predstaviť našu domácnosť bez neho.


p. Brezík Juraj, Bánov

Milí priatelia spoločnosti ORIN

Dovoľte mi osloviť Vás „priatelia“. Mám na to dva dôvody. Ten prvý je, že som mal to šťastie kúpiť si od Vás prístroj ULITCARE LT 99 a ten druhý je ten, že ste boli ochotní zo dňa na deň splniť požiadavku zaslať náhradný návod na požívanie prístroja, za čo Vám touto cestou ďakujem. Aj toto je čin, ktorý svedčí o Vašej serióznosti a snahe robiť dobré skutky.

Váš prístroj sme sa rozhodli kúpiť s manželkou zo zdravotných dôvodov. V čase kúpy som mal ťažkosti s prostatou. Už som bol na ceste k operácii. Okrem toho trpíme na cukrovku a nedokrvenie končatín. Po zakúpení a požívaní prístroja som na prostatu doslova zabudol a cukor sa pohybuje len – len nad hladinou. Vďaka Vám.

Manželka má ťažkosti s reumou, trpí na migrénu a tiež i nespavosť. Používaním možno povedať zázračného prístroja ULTICARE LT 99 spomínané ťažkosti ustúpili.

Obaja sme dôchodcovia 14 rokov, no napriek malým dôchodkom neľutujeme investovanie do tohto prístroja. Vďaka patrí vynálezcovi, predajcovi a tiež i Bohu, že nám poslal Vás, aby sme si prístroj kúpili.

Doporučujeme každému kto trpí zdravotnými ťažkosťami aj iného druhu ako my, aby si aj v prípade nedostatku financií prístroj zakúpil na splátky. Myslíme na to, že len raz žijeme, zdravie si treba chrániť a preto je dobré si pomôcť aj takým skvelým a fantastickým prístrojom ako je ULTICARE.

Pozdravujeme Vám a prajeme šťastné rozhodnutia pre kúpu prístroja všetkým ľuďom, ktorí sa stretnú s možnosťou zakúpenia


p. Gurčíková Alžbeta, Kurimany

Prístroj ULTICAR som u Vás zakúpila v januári 2005. Som dôchodkyňa a mám 57 rokov.

Prístroj Ulticar som zakúpila pre pretrvávajúce bolesti aj kľudové ľavého kolena, ktoré pre bolesť v menisku bolo až trikrát chirurgicky ošetrované.

Spočiatku som ho používala presne podľa návodu. Potom už iba raz denne/sústavne dodnes. Bolesti ustúpili. Rovnako ho prikladám raz denne na ramenný kĺb, pretože v poslednom čase mám bolesti aj v tomto kĺbe, aj tu pociťujem ústup bolesti.

Zisťujem, že pocit chladu v chodidlách dolných končatín, ktorý som v jesennom období najmä v zime mávala / po 1x dennom používaní prístroja ustúpili. Skutočne priaznivo pôsobí na prekrvenie. Prístroj si prikladám aj na srdcovú krajinu a žalúdok raz denne pre ICHM.

Už nemusím užívať lieky.

Prístroj ULTICAR hodnotím ako výbornú vec.

Moju spokojnosť rozširujem medzi susedmi, známymi a priateľmi.


Milan Ligo, Nové Mesto nad Váhom

Váš magnetoterapický prístroj mám už 4 a pol roka a som s ním celá moja rodina spokojná. Neurológ ma 2 mesiace liečil obstrekmi a infúziami, keď som sa vôbec nemohol postaviť na nohy. S chrbtice mi bolesť prechádzala do kĺbov až dolu do členka. Lekár odišiel na dovolenku. Ja som prestal brať všetky lieky a začal som používať Vás prístroj ULTICAR LT 98 podľa návodu 3x denne po 20 min. Výsledok bol nad moje očakávanie. Na piaty deň som sa postavil na nohy a normálne ma všetky bolesti prešli. Po mne začala používať tento prístroj celá moja rodina včítane vnúčikov. Prístroj mi pripadá ako najlepší rodinný lekár. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Manželke pomáha na zvýšený krvný tlak, cukrovku. Vnúčikom pomáha ako prevencia proti alergii.

Doporučujeme firme ORIN, aby naďalej organizovala tieto odborné prednášky so zákazníkmi. Najcennejšie čo človek má je zdravie, ktorého dosah si uvedomíme ak ochorieme. Aby sa nám po úraze obnovila funkcia ruky, alebo nohy usilovne cvičíme, no keď sa to zlepší cvičenie necháme tak.

Tento prístroj je skutočne vynikajúci pre starších ľudí nakoľko sa pri procedúre liečenia nemusia prezliekať.

So zakúpením prístroja sme veľmi spokojní, nakoľko po 4 a pol roku sme nemali na ňom žiadnu poruchu a slúži celej našej rodine.

Do ďalšej práce želáme firme Orin veľa pracovných úspechov.


p. Milena Vidumská, Kapušany

Vážená firma ORIN Slovakia, s. r. o.

ULTICAR používame  denne. Ja ho používam na pohybové problémy, bedrové kĺby a chrbticu, vysoký krvný tlak a manžel na cukrovku a prostatu. Odkedy používam tento prístroj – neberiem žiadne lieky od bolesti. Je to náš každodenný priateľ, pomocník bez ktorého si to už neviem predstaviť. Urobili sme najlepšiu investíciu do svojho zdravia, keď sme ho zakúpili.

Ďakujeme Vám. Všetci sme spokojní.


p. Adámková Jolana, Trnava

Váš prístroj sme si objednali pre pohybové ťažkosti, ktoré trápia ľudí v našom veku (sme už dosť po 70-tke). Prístroj používame 1x denne po 2 mesiace, 1 mesiac si dáme pauzu a potom si to znovu opakujeme. Výsledok u mňa je taký, že bedrový kĺb, ktorý ma trápil a trpela som bolesťami sa vytratil - žiadna bolesť nie je. U manžela sa stav zatiaľ stabilizoval, nebol hospitalizovaný, čo predtým bolo 2-3 krát ročne. Prístroj v našej domácnosti používame ja a manžel, ale doporučujeme to aj našim známym. Zatiaľ sme s prístrojom spokojní, aj keď to bola pre nás dôchodcov ako sme my dosť finančná záťaž. Ale nebanujeme, pretože sme spokojní, nakoľko nám to pomáha a verím, že ešte bude.

Ešte raz Vám ďakujeme a naďalej pomáhajte aj ostatným ľuďom.


p. Chovanová Magdaléna, Košice

Ako Vaša zákazníčka sa chcem poďakovať za Vaše prístroje, ktoré propagujete na prezentačných akciách v našom meste. Dňa 3.7.2002 som si kúpila Ulticare Maxi, ktorý veľmi pomohol synovi, ktorý pri stavbe domu spadol a zlomil si nohu, ktorú aj vďaka Vášmu prístroju môžeme ďakovať, že má nohu v poriadku. Ja osobne mám veľmi dobrú skúsenosť s BioTorusom, pretože mám dg. gonarthrosis, kde som už pre veľké bolesti používala francúzsku barlu, ktorú už nepoužívam po 16 dňoch denného používania s programom P3, ktorú som po telefonickom doporučení Vašim pracovníkom p.Vankom užívala. Je veľká výhoda to, že sa človek môže telefonicky poradiť s Vašimi ľudmi.

Ešte raz Vašej firme patrí srdečné ĎAKUJEM. Ostávam s pozdravom


p. Kulichová Ľudmila, Čaklov

Prístroj Ulticare som si od Vašej spoločnosti objednala z dôvodu, že trpím veľkými bolesťami kolenných a bedrových kĺbov, chrbtice, krížov a veľmi často aj bolesťami celého tela na čo sa liečim 7 rokov. Absolvovala som aj implantáciu TP. ľavého kolena, čo sa moc nevydarilo, pretože bolesťami a to najmä strnulosť v tejto nohe pretrváva a to z toho dôvodu, že tieto bolesti pochádzajú z chorých platničiek. Odmietla som výmenu  pravého bedrového kĺbu, kým mi ľavá noha nezosilnie. Na zmiernenie mojich bolestí som mimo inej liečby absolvovala 48 rentg. terapií kolenných a bedrových kĺbov. Z hore uvedených dôvodov po príchode Vašej pracovníčky p. Lukačínovej k nám domov, ktorá prišla s ponukou prístroja Ulticare po krátkom uvažovaní som povedala , že ak ma prístroj zbaví aspoň 15-20% bolesti, kúpim ho. Prístroj nepoužívam ani rok a môžem povedať, že bolesťami krížov trpím oveľa menej a aj ostatnými bolesťami menej. Od tejto doby len veľmi zriedkavo užívam analgetiká.

Nakoniec len toľko, že doporučujem zakúpenie prístroja aj ľudom mladšej vekovej kategórie a to najmä z dôvodu, že tie menšie bolesti sa dajú oveľa lepšie zvládnuť ako chronické u starších ľudí ako napr. som ja. Ostávam s pozdravom


p. Gumanová Milena, Snina

ďakujem za Váš list a chcem sa poďakovať za to, že ste nás pred rokom pozvali na schôdzku, kde sme sa oboznámili s prístrojom Ulticare. Sme dôchodcovia a máme rôzne zdravotné ťažkosti. Čo sa týka mňa, veľmi ma boleli kolená, nemohla som si na ne kľaknúť. Tiež mám cukrovku II. typu, na ktorú beriem lieky. Manžela trápi chrbtica a ľavý bedrový kĺb (v mladosti bol aktívny futbalista). Preto nás zaujalo oboznámenie sa s prístrojom na magnetickú terapiu a prístroj sme si objednali. Spočiatku som prístroj využívala sama na boľavé kolená až 3x denne. Potom sa pridal aj manžel a teraz používame prístroj každý deň - ráno a večer. Môžem sa pochváliť, že si na kolená môžem kľaknúť a intenzívne si teraz liečim cukrovku a vysoký tlak, manžel si lieči bedrový kĺb. Sme vďačný za prístroj magnetickej terapie a už sa nám stal nepostrádateľnou súčasťou nášho života. Od kedy máme tento prístroj, nezaplatili sme ani cent za lieky od bolesti.

S pozdravom ostáva Gumanová


p. Olejník Imrich, Prešov

sme radi s manželom, že prejavujete záujem o využití a liečbe Vášho prístroja pre pulznú magnetickú terapiu Ulticare a BioTorus. Tento prístroj využívame vždy, keď máme bolesti. Máme ho už skoro rok, ale vždy je nám nápomocný pri našich bolestiach. Tento prístroj sme si zakúpili pre tieto ťažkosti: bolesti žalúdka, chrbtice, kolená, ramená, deformáciu prstov - reuma a pišťanie v uchu. Prístroj používame stále, podľa toho ako nám ustupujú bolesti a riadime sa aj podľa Vášho návodu. Najdlhšie ho používam pri bolesti kolena - 5 týždňov + týždenná prestávka a znova 5 týždňov. Bolesti kolena mi už ustupujú. Po prvých týždňoch liečby som pociťovala silnejšiu bolesť ale potom bolesť ustupovala. Pri používaní tohto prístroja sú výsledky veľmi dobré. Prestalo bolieť rameno, krčná chrbtica sa tiež ukľudnila, nepociťujem bolesť prstov a tiež pišťanie v uchu prestalo. 

Vaši zákazníci Olejníkoví


p. Gumanová Alexandra, Vranov nad Topľou

Dobrý deň, v skratke by sme Vám ostatným, zatiaľ uvažujúcim o kúpe urobili malú referenciu o neskutočne vynikajúcom pomocníkovi, ktorý sa stal členom našej rodiny od mája 2010. Píšem tu konkrétne o BioTorus LT-100. Našu rodinu momentálne tvoria traja členovia teda ja a rodičia. Už na prezentácii som videla, že môjho otca tento výrobok neskutočne zaujal, určite už tým, že sa s ním dá liečiť takmer všetko. Samozrejme po zverejnení ceny eufória trošku upadla..... Keď som si predstavila, že rodičia majú vyšší vek a s ním aj viac bolestí, taktiež ja samotná trpím skoliózou chrbtice od detstva, nebolo o čom rozmýšľať. Náš kruh si denne medzi sebou striedame. Najprv ho začal používať otec, ktorý si liečil chrbticu a tiež prostatu. Mamka mala v júli úraz, zlomenina ramenného kĺbu, tak si rameno každý deň preliečuje práve pomocou BioTorus LT-100. Ja samotná si preventívne liečim prevažne krčnú chrbticu, keďže celý deň presedím pri počítači. Čo sa týka dĺžky užívania, riadime sa príručkou, ktorú sme k nemu dostali. S používaním BioTorus LT-100 nám všetkým ustúpili bolesti. Ak ho človek používa denne a dlhodobo verím, že je možné očakávať liečebný účinok. Sme s ním spokojní a investovať do seba sa určite vždy oplatí. Je to "dedičný" prístroj preto verím, že ho budem používať aj ja vo veku mojich rodičov. 

Ďakujeme spoločnosti ORIN Slovakia s.r.o., že nám svojou prezentáciou a prístrojom zlepšila život.


p. Dolák Július, Rožňava

Vážení priatelia, v mesiaci jún 2010 som sa zúčastnil ukážky Vašich výrobkov, ktoré prezentoval Ing. Strukan Vladimír. S jeho výkladom som sa stotožnil a pocítil som túžbu liečiť sa takýmto prístrojom. Zakúpil som si Biotorus a začal som liečiť svoje boľavé päty a vysoký krvný tlak. Ostal som milo prekvapený, ako bolesti nôh začali ustupovať a ja som mohol konečne spokojne bez bolestí spávať. Upravil sa aj vysoký krvný tlak, nepotrebujem brať žiadne tabletky len použiť Biotorus. Aj keď sa zdá, že prístroj nie je lacný, bola to moja výborná investícia pre moje zdravie a preto ho vrele odporúčam ďalším zákazníkom.

S pozdravom a želaním ďalších úspechov Július Dolák


p. Šutková Ľubica, Banská Štiavnica

Milá spoločnosť, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za skvelý výrobok Ulticare LT-99. Oboznámila som sa s ním na prezentácii a hneď som si ho aj zakúpila. Prístroj používam každodenne. Nakoľko chodím do práce, používam ho po návrate z práce 2x a večer 1x. Najviac ho používam na liečbu osteoporózy, ale už som ho jednorázovo použila aj proti nádche, proti bolesti ramena, vlastne naozaj je to všeliek, pretože aj pri týchto "neduhoch" mi to skutočne pomohlo, čo som pocítila hneď na druhý deň. Pevne verím, že mi to pomôže aj pri osteoporóze a moje kostičky budú ako nové. Musím sa priznať, že aj vo svojej rodine a dokonca aj návštevy hneď vyzvedám čo ich bolí, kde ich bolí a už im zakladám Ulticare. Dokonca ma aj pochválili, aký dobrý výrobok mám a že im to naozaj pomohlo aj pri použití len 20 minút. Záverom chcem napísať, že výrobok je naozaj unikátny a ušetrí mnoho peňazí a nervov v čakárni u lekárov.

Želám Vašej spoločnosti veľa úspechov


p. Fodorová Helena, Veľký Blh

Prístroj Ulticare sme si zakúpili prostredníctvom Vašej pracovníčky Šinkovej Eriky vlani v apríli 2010. Ja trpím cukrovkou a mám problémy s kŕčovými žilami na nohách. Manžel tiež trpí problémami s prostatou a bolesťami v kĺboch ako aj bolesťami chrbtice. Nám tento prístroj veľmi pomohol, nakoľko po mesačnom použití bolesti markantne ustúpili. Cítila som poľavenie bolesti v nohách ako aj v kĺboch, používali sme prístroj denne a tieto bolesti postupne ustúpili. Prístroj sme požičali deťom aj celej rodine, aj oni sa veľmi kladne vyjadrili po použití pri nachladnutí u vnúčeniec, na zápal stredného ucha i bolesti zubov. Práve preto každému odporúčame tento prístroj si zakúpiť, pretože sme presvedčení, že ako nám aj im to pomôže.

Ostávam s pozdravom


p. Poliačik Jozef, Košice

Keď sme boli na predstavovaní prístrojov Ulticare moja manželka trpela na bolesti chrbtice a ja som mal problémy s kŕčovými žilami. Počas uplynulej zimy 2010 sa manželka pošmykla a spadla na chrbát. Mala veľké bolesti hlavne pri vstavaní z postele a pri sedení. Keď sa bolesti stupňovali išla k lekárovi, ktorý jej predpísal lieky. Trvalo to veľmi dlho a bolesti stále pokračovali. Už počas absolvovania prednášky sme sa spoločne rozhodli, že si zakúpime prístroje maxi aj mini s nádejou, že nám pomôžu zbaviť sa zdravotných problémov, ktoré nás trápili. Po zakúpení prístrojov v marci 2010 sme si začali postupne aplikovať jednotlivé procedúry podľa potreby. Na naše prekvapenie jej bolesti prestávali, až nakoniec po krátkom čase zmizli. Túto terapiu využívajú aj príbuzní: jedna švagriná na zníženie tlaku a kŕčové žily, druhá na bolesti a opuch kolena. Dcéra, ktorá mala úraz nohy využíva prístroj na zmiernenie bolesti pri zmene počasia a jej syn pri prechladnutí. Ja si ho aplikujem na bolestivé ramená. Sme veľmi radi, že máme tieto prístroje, ktoré nám veľmi pomáhajú a ďakujeme pracovníkom "ORIN-u", že nám umožnili zúčastniť sa prezentácie.


p. Spodniak Pavel, Pliešovce

Dlhodobo u nás pretrvávali zdravotné problémy ako napr. bolesti kĺbov a chrbtice, tuhnutie šije a krčnej chrbtice, bolesti nôh, rúk a krížov, ako aj rôzne iné choroby reumatického pôvodu a užívali sme veľké množstvo liekov, ktoré zaťažovali naše tráviace ústrojenstvo a mali len krátkodobé účinky. Preto sme sa rozhodli zakúpiť si Ulticare a BioTorus. 1-2 mesiace sme tieto prístroje používali denne 2x na rôzne časti nášho tela. Bolesti kĺbov, krčnej chrbtice, krížov, nôh a rúk po pár dňoch ustúpili, tŕpnutie šije sa uvolní po každom použití prístroja. Teraz prístroj používame podľa potreby 3-4 krát za týždeň a jeho účinky sú okamžite viditeľné. Po jeho použití bolesti ustúpia, zlepší sa pohyblivosť a človek sa cíti ihneď lepšie - mladšie. S prístrojom sme veľmi spokojní a doporučujeme ho každému, koho trápia bolesti.

S pozdravom


p. Harvišová Irena, Michalovce

Prístroj som zakúpila pre manžela, ktorý je po mozgovej porážke. Mal ťažkosti s opúchaním dolných končatín, zhoršil sa mu sluch, nevedel sa orientovať. Prístroj používa iba manžel a som veľmi spokojná s týmto prístrojom, nakoľko sa dostavili výsledky. Dolné končatiny neopúchajú, zlepšil sa mu sluch natoľko, že už nevyužíva načúvacie teleso, zlepšila sa mu aj pamäť. Používaný prístroj veľmi pomohol manželovi a dodnes ho používa denne.


p. rodina Hrobáreková, Galanta

V našej rodine je zdravotných ťažkostí dosť, takže prístroj je poriadne vyťažený - manžel po infarkte, problém s obličkami a bolesti v krížoch, problémy s vysokým krvným tlakom, zlatá žila a cukrovka. Aj naše deti prístroj využívajú, najmä naša mladšia dcéra, ktorá má tiež problémy s chrbticou a dosť často bolesti krku a hlavy. Po pravidelnom používaní zistila veľkú úľavu. Zatiaľ sme boli všetci spokojní, lebo sa vždy dostavilo zlepšenie. Po lekárskych prehliadkach sme zaznamenali lepšie výsledky, ako keď sme boli na liekoch. Ulticare používame často, čiže stále.  Želáme, aby sa o týchto prístrojoch dozvedelo čo najviac ľudí, hlavne aby prejavili záujem, pretože sú vážne veľmi dobré a ďalší zákazníci nebudú sklamaní.

S úctou


p. Trnik Jaroslav, Banská Bystrica

Asi pred rokom po ponuke Vašimi pracovníkmi sme si spolu s manželkou zakúpili prístroje Ulticare a Biotorus a to z týchto dôvodov. V tej dobe som utrpel úraz - obojstranná zlomenina členka, ihlice a poškodené šľachy. Z toho dôvodu bola nutná operácia a po nej rehabilitácia. Keďže som chodil na magnetickú terapiu, táto ponuka mi prišla vhod, ako aj pre manželku, ktorá trpí na poruchy krčnej chrbtice a celej chrbtice a kĺbov. Na doporučenie sme si tieto výrobky zakúpili a začali sme ich ihneď používať. Prístroje používame skoro denne. A to nielen na zlomenú nohu a na chrbticu, ale aj pri bolestiach hlavy, pri nachladnutí a iných bolestiach. Výsledky sa dostavili v krátkom čase. Bolesti, ktoré boli neznesiteľné sa utlmili a aj samotná liečba bola urýchlená. Od tej doby tieto prístroje používame ihneď ako pociťujeme, že ide na nás nejaká choroba, ale používame ich aj preventívne, aby sme predišli onemocneniu. Samozrejme, že si ho nenechávame len pre seba, ale pomáhame najmä našim deťom a vnúčatám, keď ich zastihne nejaká nemoc, zranenie a pod. S výrobkami sme veľmi spokojní a nebanujeme, že sme si ich zakúpili a ďakujem Vašim pracovníčkam, že nám ich ponúkli.

S pozdravom Váš zákazník


p. Kvetko Peter, Revúca

Prístroj pre pulznú magnetickú terapiu Ulticare som si zakúpil kvôli zdravotným problémom v krížovej a krčnej oblasti. Priateľka má operovanú medzistavcovú platničku a keďže bolesti neprestávali a pretrvávali, zvolili sme si túto alternatívu. Spokojnosť s Vašimi výrobkami je maximálna, zdravotný stav sa zlepšil, bolesti sú miernejšie, takže s výsledkom sme spokojní. V našej rodinke prístroj využíva každý podľa potreby, konkrétne sme ho použili piati, ja a priateľka na krížové bolesti a krčné partie, svokra na kolená a kĺby, deti preventívne na podporu imunitného systému.


p. Mulidrán Mikuláš, Čierna nad Tisou

Touto cestou Vám ďakujem za vynález Ulticare, ktorý používame s mamou. Je to účinná pomoc pre moje boľavé telo. Pomáha nám pri rôznych zdravotných ťažkostiach ako dýchacie ťažkosti, celá chrbtica, bedrový kĺb, cukrovka a vysoký krvný tlak. Prístroj si priložím na boľavé miesto a po niekoľkých aplikáciách bolesť pominie bez liekov a obstrekov. Som kandidát na totálnu endoprotézu a zatiaľ som sa nestretol s lepšou liečebnou metódou. Odporúčam všetkým, aby sa poradili a vyskúšali medicínske prístroje firmy ORIN.

S úctou


p. Horváth Jozef, Košice

Dobrý deň, volám sa Jozef a rád by som Vám porozprával o mojej skúsenosti s Ulticare. Ulticare používam jeden rok. Zaobstaral som si ho nielen kvôli riešeniu zdravotných problémov, ale aj kvôli prevencii. Som s výrobkom veľmi spokojný a používam ho tak často ako je to len možné. Keď prídem z práce domov, nájdem si čas a idem relaxovať s mojím "priateľom". Ulticare nepoužívam len ja ale aj ostatní členovia mojej rodiny. S výsledkami po použití sme všetci veľmi spokojní a zvlášť ja, keďže ho mám doma a výsledok tak môžem pocítiť najintenzívnejšie. Mal som problémy s nohami, ale odkedy používam Ulticare cítim sa omnoho lepšie. Myslím, že sa užívania prístroja Ulticare už nevzdám!

Pekný deň


p. Kromková Helena, Spišská Belá

Veľmi sme Vám povďačný za tento Váš výrobok. Kúpila som si tento prístroj kvôli tomu, že som mala veľké problémy s kolenami, lebo mám osteoporózu. Môžem povedať, že tento Váš výrobok mi pomohol a už od Januára mám pokoj a necítim žiadne bolesti. Prikladala som si tento prístroj podľa potreby, niektoré dni 3x denne, niekedy len 2x týždenne. Mám jednu známu a tá hneď od začiatku, keď sme tento prístroj dostali mala veľký problém s chrupom, mala veľký zápal, ani antibiotiká jej nepomáhali, tak začala chodiť ku nám na rehabilitáciu a ona môže potvrdiť, že jej to veľmi pomohlo a bola z týmto Vašim výrobkom veľmi spokojná. Sme dosť veľká rodina a veľa ľudí sa prišlo liečiť na kríže, na krčnú chrbticu, na priedušky, na prostatu, na ženské veci, no proste na všetko. Môj manžel to používal 3x denne a cítil sa veľmi dobre a vždy hovoril, že vďaka tomuto prístroju. Ďakujem Vám za Váš liečebný prístroj a nech pomáha veľa ľuďom. Neľutujem, že som si tento prístroj kúpila.

Ďakujem


p. Jančuška Stanislav Ing., Liptovský Hrádok

Pre prístroj som sa rozhodol pre bolesti a opuchy kolien, členkov a chrbtice. Moja manželka nemala záujem o kúpu prístroja a dnes si ho nevie vynachváliť. Má artrózu bedrového kĺbu (koxatrózu) a už po 1 mesiaci sa jej výrazne uľavilo a dnes po 9tich mesiacoch od kúpy už bolesť pociťuje len výnimočne. Manželka prístroj aplikuje aj na dolné končatiny - nedokrvenie, tiež mala bolestivú pätu - tzv. ostrohu a tiež na prsty rúk - reuma. Takže obaja prístroj využívame veľmi intenzívne a s účinkami sme nadmieru spokojní. Manželka nemusí kupovať drahý Condrosulf či Artrostop. Prístroj si zapínam 2x denne, manželka 3x denne po 20 minút.

Bola to dobrá investícia, ďakujeme a ostávame s pozdravom


p. Kálozi Silvester, Trstice

Pred rokom som si kúpila prístroj Ulticare LT-99. Mám zdravotné ťažkosti s chrbticou, s kosťami, s obličkami, mám mozgovú poruchu aj alergiu. Často používam Ulticare aj s rodinou. Pri bolestiach používam prístroj dva až tri týždne 4x denne. Manžel tiež používa Ulticare pri bolestiach žalúdka a pri bolestiach srdca. Pri bolestiach hlavy alebo zubov, aj pri bolení očí si dám prístroj okolo hlavy a veru pomôže. Vnučka má astmu, mala užívať lieky so striekačkou. Každý deň poobede, keď som ju dala spať, ľahla si na Ulticare a 3x za sebou som jej ho zapla. Po troch týždňoch už nemusela užívať lieky, podľa alergológa bola zdravá. Odvtedy ju len zriedka chytí kašeľ na krátku dobu. V našej rodine je prístroj stále v užívaní, lebo ho používa 8 ľudí, ako dospelý tak i deti. 

S pozdravom

Vytočte svoje koleso šťastia