5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Zákazníci Bioquant

Jan Lukacovic, 24.01.2017

PRAJEM PEKNY DEN. Tymto mojim vyjadrenim spokojnosti sa chcem velmi pekne podakovat firme ORIN za super vybavenie reklamacie a naslednej opravy BIOQUANTU. Uz samotny prijemny  pristup zamestnacov a ochota vybavit kladne reklamaciu ma prijemne prekvapilo (s cim sa dnes len tak clovek nestretne). Rychla oprava dorucenie a jednanie so zakaznikom SUPER spokojnost. Ste jedna z mala firiem s takymto pristupom ku zakaznikovy. DAKUJEM  Lukacovic Jan.  


Ladislav Mikušík, Zbrojníky, 18.05.2016

Poďakovanie za šikovné odstránenie poruchy na prístroji Bioquantu N. Taktiež za skoré doručenie zásielky. Mám 65 rokov. Bioquant N používam pravidelne od 28.10.2014 2x denne po 30 minút. Zlepšil sa mi zdravotný stav znížením krvného tlaku, zlepšenie prekrvenia dolných končatín. Taktiež má pozitívny vplyv na liečenie cukrovky. Po nákupe Bioquantu N preferujem zdravý životný štýl. Životné skúsenosti ukázali, že to bola dobrá kombinácia. Fyzická práca vo vinohrade mi nerobí nijaký problém. V rámci cykloturistiky denne spravím aj 50 km.


Viera Paprňáková, Selce, 04.04.2016

Prístroj Bioquant N som si zakúpila na vysoký krvný tlak a prekvenie celej ľavej strany. Stálesom mala problémy s tlakom, taz bol vysoký a raz nízky. Teraz ako používam Bioquant ho mám ustálený a cítim sa lepšie. Cítim, že môžem lepšie hýbať aj s rukou aj s nohou. Prístroj používa aj manžel, ale len preventívne. Tak isto aj keď prídu domov naše dcéry, používajú prístroj preventívne. Ďakujeme.


Matilda Gabojová, Trenčín, 04.04.2016

Prístroj sme si kúpili na vysoký krvný talk , zvýšený cholestero, krvné testy na LE a na prevenciu. (matka mi zobrela na mozgovú príhodu aj brat a otec mal srdcový infarkt). Pri používaní tohto prístroja sa mi znížil tlak, beriem menej liekov a krvné testy mám oveľa lepšie. Prístroj používam v rodine iba ja sama.


Mária Tóthová, Čakanovce, 04.04.2016

Tento prístroj som si zakúpila, aby som si mohla liečiť vysoký krvný tlak, cholesterol a hustotu krvi. Ruky mi tŕpli a na oči som videla slabšie. Často som mala závraty, bola som slabá a vyčerpaná. Používaním prístroja mi zlepšilo tlak, pretým som mala 180/110 a teraz mám 130/80. Tak isto sa mi zlepšil aj cholesterol. Cítm sa oveľa lepšie ako predtým. Pred mesiacom ma operovali na pruh a všetky výsledky som mala dobré. Prístroj používa aj manžel na cukrovku. Používaním sa cíti oveľa lepšie.


Irena Števánková, Tvrdošín, 04.04.2016

Prístroj som zakúpila pre manžela, ktorý je po mozgovej príhode, má problém so srdcom, krvným tlakom a na nohách má kŕčové žily. Mal problém s nadychovaním, chôdzov, bol slabý a mal studené ruky a nohy. Používaním prístroja sa to zlepšilo. Ja prístroj používam na studené nohy, je to oveľa lepšie. Na kŕčové žily, pri ktorých som mala kŕče v lýtkach a teraz ich nemávam tak často. Tiež sa mi točila hlava pri nízkom tlaku a teraz po použití prístoja sa to zlepšilo.


Pavol Horňák, Veľké Ozorovce, 04.04.2016

Prístroj používame na vysoký krvný tlak, hustovu krvi a zníženú imunitu. Mne sa točila hlava, bol som malátny a často nachladnutý. Používaním prístroja ustúpili všetky spomínané ťažkosti. Prísroj používa skoro celá rodina, sú to problémy s tlakom, častou únavou a taktiež pri častých nachladnutiach. Cítime sa oveľa lepšie, spomínané problémy ustúpili a cítime sa zdravší, silnejší a sme čulejší a menej unavení.


Estera Cubiková, Košice, 04.04.2016

Prístroj som si zaobstarala na vyrovnanie krvného tlaku a na celkové zlepšenie zdravotného stavu. Zvýšený krvný tlak som predtým vyrovnávala liekmi a pri používaní prístroja som lieky obemdzila. Môj zdravotný stav sa veľmi zlepšil. Prístroj používame spolu s priateľom, s ktorým žijem. On si kúpil pre 3 – 4 rokmi Biotorus, ktorý používame tiež obidvaja sa veľmi dobrým účinkom.


Czikorová Eva, Tornaľa, 04.04.2016

Bioquatn N som si zakúpila pre nasledovné ťažkosti: vysoký krvný tlak, nedokrvenie dolných končatín a diabetickú nerovnováhu. Mala som vysoké hodnoty, ktoré stúpali najmä v noci, silné bolesti nôh a ich tŕpnutie a opuchy nôh. Po použítí prístroja sa mi upravil tlak, prestali nočné bolesti nôch a tŕpnutie. Viditeľne sa mi zlepšili žily na členkoch a preihlavku. Nohy mi neopúchajú. Prístroj používam denne 30 min. - stupeň 5. Používam ho len ja sama.


Marta Baranová, Kladzany, 04.04.2016

Kúpili sme to preto, že manžel má cukrovku, zvýšený cholesterol. Ja mám astmu, zvýšený cholesterol a ťažkosti s pohybovým ústrojenstvom. Opúcha mi noha a pri dlhšej chôdzi ma bolí. Boleli ma končatiny, bola som unavená a mala som ťažkosti pri dýchaní v sychravom počatí a nadmerne som sa potila. Používaním prístroja sa nám upravil cholesterol, manželovi sa znížila cukrovka a tiež ustúpili boelsti nôh a rúk. Tiež sa nám upravil spánok. Prístroj užívame spoločne s manželom a s výsledkami sme spokojní.


Irena Molnárová, Dunajská Streda, 04.04.2016

Prístroj som si zakúpila pre bolesti chrbtice a tiež, že mám veľké kŕčové žily. Mala som dosť nekomfortný pocit v nohách a bolesti. Používaním prístroja mám viac energie, v nohách úplný komfort, necítim žiadne problémy a to mám 68 rokov. Na chrbticu síce prístroj nepôsobí, ale som s ním veľmi spokojná, lebo mám viac energie na každodenné činnosti. Prístroj používa aj moja mama  (88 rokov) s podobnými problémami aj výsledkami ako u mňa. U nej sa ešte zlepšila pohyblivosť nôch (chodí s 2 palicami). Po niekoľkomesačnom užívaní prístroja vedela prejsť v byte niekoľko metrov aj bez palíc.


Eva Frogová, Krásna Ves, 04.04.2016

Neliečila som sa na nejaké ochorenia, ale prišla ku mne pani z ORINU a zistila mi, že moja krv ukazuje neflexibilitu červených krvniek. Boli na seba akoby nalepené a nemali plynulý pohyb. To sa po krátkom použití Bioquantu zlepšilo. Nemala som ochorenia, ale bola som často veľmi unavená, mala som zlý spánok a občas búšenie srdca a pocit rozruchu v hrudi. Krv som cítila prúdiť zvláštnym tempom, neprirodzene. Preto som sa rozhodla začať používať Bioquant N. Pri pravidelnom používaní sa mi stav postupne vylešoval a prístroj pravidelne používam. Keď používanie vynechám na napr. 2 týždne tak cítim zhoršnie tým, že ma zobudí búšenie srdca a nepokoj. Prístroj používam v rodine len ja sama.


JUDr. Michal Farkaš, Pečovská nová Ves, 04.04.2016

Prístroj používam na vysoký krvný tlak a cholesterol. Pravidelné úživanie liekov a s tým spojené problémy ma dosť obťažovali (pravidelná návšteva lekára, predpis liekov, návšteva lekárne, zbytočne doplácanie z lieky, ktoré sú drahé). Výsledky pri odbere krvi po používaní prístroja s zlepšili, podľa vyjadrenia p. Sabolovej, ktorá vykonala vstupné testy celkého zdravotného stavu sa pri kontrolnom teste po pol roku používania prístroja zlepšili výsledky môjho zdravotného stavu. Prístroj okrem mňa používa aj manželka na cholesterol. Okrem tohot si prístroj zakúpili aj moji rodičia.


Mižík Jozef, Bystré, 04.04.2016

Prístroj sme si zabostarali na srdcovo-ciene ochorenia, malátnosť, vysoký krvný tlak a cukrovku. Ťažšie sa mi dýchalo, mal som ťažké nohy a celkovo som bol malátny. Mal som tiež vysoký krvný tlak. Tiež sa liečim na cukrovku. Po použití prístroja viem hlavne posúdiť, že som vitálnejší a nemám už také ťažké nohy. Prístroj používa občas aj manželka.


Gašek Štefan, Púchov

Vážení priatelia z ORIN Slovakia, moja manželka i ja máme rôzne zdravotné ťažkosti. Pretože vlastníme niektoré prístroje dodávané firmou ORIN Slovakia a máme s nimi dobré skúsenosti, rozhodli sme sa kúpiť aj prístroj Bioquant N. Po predvedení prístroja pracovníčkou ORIN, ktorá nám ukázala snímky z mikroskopu pred a po aplikácii prístroja so zameraním na flexibilitu červených krviniek, boli sme vlastne týchlo rozhodnutí o zakúpení prístroja. Prístroj používame podľa potreby na zvýčšnie flexibility červených krviniek a na ovplyvňovanie krvných lipidov ako je LDL cholesterol a triglyceridy, na celkové okysličenie tela, tiež ku zníženiu rizika vzniku krvných zrazenín v cievach. Prístroj pužívame na výkone 1 – 2mW. Po aplikácii prístroja (1x denne) sa obidvaja cítime zdravotne lepšie. Prístroj sme si zakúpili 16. 07. 014, používame ho podľa potreby v časovom intervale 28 dní s prestávkami medzi intervalmi. S prístrojom sme spokojní.


Lukáč Ján, Brezovica nad Torysou, 04.06.2015

Prístroj sme si zaobstarali preto, že manžel mal infarkt a ja mám vysoký krvný tlak, astmu, zlú pamäť, studené nohy. Manžel mal bolesti hlavy. Zlepšil sa nám zdravotný stav, nohy má už nebolia ako predtým, manžel sa cíti lepšie, chodí na prechádzky, dýcha sa mu lepšie. Prístroj používame od 31. 07. 2014. Prístroj sme používali s manželom a syn s manželkou. Mali problémy s kŕčovými žilami a krvným tlakom. Veľmi pekne ďakujeme, sme radi, že prístoj máme.


Kotrady Michal, Košice, 04.06.2015

Vážená firma ORIN, ďakujeme Vám za Váša list, ktorý sme dostali. Sme veľmi spokojní. Zdravotné ťažkosti nám pomaly odchádzajú. Manžel – vysoký krvný tlak, cievne ťažkosti, chrápanie v noci. Manželka – cievne ťažkosti, trombóza, upchávanie ciev, astma. Bola som na vyšetrení na hematológii. Výsledky sú veľmi dobré. Lekárka bola veľmi rada, že nemusím ísť na operáciu s cievami. No to ešte neni vyhrané, ale používam prístroj naďalej, aby som sa tej operácii vyhla. Manžel sa cíti dobre aj v noci už nechrápe. Predtým, keď začal chrápa, zastavil sa mu až dyh. Na to som sa zobudila a zľakla som sa. Teraz je už dobre. Susedka má tlak, alergie astmu. Je pravda, že nechodí každý deň, ale hovorí, že jej veľmi pomáha a že jej veľmi chýba keď nepríde k nám na procedúru. Dutiny sa jej upravili, veľmi dobre dýcha. My používame prístroj každý deň a výsledok je veľmi dobrý. Spozdravom ostávajú manželia Kotrádyovci.


Tuleja Štefan, Sabinov, 04.06.2015

V januári 2014 som absolvoval u svojho obvodného lekára pravidelnú preventívnu prehliadku. Samozrejme tam som sa posťažoval ako sa cítim (som malátny, ťažko sa mi dýcha, pobolieva ma hlava atď). Okrem iných vyšetrení bolo potrebné aj interné, ktoré som absolvoval – výsledok: cholesterol neuspokojivý a to bola príčina toho, načo som sa predtým sťažoval. Syn na internete vyhľadl toto zariadenie (Bioquatn N) od firmy ORIN Slovakia a 24.7.2014 som dostal od rodiny ako darček s návodom ako ho používať. Začal som hneď s aplikáciou a pokračoval som poctivo do konca roka. Následne 1.12.2014 ma z očného oddelenia naplánovali na operáciu ľavého oka (šedý zákal). Tu som potreboval predoperačné vyšetrenie, tiež z interného. Výsledok: cholesterol bol v norme a to vďaka tomuto prístroju. Lieky som vysadil hneď, keď som začal s aplikáciou.


Letenayová Marta, Ivanka pri Dunaji, 04.06.2015

Dobrý deň, volám sa Marta Letenayová a prístroj od Vašej spoločnosti som si zakúpila na základe mojich zdravotných problémov ako: bolesť hlavy, slabosť a únava. Keď mi pani Vitteková (vaša pracovníčka) dala krv pod mikrospok, tak s mi vôbec nič nehýbalo. Po dohovore s ňou som sa rozhodla tento prístroj zakúpiť. Prístroj používam od augusta 2014 a cítim sa oveľa lepšie. Prístroj Bioquant používam v mojej rodine iba ja, ale verím, že po čase ho začne používať aj môj manžel. Snažím sa ho presvedčiť, že mu pomôže v jeho zdravotných problémoch. Želám Vám veľa úspechov.


Hreščák Pavol, Sokoľ, 04.06.2015

Prístroj sme si zaobstarali v júli 2014 od Vášho obchodného zástupcu pána Forgáča pri dohodnutom stretnutí za účelom skúšky laserovej terapie Bioquant. Zakúpili sme si ho z dôvodu vysokého krvného tlaku u mňa aj manželky. Prístroj sme používali po zakúpení pravidelne 2 – 3 mesiace. Po tejto dobe ho používame len príležitostne. Počas používania sme zistili, že sa nám krvný tlak upravil na priateľné hodnoty. Prístoj sme používali spolu s manželom a sme s ním spokojní.


Mikulášová Tereza, Handlová, 04.06.2015

Môj manžel bol veľmi chorý, mal upchávanie ciev a skoro vôbec nechodil. Keď sme zakúpili Vás prístroj, po nejakom čase začal omnoho lepšie chodiť. Ja mám curkvoku a odvtedy ako ho používam si nameriam tak medzi 5 až 7, čiže je to veľké zlepšenie. Takže sme s Vašim prístrojom veľmi spokojní. Používame ho každý deň. Odporúčam chorým, ktorý majú takéto podobné ťažkosti  Váše prístroj vyskúšať. My sme naozaj veľmi spokojní, preto Vám ďakujeme. S úctou manželia Mikulášovci.


Dzivý František, Chminianska nová Ves, 04.06.2015

Vážení priatelia, vo Vašom liste ma žiadate, aby som zhodnotil od Vás zakúpený laserový prístroj značky Bioquant. Používal som ho ja a moja manželka a to proti vysokému krvnému tlaku a proti cukrovke. Používali sme prístroj 5 mesiacov a to v ranných hodinách. Môžem kladne hodnotiť prístroj Bioquant, že počas používania tohto prístroja, tak krvný tlak, ako aj cukrovka klesli na žiadúcu normu. Preto doporučujem aj ďalším zákazníkom, aby zakúpením prístroja pre laserovú terapiu značky Bioquant vyskúšali podľa návodú a som presvedčený, že sa dostaví kladný výsledok.


Murínová Mária, Údol, 04.06.2015

Som po operácii bedrových kĺbov, ľavého aj pravého, čite TEP. Trpela som najmä pocitom studených nôh. Prúdenie a okysličenie krvi bolo nedostatočné. Ako to už býva, že v tomto stave sa človek nepohybuje toľko ako si to organizmus vyžaduje, pridružili sa aj problémy s cholesterolom. Medicínsky prístroj Bioquant používam niečo vyše pol roka a cítim sa oveľa lepšie ako predtým. Odporúčala som ho aj svojim známim.


Dunaiová Zuzana, Hurbanovo, 04.06.2015

Prístroj používa hlavne môj otec, ale niekedy aj ja. Otec má problémy s nízkym tlakom a ja naopak s vysokým. Po použití prístroja sa obaja cítime trochu lepšie. Môj otec ho používa každý deň 2x a ja len niekedy, lebo chodím do robody do neskorého večera a potom už nevládzem. Ja mám problémy aj s vypuklými žilami, po používaní prístroja sa to veľmi zlepšilo. Prístoj používame od leta minulého roku a môžem povedať, že nám to obidvom zlepšilo život. Máme pocit,  že ničo robíme pre svoje zdravie. Dúfam, že tento prístroj bude používať čo najviac ľudí, a že sa im tým pádom zlepší zdravie. Teno list môžete použiť aj ako referenciu pre ďalších zákazníkov.


Dúbravská Dana, Sedliská, 20.05.2015

Prístroj Bioquant N som si zakúpila vďaka prezentácii u nás doma. Nakoško som sa dozvedela o jedho liečebných účinkoch, hneď mi skrsla v hlave myšlienka mať ho doma, aby si mohol každý vyskúšať. Ja sama mám zdravotné problémy, ktoré sú znesiteľné a nevyžadovali zatiaľ návštevu odborníkov. Keďže mám sedavé zamestnanie vo veľmi prašnom a hlučnom prostrredí, začala som amž častejšie bolesti hlavy, chrbtice, opuchy nôh a v neposlednom rade aj priberanie. V dnešnej dobe plnej stresov a zhonu sa cítim aj dosť vyčerpaná a zle spávam (zaspávam), pretože mám aj týždenné smeny, ktorých je aj nočná a tá je vždy namáhavá na celý organizmus. Toto bol hlavný dôvod používať Bioquant N, aby som dodala svojej krvi kyslík, prečistila cievy od nánosov a pri jeho používaní a dodržiavaní zásad, sa mi začala pomaly zlepšovať zdravie aspoň čo som si uvedomovala, že ma prestávala bolieť hlava, aj nohy tak neopúchali  mala som viacej energie. Vždy pred nočou smenou som si večer dala 30 minút a bolo mi lepšie. Keďže som mala teraz dlhšie pauzu, začínam si ho aplikovať odznova, aby som sa cítil FIT. Odporúčam ho mať v každej domácnosti.


Kočík Štefan, Vinné, 20.05.2015

Prístroj sme si objednali kvôli zlepšeniu prekrvenia dolných končatín a kvôli zvýšenému krvnému tlaku. Používame ho od júna 2014, čo je takmer 1 rok. Obaja s manželkou cítime, že nám prístroj pomáha. Obaja pociťujeme zlepšenie hlavne prekrvenia dolných končatín, manželke ustúpili aj problémy s cukrovkou. Mne sa zase zlepšil zrak a aj upravil krvný tlak. Zatiľ z rodiny využíame len my dvaja, v budúcnosti ho prepožičiame aj dcére a synom, ak budú mať problémy.


Frniak Ján, Smrečany, 20.05.2015

Prístroj používame na zníženie vysokého tlaku, na prevenciu, zlepšenie kvality život a proti migréne – robí zázraky. Prístoj používame približne trištvrte roka, v júni 2015 bude rok. Dodržiavame – 3 mesiace používame a 1 mesiac máme pauzu. Prístoj v domácnosti používame ja, manželka a syn. Cítime sa lepšie pocitovo aj kondične. Prajeme Vám ešte veľa úspechov a spokojných zákazníkov.


Honza Jozef, Radimov, 20.05.2015

Používame prístroj Bioquant N asi 1 rok. Sme dôchodcovia. Používame ho obaja. Manželka bola stále unavená čo sa jej teraz zlepšilo a začala veľmi zabúdať a tiež sa jej to oveľa zlepšilo. Mne sa upravil tlak a búšenie srdca už nie je také intenzívne. Ja som tiež prekonal zápal žíl a ako používam prístroj denne stav sa mi stabilizoval a už dlho som nemusel navštíviť lekára. Dúfame obaja, že sa nám tieto choroby budú vyhýbať. Ďakujeme!


Solčanová Terézia, Nové Zámky, 20.05.2015

Prístoj som si zaobstarala na základe môjho širokého spektra chorôb. Liečim sa na vysoký krvný tlak, cukrovku a som po mozgovej porážke. Prístroj používam cca pol roka – každý večer. Som s ním spokojná, vidím a cítim pozitívne výsledky. Vysoký tlak sa mi vrátil do normálu. Používam ho v našej rodine len ja, ostatní členovia nemajú zdravotné problémy.


Valachová Zdenka, Bánovce nad Bebravou, 20.05.2015

Prístroj, ktorý som si kúpila, neboli zbytočne vyhodené peniaze. Mala som problémy s nohami. Boleli ma a mala som ich studené, taktiež žili som mala dosť veľké. Dosť často ma bolela hlava. V noci som mala kŕče, bolesti a ťažké nohy. Ako som začala používať tento prístroj, mám pocit, že sa mi môj život zmenil k lepšiemu. Nohy ma prestali bolieť aj kŕče prestali a žili sa schovali. Som veľmi spokojná. Doporučujem skúsiť tento prístroj každnému, pretože je fajn, keď sa cítite lepšie, ste veselšia, môžete chodiť na prechádzky a pracovať v záhrade. Tento prístroj používam len ja zatiaľ.


Kováčiková Oľga, Brezová pod Bradlom, 20.05.2015

Prístroj mám od júna 2014 a som s ním veľmi spokojná. Objednali sme si ho pre vysoký krvný tlak – hypertenzia a diabetes. Tlak mám vďaka prístroju upravený a zdá sa mi, že aj kŕčové žili sa mi zmenšili. Sme veľmi radi, že sme si Váš prístroj kúpili.


Oberstová Ľubomíra, Hunkovce, 20.05.2015

Prístoj som si zakúpila v júni 2014. Mám problém s nohami, po oprerácii som mala aj trombózu, takže ma boleli nohy. Prístroj používam pravidelne a bolesti nôh mi čiastočne ustúpili. Moje skúsenosti s prístrojom sú pozitívne. Prístoj používam sama. Dúfam, že ho bude používať aj môj manžel a tiež syn. Sestra má cukrovku, takže ponúknem prístroj aj jej. Prajem Vám veľa úspechov.


Zelenka Milan, Bratislava, 20.05.2015

Od 13, 06. 2014 používame laserový prístroj Bioquant N, s účinkom ktorého sme spokojní. Konštatujeme priaznivý vplyv na cievne problémy a problémy s chrbticou (bolesti nôh a ramená). Uvedený prístroj využívame spolu s manželkou. Predpokladáme, že prístroj nám bude i naďalej slúžiť k spokojnosťi a účinne pôsobiť na naše bolesti.


Feňušová Marta, Bodkovce, 20.05.2015

Spoužívaním prístroja mám dobré skúsenosti. Kúpila som si ho pre tieto zdravotné problémy: liečim sa na vysoký krvný tlak, cholesterol, pocit tŕpnutia v hlave a na dolných končatinách sa mi objavili tmavé fľaky. Prístroj používam už 9 mesiacov. Tlak sa mi upravil, tŕpnutie v hlade už tak často nepociťujem, tmavé fľaky na dolných končatinách trochu zbledli. V našej domácnosti ho používam iba ja a neľutujem, že som si ho zakúpila.


Magdaléne Bebejová, Zemianske Kostoľany, 28.01.2015

S Vašim prístrojom pre laserovú terapiu značky BIOquant som nielen ja, ale aj moja dcéra, ktorá je ZŤP, veľmi spokojná. Tento prístroj používame každý deň. Kúpili sme si ho dňa 19.3.2014. Dcéra má už 50 rokov a narodila sa s DMO a taktiež mávala po úraze epileptické záchvaty. Odkedy tento prístroj pre laserovú terapiu používa, tak jej zdravotný stav sa zlepšuje, nemáva skoro žiadne epileptické záchvaty ak áno tak to len veľmi krátke. Môj zdarvotný stav sa tiež zlepšil. Mala som mozgovú príhodu, infarkt a operáciu hlavy. Po používaní tohto prístroja sa cítim lepšie, mám už 70 rokov a neviem si deň predstaviť, že by som ho nepoužila. Žijem v spoločnej domácnosti len s dcérou, o ktorú sa denno denne starám, lebo je na invalidnom vozíku a prístroj pre laserovú terapiu nám uľahčuje život. Je to náš spoločný životný lekár a priateľ. Ostávame s pozdravom.


Emília Holoendová, Svinná, 28.01.2015

Keď som začiatkom roku 2014 uvidela inzerát od ORINU na prístroj BIOquant neváhala som a oslovila zástupcov firmy  prejavila záujem o zakúpenie prístroja. Mám vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol, nábeh na cukrovku rypu 2 a kŕče v nohách. Prístroj používam pravidelne od mája 2014 a výsledky vo všetkých sférach mám lepšie. Upravil sa mi tlak, znížil cukor, zmizli čiastočne i kŕče. Som spokojná s výsledkom a nakoľko mám doma aj UltiCare LT-99, ktorý používam asi 5 rokov, pri všetkých bolestiach v mojich 75tich rokoch. Verila som, že i nový prístroj mi zlepší kvalitu života. Ďakujem firme ORIN, že sa stará o naše zdravie a prajem veľa úspechov.


Emília Kozánková, Jablonica, 28.01.2015

Medicínsky prístroj BIOquant N sme do domácnosti kúpili začiatkom roka 2014 z dôvodu zvýšenia hladiniy LDL cholesterolu, bolstiam dolných končatín a krčnej chrbtice, zvýšenému pulzu (manželka), bolestiam chrbtice, nedokrvovaných končatín a kŕčovým žilám (manžel). Prístroj používame denne obaja a hore uvedené problémy sa vyskytujú len vo veľmi malej miere. Okrem toho sme do tohto času nemali žiadne vírusové ochorenie. Vzhľadom na veľmi dobrú zrozumieteľnosť návou na používie prístroja, súčasne jednoduchosť jeho aplikácie v domácnosti a hlavne na dosiahnuté výsledky v zlepšení zdravotného stavu, vyslovujeme spokojnosť s jeho zakúpením. S pozdravom a prijaním priaznivých výsledkov aj u iných zákazníkov.


Ing. Vlasta Michalcová, Brezová pod Bradlom, 28.01.2015

Prístroj používam už skoro trištvrte roka. Obstarali sme si ho pre zdravotné problém moje aj manželove. Ja trpím na vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm aj vysoký LDL cholesterol. Pri poslednej kontrole cukrovky sa mi glyk. Cukor zlepšil z 9,8 na 7,2. Upravil sa mi aj krvný tlak, aj choesterol bol v norme. Problém mám ešte s glaukómom. Tlak na pravom oku bol pri poslednej kontrole už v norme, na ľavom ešte mierne zvýšený. Verím, že ďalším používaním prístroja sa mi zdarvotný stav ešte zlepší. Prístroj využíva aj manžel. Zlepšilo sa mu prekrvenie dolných končatín, povolilo stuhnutie kĺbov, nohy ho celkove menej bolia. Ustúpili aj kŕče v nohách. S prístrojom je tiež spokojný. Ďakujeme a prajeme Vám všetko najlepšie.


Dana Karafová, Moravany, 28.01.2015

Prístroj sme si zaobstarali pre vysoký krvný tlak a bolesti hlavy. Používame ho od 7.3.2014 každý deň. Prístroj používam ja a môj manžel. Skúsenosť prístroja je fantastická. Bolesti hlavy sú preč a krvný tlak je taký aký má byť. Je to veľmi dobrá skúsenosť a sme veľmi radi, že ho máme.


Peter Ivan, Čaňa, 28.01.2015

Prístroj BIOquant som si zakúpil na úpravu vysokého krvného tlaku. Keďže už dlhé roky poberám lieky na jeho úravu, chcel som vyskúšať tento prístroj, nakoľko výdavky na lieky sú vyššie a vyššie. Prístroj užívam od marca 2014 a tak sa mi zdá, že aj môj tlak sa upravi, pretože ako zamestantnec v ťažkom priemysle absolvujem každý rok lekársku prehliadku. Bolo to aj tento rok a výslekdy z prehliadky boli lepšie ako po iné roky. Odkedy používam tento prístroj aj spánok sa mi urpavil k mojej spokojnosti. Želám Vám veľa úspechov v pracovnom živote a veľa spokojných zákazníkov.


Anna Michnová, Kalinka, 28.01.2015

Prístroj BIOquant som si zakúpila na srdcovo-cievny problém a cholesterol. Používam ho od marca 2014 každý deň a môžem Vám pouvedať, že sa cítim oveľa lepšie. Do kopca sa nezadýchm, nemávam búšenie srdca a mám lepšiu kondíciu. Prístroj používam v rodine len ja sama, ale som s ním veľmi spokojná. Veľmi Pekne Vám Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorý by ho skutočne potrebovali.


Milan Hudok, Veľký Klíž, 28.01.2015

Prístroj sme si zakúpili pred ôsmimi mesiacmi a sme s ním nad očakávania veľmi spokojný. Prístroj sme si zakúpili, pretože máme zdarvotné problémy so srdcom. Používame ho pravidelne každý deň s malými prestávkami. Používaním prístroja nás oboch prestala bolievať hlava a postrehli sme aj to, že sa nám o niečo znížil tlak. A spomeniem ešte jeden príklad, kde sme spoločne so synom boli veľmi prekvapený. Môj syn jazdí vrcholovo a súťažne motocross. Po zimnej príprave a prvých pretekoch mal veľké problémy so zápestím, ruky mu počas preteku alebo tréningu stvrdli a musel ukončiť pretek. Keď sme použili prístroj 15 minút pred jazdou, ruky boli v pohode a dokončil pretek. Hneď sme si povedali, že investícia do prístroja sa oplatila. Prístroj používame traja členovia rodiny a sme s ním veľmi spokojný.


Milan Labudiak, Oravská Polhora, 28.01.2015

Prístroj značky BIOquant máme od januára 2014. Tento prístroj využíva trojčlenná rodina. Využívame ho každý deň od júla len každý druhý deň. S prístrojom sme veľmi spokojní. Aj napriek tomu, že sme ho mali v oprave, do 5 dní nám hovymenili za nový. Reklamácia prebehla v poriadku. Prístroj sme si zakúpili z dôvodu zdravotných ťažkostí. Manželove problémy ustúpili. Zlepšuje sa mu činnosť srdca, nakoľko mal problémy s aritmiou, badá zlepšenie v kondícii, môže viac vykonávať naváhavú činnosť, a zlepšilo sa mu prekrvenie dolných končatín.


Ján Cibula, Bojnice, 28.01.2015

Prístroj BIOquant sme si kúpili vzhľadom na náš vek. Manžel má 63 rokov a ja 57 rokov. Manžel má zvýšený krvný tlak, ja mám KT pod kontrolou, ale užívam lieky. Naši rodičia mali srdcovo-cievne problémy, na ktoré časom zomreli. Len škoda, že keď rodičia žili, sme o Vašom prístroji ešte nevedeli a nepočuli. Manžel je dôchodca a ja pracujem v zahraničí. Dva týždne som doma a dva týždne som v zahraničí. Keď som doma, prístroj používame obidvaja a keď som v zahraničí každý druhý turnus si prístroj beriem a používam ho ja. S BIOquantom sme spokojní, cítime sa dobre, lepšie sa nám dýcha a čo nás teší, že veľa ľudí nás chváli ako dobre a zdravo a mlado vyzeráme. My tento Vás vynikajúci prístroj každému odporúčame, ale je to na každom z nich. Vy sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať, prajeme aj Vám veľa zdravia, šťastia a veľa spokojných zákazníkov s prístrojom BIOquant.


Peter Piškanin, Dlhé nad Cirochou, 28.01.2015

Tento prístroj som si zaobstaral pre ťažkosti s krvným tlakom. Mám hypertenziu II. Stupňa. Odkedy som ho zakúpil, používam ho pravidelne každý deň. Môj stav sa zlepšil, krvný tlak sa znížil, nemám bolesti hlavy ani búšenie srdca. Celkovo sa cítim lepšie. V rodine ho používa môj brat, ktorý tiež má vysoký krvný tlak. S týmto prístrojom som veľmi spokojný.


Oľga Šamudovská, Kačanov, 28.01.2015

Prístroj som si zakúpila z dôvodu DIABETU a kŕčovým žilám. Používala som ho 3 mesiace pravidelne podľa popisu a teraz len príležitostne. Keď mám vysokú glykémiu, zapnem a použíjem prístroj a po chvíli je glykémia upravená. Bolesti v nohách už nie sú také výrazné. Cítim výrazné zlepšenie. Prístroj používal aj manžel, mama a kolegyňa. Pochvaľovali si ho. Ďakujem za príležitosť a dostupnosť. Som rada, že som si ho zakúpila. Mohol by byť lacnejší, ale nič neľutujem. Prajem Vám veľa zdravia a pracovných úspechov.		

Jarmila Jakabová, Fiľakovo, 3.12.2014

Mám viac chorôb – vysoký krvný tlak, štítnu žľazu, kŕčové žily, ťažké a opuchnuté nohy, prieduškovú astmu. Prístroj BIOquant N používam dva mesiace a upravil sa mi krvný tlak – znížili mi dennú dávku liekov o polovicu, štítna žľaza sa zlepšila o 30%, kŕčové žily sa začali strácať, odpuchli mi nohy a na astmu mi vysadili lieky na mesiac. Po kontrole sa uvidí či budem musieť užívať ešte lieky. Po konzultácii s mojím lekárom je vidieť výrazné zlepšenie môjho zdravotného stavu. Preto viem odporučiť prístroj BIOquant N tým ľuďom, ktorí majú podobné zdravotné problémy, prístroj sa používa jednoducho v pohodlí domova, moja investícia nebola zbytočná, nemíňam za lieky a nemusím tak často navštevovať lekára. Firmu ORIN budem naďalej informovať o mojom zdravotnom stave, aby mohli pomáhať aj iným pacientom.

Ďakujem!


Jozefína Zuskinová, Dubovany , 30.10.2014

 
Prístroj značky BIOquant sme si z manželom zakúpili začiatkom roka. Manžel si ho  aplikoval každý  deň, ja niekoľko dní do mesiaca, keď začnem cítiť únavu alebo  keď ma bolí hlava a chrbát, vždy sa mi uľaví. Manželovi to pomáha. Má operovaný kĺb aj cievy, cíti sa vždy uvoľnenejší a pohyblivejší.  Vnuk keď mal alergiu,  tak  sa mu po aplikácií lepšie dýcha. Ja sa po aplikácií vždy lepšie pohybujem. Doporučovala by som ho každému ak má nejaké ťažkosti. 

Ľudmila Kovaničová, Báhoň, 30.10.2014

Prístroj som si zaobstarala pre ťažkosti, bolesti hlavy, pri stabilizácie krvného  tlaku, cukrovke a cholesterolu, pri prekrvený dolných končatín. Používam prístroj od zakúpenia každý  deň už 9 mesiacov. S prístrojom BIOquant sa mi zlepšil krvný  tlak, bolesti hlavy vstúpili a nemám tŕpnutie v nohách.  Prístroj používam iba ja osobne a som s ním spokojná.

Emília Duchovičová , Kolačno, 30.10.2014 

Mám vysoký  krvný  tlak a cholesterol a hustý krvný tlak. Mám operovanú hlavu. Mala som nádor na hlave. Mám ochrnutú právu  stranu tváre, oko , ucho a ústa. Ako  používam tento prístroj ja ho  volám mobil  je mi lepšie, omnoho lepšie sa cítim. Držím si rovnováhu  tlaku predtým som ju nemohla zlepšiť. Nemám tak hustú  krv. Mesiac ho používam ráno a večer mesiac mám pauzu  a potom znova takto to trvá už 9 mesiacov. Používam ho ja sama. 

Eva Lakatošová , Kremnica, 30.10.2014

Mám diagnostikovanú reumu v kĺboch a výrastky na chrbte. Moje zdravotné  ťažkosti boli  rannou stuhnutosťou kĺbov aj bolesti na chrbte v krčnej a krížovej oblasti. Dostala som ponuku zakúpiť si prístroj pre laserovú terapiu značky BIOquant.  Ako  som ho začala používať, asi po troch týždňoch som ráno  vstala oveľa lepšie. Nemala som už  kĺby také stuhnuté aj chrbát ma už  tak nebolí. Prístroj používam každý večer podľa priloženého návodu. V našej domácnosti ho používam zatiaľ sama a som sním spokojná . 

Helena Jakušová , Dolné Vestenice, 30.10.2014

Prístroj sme si zaobstarali  kvôli manželovi, ktorý mol 2x mozgovú príhodu  a má aj sklerózu Multiplex. Prístroj používame od februára 2014. Manžel ho používa každý  deň.  Snažím sa aj ja, ale vždy nemám čas. S prístrojom sme obaja spokojný. Manžela už  nebolia nohy, hlava a nemá pískanie v ušiach aj mne pomáha pri bolestiach nôh, hlavy, krížov.  V našej rodine prístroj využívajú  tri osoby.  S účinkami sme spokojný .

Kollárová  Zuzana, Šaľa, 30.10.2014

Prístroj Orin mi zakúpila moja dcéra nakoľko  mám problém s vysokým tlakom, srdcom a cukrovkou. OD zakúpenia používam denne 30 minút  a môžem konštatovať, že pomáha. Zlepšilo sa prekrvenia dolných končatín upravil cholesterol ako  aj tlak. Tento prístroj používam od roku 2013. Okrem mňa ho príležitostne používajú 3 členovia z rodiny. Som veľmi spokojná a doporučujeme aj iným ho používať, lebo vylepši život a pohodu. Pomáha pri ťažkostiach s krvným tlakom, cukrovkou , alebo má srdcovo cievne  problémy. Prajem celému Vášmu kolektívu  veľa zdravia a úspechov vo vašej práci.   

Anna Čiešková , Ružomberok, 30.10.2014

Prístroj som si zakúpil  k vôli  vysokému krvného tlaku.  Prístroj používam od marca 2014 podľa návodu. Vždy po 3 mesiacoch pauza 10 dní, jeden raz za deň . S prístrojom som veľmi spokojná, ako  som ho  začala používať, tlak sa mi  upravil,  cítim sa veľmi dobre.  Prístroj mi určite pomohol na nohy, lebo ma často bolievali.  Ja cítim, že tento prístroj, dáva energie a pre mňa je životabudičom. Prístroj používam sama, som veľmi spokojná. 

 Milan Kapitlila , Sobranovce, 30.10.2014

Som dôchodca ktorý, má po 60. Mal som problémy s vysokým krvnýmh tlakom – taktiež pri miernom fyzickom zaťažení sa mi  ťažko  dýchalo.  Nohy som mal vždy studené  . Zakúpil som si prístroj LASER BIOquant N . a po jeho  používaní, hneď po  prvom mesiaci, som pocítil zlepšenie. Mám ho 11 mesiacov a moje problémy z krvným tlakom – dýchaním a chladnými nohami  sa mi veľmi zlepšili. Krvný tlak sa mi  ustanovil na normálny . Ľahšie sa mi dýcha a nohy nemám studené. Odporúčam každému kto má  problémy z dlhšie vždy je to lepšie ako  liečba liekmi , ktoré sú drahé, chorobu liečia a iné  orgány poškodzujú. 

Michal Kačur, Sečovce, 30.10.2014

Pri zakúpení prvého výrobku, som bol veľmi spokojný. Využívala ho celá  moja rodina, manželka, synovia, mama aj blízky známi, ktorý pri vyskúšaní si ho  tiež zakúpili. Používali sme ho pri bolestiach chrbtice, nachladnutí, zvýšenom tlaku, bolestiach kĺbov. Po tento skúsenosti, len s pozitívnymi výsledkami, pri ponuke ďalšieho výrobku BIOquant som neváhal si ho zakúpiť. Používame ho spolu s manželkou, pri nachladnutí pri zvýšenom cholesterole, pri zvýšenom tlaku, a na zriedenie krvi. Prístroj využívam, keďže moja diagnóza je diabetes melitus v štádiu komplikácie.  Využívame ho všetci  v rodine manželka aj deti. Používame ho neustále od jeho  zakúpení  aj do dnes. Kontrolné  vyšetrenia preukázali  zlepšenie a preto ho  doporučujeme každému, kto  nechce dlhé  hodiny vyčakávať pred ambulanciami zdravotného  zariadenia,  ale v pohodli  domova robí niečo užitočnejšie pre svoje zdravie. 

Štefan Barna, Trnava, 30.10.2014

Veľmi pekne vás pracovníci ORIN Slovakia, s. r. iá. Pozdravujeme vás pri prístroj som si objednali najmä pre zdravotné  ťažkosti: zvýšený  tlak, občasné závrate, zrýchlený tep a najmä puchnutie nôh, pretože pri mojom sedavom zamestnaní mi nohy opuchli i zdali  sa mi  vlastne takými ťažkosťami. Po skončení zamestani keď som prišiel domov som prišiel veľmi unavený. To bolo vlastne preto, lebo  nohy boli veľmi opuchnuté. Taktiež som často počul búšenie srdca. Váš pracovník pri návšteve u nás mi  tiež zmeral  zvýšený cholesterol. Po viac než pol ročnom používaní vášho  prístroja BIOquant mi chvala bohu  tieto problémy odstránil z časti. Prístroj používam podľa návodu vo vašej knižke, taktiež ho používa aj manželka. V týchto dňoch sa chystám aj k lekárovi  na zmeranie hladiny cholesterolu. Chcem vám veľmi pekne poďakovať  za tento prístroj, lebo  po  jeho používaní sa mi  stal môj pohyb a celkom psychika tela oveľa lepšie než bola do vtedy keď som ho  nepoužíval. 

Zuzana Mytníková,  Nové  Zamky, 30.10.2014 
Prístroj BIOquant LT sme si zakúpili  hlavne preto, že manžel je Parkinsonik  a začína sa uňho  prejavovať aj Alzhaimerová  choroba. Pri používaní prístroja podľa návodu pociťuje úľavu v dolných končatinách, menej sa blokujú nohy, zmizol sindróm nekľudných nôh. Pri pravidelnom používaní  pristroja badám, že sa mu zlepšuje pamäť, je vytálnejší  a tým má aj lepšiu náladu .  Bol na vyšetrení krvi – cholesterol  má dobrý aj ostatné hodnoty sú v poriadku ( má 64 rokov) . Ja používam prístroj tiež 1x denne ale len 20 minút a menší stupeň, lebo  za začiatku ma pálil v nose , ale už  je to dobré. Ustúpila ťažkosti s dýchaním – mám sarkoidózu pľúc a nemusím používať sprej. Nebolia ma kŕčové  žili  a ustúpili aj kŕče v nohách . Používame aj prístroj pri bolestiach kĺbov, a pri liečení nachladnutia a nádory. S prístrojmi sme spokojní. Ďakujeme

Anna Lihocká , Kat. Huta, 30.10.2014

Prístroj pre laserovú terapiu značky BIOquant som si zakúpila preto,  že mám problémy zdravotné ako vysoký  cholesterol, vysoký krvný  tlak a tiež cukrovku, som na inzulíne, čo spôsobilo, že mám neuropafiu , tak že som mala veľké  bolesti v nohách . Prístroj používam už 7 mesiacov, 2x denne po 30 minút. Môj zdravotný stav sa značne zlepšil, cholesterol sa znížil, aj cukrovka sa upravila a bolesti v nohách prestali. Prístroj používam spolu s manželom, ktorý tiež ma zdravotné problémy, ako  vysoký krvný tlak a cukrovku po používaní prístroja sa jeho zdravotný stav značne zlepšil. Tiež prístroj používa aj naša dcéra, ona ho používa zatiaľ preventívne denne , 1x denne . Prajem všetkým pacientom , ktorý budú používať prístroj , aby sa ich zdravotný stav zlepšila ich zdravotné problémy zlepšili alebo sa vyliečili. 

Anna Š., Rožňava, 21.10.2014

Objednala som si laserovú terapiu BIOquant za účelom zlepšenia krvného obehu. Manžel mal ako bývalý športovec svalové kŕče v nohách, pretože ako futbalista mal preťažené hlavne nohy. Po konzultácií s lekárom, ktorý mu povedal, že kŕče sú zapríčinené hlavne upchávaním ciev. V mojom prípade väčšie búšenie srdca a chladné končatiny. Prístroj používame od januára 2014 pravidelne každý deň. Zmena nastala cca po 3. mesiacoch. Manžel môže prejsť dlhšiu trasu bez toho, že by sa musel zastaviť a uvoľniť si svaly a v mojom prípade nastala zmena tým, že sa cítim oveľa lepšie a podľa mojej mienky má tento prístroj vplyv aj na výšku cukru v krvi. Pred použitím som chodila na kontrolu do DIA ambulancie každé 3 mesiace a teraz postačujú kontroly 2x do roka. Toto pripisujem k použitiu prístroja. Ďakujem!


Danka Ch., Martin, 21.10.2014

Prístroj sme si zaobstarali pre vysoký tlak, ktorý som mala v roku 2013 210/80 a niekedy aj vyšší. Používam ho každý druhý deň podľa potreby. Po použití tohto prístroja je môj tlak 133/80 – 144/70.

V rodine ho používame ja a manžel. Veľmi sme spokojní s týmto prístrojom. Počas používania prístroja sme zaznamenali aj s manželom zlepšenie zdravotného stavu, najmä čo sa týka krvného tlaku.


Ida G., Trenčín, 21.10.2014

Prístroj som si objednala pre vysoký krvný tlak, cholesterol a migrénu. Používam ho ¾ roka a migrény postupne prestali, upravil sa cholesterol a aj krvný tlak sa čiastočne upravil. Pravidelne používajú prístroj 4 členovia v rodine a sme spokojní. Používame ešte aj prístroj UltiCare LT-99 a BioTorus LT-100. S týmito prístrojmi sme veľmi spokojní. Používame ho na bolesti kĺbov, krčnej chrbtice, na močové cesty, pri bolestiach zubov a na hemeroidy. Sme spokojní nadmieru.


Ján S., Rudná, 21.10.2014

Prístroj sme si zakúpili kvôli ťažkostiam s vysokým tlakom a manželka mala problém s cholesterolom. Prístroj sme používali pravidelne denne 4 mesiace. Počas letných mesiacov sme ho používali len zriedka. Zlepšil sa nám spánok, uľavilo sa mi pri dýchaní, ale zatiaľ sme neboli na žiadnej kontrole aby sa potvrdil aj ten cholesterol. Začiatkom septembra sme začali prístroj znovu používať denne. Ja mám problém s bedrovými kĺbmi, mávam veľké bolesti pri chôdzi a pohybe. Tak som si začal prikladať laser na bedrový kĺb a po niekoľkých použitiach som zistil, že bolesti povolili. Môžem dlhšie stáť na nohách. Zatiaľ čakám ako sa to bude ďalej vyvíjať. V rodine používame prístroj len ja s manželkou. Deti sa ešte nerozhodli.


Daniela K., Ružomberok, 21.10.2014

Váš prístroj BIOquant sme si objednali na základe prezentácie vášho zamestnanca. Nakoľko sme ho používali každý deň naše zdravie sa dosť zlepšilo, už len podľa toho, ž sme sa necítili taký unavený, lepšie bolo naše myslenie a pri meraní krvného tlaku sme boli prekvapený, že sa nám upravil na normál. Odporúčali sme Vás viacerým priateľom a sme veľmi radi a spokojný, že ho máme.


Mgr. Mikuláš K., Veľké Kapušany, 21.10.2014

S prístrojmi zakúpenými u Vás som veľmi spokojný. Prístroj BIOquant N som si zaobstaral po opísaní účinkov pánom Ing. Strukanom na zlepšenie krvného obehu, na liečbu a prevenciu hypertenzie a stabilizáciu krvného tlaku a na prekrvenie mozgu. Prístroj používam pravidelne podľa odporúčania a to 2x denne po 30 minút. Od zakúpenia prístroja sa cítim oveľa lepšie, krvný tlak sa stabilizoval a keďže som aj diabetik, hodnoty glukózy a cholesterolu sa zlepšili. BIOquant N odporúčam všetkým, ktorí majú srdcovo-cievne problémy.


Anna D., Prievidza, 21.10.2014

Prístroj sme si zaobstarali kvôli týmto problémom: astma, alergia, ženské problémy, krvný tlak a manžel: kardiovaskulárne ochorenie, psoriáza ( je pod kontrolou a ložiská sú menšie). Prístroj používame 2x denne od januára 2014. Registrujeme zníženie krvného tlaku, astma je ustálená a a sprej používam len 2x denne. Predtým som ho používala častejšie. Manželovi sa znížil počet tabletiek o jeden kus a opuch nôh sa znížil. Prístroj používam ja, manžel a dve dcéry. Sme spokojný a odporúčame aj ostatným aby si prístroj zabezpečili.  


Svatová Bernadeta, Víťaz, 27.08.2014

Prístroj ORIN som si objednala pre môj zvýšený krvný tlak a zvýšené hodnoty cukrovky u manžela. Prístroj sme používali pol roka raz denne. Manželovi sa znížila hladina cukru a mne hodnoty krvného tlaku. Prístroj využívali aj naše dcéry, ktoré mali hraničné hodnoty cholesterolu v krvi. U oboch hodnoty klesli.


Dlapová Ľudmila, Lúky, 27.08.2014

Prístroj BIOquant N som si zaobstarala pre manželove zdravotné ťažkosti – mozgová príhoda a cievne problémy a môj vysoký krvný tlak. Prístroj používame viac ako 7 mesiacov, denne každý 30 minút. Väčšinou hneď ráno pred odchodom do práce. Manžel sa cíti subjektívne dobre, obtiaže prekonáva s uspokojivým stavom. Môj krvný tlak kolíše, niekedy je v norme inokedy je vyšší, ale cítim sa v poriadku. Môžem potvrdiť, odkedy prístroj používame, nevyskytli sa žiadne vedľajšie účinky, ba dokonca pri prechladnutí sa skrátil čas napr. nádchy na maximálne 2 dni. S prístrojom sme spokojný, ďakujeme a odporúčame ľuďom s podobnými zdravotnými problémami.


Šamo Jozef, Vranov nad Topľou, 27.08.2014

BIOquant som si objednal pri návšteve Vášho servisného pracovníka p. Pargáča, ktorý mi prišiel skontrolovať pred 3 rokmi zakúpený UltiCare LT-99, na ktorý mi končila 3-ročná záruka. S jeho návštevou som bol veľmi spokojný, odborne mi predviedol prístroj BIOquant a ten som si vzápätí objednal, nakoľko ja aj manželka sa liečime na srdcovocievne choroby. S pulznou magnetoterapiou som veľmi spokojný, pomáha mi pri rôznych pohybových ťažkostiach, pri liečbe prostaty a krvného tlaku. BIOquant používam s manželkou denne od decembra 2013. Pri lekárskych kontrolách mám výsledky rozboru krvi veľmi dobré, vrátane cholesterolu. Subjektívne sa cítim dobre, pri jeho používaní nepociťujem žiadne problémové stavy podobne ani manželka.


Pulit Štefan, Prakovce, 27.08.2014

Môžem odporučiť prístroj BIOquant N každému, ktorý majú problémy ako ja s manželkou. Prístroj sme si kúpili 05. 12. 2013. Trpíme vysokým tlakom, zvýšeným cholesterolom, dýchacími problémami, manželka má navyše aj cukrovku, pichá si inzulín 3x denne a užíva aj tabletky. Prístroj používam ja každý deň. Manželka občas tvrdí, že sa jej zlepšil tlak a tiež diabetológ je povedal, že hladina cukru sa drží 7 – 9, glykémia je upravená. Držíme sa podľa inštrukcie príručky. Sme veľmi radi, že sa našiel človek, ktorý také niečo vymyslel, nebudem sa rozpisovať, ale zdôrazňujem, že kto má problémy ako my, nech neľutuje peniaze, nech myslí na svoje zdravie. Určite prístroj pomôže byť trochu zdravší a vitálnejší. Prepáčte za písmo, prajem všetko dobre do budúcna.


Fehér Jozef, Rožňava, 27.08.2014

Koncom júla sme obdržali Vás list ohľadne našej skúsenosti s laserovým prístrojom zn. BIOquant. Prístroj sme začali používať s manželkou v decembri 2013, nakoľko obaja máme zvýšený tlak krvi. Mám už 65 rokov a manželka má 60 rokov. Po opísaní účinkov pre zakúpením prístroja, p. Ing. Strukanom sme sa rozhodli, že budeme prístroj užívať. Kúpili sme to kvôli prevencii na ochranu nášho zdravia, čo sa týka zlepšenia reologických vlastností krvi, predchádzaniu tvorby zrazení krvi, prevenciu hypertenzie, okysličenie tela a ovplyvňovanie krvných lipidov atď. Minulý mesiac bo u nás p. Strukan, ktorý prekontroloval svojim prístrojom náš zdravotný stav, kde poukázal na dobré prekrvenie mozgu a celého nášho tela a celkové zlepšenie zdravotného stavu. Fakticky prístroj používame stále od zakúpenia, nakoľko nám nieje ľahostajné naše zdravie. Niekedy sme mali kratšie prestávky, keď sme mali veľa roboty okolo rodinného domu a v záhrade, ale pokračujeme ďalej v používaní prístroja obaja. Sme s ním aj s manželkou spokojní. Podotýkam ešte, že už dlhšiu dobu používame tak isto pravidelne pulzujúcu magnetoterapiu, BIOlampu, čistič ovzdušia. Sme radi, že môžeme používať BIOquant a ostatné spomenuté prístroje, ktoré nám pomáhajú udržiavať naše zdravie a sme vďačný aj tým, ktorý takéto prístroje vytvorili – vyrobili, a ktorý nám ju sprostredkovali. Doporučujeme takéto prístroje každému, kto má záujem o svoje zdravie – napokon máme len jedno zdravie.


Mihálková Eva, Bratislava, 27.08.2014

Vážená spoločnosť ORIN. Úvodom príjmite od nás srdečný pozdrav. Už dávno som sa chystala Vám napísať, no nikdy som sa k tomu nedostala. Máme od Vás dva prístroje – najdlhšiu podložku magnet a teraz sme si kúpili BIOquant. Podložka magnet ma udržuje asi od roku 2006 pri zdraví a manžel, ktorý je momentálne na chate aj s BIOquantom je nadšený. Koncom roku 2013 mu objavili cukrovku, dostal hneď lieky a zahájil aj diétu. Prístroj užíva od nového roku – odpuchli mu úplne nohy. Pri kontrole u pani doktorky mal cukor v úplnej norme. Tiež pamäť sa mu zlepšila. Hneď ako sa koncom augusta vráti z chaty začnem užívať prístroj aj ja a teším sa, že aj mne odpuchnú členky a nebudem musieť nosiť elastické pančuchy. Magnet podložka je momentálne u synovej rodiny a tiež si to pochvaľujú. Veľmi sa nám páčilo, keď po rokoch od firmy ORIN prišli skontrolovať či nám magnet ešte funguje. Výsledok bol kladný, hoci bol aj v neustálej používateľnosti. Som vďačná, že sme si aj po dlhšom uvažovaní obidva prístroje kúpili. Internet nemáme, ale súhlasíme s uverejnením a môžete použiť naše skúsenosti. Ešte raz srdečný pozdrav.


Juraj Majlát, Batizovce, 27.08.2014

Prístroj pre laserovú terapiu sme si zakúpili v decembri 2013. Od toho času ho používame denne. Tento prístroj sme si zaobstarali kvôli vysokému tlaku, zvýšenému cholesterolu a začínajúcej cukrovke. V našej domácnosti ho využívajú dvaja ľudia. Ostatní členovia rodiny ho zatiaľ nepotrebujú. Nedávno sme mali kontrolné vyšetrenie krvi a zistili sme, že krvné výsledky sú oveľa lepšie ako pred používaním laserového prístroja značky BIOquant. Tento prístroj budeme používať aj naďalej a zároveň Vám oznamujeme, že sme si objednali aj ďalší Váš výrobok BioTorus LT-100. Dúfame, že aj iným ľudom slúži tak dobre ako nám.


Referencia z reklamácie BIOquantu: Eva Janoková, Michalovce, 27.08.2014

Keď som 03. 07. 2014 uplatňovala u Vás reklamáciu na prístroj BIOquant N, nepredpokladala som, že reklamácia bude vybavená v priebehu pár dní. Bola som milo prekvapená, keď Váš kuriér zazvonil u nás s balíčkom v ruke, takže som prístroj nepostrádala dlho. Nepísala som Vám hneď, chcela som najprv vyskúšať ako BIOquant funguje. Po takmer 4 týždňovom užívaní Vám veľmi pekne ďakujem za urýchlené vybavenie reklamácie aj za jeho perfektnú opravu či výmenu. Prístroj používam na zníženie krvného tlaku a tiež na liečbu srdcovo-cievnych ochorení. Som s ním spokojná. Tlak a mi ustálil aj lieky už menej užívam. Manžel prístrojom BioTorus LT-100 lieči choroby pohybového aparátu. Tiež má dobré výsledky. Ďakujeme!


Štefan Hrdina, Lehota, 03. 06. 2014

Prístroj BIOquant pre laserovú terapiu sme si zaobstarali na liečbu a úpravu vysokého krvného tlaku. Používame ho dosť pravidelne od zakúpenia. Po používaní sa nám upravil krvný tlak a zlepšilo sa aj prekrvenie dolných končatín. Veľmi pozitívne sa zlepšila a posilnila naša pamäť. Prístroj sme používali len spolu s manželkou, s veľmi dobrým účinkom.


Mária Palečková, Prešov, 03. 06. 2014

Dobrý deň, prístroj som si prezerala na Vašej web. Stránke už dlhšiu dobu a asi osud chcel aby našu rodinu v novembri 2013 navštívil váš pracovník ohľadom servisu TENS prístroja a pri tejto príležitosti nás oboznámi s prístrojom BIOquant. Mám 60 rokov a trpím viacerými chronickými chorobami ako je astma, alergie, vysoký cholesterol. Som po operácii chrbtice aj bedrového kĺbu, preto som sa rozhodla tento prístroj zakúpiť. Užívam ho už asi pol roka a znížil sa mi cholesterol, cítim sa vitálna, plná energie a nie som vôbec chorá na vírusové ochorenia, ktoré ma trápili veľmi často. Používam ho každý deň 2krát po 30 minút. V rodine sme dve, moja 87 ročná babka tiež prístroj používa a vidím na nej, že je vitálna. Cholesterol má v norme a je tiež odolná proti nachladnutiu a chrípke. Odkedy prístroj používame, neboli sme choré na angínu ani chrípku a cítime sa oveľa lepšie ako predtým. Bolesti mierne ustúpili. Ďakujem za tento prístroj!


Vincent Eliáš, Poprad, 04. 06. 2014

Uvedený prístroj pre laserovú terapiu, sme zakúpili v októbri 2013 z dôvodu rôznych zdravotných ťažkostí. Spolu s manželkou sme na dôchodku v pokročilom veku, a preto tých ťažkostí je viac, ako vysoký krvný tlak, bolenie hlavy, bolesť kĺbov atď. Pri užívaní prístroja pre laserovú terapiu značky BIOquant sme zistili, že čiastočne s a nám upravil krvný tlak, manželku prestala bolieť hlava a po celé zimné obdobie sme neboli vôbec nachladení, totiž chrípka nám nezasiahla zdravie. Taktiež sa nám ľahšie dýcha a pri pravidelnom používaní na začiatku liečby (podľa návodu), toho času nepravidelne cítime lepšie prekrvenie dolných končatín, rúk ako aj celého tela. S prístrojom sme veľmi spokojní a s jeho účinkami sme oboznámili blízkych susedov a rodinu. Za ponuku a dodanie Vám veľmi pekne ďakujem.


Vlasta Arvayová, Kmeťovo, 04. 06. 2014

Vlani v októbri som bola oslovená Vašim asistentom na vyskúšanie vášho prístroja BIOquant. Odobrali mi kvapku krvi a pod mikroskopom som videla ako je moja krv zanesená. Po použití Bioquantu laserového som ju už mala o niečo lepšiu. Tak som sa rozhodla, že by som si ho mohla zadovážiť. Trpím srdcovou aritmiou, kolísavým krvným tlakom a vysokým cholesterolom. V marci som bola u kardiológa na kontrole. Tlak sa mi trocha upravil a cholesterol klesol. Teraz idem na kontrolu a uvidíme či sa niečo zmenilo k lepšiemu. Používam ho denne, zo začiatku 2x po 30 minút, teraz už len 1x 30 minút. Som s ním spokojná. Používa ho i môj manžel. Trpí cukrovkou, vysokým, krvným tlakom, necitlivosťou dolných končatín a bolesťou chrbtice po operácii z pred 4 rokov. Prístroj užíva denne po 30 minúť do každej nosnej dierky. Vidím na ňom, že prístroj mu pomáha, lebo vládze robiť, že koľkokrát ja už nevládzem a on áno. Nevynechá ani jeden deň aby si nedal terapiu. Neverila som tomu moc, ale prístroj ma presvedčil. Sme radi, že existujú takéto prístroje, ktoré ľuďom pomáhajú. Veľká vďaka takýmto vynálezom.


Hudek Jozef, Trenčianske Stankovce, 05. 06. 2014

Prístroj používa manželka ako i manžel. Manželka trpí slabým prekrvením dolných ako aj horných končatín. Manžel zas cukrovkou druhé typu. O prístroji sme sa dozvedeli z časopisu. Po preštudovaní návodu sme sa rozhodli kontaktovať s Vašou pracovníčkou pani Valachovou, ktorá nás odporučila na pani Masarikovú z Trenčína. Tá nám urobila praktickú ukážku, že nám odobrala z prsta krv a túto vložila pod mikroskop, kde sme názorne videli zhluky krvi, ktoré zabraňujú okysličiť krv a spôsobujú problémy s prekrvením celého organizmu. Prístroj sme kúpili 10. 10. 2013. Používame ho prakticky každý deň. Môžeme konštatovať, že prístroj stabilizoval naše zdravotné problémy. Manželke sa stabilizovali aj hodnoty krvného tlaku, ktoré boli predtým 160/80 na 130/80. Ďakujeme za kontakt, ktorý s nami udržiavate a vnútorne cítime, že máte záujem o svojich klientov a pacientov.


Zlata Filipová, Spíšská nová Ves, 06. 06. 2014

Vážený distribútor, som veľmi rada, že som si predmetný prístroj BIOquant zakúpila. Obstarala som si ho hlavne z dôvodu liečby mojej hypertenzie ako aj môjho celkového zdravotného stavu. Užívala som ho raz denne po 30 minút od jeho zakúpenia, používam ho aj doteraz v rovnakom intervale. Počas doby jeho používania som dosiahla optimálne zníženie krvného tlaku, ktorý sa mi účinkom BIOquantu stabilizoval v rovnakých hodnotách (predtým bol môj tlak značne kolísavý). Celkový môj zdravotný stav sa určite zlepšil, pred používaním BIOquantu som bola neustále dosť unavená, po určitom čase používania prístroja BIOquant som únavu prekonala, ktorú popisujem hlavne pravidelnému používaniu BIOquantu. Prístroj BIOquant v našej rodine využívam iba ja, manžel ho odmieta.


PhDr. Antónia Škvarková, Prešov, 09. 06. 2014

Váš prístroj BIOquant – laserovú terapoiu som používala pravidelne po dobu 5 mesiacov najprv každý deň, potom každý druhý. Moja diagnóza je astma, mám problémy s krvným tlakom, som alergička. Asi po troch mesiacoch som absolvovala kontrolu na internom oddelení a výsledky som mala výborné. Krv bola ukážková, tak mi to interpretovala pani doktorka. Od toho času, keď idem na akúkoľvek preventívnu prehliadku nemám problémy s krvou (hustota, zloženie). Mám dve deti. Zatiaľ tento prístroj niekoľkokrát použila len dcéra. Nebýva so mnou, je mimo republiky. Keď príde domov, tak ho používa a je s ním spokojná.


Bosák Dušan, Cabaj-Čápor, 09. 06. 2014

Prepáčte mi tie pravopisné chyby, nie som žiadny spisovateľ iba obyčajný človek. Mám 64 rokov a manželka 60 rokov a prístroj používame od októbra 2013. Sme s ním spokojný. Ja som nemohol skrčiť prst na ruke a manželka si každý večer mastila prsty s gélom aby ju neboleli. Po pár dňoch používania prístroja bolesti ustúpili. Teraz nepoužíva žiadny gél. Mala kŕčové žili, také, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala. Aj mne zmizli. Ja som mal na nohách nejaký zápal alebo pleseň alebo čo to bolo. Siahalo to od členkov do trištvrte lýtok a teraz sa to už o polovicu stratilo. Krv sme si dali skontrolovať už 2krát. Manželka má čistú, ale já nemám ešte takú ako by mala byť lebo ja mám 23 druhov liekov včetne inzulínu. Okolo 35 tabletiek mám denne. Od tej doby čo sme ho dostali sme nevynechali ani jeden deň. Ja ho používam 2x denne a manželka len raz denne. Chcel by som Vám poďakovať. S prístrojom sme veľmi spokojný. Ešte raz ďakujeme a ostávame s pozdravom.


Ľ. Geletková, Spišská nová Ves, 23. 06. 2014

Celá moja rodina sme spokojná s Vašim prístrojom. Liečime sa na cukrovku, štítnu žľazu. Ja mám amputovanú pravú nohu, tak si liečim cievy a pomáha mi to. Ako náhle si dám prestávku po mesiaci liečenia na 10 dní, tak to cítim, že mi to chýba. Manžel je po mozgovej príhode, tak sa tiež lieči a cíti sa lepšie. Obidvom sa nám upravil krvný tlak aj cukrovka sa upravila. Ja ho používam už pol roka a cítim sa výborne. Syn má štítnu žľazu a je alergik. Má sennú nádchu a tiež ho používa od apríla a vôbec nemusel brať lieky a spreje proti nádche. Sme veľmi spokojný. Ďakujeme.  


Trňanová Hana, Levice - Kalinčiakovo, 06.05.2014

Po polročnom používaní prístroja Bioquant sa mi upravila arytmia tachykardia, znížil sa mi tlak a cholesterol. Sme veľmi radi s manželom, že sme si prístroj zakúpili . Používali sme ho 2 x za deň, teraz len 1x denne, z dôvodu zlepšenia zdravotného stavu. Ďakujeme veľmi pekne.


Holotová Viera, Krajné, 02.05.2014

Laserový prístroj Bioquant používam viac ako pol roka. Som veľmi spokojná. Používam ho v rodine zatiaľ iba sama. Veľmi dobre sa mi uvoľní svalstvo a umožní mi to lepšie a bezbolestnejšie sa pohybovať. Veľmi dobre okysličí organizmus a nemusím užívať toľko liekov. V dnešnom uponáhľanom a stresovom svete veľmi dobrý pomocník. Som rada, že som si tento prístroj zakúpila.


Vršková A. ,Veľké Kozmálovce, 24.04.2014

Prístroj Bioquant som si zaobstarala v septembri 2013 pre manžela, z dôvodu úpravy hodnôt vysokého krvného tlaku a k prevencii tvorby zrazenín v krvi. Používame ho obaja už pol roka. Manželovi sa upravil tlak zo 169/90 na 142/78 a mne sa upravil glaukóm na hodnoty 15 a 17. Obom sa nám zlepšilo prekrvenie končatín. Ja som mala bolesti v pravom ramene, ktoré ustúpili. Zároveň po celú zimu sme neboli prechladnutí, obišla nás oboch nádcha, chrípka a cítime sa pomerne zdraví, vzhľadom na náš vek 66 a 68 rokov. S prístrojom Bioquant sme spokojní a podľa možnosti ho odporúčame aj známym.


Červinka I.,Spišská Nová Ves, 24.04.2014

Váš prístroj sme si kúpili kvôli krvnému tlaku. Ja mám nízky tlak a manžel zase vysoký. Zakúpili sme si ho v septembri 2013. Po odporúčaní ho ešte stále denne používame preventívne. Môj tlak a manželov sa zlepšil. Cítime sa lepšie a vitálnejšie. Obaja už máme po päťdesiatke.


Sivičeková R., Tomášovce, 23.04.2014

Firma ORIN Slovakia je jednou z mnohých iných spoľahlivých firiem, ktoré sa starajú o zdravie ľudí. Firmu poznám od r. 2004, kedy sme si s manželom po prvý krát zakúpili prístroj Ulticare LT 99 pre terapiu pulzným magnetickým poľom na liečenie rôznych druhov ochorenia v našom tele. Prístroj je jedinečný. Vzhľadom k tomu, že ja trpím vysokým krvným tlakom a zvýšeným cholesterolom, objednala som si na prezentácii laserový prístroj Bioquant, ktorý pomáha okysličovať krv, rozrážať krvné zhluky buniek a tým ich lepšiemu prietoku krvi v cievach. Na prezentácii sme s manželom mali možnosť vidieť v počítači ako prístroj funguje. Pri odobratí kvapky krvi sme videli akú krv v tele máme, ako pracujú naše bunky, ako sa spájajú nedokysličené bunky do väčších celkov a tým bránia prietoku krvi v cievach. Po zapojení prístroja na 15 minút na naše tele, krv sa nám začala okysličovať a po opätovnom odobraní krvi z prsta sme videli, ako sa bunky akoby zázrakom začali od seba oddeľovať a začali sa voľnejšie pohybovať v cieve.

Keďže mi záleží na mojom zdraví a zdraví celej mojej rodiny, bez váhania som si objednala prístroj Bioquant a začali sme ho používať. Prístroj vlastním od septembra 2013 a používam ho denne ½ hodiny, môže sa i dlhšie. Manžel je po operácii, momentálne ho nepoužíva. Mám 67 rokov, prístroj používam cca pol roka. Môj zdravotný stav je lepší, krvný tlak sa mi začína znižovať, mám lepšiu pohyblivosť a pociťujem aj zlepšenie pamäte. Myslím si že pomáha i ostatným vnútorným orgánom v tele, pretože dostávajú okysličenú krv. Po vyskúšaní prístroja na mojom tele, zapožičiam prístroj aj ostatným členom mojej rodiny, ktorí bývajú na iných miestach našej republiky.


Szovicsová M., Trnovec nad Váhom, 23.04.2014

Prístroj Bioquant som si zakúpila hlavne pre manžela, ktorý je po srdcovom infarkte ako i po mozgovej porážke, ale od októbra m.r. Som ho začala používať i ja lebo sa liečim na vysoký tlak a pohybové ústrojenstvo. Manžel prístroj využíval 2 x denne od septembra m.r. A ja 1x denne od októbra. Roky som trpela s problémami studené ruky a nohy, teda zlá cirkulácia krvi, musím sa priznať, že nohy nemám horúce, ale ustúpili problémy, že nie sú moje nohy drevené, ale príjemne sa cítia a nemusím spávať v ponožkách. Cítim sa oveľa lepšie je to veľmi dobrý pocit, že roky nemám modro-fialové. Môj krvný tlak klesol z hodnôt 180/102 na 130-140/78-85, to znamená, že po 6 mesiacoch s prestávkami mám lepšie myslenie, viac radosti zo života, cítim sa psychicky i fyzicky mladšia s normálnym krvným tlakom. U manžela som tiež zaznamenala zmenu, je fyzicky zdatnejší, nie je tak unavený ako bol pred používaním prístroja. I u neho je zníženie krvného tlaku, diabetológ mu vyradil medikamenty a znížil sa i cholesterol. Prístroj Bioquant by som doporučila do viacerých domácností. Som rada, že na základe telefonátu som bola zaradená do žrebovania o kúpu tohto prístroja. Som šťastná, že ho vlastníme.


Jasnická J., Osuské, 23.04.2014

Prístroj sme si rozhodli zakúpiť spolu s priateľom, nakoľko máme obaja problémy s tlakom a kŕčovými žilami a cukrovkou. Začali sme ho používať ihneď po dodaní koncom septembra 2013 podľa priloženého odporúčania (postupne predlžovať čas a zvyšovať intenzitu). Teraz už dennodenne ho aplikujeme na č. 5 po dobu 30 min vo večerných hodinách. Takže ho užívame dvaja, ale odporúčali sme ho i blízkej rodine. Počas užívania sme prestali mať problémy s kŕčovými žilami, hlavne v nočných hodinách. TK a hladina cukru sa nám drží spolu s užívaným liekmi v prípustných hraniciach.


Rybarčák M. , Zámutov, 12.03.2014

Prístroj som si objednal kvôli zdravotným ťažkostiam, spôsobených vážnym pracovným úrazom a následnými operáciami a trvalým následkom. Váš prístroj používam denne, na celom tele podľa potreby, a cítim výrazné uvoľnenie svalstva a bolesti ustúpili. Zaznamenal som len pozitívne účinky. Z rodinných príslušníkov ho vyskúšali len dvaja, avšak účinky neboli až tak pozitívne ako v mojom prípade, pretože prístroj využívali len krátkodobo a minimálne.


Ecseková V., Bíňa, 12.03.2014

Váš produkt sme si zaobstarali viac menej z prevencie pre mladších rodinných príslušníkov a pre nás starších už aj pre liečbu chronických ťažkostí (bolesti chrbtice, bolesti žalúdka, bolesti nôh, bolesti hlavy). Produkt používame každý druhý deň v rozsahu asi pol roka. Výsledky sú pozitívne, bolesti ustupujú. Prístroj používajú štyria členovia rodiny z rozličných dôvodov. Na liečbu ženských ochorení a na bolesti uvedené v prvom odseku. Ohlasy sa zhodujú – tento prístroj si zaslúži miesto v našej rodine.


Šleboda A., Svit, 10.03.2014

Chcel by som sa Vám poďakovať za možnosť využitia prístroja Bioquant. Pomohol nielen mne, ale aj mojej rodine. Ja osobne som si Bioquant objednal preto, lebo som si v poslednej dobe všimol, že moje končatiny sú málo prekrvené a nikdy predtým som s tým problém nemal. Tak som to vyskúšal a dopadlo to nad moje očakávania. Bol som maximálne spokojný a po dobu troch mesiacov používania Bioquantu som ho odporučil aj mojej žene, ktorá sa často sťažovala na vysoký tlak. Používala ho v intervaloch, ako bolo písané v návode a po skončení terapie sa cítila ako nový človek. Mladší syn veľa a často pracuje a tak som mu povedal, že tento prístroj pomáha tiež k dodávaniu energie, zvyšuje svalovú silu a výkonnosť. Nakoniec som prehovoril aj jeho a bol ďalší z mojej rodiny, ktorý to neoľutoval. No a môj starší syn bol často od lekárov upozorňovaný na veľa cukru v tele a vysoký cholesterol. Syn používa Bioquant doteraz a o dva týždne ho čaká vyšetrenie, takže nám ostáva len čakať, čo ukážu výsledky. Bioquant využili v mojej rodine štyria členovia, no mám veľa známych, ktorí tento prístroj používajú takisto. Bioquant môžem každému len odporučiť a zaručiť maximálnu spokojnosť.


Senková J., Lúčky, 10.03.2014

Prístroj Bioquant používam od 22.8.2013. Zaobstaral som si ho hlavne na prevenciu upchávania ciev a vysokého krvného tlaku. Používam ho denne a to vždy ráno 30 minút. Pri kontrole u svojho kardiológa sa moje výsledky značne zlepšili. S prístrojom som spokojný. Okrem mňa prístroj používa aj moja manželka. Preto tento prístroj odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s krvným tlakom a upchatými cievami.


Pániková M., Šurany, 10.03.2014

Zakúpila som si od Vás prístroj Bioquant, nakoľko som pociťovala zhoršenú dýchavičnosť a zhoršený pohyb. Po jeho použití po 3 mesiacoch som cítila už zlepšenie. Keď som stúpala po schodoch, lepšie sa mi dýchalo už som nemusela postávať na medziposchodí. Teraz po pol roku vybehnem až na 5. poschodie, aj nohy cítim ľahšie. Manžel mal zvýšenú hladinu cukru po používaní bol na kontrole u lekára a hladinu cukru mal nižšiu, za čo dostal pochvalu. Dcéra mávala studené končatiny, teraz pociťuje zlepšenie. Jej priateľ mal problém so stuhnutými kolenami, po používaní prístroja sa cíti lepšie.

Používame ho celá rodina, nebanujem že som ho kúpila.


Hvižďáková R., Michalovce, 10.03.2014

Prístroj Bioquant sme si objednali s manželom 28.8.2013 a používame ho obaja denne. Manžel mal problémy s arytmiou srdca, s tlakom a zlým prekrvením dolných končatín. Ja som mala tiež problémy s tlakom. Po používaní prístroja sa tieto problémy zlepšili, alebo úplne zanikli. Manžel už neužíva lieky a arytmiu a tlak sa mu tiež upravil. Tento prístroj užívame my s manželom a tiež naša dcéra, ktorá má problémy so štítnou žľazou a tiež si chváli účinky prístroja.


Tvrdoňová E., Soblahov, 10.03.2014

Laserový prístroj Bioquant som sa rozhodla zakúpiť pre zdravotné problémy môjho manžela. Je imobilný pacient a keďže sa nepohybuje, spravil sa mu trombóz na nohe a bol v nemocnici. Keď sme videli pod mikroskopom aký zlý pohyb majú krvinky, rozhodli sme sa okamžite. Prístroj máme 8 mesiacov, používame ho obidvaja 2 x denne. Pri kontrolnom teste krvi sme s úžasom konštatovali zlepšenie pohybu krviniek pod mikroskopom. Ale nielen pod ním, fyzicky sa cítim omnoho lepšie, ako predtým. Ďakujem.


Zajacová M., Strečno, 05.03.2014

Prístroj som objednala rodičom. Jeden je kardiak a druhý cukrovkár. Používajú ho 6 mesiacov, každý deň 2 razy. Lekár u mami neveril vlastným očiam. Jej výsledky sa zlepšili o polovicu, takže tablety jej znížil na ½ dávky a tiež išla dolu s váhou. Otec sa tak nepotí a cíti sa oveľa lepšie, nebolieva ho hlava a upravil sa mu tlak bez tabliet. Dnes berie len ½ tablety a to je po infarkte!

Môžem len vrelo odporučiť!!!  


Junasová E., Skačany, 17.02.2014

Prístroj Bioquant sme si zakúpili spoločne s manželom pre zdravotné problémy:

- vysoký cholesterol,

- zle prekrvené končatiny,

- vysoký tlak,

- arytmia srdca,

- predpoklad tvorby zrazenín v krvi.

Prístroj používame cca od 1.8.2013, 3 mesiace používame a 2 týždne pauza. Prístroj používa aj naša 36-ročná dcéra, ktorá má problémy s migrénou. Bolesti jej podstatne ustúpili a v liečbe pokračuje. Ja už neužívam tabletky na cholesterol, cítim sa dobre. Manželovi prístroj pomáha zrejme najlepšie. Je oveľa pohyblivejší, pri dlhšej chôdzi sa nezadýcha a aj fyzický stav si pochvaľuje a teší sa na jarnú záhradu a na zbieraní húb.


Horávth K., Galanta, 06.02.2014

Prístroj Bioquant sme si zakúpili 26.7.2013. Používame ho s manželom na zníženie tlaku. Použíávali sme ho 3 mesiace každý deň. Po 3 mesiacoch každý druhý deň. Tlak sa zlepšil na 130/85, predtým som ho mala 160/90. U nás ho používam ja s manželkou, sestrou, synom a krstnou mamou. Okrem toho som vysadil lieky. Veľmi mi pomohol tento prístroj aj na kŕče v nohách. Ďakujem.


Pružinec D. Ladce, 06.02.2014

Prístroj používam 6 mesiacov. Zo začiatku iba opatrne doporučeným spôsobom, posledný mesiac ho používam denne. Pociťujem zlepšenie zdravotného stavu, zlepšuje sa mi trávenie, ľahšie sa mi dýcha, normalizuje sa mi krvný tlak pri nižších dávkach liekov, znižujú sa bolesti hlavy. Prístroj používam pravidelne ja a nepravidelne manželka. Používame i ďalší Váš prístroj BIO-V lampu od 28.4.2010 podľa nutnosti. Oba prístroje sú naozaj dobré – pomáhajú nám.


Cehelníková E., Peder, 06.02.2014

Prístroj Bioquant používame od júla 2013. Mám vysoký krvný tlak, ako používam prístroj viem bez ťažkostí ísť k synovi na 3. poschodie. Kým som prístroj nepoužívala s ťažkosťami som išla po schodoch, teraz to ide celkom ľahko. Syn používal prístroj na prostatu 6 mesiacov a teraz má všetko v poriadku. Naozaj sme spokojní, nesklamali sme sa, takže môžem prístroj naozaj odporúčať. Prístroj budeme naďalej používať.


Kundrát J., Gyňov, 06.02.2014

V apríli 2002 som prekonal infarkt myokardu. Preto som sa rozhodol zakúpiť Bioquant, nakoľko ma znepokojovali hodnoty HDL a Triacylglyceroly. Po používaní prístroja od 9.7.2013 denne po 30 minút a po následnej prehliadke u lekára mám výsledky oveľa lepšie Takže som spokojný, zlepšil sa mi aj krvný tlak.


Andrusová B.,Úbrež, 06.02.2014

V júly 2013 sme si zaobstarali prístroj Bioquant N na prevenciu liečby upchávania ciev. Používame ho takmer každý deň, raz denne 30 min na 5. stupni. Pred pár mesiacmi nám boli premerané hodnoty a očividne sa nám zlepšil stav. U mňa takmer zmizla únava, nespavosť pominula.


Vanek P., Mojmírovce, 06.02.2014

Prístroj Bioquant používam pol roka. Po tomto čase som absolvoval pravidelnú kontrolu u svojho lekára internistu. Všetky hodnoty krvného obrazu sa mi stabilizovali a najmä ma potešili ako diabetika znížené hodnoty glukózy a cholesterolu, s ktorými som mal dlhodobé problémy. Prístroj používam pravidelne denne už ako súčasť sledovania večerných TV novín. Okrem mňa prístroj používa aj moja manželka.


Droppan J., Palárikovo, 06.02.2014

Prístroj sme si zakúpili z dôvodu srdcovo-cievnych ochorení mojej manželky, (zlyhanie srdca, problémy s chôdzou, silný diabetes – 12 rokov si pichá inzulín). Prístroj používa 7 mesiacov každý deň. Pri kontrole u kardiológa bolo skonštatované mierne zlepšenie jej zdravotného stavu. Okrem toho sa jej lepšie chodí a bolesti nôh sa zmiernili. Inzulín si aplikuje v menších dávkach. Tento prístroj je dobrá vec a mojej manželke veľmi pomohol, hoci lekári v NÚSCH v Bratislave manželke nemohli pomôcť a určili iba konzervatívnu liečbu. Bioquant odporúčam všetkým, ktorí majú srdcovo-cievne problémy.


Barbušová M., Považská Bystrica, 14.01.2014

Chcem sa vám poďakovať, že Vašim pričinením sa mi dostal do rúk výrobok Bioquant, ktorý mi veľmi pomohol. Už dávnejšie ma trápila záchvatová bolesť hlavy. Samozrejme, že súdny človek myslí hneď na to najhoršie. Veľmi ma to trápilo, ale žiadny liek na to nezaberal. Po použití vášho výrobku Bioquant bolesti ustúpili a to už pri prvom použití, až nakoniec úplne sa mi bolesti stratili. Teraz prístroj používam len jedenkrát do týždňa a bolesti sa už neobjavujú. Cítim úľavu aj v nohách. Chodí sa mi lepšie a nohy sú ľahšie, hoci už mám práve dnes 26.12. 81 rokov. Celú moju domácnosť si ešte stále vediem sama. Chcem sa Vám ešte raz týmto listom poďakovať za Vašu záslužnú činnosť a popriať vám veľa úspechov.


Husanicová Z., Tisovec, 14.01.2014

Laserový prístroj Bioquant sme si objednali na základe praktického predvedenia v našej domácnosti, za účelom udržania zdravotného štýlu v nasledujúcom období, Keďže sme v dôchodcovskom veku, dochádza k rôznym zdravotným ťažkostiam, (tlak krvi, zvýšený cholesterol a pod.), ktoré sa môžu v budúcom období stupňovať. Prístroj používajú zatiaľ 2 osoby v prerušovaných intervaloch, čo momentálne považujeme za dostačujúce, lebo zdravotný stav je ustálený.


Bachová M., Vranov nad Topľou, 14.01.2014

S prístrojmi zakúpenými u vás (Ulticare LT99, Biotorus LT100 a Bioquant) som veľmi spokojná. Používame ich s manželom denne a tiež naše dospelé deti, keď nás navštívia. Veľmi nám pomáhajú, keďže sme obaja v dôchodkovom veku. Bioquant som objednala po tom, čo dostal infarkt môj o 6 rokov starší brat, lebo mu úplne upchalo cievu k srdcu. Zhruba v tomto veku prekonala infarkt aj moja mama. Vaším pracovníkom som mala namerané prístrojom zúžené cievy k srdcu aj ja. Rozhodla som sa nečakať na infarkt a prístroj som objednala. Na piaty deň v začiatku užívania sme obaja pocítili obrovskú úľavu a ľahkosť organizmu. Používame ho denne obaja po 30 min. Vďaka vám za výbornú a odbornú propagáciu.


Šímová A., Kristy, 14.01.2014

Váš prístroj Bioquant som si zaobstarala, lebo mám problémy s vysokým krvným tlakom, na ktorý sa liečim 35 rokov. Problémy som mala s cholesterolom. Aj napriek užívaniu liekov, výsledky boli stále zlé. Pred nedávnom som bola na vyšetrení a s radosťou Vám oznamujem, že cholesterol mám vynikajúci. Tlak 120/80, čo dodať, som rada, že po toľkých rokoch užívania liekov až teraz, keď mám tento prístroj, môj zdravotný stav sa upravil. Verím, že vďaka prístroju. Mala som aj iné zdravotné ťažkosti, ktoré sa mi veľmi zlepšili.


Doc. Ing. Dúha Ján, PhD., Žilina, 14.01.2014

Prístroj Bioquant som si zaobstaral na zlepšenie krvného obehu, nakoľko mám chronickú obštrukčnú chorobu pľúc a na jednom oku ma postihol glaukom. Prístroj používam denne, vždy 30 minút. Používaním prístroja výrazne ustúpili ťažkosti s dýchaním, nemusím používať podporný sprej. Prístroj používa aj manželka, doporučil som ho aj viacerým priateľom.


Š.Z., Lemešany, 14.01.2014

Veľmi pekne Vám ďakujeme za to, že sme si mohli od vás zakúpiť a vyskúšať prístroj Bioquant. Používame ho spolu s manželkou. Kúpil som ho pred pol rokom. Prišiel mi vhod, lebo predtým som prekonal mozgovú príhodu pre nedokrvenie malého mozgu a zvýšenú hustotu krvi. Hneď ako som začal prístroj Bioquant používať, môj zdravotný stav sa omnoho zlepšil. Cítim sa dobre. Veľmi dobre mi pomáha pri riedení krvi, prekyslení organizmu, proti zhlukovaniu a čisteniu krvi od cholesterolu a tukov. Manželka sa lieči na zvýšený krvný tlak, srdcovú arytmiu a poškodenú pečeň. Cíti sa oveľa lepšie a je veľmi spokojná s prístrojom.

Veľmi pekne Vám ďakujeme.


Salát V., Trenčín, 14.01.2014

Prístroj Bioquant som si kúpil v máji 2013 vďaka ponuke vašej pracovníčky, ktorá mi vysvetlila podstatu použitia a účel. Pretože pred tromi rokmi som prekonal mozgovo-cievnu príhodu, liečim problémy s krvným tlakom, rozhodol som sa vyskúšať nové možnosti. Používam prístroj denne podľa návodu a sledujem krvný tlak pred a po použití prístroja. Prekvapilo ma, že už v prvom týždni som videl pozitívne zmeny v tlaku krvi. Na pravidelnej prehliadke som lekára informoval, že prístroj používam. Vyjadril sa, že je to dobré a znížil mi dávkovanie liekov na tlak. Lieky beriem pravidelne a so spokojný, dosahované výsledky hovoria o stabilizácii tlaku krvi v okolí 120/60, znížení priemeru glykémie, pri vyšetrení na Nefrologickom oddelení boli tiež zaznamenané zlepšené výsledky. Zistil som, že pri vynechaní procedúry na dva-tri dni pri odcestovaní som mal zvýšení tlak krvi na 150/80, čo sa po návrate upravilo, teda je potrebná pravidelnosť, pretože inak neviem sledovať účinnosť. Okrem uvedených meraní pociťujem zmenšenie bolesti v DK, zlepšenie pamäťových schopností, rýchlosti reakcie napr. pri vedení vozidla a celkovej vitality.


Ríha F., Kopčany, 14.01.2014

Tento prístroj používame od začiatku júna prakticky každý deň ráno a večer. Používame ho len ja (mám vek cez 80 r.) a manželka (o niečo menej rokov). Keďže ja navštevujem mesačne hematologickú ambulanciu (mám hustú krv) , no a prakticky 3-4 x ročne mi brali 0,4 dl krvi na vyšetrenie, to bol pravý dôvod na zakúpenia tohto prístroja. Musíme obaja konštatovať, že výsledok podstatného zlepšenia nastal asi za 3-4 mesiace používania prístroja a to nielen v úprave tlaku, ale aj moje krvné výsledky sa dostavili do takého stavu, že netreba odoberať krv a tak isto i kyselina močová je v norme. Zo začiatku sme si mysleli, že je to firma ako ich je teraz niekoľko, predá výrobok a tým je koniec. Sme presvedčený, že ste veľmi solídna a viery hodná firma, ktorá sa o svoj prístroj zaujíma ako sa osvedčuje v prevádzke, za čo Vám srdečne ďakujeme.


Marošiová A. ,Veľké Kapušany, 14.01.2014

Prístroj sme si zakúpili z dôvodu zdravotných problémov: vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol, zanášanie ciev. Prístroj sme používali pravidelne dva mesiace každý deň, potom bola jednomesačná prestávka. Po prestávke sme prístroj používali ďalší mesiac pravidelne. V tejto dobe prístroj používame v kratších intervaloch. Doposiaľ ho používame asi 6 mesiacov. Po dvojmesačnom používaní bol manžel na kardiológii na vyšetrení, kde p. doktor konštatoval značné zlepšenie. Po ďalšom používaní, ďalšie zlepšenie. Čo sa týka účinkov, klesol nám aj krvný tlak, lepšie sa nám dýcha a celkovo sa cítime lepšie, čo sa nám prejavilo aj pri pohybových činnostiach. Neľutujeme, že sme si tento prístroj obstarali, sme s ním veľmi spokojní.


V. Vladimír, Sobotište, 3.12.2013

Prístroj Bioquant sme si zaobstarali na základe predvádzania Vášho pracovníka. S manželkou máme zvýšený krvný tlak a manželka má zvýšený cholesterol. Prístroj máme asi pol roka a používame ho sporadicky, hlavne cez leto, teraz je to už častejšie. Po používaní sa cítim lepšie, tlak sa mne i manželke upravil, cholesterol sa jej znížil. Som taký uvoľnenejší a cítim sa lepšie fyzicky i psychicky. Sme radi, že sme do tohto prístroja investovali. Prístroj používame zatiaľ len ja s manželkou, ale chcel by ho vyskúšať aj švagor, ktorý má také isté problémy.


Kuchár Štefan, Ing. , Prakovce, 3.12.2013

Laserový prístroj Bioquant som si zakúpil po jeho ukážke doma, pretože som prekonal mozgovo-cievnu príhodu v r. 2008. Mal som veľké problémy s rečou, musel som sa učiť všetko od začiatku ako školáčik. Až doteraz mám bolesti hlavy a nemôžem si zapamätať takmer všetko, čo je v živote dôležité. Prístroj som začal používať v auguste 2012 podľa návodu, každý deň až doteraz. Teraz dávam na „5“ a to 15 + 15 minút. Keďže chodím na kontrolu každé 3 mesiace na interné oddelenie k lekárke, viem aké mám výsledky. S určitosťou viem, že moja hodnota cholesterolu je teraz na 4,5. Pred rokom som mal hodnotu takmer 6. Taktiež nemám už také problémy s chôdzou, keďže chodím takmer denne do prírody na čerstvý vzduch a ani do kopca sa neunavím. V mojej rodine používa prístroj Bioquant každý, t. j. Okrem mňa aj manželka, syn a občas aj svokra, ktorá je tiež po 3 násobnej mozgovej príhode a má 75 rokov.


Bednár Peter, Poprad, 2.12.2013

Prístroj Bioquant sme si s manželkou zakúpili pre vysoký krvný tlak a cholesterol u mňa. S manželkou ho používame od mája 2013 každý deň 1x denne. Ja som ho používal 2 x denne celý mesiac a potom som prešiel znova na 1 x denne a som si to po 3 mesiacoch zopakoval 2 x denne. Tlak krvi mi kolíše, raz je to v poriadku 120/80 a inokedy 140/100, 130/90 zasa vyšší. Beriem na tlak každé ráno liek Co-Prenessa, čo mi predpísala moja lekárka. Chce to však ešte veľa času, aby sa mi TK stabilizoval. Čo ma ale príjemne prekvapilo, bolo to, že sa mi zlepšil stav astmy, čom sa veľmi teším. Keď som bol na kontrole pri pľúcnej lekárke a fúkal do prístroja, moje namerané hodnoty boli ako u zdravého človeka. Takže jeden z problémov mi Bioquant už vyriešil. Manželka ho používa ako prevenciu. Som veľmi rád, že mám doma takého pomocníka pri riešení mojich zdravotných problémov ako je Bioquant.


Farkašová Valéria, Spišská Nová Ves, 2.12.2013

Prístroj Bioquant som si zaobstarala pretože som mala problémy so stabilitou (zlé dokrvovanie mozgu), vysokým krvným tlakom a vysokou tukovosťou krvi. Používam ho 8 mesiacov. Zo začiatku som ho používala každý deň, teraz každý druhý. Moje problémy zmizli a cítim sa dobre. Prístroj používa aj môj manžel. Znížil sa mu cholesterol a taktiež tukovosť krvi. Prestali aj bolesti hlavy. Na prístroj nedám dopustiť a som rade, že také niečo existuje.  


Helena Vojteková, Nitra, 28.11.2013

Prístroj som si zakúpila hlavne na liečenie vysokého krvného tlaku. Tlak v posledných týždňoch, alebo mesiacoch mám v norme. Čo je aj hlavné, že mi neopúchajú nohy, hlava ma vôbec nebolieva. Zároveň si myslím, že sa mi glykémia nezvyšuje. Mávam tak okolo 5,8-6,8, niekedy je niečo nad 7,0 mmol/l a to neužívam žiadne lieky. Len som na diéte. Ďalej si myslím, že odkedy tento prístroj používam a používam ho stálo o mája, kedy som si ho zakúpila, znížila sa mi váha o 6 kg, bez diéty, len nejem sladké. Prístroj používam stále. Po troch mesiacoch jednomesačnú prestávku a zase denne. Tento prístroj používam zatiaľ v rodine iba ja. Dôležité je, že sa mi prekrvujú nohy a že mi neopúchajú. A to zníženie váhy si myslím, že je to preto, že ten prístroj používam. A čo sa týka krvného obrazu, bola som v diabetologickej ambulancii na vyšetrení a pani doktorka ma pochválila, že mám krvný obraz výborný.


Anna Harakaľová , Trenčín, 28.11.2013

Prístroj Bioquant som si kúpila 9.5.2013 z dôvodov zdravotných ťažkostí mojich i manželových. Mám veľmi slabé prekrvenie dolných končatín a silné kŕčové žily. Žily na ľavej nohe mám už operované asi 15 rokov. Pravú nohu mám stále zapálenú a horúcu, bolí ma, ale operovať si ju už nedám, hoci mi lekár odporučil. Odkedy používam Bioquant, tak noha je oveľa lepšia. Už nie je zapálená, aj bolesti ustúpili. Aj bolesti v kĺboch, ktoré ma trápili ustúpili. Prístroj používam odkedy som ho kúpila každý deň. Raz za 2-3 týždne 1 deň vynechám. Prístroj používam sama. Manžel sa zatiaľ nepridal, hoci by potreboval, je po mozgovej príhode. Ale musím čakať, dúfam, že začne.


Mária Bobiková, Novosad, 28.11.2013

Pri prezentácii prístroja Bioquant sme pocítili okamžité účinky po 30 min. použitia. Ja som pocítila slabé prehriatie na temene hlavy, u manžela to bolo v oblasti hrudníka. Výsledky a tie zmeny nás hneď presvedčili, že si prístroj kúpime pre cievne problémy a problémy s vysokým krvným tlakom. Manžel zaznamenal zlepšené výsledky u doktora, tlak sa mu stabilizoval, nakoľko prístroj používa denne. Ja som po 2 mesiacoch prestala používať. Po zlepšení u manžela som znovu siahla po prístroji. Používa ho aj dcéra a aj druhá dcéra, keď je doma. S výsledkami sme spokojní a preto tento prístroj doporučujeme.


Vaško Jaroslav, Humenné, 27.11.2013

Prístroj Bioquant som si zaobstaral z dôvodu prevencie a čiastočnej úpravy zdravotného stavu, ako je vysoký tlak, cholesterol a na prečistenie ciev. Používame ho s manželkou 1 x denne od mája tohto roku a za to obdobie sme zistili, že sme vitálnejší a cítime menšiu únavu. Od firmy Orin mám aj prístroj magnetoterapie ULTICARE LT 99, ktorý vlastním skoro 3 roky a s ktorým som maximálne spokojný. Manželka si vyliečila bolestivý karpálny tunel, ja ho používam pri bolestiach chrbtice a kĺbov, po vážnej dopravnej nehode a som vďačný za to, že tie bolesti sa zmiernili.


Segešová Mária, Pobedim, 27.11.2013

Bioquant sme si zakúpili hlavne na zlepšenie srdcovo-cievneho systému, vysokého tlaku a imunity organizmu. Manželovo dýchanie sa už po niekoľkých použitiach veľmi zlepšilo. Mal problém vyjsť po schodoch bez oddychu na tretie poschodie. Teraz sa už nezadýcha, začo vďačím tomuto prístroju. Krvný tlak mám stabilizovaný. Zlepšila sa vitalita. Manželka používa denne tiež tento prístroj a môžeme povedať, že sa jej zlepšila odolnosť organizmu a vitalita. Upravil sa jej cholesterol a čiastočne aj ostatné krvné parametre. Po niekoľkých mesiacoch sme vykonali kontrolné vyšetrenie krvi a bolo jasne vidieť rozdiel pred používaním a terajším stavom. Toto nás jasne presvedčilo o tom, že sme sa rozhodli správne pre túto zdravotnícku pomôcku. Odporúčame tento prístroj každému, kto má podobné zdravotné ťažkosti, ale aj iné, ktoré sú uvedené v návode prístroja.


Marta V., 27.11.2013

Najskôr by som Vám chcela popriať veľa zdravia a spokojnosti a týmto aj poďakovať, že aj takýmto spôsobom pomáhate ľuďom. Dostala som od Vás list, na ktorý Vám obratom dávam odpoveď. Moje skúsenosti s prístrojom Bioquant sú kladné, čiže som spokojná. Ja som si tento prístroj od Vás zakúpila za účelom zlepšenia zdravotného stavu, nakoľko sa u nás v rodine vyskytla mozgová príhoda u mamičky a bojím sa, aby sa to nededilo aj na našu generáciu. Tento prístroj mám už niečo vyše pol roka a využívame ho každý deň. Za tú dobu čo ho využívame sa cítim taká uvoľnenejšia, odľahčená aj dýh sa mi lepšie. V našej rodine ho používa aj dcéra, ale ona je odcestovaná v inom meste tak ho používa až keď príde k nám. Manžel má tiež problém s dýchaním, lebo má aj astmu. Používame ho na striedačku. Aj u manžela cítiť zmenu, ako sám hovorí. Je to lepšie aj s tým dýchaním a aj celkovo sa cíti lepšie. S prístrojom sme spokojní a môžem ho odporučiť aj iným, nakoľko vylepší život a celkové pohodlie, nakoľko netreba chodiť po lekároch a v pohodlí domova si ho môžete využívať. Dopriala by som ho aj iným ktorý majú ťažkosti dýchania, ako aj cievneho systému.


Králik Jozef, Jelšava, 27.11.2013

Prístroj Bioquant používame od mája 2013. Počas používania sa nám stav zlepšil, ľahšie sa nám dýcha a nebolia nás tak nohy. Manželka má problémy so srdcom a ja som tiež po dvoch infarktoch, lieky neužívam žiadne. Aj keď staroba sa vyliečiť nedá, aspoň nám je uľahčená. Bol by som rád, keby ľudia pochopili, že je lepšie si pomôcť prírodne, bez vedľajších účinkov, ako sa zabíjať pomaly a isto liekmi. Lebo to nie je v dnešnej dobe liečenie, ale biznis, na ktorom profitujú lekári na úkor chorých. Ďakujem za prístroj Bioquant.


Lenďáková Ružena, Práznovce, 25.11.2013

Po zakúpení laserového prístroja Bioquant som mala predsudky i zároveň obavy, nakoľko niekoľko krát ma sklamali iné predražené, zakúpené výrobky od nemenovaných predajcov. Tieto výrobky boli tiež prezentované k zlepšeniu zdravotného stavu, ale nespĺňali svoje kvality. Váš výrobok Bioquant som si zakúpila z dôvodu bolesti nôh, najmä v dolných častiach členkov, spojený s opuchom najmä ľavej nohy. Tiež som trpela bolesťami ľavého ramena. Navštevovala som odborníkov, kde som podstupovala rôzne zdravotné procedúry. Trpela som aj zvýšeným cholesterolom. Asi po 6 týždňoch pravidelného užívania Bioquantu 2 x denne po 40 min mi bolesti nôh i opuch v členkách prestal. Tiež ma prestalo bolieť aj ľavé rameno. Pri pracovných povinnostiach som nerealizovala ešte krvné vyšetrenie na cholesterol. V krátkej dobe Vám to oznámim, dúfam, že pozitívne. V rodine ho využívam zatiaľ sama, syn je ešte mladý a nemá zatiaľ zdravotné problémy, okrem toho študuje a zdržiava sa mimo bydliska. Manžel si obľúbil Váš ďalší výrobok, ktorý vlastníme a to Biotorus LT 100 magnetoterapeutický pulzný kruh, ktorý užíva tiež 2 x denne a môžem povedať, že zdravotný stav jeho boľavých kolien sa podstatne zlepšil, bolesti ustúpili. Tiež sa mu spevnilo púzdro jablka v kolene. Podotýkam manžel má 76 rokov, ešte aktívne pracuje na záhrade denno denne, rúbe drevo, šoféruje, atď...

S Vašími výrobkami sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame ľuďom, ktorí majú podobne, alebo aj iné zdravotné problémy. Ešte podotýkam, žiadna doteraz iná firma sa nezaujímala o svojich klientov, ktorí si od nich zakúpili ich výrobky, čo sa týka zdravia. Chcem vyzdvihnúť a zároveň poďakovať, že zatiaľ iba Vaša firma ORIN sa informuje a zaujíma o svojich klientov, aká je spokojnosť so zakúpenými výrobkami, čo vyzdvihujem kladne. Za takými výrobkami sa skrýva kvalita a pomoc zlepšenia zdravotného stavu chorým v domácich podmienkach. I keď som investovala na zakúpenie týchto výrobkov značnú čiastku, neľutujem. Na druhej strane som ušetrila čas v čakárňach pri lekároch a tiež značnú čiastku za lieky, ktoré nemusím kupovať, možno aj operáciám, ktorým sme sa vyhli.

Ešte raz ďakujeme


Eva M. ,Vrútky, 25.11.2013

Uvedený prístroj sme si kúpili preto, lebo obidvaja s manželom berieme lieky na vysoký tlak a ja sa liečim aj na cukrovku. V marci tohto roka mi namerali cukor 8 mmol/l (laboratórne) a pred tým náhodným meraním pri bežnej kontrole 20 mmol/l. Naordinovali mi 3 x denne pichať inzulín Nov Mix 30 Flex Pen (11-8-11) a dietu. Mala som vtedy 81 kg. Prístroj používame s manželom každý deň, (aj na dovolenke) a jemu sa tlak znížil a cíti sa lepšie. Ja som bola na kontrole 7.10. Schudla som 10 kg a laboratórne výsledky mi ukázali 6,4 mmol. Bežné merania som pred tým mávala 14, 15, 11, 13, 10. Pri používaní prístroja mám bežné merania pred jedlom 5,7, 5,6, 5,4 a 5,2. Hovorila som o tom prístroji aj môjmu lekárovi, lebo sám tomu neveril a nepoznal ho. Procedúru si naďalej dávam každý deň a v januári idem na odbery a potom uvidíme čo ďalej. Mala som aj trošičku problém, lebo mi mali trhať zub a nebolo mi povedané, že pred tým musím prístroj vysadiť kvôli zrážanlivosti krvi. Musela som teda 5 dní trpieť a až potom mi mohli ten zub vytrhnúť. Neviem ako by to prebiehalo v prípade akútnej operácie. Celkovo sme s prístrojom spokojní a verím, že nám bude ešte dlho nápomocný.


Gúzl Anton, Prievidza, 25.11.2013

S prístojom Bioquant mám len dobré skúsenosti. Objednal som si ho kvôli vysokému krvnému tlaku a vysokému cholesterolu. Už 2 x som mal infarkt. Používam ho denne, ráno a večer na 5. stupni. Výsledok je taký, že tlak mám v norme a cholesterol sa mi znížil. V rodine ho používam sám. Z vašej firmy mám aj Ulticare LT 99, ktorý si aj s manželkou nevieme vynachváliť, nemá to chybu, používame ho už 7 rokov.


Maté Štefan, Martin, 25.11.2013

Prístroj som si zaobstaral kvôli vysokému krvnému tlaku, zvýšenému množstvu tukov v krvi a vysokému cholesterolu. Prístroj používame od zakúpenia denne 1x, podľa návodu. Výsledok po 4 mesačnom používaní prístroja biochemické výsledky krvi ukazujú znížené hodnoty krvných tukov a cholesterolu na hornej úrovni referenčných hodnôt. Moje skúsenosti: Za uvedenú dobu používania prístroja môj zdravotný stav je stabilizovaný, krvný tlak v hodnotách 160/85. Pravidelne v 6 – mesačných intervaloch navštevujem kardiológa.


Grochalová Ľudmila, Sučany, 22.11.2013

Medicínsky nosový laser Bioquant N som si zakúpila hlavne z preventívnych dôvodov: k prevencii srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení, pri liečbe zlého cholesterolu – LDL, lepšieho okysličovania celého tela, prekrvenia dolných končatín, okysličenia mozgu. Prístroj som používala každý deň po dobu 3 mesiacov- 30 minút pri intenzite 5 mW – 1 x denne. Potom som urobila 1 mesiac prestávku a znovu začala používať každý druhý deň 1x denne – 30 minút pri výkone 5 mW, liečbu som dobre tolerovala. Počas používania prístroja som cítila energiu, zlepšenie pamäti, úpraa cholesterolu, tabilizácia TK, zmenšenie varixov na dolných končatinách, vymiznutie rannej bolesti a stuhnutosti na kĺboch okolo krku a prsníkov,  k zmenšovaniu vírusových papilomkov, zlepšenie nočnoho spánku. Prístroj som zatiaľ využívala sama, na rozhodla som sa ho dať synovi na vyskúšanie, nakoľko má zdravotné problémy. S Vašim prístrojom som spokojná, doporučujem ho aj iným známym a tiež so záujmom Vašej firmy s dobrým a srdečným prístupom.


Juhaščíková Mária, Soľ ,22.11.2013

Prístroj Bioquant sme si objednali hlavne preto, že sme s manželom 70-tnici a máme problémy s bolesťami dolných končatín a tiež sa u nás prejavujte ťažšie dýchanie. Radi pracujeme v záhrade a tak sme si aj s pomocou tohto prístroja chceli skvalitniť život. Prístroj používame obaja denne v popoludňajších hodinách. Je pritom dôležité dodržiavanie pitného režimu 2 l vody denne. Po dlhšej dobe používania prístroja, asi po 2 mesiacoch pociťujeme úľavu  v dolných končatinách, máme optimálny krvný tlak a ľahšie sa nám dýcha. Sme radi, že tento prístroj máme a že sa obaja s manželom naozaj cítime dobre. Radi odporúčame aj iným záujemcom, treba to jednducho skúsiť.


Zákutná Elvíra, Spišská Nová Ves, 22.11.2013

S prístrojom Bioquant N sme nadmieru spokojní. Používame ho 1/2 roka. Používame ho 2 členovia rodiny-manžel na vysoký krvný tlak, ktorý sa mierne upravil, nepoužíva lieky. Ja ho používam na srdcovo-cievne ochorenie, bohužiaľ závažnejšieho charakteru, takže lieky musím používať, ale hematologický odborník – lekár mi ho odporučil používať. Prajeme Vám veľa úspechov v ďalšej práci a ďalších klientov, ktorí prístroj využijú k maximálnej spokojnosti.


Vertfeinová Darina, Dunajov, 22.11.2013

Prístroj Bioquant sme si zakúpili v máji 2013. Manžel bol 2 roky po mozgovej príhode, berie viac druhov liekov, hlavne na zníženie zrážanlivosti krvi. Ja mám problémy s kĺbami. Používame ho vždy, keď nás bolia kĺby, hlavne sa mi osvedčilo nasvecovanie drobných kĺbov na rukách, karpálnych tunelov. Manžel ho používa ako prevenciu proti krvným zrrazeninám, aby mal redšiu krv. Dobré je aj nasvietenie malých odrenín a ranky sa oveľa skôr zahoja. Keď ma bolí hrdlo, dám si to na stupeň 1 a chvíľu osvietim. Používajú ho aj naši susedia, ktorí k nám chodia tak 2-3 razy do týždňa. Som rada, že sme si prístroj Bioquant zakúpili, uľahčuje nám choroby.


Kliková Gabriela, Veľké Kapušany 22.11.2013

Prístroj Bioquant sme si zaobstarali z dôvou problémov s cievami. Od jeho zakúpenia ho používame denne, presne podľa návodu. Manžel mal v tom čase trombózu pravej nohy a pri ďalšom vyšetrení sme zistili, že jeho v ýsledky sa veľmi dobre upravili. Ja som bola po mozgovom infarkte, ktorý mi zasiahol zrak, a moje výsledky sa tiež viditene zlepšili. Po týchto skúsenostiach prístroj aj naďalej používame denne. V rodine ho používame spolu s manželom. Účinky sú veľmi pozitívne, čo dokázalo aj ďalšie vyšetrenia.


Haruštiak Vladimír, Myjava 22.11.2013

Liečim sa na úbytok červených doštičiek a srdcovú aritmiu. Na základe toho som si zakúpil prístroj Bioquant. Tento prístroj  používam od júla 2013. Prístroj som spočiatku nesprávne používal, tak že som nedodržiaval pitný režim, po čom som mal určité problémy. Dostal som informáciu, že pitný režim je treba dodržiavať, minimálne 2 a 1/2 l vody. Teraz po 5. mesiacoch pri dodržiavaní pitného režimu sa cítim dobre, čo mi potvrdili aj výsledky krvi v NsP, cholestterol, hustota atď. Doporučujem pri objednávaní tohto prístroja objednať si aj druhú sadu káblov aj s laserovým svetlom. Tak to môžu používať aj ďalšie osoby. Hovorím to preto, že ja mám len jednu sadu káblov a vitím v tom veľkú potrebu ďalšej sady.


Mazan Ján, Komárno, 26.11.2013

Prístroj som si obstaral kvôli tomu, že užívam lieky na krvný tlak. Po troch mesiacoch som opätovne skontroloval vzorky krvi pod mikroskopom a výsledok bol oveľa lepší ako pred používaním prístroja. Prístroj používam od mája tohto roku až do dneška. Prvé tri mesiace som prístroj podľa inštruktáýe používal každý deň. Potom už iba 2 - 3 krát za týždeň. Okrem tohto prístroja mám od Vás prístroj Ulticare LT 99. Používam ho podľa potreby na liečenie  rôznych bolestí chrbtice a svalov. Som s ním spokojný.


Baštrnáková Alžbeta, Skýcov, 26.11.2013

Som diabetička 2. typu a astmatička. Trpím bolesťami nôh a mám aleriu na chlad. Bioquant vlastním od mája 2013 (polroka). Zo začiatku 1 x denne, teraz pravidelne od novembra 2x denne, 2 x po 5 minútach. Denne 10 minút. Bioquant si zapnem ak cítim záťaz, po 15 min cítim pokoj, je mi OK. Bioquant používam sama, manžel má krv v pohode, dcérka  nemôže prístroj používať. Ďakujem Vám za pomôcku a želám Vám mnoho dôveryhodných majiteľov.


Dubeň Tibor, Telince, 26.11.2013

Prístroj Bioquant som si zaobstaral nakoľko mám zvýšený krvný tlak a kŕčové žily. Prístroj používam 1 x denne od 10.5.2013. Zároveň so mnou Bioquant používa aj moja manželka na tie isté zdravotné ťažkosti. Počas polročného používania prístroja sme zistili, že sa nám upravil krvný tlak a Bioquant chceme používať aj naďalej.


Péder Július, Šamorín, 26.11.2013

Laserový prístroj Bioquant sme si zaobstarali v nádeji na zníženie vysokého krvného tlaku, na zníženie hladiny tukov v krvi a na lepšie prekrvenie celého tela. Prístroj používame od 14.5.2013 denne. Prvé dva týždne sme používali podľa odporúčenia na treťom stupni intenzity, neskoršie denne na štvrtom stupni intenzity. Od tej doby ako prístroj používame spolu s manželkou sa nám náš zdravotný stav zlepšeil, hlavne čo sa týka vysokého krvného tlaku a hladiny tukov v krvi. Náš krvný tlak sa stabilizoval na ukážkovej hodnote okolo 120/80. Lieky na zníženie cholesterolu nám lekár znížil na polovicu. V našej rodine prístroj používame spolu s menželkou denne. Prístroj Bioquant môžeme vrelo odporučiť každému kto má ťažkosti s krvným tlakom, cholesterolom, alebo má srdcovo-cievne problémy.


Štefaňák Jozef, Gelnica, 27.11.2013

Po obdržaní Vášho listu hoci trochu neskôr Vám dávam odpoveď. Váš prístroj som si objednal pre problémy s dýchaním nosom, mával som ho často upchatý. Teraz dýcham voľne. Mal som príliš hustú krv, bral som lieky na riedenie krvi, teraz ich nepotrebujem. Bolievala ma aj hlava, dutiny na tvárovej časti, teraz po aplikácii tie bolesti nie sú až také silné. Prístroj používa aj moja manželka, jej sa ustálil krvný tlak. Prístroj používame denne, potom si dáme týždeň pauzu a zase to funguje ďalej. Prístroj sme si zakúpili 24.4.2013 a odvtedy je vždy používaný. Sme s ním spokojní.  


Ing. R. Vanek, Nová Dubnica, 31.10.2013

Prístroj Bioquant som si obstaral na základe návštevy pani M. Svobodovej, ktorá nám ho predala. S manželkou sme boli doslova šokovaní, keď sme videli čo spravil s mojou krvou po 30 min. predvedení. Pani Svobodová nám potom vysvetlila, čo všetko sa ním môže liečiť ako napr. krvný tlak, prekrvenie končatín apod. Na základe informácií a toho čo sme v ideli na mikroskope sme si prístroj zakúpili. Po 4 mesiacoch, kedy som každý deň jeden raz 5 min. intervalom pri intenzite 3 zavolal p. Svobodovej aby vykonala skúšku , ktorej výsledok bol ohromujúci. To už neboli chumáče krviniek, ako prvý raz, ale pekne oddelené krvinky, čo aj p. Svobodová ohodnotila slovami, že také zlepšenie pri 5 min intervale a intenzite 3 ešte nevidela. Po jej doporučení som ďalšie 2 mesiace prešiel na 15 min intervaly a po kontrole p. Svobodovou, na 30 min intervaly pri intenzite 4. Môžem prehlásiť, že počas používania prístroja sa cítim veľmi dobre, hlavne mi nie je taká zima ako predtým a zdá sa, že aj ľadové ruky už sú minulosťou. Prístroj si cením najviac preto, že je prevenciou pred cievnymi a srdcovými či mozgovými chorobami. Vážim si ho najmä preto, lebo som v živote prekonal ťažké choroby ako napr. týfus, inf. hepatitída a bolerióza. O prístroji som hovoril s viacerými ľuďmi aj v rodine. Na veľkú smolu takmer všetci vrátane mojej manželky užívajú lieky na riedenie krvi a preto ho nemôžu používať. Ak môžete poraďte mi či by predsa len manželka, ktorá užíva Anopirin nemohla prejsť na Bioquant.


p. Pätoprstá, Bratislava, 22.10.2013

Prístroj sme zakúpili do našej rodiny pre zdravotné problémy s cievami. Tie mám ja, moja dcéra aj manžel, má 80 rokov a Alzheimerovu chorobu. Pomáha všetkým 3 členom rodiny. Okrem pozitívnych účinkov na cievy (studené nohy, slabé prekrvenie) máme obidve aj vedľajší účinok, mierny úbytok na váhe, čo dcéra privítala, mne to nie je treba. Manžel Bioquant používa nepravidelne, ale napriek tomu pozorujeme pozitívny vplyv. Najmarkantnejší vplyv sme pozorovali na pamäť, ktorá sa zlepšila u všetkých 3, samozrejme v odlišnej miere. Dcérina občasná zábudlivosť zmizla, je sústredenejšia a používa prístroj nakoniec najviac z nás všetkých. Keďže si Bioquant delíme medzi dve domácnosti, nemôžeme hovoriť o úplne pravidelnom používaní, ale máme už takmer 3-mesačné skúsenosti a jednoznačne ho môžeme doporučiť. Súhlasím s publikovaním našich skúseností na vašej webovej stránke a verím, že pomôže mnohým ľuďom rozhodnúť sa pre kúpu nie je to lacný prístroj, ale keď to porovnám napr. so sonoterapiou, ktorú som absolvovala kvôli cievnym problémom predtým a hoci mi veľmi pomohla bola by nakoniec drahšia – 70 sedení po 12,- eur, a bez Bioquantu by som ju mala absolvovať opäť aj túto zimu, a je omnoho jednoduchšie užívať si pohodlie domova a nemusieť dochádzať na terapie a ušetriť veľa času s rovnakým, možno aj lepším účinkom.


p. Škorvaga, Bohdanovce nad Trnavou, 09.10.2013

Tento prístroj som si zaobstaral z dôvodu svojich zdravotných ťažkostí, či už to bol vysoký kvný tlak, alebo cievne problémy. Po polročnom používaní sa mi krvný tlak stabilizoval na hodnotu okolo 130/80. Pred používaním prístroja mi hodnoty vystupovali na 180/100 ba i vyššie. Lepší výsledok pozorujem na cievnych problémoch, kde mi opuchy úplne zmizli a kŕče ustúpili. Po poslednej cievnej kontrole 16.10.2013 mi vysadili jeden z troch liekov.

S prístrojom som spokojný a doporučujem ho každému s podobnými zdravotnými ťažkosťami.


pani Marta Lokajová, 17.10.2013

 
Dobrý deň,
v priebehu minulého týždňa nám bol doručený Váš list a preto by sme radi zodpovedali na Vami položené otázky. Obaja s manželom sme už na dôchodku a tak ako veľa naších rovesníkov aj my máme zdravotné problémy - vysoký krvný tlak, zvýšená hladina cholesterolu v krvi, bolesti kĺbov a problémy s cievami. V mesiaci marec 2013 sme si zakúpili medicínsko laserový prístroj BioQuant, ktorý používame obaja s manželom. Prístroj používame denne a po siedmych mesiacoch používania možeme povedať, že hodnoty krvného tlaku a cholesterolu v krvi sa upravili tak isto prekrvenie dolných končatín (nohy sú teplé) a celkovo sa cítime sa lepšie.
S prístrojom sme veľmi spokojní a doporučujeme aj ďalším zákazníkom. List môžete použiť ako referenciu pre ďalších zákazníkov.
S pozdravom Marta Lokajová.
 

Milan Dubec, Nitra, 9.10.2013

Som s manželkou už na dôchodku, máme viac času a aj mi sa chceme starať o svoje zdravie. Samozrejme, že i unás sa prejavujú niektoré zdravotné problémy s cievami, s tlakom.Na základe prezentácie výrobkov Vašej firmy som sa rozhodol spolu s manželkou zakúpiť si prístroj BioQuant v marci 2013 na riešenie našich zdravotných problémov a tiež ako prevenciu proti rôznym srdcovo-cievnym ochoreniam, ktoré nás v našom veku ohrozujú, alebo môžu ohroziť. Prístroj používame v súlade s uvedeným návodom asi 7 mesiacov a môžem konštatovať, že sa nám upravil krvný tlak, zlepšil sa nám spánok, prekrvenie dolných končatín zlepšila sa nám kvalita života v oblasti zdravia a cítime sa lepšie. My prístroj používame denne. Prístroj okrem nás dvoch nepoužíva nikto iný.S týmto prístrojom sme velice spokojný.Vrele odporúčam aj ďalším záujemcom trpiacim s podobnými chorobami.
List môžete použiť ako referenciu pre ďalších zákazníkov.
S pozdravom Milan Dubec Nitra
 

Žigo Ladislav, Výčapy – Opatovce, 10.10.2013

Mojím rozhodujúcim podnetom na zakúpenie tohto prístroja bola jeho všestranná schopnosť riešiť negatívne vplyvy v organizme (rozpúšťanie tukov, regeneráciu červených krviniek, lepšie prekrvenie končatín..) Trpím dedičným následkom krčných žíl v nohách. Preto možnosti tohto prístroja zlepšiť prietok  v degenerovaných žilách som privítal. Stále pravidelne športujem a pomáha mi to i pri rýchlejšej regenerácii tela po namáhavom výkone. Prístroj pravidelne používam podľa návodu od zakúpenia v marci tohto roku. Zároveň so mnou ho mesiac používala aj žena, ale nevytrvala. Čo sa týka výsledkov, neviem či pol roka jeho používania by mali nastať prevratné zdravotné zmeny. To ani neočakávam. Predsa však pri športovaní pociťujem menšiu únavu, rýchlejšiu regeneráciu, väčšiu imunitnú odolnosť voči chorobám (migréna, chrípka, prechladnutie,..) Najlepšie výsledky však pociťujem keď ešte po vykonávaní pravidelného amatérskeho športovaniu , futbal, futbal. Tréner) vykonávam doplnkové cvičenie 5 Tibeťanov. Toľko by som mal z mojich poznatkov o účinnosti tohto prístroja. V tejto terapii hodlám i naďalej pokračovať. Absolvoval som kontrolu Vaším pracovníkom o účinnosti tohto prístroja na Agrokomplexe Nitra, kde za dosiahnuté výsledky som bol pochválený.
 

Mgr.Jaroslav Kondáš, Ďurďošík

1.používame ho na liečbu astmy,hypertenzie,diabetu II typu,psoriazy,lahšie dýchanie, chronickej obstručknej poruche dychania
2.denne ráno a to od zakúpenia v 03/2013
3.subjektívne aj objektívne zlepšenie zdr.stavu a pocitu aktívnej pomoci prístroja
4.dvaja manžel a manželka na dochodku
5.o prístroji sme informavali aj svojich praktickych lekárov,diabetologa a kožného odborníka
Tento list odporúčame aj iným záujemcom o získanie Bio Quantu
 

pán Peter Laca, 7.10.2013

Dobrý deň,
zasielam Vám odpovede, aké skúsenosti mám s prístrojom BioQuant.
Prístroj som si konkrétne zaobstaral z dôvodu zvýšeného krvného tlaku, ťažšieho dýchania, častého pocitu sucha v ústach, častého smädu v priebehu dňa, aj keď som pil dostatok tekutín a častých bolesti hrdla pri vypití chladených nápojov. Od zakúpenia som ho používal raz do dňa po 5 minút a neskôr som ho používal raz do dňa po 10 minút a používam ho dodnes, ale už v menších intervaloch. Výsledok je taký, že po používaní prístroja, samozrejme, že nie hneď, ale po niekoľkých týždňoch - je to až doposiaľ - sa mi znížil krvný tlak, ľahšie sa mi dýcha, ustúpil pocit smädu a sucha v ústach a hrdlo nemám tak často zapálené ako predtým. 
V RODINE PRÍSTROJ VYUŽÍVAM JA A MANŽELKA.
 
List môžete použiť ako referenciu pre ďalších zákazníkov a ja sa teším na darček.
Ostávam s pozdravom a prianím všetkého dobrého Peter Laca   
 

K.Rákócziová, Štúrovo
 
Príjemný dobrý deň,
pokúsim sa v krátkosti odpovedať na Vaše otázky :
- problémy s alergiou, vysoký TK, tromboza v oku
- prístroj používam od 20.03.2013, s dvojtýždňovou prestávkou v  júli (dovolenka s lietadlom), denne raz - dvakrát 15 min
- alergia pominula, krvný tlak v poriadku, avšak absolvovala som medzitým aj operáciu tzv.zeleného zákalu laserom ( v BB ), t.č. prístrojom ešte doliečujem krvnú zrazeninu po tromboze ( hmlovinu v určitom bode v oku)
- v rodine používa prístroj aj manžel, na všeobecné udržovanie dobrej kondície
Súhlasím s použitím pre účely referencie ( ak sa Vám hodí...).
K.Rákócziová, Štúrovo

Vyskoč Milan, Lisková

Takto pred rokom som bol pozvaný do ZŠ v Liskovej, kde Váš predajca p. Machyniaková predvádzala Váš prístroj, ktorý ma hneď zaujal. Po rozhovore s manželkou sme sa rozhodli pozvať p. Machyniakovú k nám domov, kde nám podrobnejšie opísala prístroj a zhodnotila náš zdravotný stav. Bez väčšieho váhania sme sa rozhodli prístroj Bioquant kúpiť na pôžičku. Dostal som ho ako darček od manželky a nebanujem.
- zlepšil sa mi krvný tlak,
- tak často sa nezadýcham,
- ako pacient s príhodou sa cítim lepšie,
- moje chladné nohy sú opäť teplé.
Prístroj som používal nepretržite pol roka. Teraz s týždennými prestávkami. Prístroj z hygienických dôvodov nepožičiavame. Takýto prístroj by mala vlastniť každá rodina.
 

Mgr. Anna Rabatinová, Poprad

Prístroj Bioquant používam spolu s manželom od februára t.r. Zakúpili sme si ho skôr z prevencie chorôb, ja mám trochu zvýšený cholesterol a manžel má zvýšený tlak. Cez letné prázdniny sme ho nepoužívali, teraz sme opäť začali každý deň. Či sa nám stav našich chorôb zlepšil neviem, lebo preventívnu prehliadku budeme mať až na budúci rok, ale musíme sa priznať, že počas používania tohto prístroja  sa cítime lepšie, zlepšila sa naša kondícia, aj po psychickej stránke je určitý posun (obidvaja sme učitelia ZŠ) dopredu. Vzhľadom na to, že sme 60-tnici, verím že nás tento prístroj naštartuje do dôchodku bez vážnych ochorení.
 

Irena a Vojtech Lipovský, Banská Štiavnica

Prístroj Bioquant  používame 10 mesiacov. Zdravotné ťažkosti manželky sú vysoký krvný tlak a nedostatočné prekrvenie dolných končatín. Prístroj používa manželka 5-6x týždenne. Počas používania prístroja sa manželke znížil tlak asi o 30 zo 190 na 160, najmä ráno jej netreba dávať lieky proti vysokému tlaku. Prístroj zapíname na 3., alebo 4. stupeň, čas zapnutia 25 min pri 3., 20 min pri stupni 4. Prístroj som používal aj ja na viditeľné kŕčové žily na stupni 3 a doba zapnutia prístroja 10 minút. Spozoroval som zníženie krvného tlaku zo 140 a 130 a tak si myslím, že pri nízkom stupni zapnutia je možné zlepšiť aj stav kŕčových žíl.
 

Krčmárová Veronika

Dobrý deň,dnes mi bol doručený Váš list,a preto by som na neho veľmi rada reagovala a zodpovedala na Vami položené otázky.

Prístroj BioQuant sme si zakúpili spolu s manželom, nakoľko trpí vysokým krvným tlakom, nábehom na cukrovku a mňa neustále trápia rôzne alergie. Manželove neustále návštevy lekára a čoraz horšie výsledky vyšetrení nás nakoniec presvedčili o zakúpení tohto prístroja. I keď mnohých ľudí, rovnako ako aj nás zo začiatku odrádzala jeho cena, po dôslednej prednáške Vášho pracovníka sme si uvedomili, že zdravie máme len jedno a radi by sme sa tešili zo života naplno, bez zdravotných komplikácií. A tak bolo rozhodnuté a prístroj sme si zakúpili. Začali sme jeho používaním striedavo-jeden deň ja, jeden deň manžel po 5 minút denne, ako nám bolo odporučené aj počas prednášky a aj po naštudovaní pribalenej brožúrky. Asi po dvoch týždňoch používania sme pokračovali v rovnakom dennom užívaní v intenzite po 10 minút. Prvých 5 mesiacov sme prístroj používali pravidelne, čo samozrejme stále pretrváva, i keď sa musíme priznať, že už nie tak intenzívne. Počas jeho používania sa dostavili aj prvé výsledky - manželovi boli znížené dávky liekov na vysoký krvný tlak. Keďže mal nábeh na cukrovku, radikálnou úpravou stravy a pevne verím, že aj vďaka prístroju BioQuant sa jeho stav zlepšil, čo potvrdili aj výsledky posledných lekárskych vyšetrení. Samozrejme,najlepším dôkazom je to, že sa cíti on lepšie a to je na ňom na prvý pohľad badať. My sme s týmto prístrojom veľmi spokojní, sme radi, že sme sa nakoniec rozhodli pre jeho kúpu a dúfam, že nám aj naďalej bude napomáhať pri zlepšení nášho zdravia.

S pozdravom a prianím pekného dňa sa s Vami lúči Krčmárová Veronika

Budem veľmi rada, ak môj list použijete ako referenciu pre ďalších zákazníkov. Ďakujem
 


pán a pani Horňákovi, Dubnica n/V 

Obdržali sme Vašu listovú zásielku ohľadom používania medicínskeho laserového prístroja BioQuant.

Prístroj sme si zakúpili vo februári t.r. najmä pre liečenie vysokého krvného tlaku manželky, reumatologických a ortopedických problémov manžela a celkového posilnenia imunitného systému nás oboch už seniorov. Tri mesiace sme prístroj používali denne v stredných dávkach intenzity. Po ortopedickej operácii bedrovéhé kĺbu manželky /pooperačná rekonvalescencia aj vďaka BioQuuantu prebehla bez akýchkoľvek ťažkostí a až nečakane rýchlo/. Potom sme si dali 4-týždňovú prestávku nakoľko sme absolvovali kúpeľnú liečbu. Teraz používame BioQuant  3 krát týždenne a sme s ním veľmi spokojní. Manželke sa upravil vysoký krvný tlak tak, že mohla vysadiť lieky, ja môžem potvrdiť, že blahodárne pôsobí na moje chronické ochorenia. Jedinú výhradu máme k plastovým úchytkám na nos, ktoré sa často / min. jedna za mesiac / lámu. Súhlasíme aj so zverejnením nášho listu na vašej internetovej stránke a doporučujeme jeho kúpu aj ďalším záujemcom.
 
S pozdravom manželia Horňákovi Dubnica n/V 
 

Jozef Balko, Nitra

Prajem príjemný deň, pevné zdravie a veľa úspechov Vám i celému kolektívu. Dostal som Váš list na ktorý Vám chcem odpovedať o prístroji BioQuant.

1-Tento prístroj som si objednal  hlavne pre moju manželku, ktorá má dosť veľké kŕčové žily.

2-Používame ho obaja každý deň a od začiatku zakúpenia prístroja.

3-Manželkine kŕčové žily sa určite zmenšili a výsledky krvného obrazu je u oboch veľmi dobrý.

4-Používame dvaja manžel a manželka.

S prístrojom sme veľmi spokojný a doporučujem ho i pre tých, ktorý majú podobné zdravotné problémy.

Váš predávajúci pán Benko Marek č.tel. 0911088344 je veľmi šikovný rozumný a komunikatívny, spoľahlivý.

Prajeme Vám veľa pracovných úspechov.

                                                    S pozdravom Jozef Balko Nitra ul. 


pán František Dubaj

Dobrý deň, váš prístroj BioQuant sme si zakúpili z dôvodu zdravotných problémov  konkrétne vysokého krvného tlaku, studených nôh, bolesti hlavy. Prístroj používame trištvrte roka a sme  sním spokojný, problémy so studenými nohami ustúpili taktiež aj bolesť hlavy a krvný tlak sa zlepšuje. V našej rodine prístroj využíva manželka, deti a stará mama, ktorý uvádzajú zlepšenia pri  bolestiach chrbtice a celkovej fyzickej sily, koncentrácie. 

Súhlasíme s využitím nášho emailu ako referencie pre ďalších zákazníkov. 

S pozdravom Dubaj František.

Štefan a Erika, Tvrdošovce

Vo februári 2013 nás navštívil Váš pracovník zo spoločnosti ORIN a predstavil nám medicínský laserový prístroj BioQuant. Na vysokej úrovni nám vysvetlil k čomu prístroj slúži ako sním narábat, a spravil prvú terapiu. Pred a po nám odobral krv, a spravil analýzu pod mikroskopom a bolo vidiet lepšie okysličenie krvných doštičiek. Sme s manželkou na invalidnom dôchodku, a po doručení prístroja 26.2.2013, ho pravidelne používáme. Mám vysoký krvný tlak, cukrovku, liečim sa na priedušky a plúca-choroba z povolania, vydraté obe kolenné kĺby, sedem krát som prekonal ružu na dolných končatinách tak, že žily mám v dezolátním stave, a zažívacie tažkosti, vysoký cholesterol. Chodím pravidelne na lekárske kontroly, kde je lekársky potvrdené výrazné zlepšenie. Lepšie sa mi dýcha čo dokazuje aj spyrometria, pravidelne mi kontroluju žily, lepšia priechodnosť žíl, zažívacie tažkosti  mi ustupuju, a cholesterol sa mi upravil skoro na normál. Pri používaní prístroja po desiatich minútach sa cítim lepšie a volnejšie sa mi dýcha.

Spoločnosti ORIN Slovakia s.r.o.ďakujeme za laserový prístroj a prajeme Vám veľa ďalších úspechov.
 

Valachová Eva, Dolné Vestenice

Vec: Skúsenosť s používaním prístroja Bioquant
 
Prístroj sme si zakúpili po návšteve Vášho zástupcu pl Drozda. Pre zakúpenie sme sa rozhodli z dôvodov:
- cievna mozgová príhoda,
- vysoký tlak,
- astma,
- problémy s dýchaním,
- cholesterol.
 
Prístroj používame od 14.5.2013. Zistili sme, že som rozumovo bystrejšia, taktiež aj pohybovo, cítim viac energie. Manžel sa tiež dobre cíti, poľavili bolesti hlavy. Dňa 13.9.2013 sme absolvovali kontrolný odber, pri ktorom sme si potvrdili, že dôvody, pre ktoré sme si prístroj zaobstarali boli opodstatnené. Krvinky sú krásne oddelené. Taktiež pominuli kŕče v nohách, ktoré som mávala každý deň. Celkovo sa cítim vitálnejší. Taktiež neužívam lieky na riedenie krvi a cholesterol. Zakúpenie prístroja neľutujeme, bola to investícia dobrá, za ktorú sme vďační.
 

Valéria Cucorová, Dulovce

Prístroj som si zaobstarala preto, lebo ja a aj môj partner máme obidvaja srdcovocievne problémi. V dôsledku zlepené červené krvinky. Prístroj som si zaobstarala v januári 2013, používame ho na cholesterol a keď príde Váš zamestnanec na kontrolu mám dobrý krvý obraz. Môj partner mával časté záchvaty na vracanie a bývalo mu naozaj veľmi zle od srdca a mával kŕče v hlave. Od januára používa pravidelne prístroj a tie záchvaty sa u neho zmiernili a máva ich zriedkavejšie. Krvný obraz má tiež dobrý, mal vyšetrenú krv svojim odborným lekárom v laboratŕiu. Ďakujeme za prístroj!
 

Ján Lukačovič, Chtelnica

Prístroj sme si zakúpili hlavne z dôvodu úpravy kŕcových žíl, ktoré mám resp. som mal na dolných končatinách veľmi viditeľné a tmavé. Prístroj som začal používať vo februári a odvtedy ho používam nepretržite každý deň. Bol som prekvapený aký výsledok malo toto denno-denné používanie. Môj problém sa viditeľne zlepšil. Vystúpené kŕčové žily najskôr zbledli a postupne miznú i opuchy členkov, ktoré ma dlhodobo trápili. Celkovo sa cítim oveľa lepšie. Prístroj zatiaľ využívam len ja, ale už ho začala používať i moja manželka. Odporúčali sme ho aj našim známim. 
 

Elena Nagyová, Lúčenec

Prístroj BioQuant sme si zakúpili na jar, hlavne kvôli manželovi, ktorý prekonal tzv. infarkt stehennej kosti. Určitá ohraničená časť ostala bez prekrvenia. Ďalší dôvod bol jeho vysoký tlak a moje nedokrvené končatiny a vysoký cholesterol. Manžel používa prístroj pravidelne, ja z dôvodu práce v zahraničí len každé 2 týždne. Ja som jeho účinky spozorovala po 3 mesiacoch, už som nemusela spávať v ponožkách a v lete môžem chodiť v sandáloch, čo predtým nebolo možné, nakoľko aj v horúčavách mi bola zima na nohy. Cholesterol mi klesol z 9,2 na 6 bez užívania liekov. Maželovi sa upravil tlak a pamäť. S prístrojom sme spokojní, uvažujeme aj o kúpe druhého pre dcéru, ktorá má problém s chudokrvnosťou.
 

Miroslav Duškevič, Snina

Mal som mozgovú príhodu, preto som si kúpil prístroj BioQuant. Od kedy ho používam, upravil sa mi krvný tlak, hladina cholesterolu a nemám už také kŕče v nohách. Zdá sa mi, že výsledky krvi to odkazujú. Podľa toho som znížil tabletky, niektoré už na polovicu. Po zakúpení prístroja ho používam 3 mesiace a jeden mesiac mám pauzu, teraz znova 3 mesiace a zdá sa mi, že kŕče pominuli v nohách, upravil sa mi krvný tlak a cholesterol.
 

Ján Dohányos, Nové Zámky

Váš medicínsky laserový prístroj BioQuant, ktorý som si od Vás kúpil používame spolu s manželkou pravidelne hlavne, aby sme si zabezpečili lepšie zdravie a to: prevencia tvorby zrazenín v krvi, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu, trombóza – u manželky, zlé prekrvenie dolných končatín – studené nohy. Prístroj sme používali od zakúpenia t. j. od začiatku februára 2013 až doteraz. Môžeme skonštatovať, že s krvným tlakom je to teraz v poriadku, zlepšil sa mi aj cholesterol a zlepšilo sa mi aj prekrvenie dolných končatín – už nepociťujem pocit studených nôh. Manželke sa zlešil stav trombózy a u mňa je to aj mierne zlepšenie zraku. Tento prístroj vyskúšali aj ďalší traja členovia rodiny, ale len krátkodobo, takže nejaké zlepšenie u nich ešte nenastalo. V každom prípade doporučujeme používanie laserového prístroja BioQuant nie len našim rodinným príslušníkom, ale aj iným ľuďom pre zlepšenie svojho zdravia.
 

Milan Kulich, Trenčín

Tento prístroj som si kúpil z dôvodu zdravotných ťažkostí. Po používaní prístroja sa mi upravil cholesterol, vysoký krvný tlak, znížil sa mi cukor. Cítim sa omnoho lepšie. Prístroj používam spolu s manželkou od januára 2013. BioQuant doporučujem ľuďom, ktorí majú podobné a iné problémy!
 

Veronika Zummerová, Veľká Lomnica

Manžel je po operácii bajpasov a kardiostimulátora. Užíva pravidelne lieky, ale stále pretrvával problém s výkyvmi tlaku. Ťažšie sa mu dýchalo a hlavne i pri najmenšej námahebol okamžite zadychčaný. Pravidelnou aplikáciou procedúr sa krvný tlak upravil na primerané hodnoty a ustupuje i dychčivosť, čím sa zlepšuje aj jeho fyzická výkonnosť.
 

Helena Komorová, Rimavská Sobota

Prístroj BioQuant som si kúpila, lebo som mala problém s vysokým cholesterolom v krvi. Brala som lieky, zmenila som stravovacie návyky, diétu som tiež dodržiavala, ale sa to nezlepšilo. Mám aj iné zdravotné problémy a preto som sa rozhodla a chcela som vyskúšať prístroj a kúpila som ho. Prvý mesiac som prístroj používala každý deň. Teraz 3 – 4 x ta týždeň. Po troch mesiacoch som bola na vyšetrenie krvi a moje výsledky boli veľmi dobré a cholesterol je v norme. Prístroj používame spolu s manželom. Som rada, že ho máme. Odporučila by som ho všetkým, ktorí majú nejaké zdravotné ťažkosti. Chcela by som sa poďakovať zástupcom spoločnosti za ich kvalitný výklad o pôsobení prístroja na ľudský organizmus, ako aj o kvalitách výrobkov vašej spoločnosti.
 

Ing. Peter Hovorka, Trenčianske Teplice

Prístroj BioQuant som si zaobstaral na základe osobnej prezentácie prostredníctvom Vašej obchodnej zástupkyne. Prezentácia i prvé testovanie ma presvedčilo o tom, že daný prístroj bude vyhovovať  mojim potrebám na liečenie mojich starých i novo-indikovaných zdravotných ťažkostí. Jednalo sa o roky liečené problémy s prejavmi sennej nádchy a novoobjavené problémy – objavená cukrovka a prekonaná operácia žlčníkových kameňov. Prístroj som si zadovážil v polovici meciaca február a používam ho denne 2x15 minút na max. intenzite žiarenia. Počas používania prístroja – už v prvých dňoch som pocítil zmenu stavu a to v nosových dutinách, ktoré som mal do toho času nezustále upchaté a dodnes s tým nemám žiadny problém. Prestali mi slziť oči, čo považujem za obrovský úspech – veď ja som už večer ani nemohol čítať, či pozerať na televíziu. Ustálila sa mi hladina cukru v krvi a hodnoty sú neustále pod sledovanou hranicou t.j. 5 – 6 mmol. Samozdrejme , že som neprestal užívať lieky na cukrovku, liečenie za pomoci prístroja beriem ako podpornú liečbu. Prístroj začala preventívne používať aj moja manželka len pre udržanie si dobrých zdravotných výsledkov a nevie sa dočkať aj 31-ročný syn na liečbu sennej nádchy. Som rád, ak moje poznatky z používania prístroja BioQuant pomôžu ako referencie pri rozhodovaní o jeho zadovážení aj pre ostatných ľudí, ktorí majú podobné zdravotné problémy. Vrelo ho odporúčam!
 

Anna Maňáková, Vlkov

Vážená spoločnosť ORIN.

Používam prístroj Bioquant, vyliečila som si krvný tlak, už neužívam žiadne lieky na tlak (vysoký). Používaním Biotorusu sa mi upravili bolesti chrbtice a kĺbov. Prístroje používa celá rodina.


Jozef a Mária Kobelovci, Podbrezová
 
Prístroj Bioquant sme si zakúpili v apríli 2012. Oslovili nás argumenty na prezentácii od pani zástupkyne a chceli sme pomôcť riešiť naše zdravotné problémy. Ja to používam pravidelne denne a zlepšilo sa mi nasledovné:
- prevencia proti závratom hlavy,
- zlepšuje prietok krvi v nohách – prevencia proti tvorbe kŕčových žíl,
- zlepšenie vitality a odstránenie únavy,
- zlepšilo mi imunitu – som odolnejšia.
 
Manžel používa tiež každý deň. Zlepšil sa mu stav nosových dutín. Upravil sa metabolizmus a prekrvenie dolných končatín. Zlepšilo sa dýchanie, imunita a vitalita. Tlak má teraz 120/80. Zlepšila sa mu pamäť a slzenie očí odišlo. Prístroj používame 30 min na stupni 4 mV. S prístrojom sme veľmi spokojní. Súhlasíme s použitím tohto listu ako referenciu pre iných záujemcov.
 

p. Chovančíková s manželom, Brvnište
 
Vážená firma Orin!
 
Objednali sme si cez Vašu pracovníčku laserový prístroj Bioquant. pre manžela a jeho choroby srdiečka, vysokého tlaku, cievne choroby, štítnu žľazu, cukrovka atď. Ja ako jeho manželka používam prístroj na cukrovku a štítnu žľazu. Pomáha prístroj na tieto choroby. Manžel mal ľadové nohy, ruky a po používaní prístroja sa lepšie prekrvujú. Tlak sa mu upravil zo 180/120 na 130/65-75. Pomáha pri štítnej žľaze, kde sa mu výsledky zlepšujú. Pani kargiologička mu už nejaké lieky za slabšie vymenila a prestal užívať Anopirin pre zlepšenie zdravotného stavu. Sme veľmi radi, že ten prístroj máme doma. Odporučujeme prístroj ďalším ľudom. Vôbec nebudete ľutovať. Budete radi, že máte takýto prístroj.
 

Katarína Ivanicsová, Šahy

Prístroj som si objednala zo zdravotných dôvodov, lebo som v roku 2000 prekonala  vážnu mozgovú chorobu. V mojom bydlisku ma navštívila Vaša obchodná zástupkyňa. Prebrali sme môj zdravotný stav a po konzultácii mi navrhla, aby som si objednala prístroj BioQuant. Prístroj používam od decembra 2012 každý deň po pol roku používania prístroja mi volali z firmy ORIN, aby som prístroj používala už len každý druhý deň. Odvtedy to aj tak realizujem. V prvej fáze sa mi prístroj nezdal, že by mal liečebný charakter, ale po kontrole cholesterolu, bol môj lekár prekvapený s mojimi dobrými výsledkami. Zlepšil sa mi krvný tlak, mám hmatateľný pulz. Po otcovi mám zvýraznené zväčšené kŕčové žily, ktoré som si už dala vyoperovať z pravej nohy. Teraz väčšie problémy s kŕčovými žilami nemám (nebolia). Prístroj používam len sama. S prístrojom som všeobecne spokojná, naďalej dodržiavam Vaše pokyny. Chcela by som Vám v závere poďakovať, že ste si na mňa spomenuli v tejto zaneprázdnenej dobe a prajem Vám všetkým pre celý kolektív veľa zdravia a úspechov vo Vašej práci. 
 

Ing. Štefan Nemčík, Široké

Prístroj BioQuant som si zaobstaral na liečenie vysokého krvného tlaku a s ním spojené ďalšie ťažkosti ako krvná viskozita a tuky v krvi. Prístroj používam nepretržite každý deň od 10. 12. 2012, najprv v intervale 2x5 minút po dobu jedného mesiaca na 3, potom v intervale 2x5 minút po dobu jedného mesiaca na stupni 4 a od marca 2013 v intervale 2x10 minút na stupni č. 4. Predpísané lieky lekárom na riedenie krvi a na odbúranie tukov od marca nepoužívam. Hladina tukov mi poklesla na 1,8 čo bol cieľ lekárskej terapie a všetky ďalšie výsledky sa mi upravili. Tlak teraz meriam zriedkakedy, ale neprekračuje limit 140/90. V liečbe BioQuantom pokračujem naďalej. Cítim sa výborne a znášam dobre aj ťažkú fyzickú záťaž, či už športovú alebo pracovnú. Aj ja chcem, aby sa o dobrých účinkoch prístroja BioQuant dozvedelo čo najviac ľudí, preto môžete list použiť ako referenciu pre ďalších zákazníkov. 
 

Dagmar Mrvová, Brezová pod Bradlom

Prístroj BioQuant sme si od Vás zakúpili pre zdravotné problémy môjho manžela. Veď už máme nad 50 rokov, tak sa treba starať o svoje zdravie i keď radi športujeme. Prístroj používame každý deň okrem jedného mesiaca, keď sme mali pauzu. Keď ho používame, tak sa cítime menej unavení, či pri práci alebo športe. Dúfam, že ho okrem nás veľa ľudí používa a cíti sa tiež tak dobre ako my. Takže touto cestou ho odporúčame ďalším Vašim zákazníkom a veríme, že sa tiež budú cítiť fit, tak ako my. 
 

Mgr. Viera Sýkorová, Vrútky

Vážení priatelia, prístroj BioQuant sme si kúpili hlavne na kŕčové žily, ťažké nohy, kŕče počas noci a na úpravu vysokého krvného tlaku, zvonenie a šumenie v ušiach, dvojité počutie. Prístroj používame 5mesiacov. Výsledky: kŕče počas noci sa odstránili, nemám pocit ťažkých nôh, kŕčové žily sa zmiernili, vizuálne poklesli. Tlak sa nám upravil. Zvonenie v ušiach a šumenie úplne bolo odstránené. Prístroj používame denne: ja používam 2. stupeň po 15 min. Manžel 3. stupeň po 15 min.
 

Božena Brnová, Sučany

Keď prišla Vaša poradkyňa, tak nám rozprávala na čo slúži BioQuant. Potom sa opýtala aké máme ťažkosti a ja som jej povedala, že sa liečim na vysoký krvný tlak a na srdce. Potom nám zobrala vzorku krvi a dala pod mikroskop a potom som sa zhrozila, aká bola krv – v takých hlúčikoch. Keď som použila prístroj, krv už bola trochu oddelená, na prvý raz to bolo dobre. Hneď som sa rozhodla, že si BioQuant kúpim, veď zdravie je na prvom mieste! Aj nohy som mala také ťažké, nemohla som sa ani poriadne zohnúť. Teraz, ako prístroj používam všetko sa zlepšilo – tlak mám ustálený, nohy ma nebolia, zohnem sa bez problémov. Používa ho aj manžel na cukrovku a tiež sa mu cukor ustálil. Sme veľmi spokojní, prístroj používame každý deň.
 

Mária Fazekášová, Bátorové Kosihy

Prístroj som obstarala v decembri minulého roka za účelom zlepšenia zdravotného stavu rodiny. Obidvaja s manželom sme liečení na vysoký krvný tlak. Vzhľadom na to, že v mojej rodine dominuje srdcovo-cievne a mozgovo-cievne ochorenia, BioQuant som obstarala na liečenie a prevenciu týchto chorôb. Začali sme ho používať začiatkom roka. Používali sme 3mesiace pravidelne a potom sme dali pauzu. Výsledok je dobrý – necítim taký silný tlak okolo srdca a v hlave a oveľa lepšie reagujem na zmenu počasia. Krvný tlak sa nám obidvom stabilizoval. Komu je svoje zdravie dôležité a má možnosť, nech prístroj používa.
 

Tibor Gréč, Rimavská Sobota

V decembri minulého roka som si zaobstaral medicínsky prístroj BioQuant. K jeho zakúpeniu som sa rozhodol po prezentácii Vašej obchodnej zástupkyne,pri ktorej som sa presvedčil o účinnosti prístroja a usúdil som, že týmto prístrojom by sa mohli zmierniť moje zdravotné ťažkosti. Prístroj som si zaobstaral na liečbu hypertenzie, na riedenie krvi a na liečbu cukrovky. Používal som ho a naďalej používam v 3-mesačnom cykle (január-marec, máj-júl) s mesačnou prestávkou denne okolo 18-tej hodiny po dobu 30 minút (2x15 v každej nosnej dierke) pri zapnutí na 1. stupeň výkonu. Môžem prehlásiť, že výsledky sú uspokojivé, nakoľko TK sa stabilizoval v rozmedzí 75-85/110-130, preto mi pri kontrole v apríli ošetrujúci  lekár-špecialista znížil dávky liekov, ktoré na tlak užívam o polovicu. Aj hodnoty cukru sa znížili zo 17,2 na prijateľných 6,6 a čo ma najviac teší, ustúpili moje bolesti hlavy a tŕpnutie šije, ktoré som mal v dôsledku nedostatočného prekrvenia. Neviem aké výsledky majú iní používatelia, ale ja som spokojný, lebo BioQuant splnil moje očakávania.
 

Margita Hraňová, Nováky

Sme vlastníkmi prístroja BioQuant od 8/2012, používame ho pravidelne každý deň od zakúpenia. Manžel prestal používať lieky na riedenie krvi, znížila sa mu hladina cukru, prestal užívať lieky na tlak, tlak je stabilizovaný. Mne sa takisto stabilizoval tlak a odišli bolesti kŕčových žíl. Celkovo sa cítime lepšie a sme vitálnejší, upravil sa nám takisto spánok.
 

Anna Maňáková, Horná Mariková

Vážená spoločosť „ORIN“

Používam prístroj BioQuant, vyliečila som si krvný tlak, už neužívam žiadne lieky na tlak /vysoký/. Používaním BioTorusu sa mi upravili bolesti chrbtice a kĺbov. Prístroje používa celá rodina.
 

Mikuláš Pavel, Bzince pod Javorinou

Mám 78 rokov, dlhodobo sa liečim na diabetes mellitus typ II. A zvýšený krvný tlak. Od októbra 2012 pravidelne denne vo večerných hodinách používam prístroj BioQuant. Glykémia na lačno sa ustálila. Krvný tlak sa tiež ustálil na TK: 130/70. K týmto výsledkom som sa dopracoval aj vďaka pravidelnému používaniu BioQuant-u. S prístrojom som veľmi spokojný, pomohol mi hlavne udržať glykémiu po jedle a udržať ustálený TK. Okrem mňa pravidelne používa prístroj aj moja manželka, ktorá sa lieči na zvýšený krvný tlak a naša 37-ročná dcéra na lepšie prekrvenie končatín a preventívne k posilneniu imunity. Prístroj BioQuant sa stal našim rodinným pomocníkom zdravia. Sme s ním spokojní a denne je v našej rodine využívaný.


Ferdinand Slábik, Trenčianske Teplice

BioQuant nás oslovil nakoľko ako dôchodcovia trpíme viacerými civilizačnými chorobami (vysoký krvný tlak, cholesterol, upchávajúce cievy a pod.) po perfektnom vysvetlení účinnosti tohto prístroja sme ani na chvíľu s manželkou nezaváhali a BioQuant sme zakúpili. Začali sme ho používať hneď začiatkom októbra 2012 podľa návodu. Vaša obchodná zástupkyňa bola ochotná v decembri priebežne skontrolovať mikroskopom stav červených krviniek (zhluky) a výsledky boli očividne priaznivejšie. Priebežne sme navštevovali lekárov (interné a diabetologické oddelenie). Po vyšetreniach lekári obmedzili pravidelné užívanie liekov na vysoký krvný tlak o polovicu (u oboch). U manželky tiež znížili lieky o polovicu na cholesterol. Tieto výsledky nás utvrdili, že investícia do BioQuantu bola správna a určite sa oplatila. Môžem zodpovedne prehlásiť, že náš zdravotný stav sa určite zlepšil a náš dôchodcovský život je plnohodnotnejší, vitálnejší a spokojnejší.


Roman Domby, Lúčenec

Prístroj BioQuant som si zaobstaral pred 8 mesiacmi za účelom zlepšenia krvného tlaku a celkovo zdravotného stavu. Používam na každý deň 2x po 15 minút na 4.stupni a zaznamenal som viditeľné zlepšenie krvného tlaku. Prístroj používa aj moja rodina a s jeho účinkami sú nadmieru spokojní. Vrelo odporúčam tento prístroj aj ostatným.


p.Chovančíková s manželom

Objednali sme si cez Vašu pracovníčku laserový prístroj BIOquant. Pre manžela a jeho choroby srdiečka, vysokého tlaku, cievne choroby, štítnu žľazu, cukrovku atď. Ja ako jeho manželka používam prístroj na cukrovku a štítnu žľazu. Pomáha mi prístroj na tieto choroby. Manžel mal ľadové nohy, ruky a po používaní prístroja sa tieto lepšie prekrvujú. Tlak sa mu upravil zo 180/120 na 130/65-75. Pomáha pri štítnej žľaze, kde sa mu výsledky zlepšujú. Pani kardiologička mu už nejaké lieky vymenila za slabšie a prestalužívať anopirín pre zlepšenie zdravotného stavu. A sme veľmi radi, že ten prístroj máme doma. Odporúčame prístroj daľším ľudom. Vôbec nebudete lutovať. Budete radi, že máte takýto prístroj.


Anna Spišiaková, Poproč

Pri návšteve pána z  Orin Slovakia s.r.o., ktorý nás oboznámil s  laserovým prístrojom sme nezaváhali ani minútu a  prístroj sme si zakúpili a  to z  toho dôvodu, že manžel má ischémiu, prekonal cievnu príhodu, vysoký tlak, cholesterol, cukrovku a  posledným klincom bola trombóza. Pre tieto zdravotné problémy manžel chodil denne na vychádzku a  mal problémy s  dýchaním. Po používaní 2 mesiacoch prístroja manžel nemal problémy s  dýchaním vôbec, trombóza sa oveľa rýchlejšie vyliečila, cholesterol má chvalabohu v  norme. Prístroj užívame už 11 mesiacov a  preto ľudom ktorí majú problém podobný ako manžel, vrele odporúčame. Sme presvedčení, že to bola správna investícia. 


Jozef Roško, Trenčianska Turná

Prístroj sme získali prostredníctvom ponuky spol. ORIN. Po vysvetlení na čo BioQuant slúži a  pre zdravotné ťažkosti, ktoré máme, sme sa rozhodli pre kúpu BioQuantu. Prístroj používame 9 mesiacov. Vďaka BioQuantu sa nám čiastočne zlepšili výsledky krvných testov. Manželke aj mne sa čiastočne zlepšil vysoký krvný tlak, aj zmenšenie nálezu na štítnej žľaze a  zlepšila sa nám mikrocirkulácia krvi. Manželke znížil lekár dávku tabletiek proti cukru aj cholesterolu o  polovicu. BioQuant používame  s manželkou jeden krát za deň vo večerných hodinách pri 4 mA. Čiastočne používa BioQuant aj syn s  dcérou aj kto príde na návštevu, všetci sú zvedaví samozrejme najskôr na príručku a  potom vyskúšajú aj BioQuant. Toto zlepšenie sa mohlo udiať len prostredníctvom lekárov, výrobcov a  ponuky ORIN Slovakia s.r.o. za čo všetkým veľmi ďakujeme! 


Anna Budkovska, Čečehov

Prístroj sme od Vás zaobstarali v  7. mesiaci v  r. 2012, za účelom zlepšenia zdravotného stavu. Manžel má srdcovo cievne problémy, manželka má cukrovku. Prístroj používame obidvaja každodenne, s  týždennými prestávkami. Často využívajú prístroj aj členovia našej rodiny a  to najviac začiatkom jarných a  jesenných dní, pri prechladení, bolesti svalov a  kĺbov. Liečivá skutočnosť je dobrá. Prístroj využíva celá naša rodina v  počte 6 ľudí. Najviac je prístroj využívaný vo večerných hodinách. 


Darina Čučková, Pribylina

Po zakúpení prístroja BioQuant ho pravidelne používame denne pokiaľ nám to čas dovolí, 5 + 5 minút na 4 stupni intenzity. Dôvod zakúpenia za účelom zmierniť bolesť a únavu nôh. Výsledok sa prejavil v ľahšej chôdzi a zmiernenie opuchu nohy po trombóze. V lepšom prekrvení mozgu pri zabúdaní. Od používania prístroja BioQuant máme lepšie výsledky pri kontrole rozboru krvi u lekárov. Prístroj používame spolu s  manželkou. 


Waldemar Maslenka, Košice

Prístroj BioQuant som si spolu s  manželkou zakúpil od Vašej spol. po odbornej prednáške Vášho obchod. zástupcu p. Kuchtu R. u nás doma. Vlastníme ho od 06/2012. Uvedomili sme si, že hoci sme v  dôchodkovom veku, môžeme si zlepšiť alebo aspoň uchovať terajší zdrav. stav. Ďalším dôvodom bolo to, že terapia týmto laserovým prístrojom sa dá uskutočniť doma, bez zbytočného stresu. Obidvaja máme diabetes II. stupňa, máme zvýšený krvný tlak, mierne zvýšený cholesterol, zvýšené hodnody Triglyceridov, manželka kŕčové žily. Vďaka terapie las. prístrojom, sa nám polepšilo, cítime sa v  pohode. Prístroj sme spočiatku používali podľa návodu denne, teraz v  zimnom období každý druhý deň. Na poslednej kontrole náš diabetológ nás informoval, že krvné testy ukázali určité zlepšenia, aj vyšetrenie EKG bolo v  poriadku. V  našej rodine používame BioQuant dvaja, ja a  manželka. Účinky som už vyššie spomenul. Neľutujeme zakúpenie prístroja, hoci ide o  vyšší výdavok. 


Mária Lievajová, Hriňová

Váš prístroj BioQuant sme si zaobstarali kvôli tomu, že máme zvýšený krvný tlak aj cholesterol a  zanesené cievy. Váš prístroj používame denne 20 min obidvaja s  manželom pol roka. A  od toho času sa nám upravil tlak a čo je dôležitejšie znížili sme dávky liekov na polovicu. Manželovi pomáha pri prekrvení ciev v  mozgu, mával závraty tie sa mu upravili teraz má len občas ráno a pred tým aj cez deň. Ľahšie sa nám dýcha a  môžeme chodiť aj na bicykli. Cholesterol sa znížil o  2 stupne. Používame ho dvaja s manželom a  používala ho aj sestra, ale sa jej páčil, pomohol aj jej a kúpila si na naše odporučenie aj ona.


Andrej Miholik, Dubnica nad Váhom

Odpovedám na Váš dopis, čo sa týka laserového prístroja BioQuant. Som veľmi spokojný. Kúpil som ho pre bolesť hlavy a cukrovku II. typu. Používam ho bez prestávky od kúpenia. Výsledky sa dostavili skoro. Prestala ma bolieť  hlava, cukrovka sa znížila, astma sa vyliečila úplne, odpadla chrípka, nádcha, dobrý spánok (11-12 hod.). Tlak krvi je stály, štítna žľaza sa upravila. Človek ako keby sa narodil. Je to najlepší prístroj pre človeka „BioQuant“. Veľmi pekne ďakujem za zdravobudič človeka „BioQuant“.


Štefan Slaničan, Beša

Váš prístroj sme si zakúpili ešte v  máji 2012. Sme štvorčlenná rodina a  používame ho všetci, ja a  môj manžel každý večer. Manžel sa lieči na tlak a mal srdcovo-cievny problém. Od kedy tento prístroj používa zlepšil sa mu zdravotný stav, aj krv má v poriadku, cíti sa oveľa lepšie. Aj ja mám lepšie výsledky, ja som mala problém s tlakom, cholesterolom. Celkovo sa cítime lepšie aj výsledky pri kontrole u  lekára to dokazujú. Tento prístroj sme doporučili aj našim známym, ktorí sú tiež nadmerne spokojní a dodnes nám ďakujú. Takže určite to má niečo do seba. Veľmi sa tešíme, že ho máme a  určite ho odporúčime aj ďalším známym. Prajeme vám veľa úspechov a  spokojných zákazníkov ako sme my celá rodina. 


Márian Pisarčík, Slovenská Ves

Bioquant používam takmer denne, prístroj som si zakúpil z  dôvodov zlepšenia zdravotného stavu. Cítim sa oveľa lepšie hlavne čo sa týka silovej výkonnosti, upravil sa mi zvýšený krvný tlak na prijateľnú hranici. Používam ho od leta minulého roku s  menšími prestávkami čo znamená cca 4 – 5 krát týždenne. Vôbec neľutujem investované peniaze do tohto produktu a  vrele odporúčam každému a  to nielen tomu kto má zdravotné problémy.


Ján Maco, Trebatice

Koncom minulého roka sme boli s manželkou na dovolenke, kde sme sa zúčastnili na prednáške o BioQuante. Táto prednáška nás veľmi zaujala, keďže v roku 2005 som prekonal malú príhodu, preto sme sa s manželkou rozhodli, že si prístroj zakúpime. Prístroj sme s manželkou používali 3mesiace, ďalší mesiac bola pauza, po ktorej prístroj používame ďalšie 3mesiace. V apríli 2013 som sa zúčastnil na sone ciev, kde som ostal milo prekvapený s celkom dobrým výsledkom, upravený cholesterol, keď sa mi upraví krvný tlak tak to bude dobré. Manželke sa tiež výrazne upravil cholesterol, mala vyše 8 a teraz len 3. Doporučujem tento prístroj aj ďalším, ktorí majú podobné problémy ako ja s manželkou.


Štefánia Bohdalová, Rajec

BioQuant som si kúpila, pretože mám cukrovku, cievy sa mi zužujú a na rôzne iné choroby. Môžem Vám povedať, že momentálne sa cítim dobre, cukrovka sa mi upravila, po dlhej dobe mávam cukor na lačno na hranici 5,6 čo som predtým nemohla dosiahnuť. Pri poslednej kontrole ma konečne lekárka pochválila, čo predtým mi hovorila, že budem musieť pouvažovať o inej liečbe,-to znamenalo pichanie si inzulínu. Alergická nádcha sa mi upravila, sprej ktorý som skoro denne používala, teraz používam iba zriedkavo. Prístroj používa na prevenciu aj môj manžel. Preto Vám chcem veľmi pekne poďakovať, že Vás ku mne poslal môj Anjel strážny. Veľmi pekne ďakujeme!!!


Rudolf Romhányi, Komárno

Po infarkte v roku 2006 som používal liek proti zrážanlivosti krvi. Po dlhodobom používaní mi začali praskať na tvári krvné vlásočnice. Na jeseň 2012 mi pri prezentácii prístroja BioQuant sprevádzajúci obchodný zástupca, okrem slovnej prezentácii aj vizuálne, pomocou mikroskopu ukázal pôsobenie BioQuantu. Po zakúpení BioQuantu som prestal používať lieky a ťažkosti pominuli. Prístroj používa aj manželka na ošetrovanie vyrážok, ktoré sme doteraz inými spôsobmi nedokázali odstrániť. Sme veľmi spokojní a prajeme Vám do ďalšej práci veľa úspechov.


Pani Jarmila, Hlohovec

Laserový BioQuant nám ako invalidným dôchodcom zakúpili deti, pretože máme zdravotné problémy s chrbticou a stupňujúcu sa celoročnou alergiou. V noci som sa budila už nielen na bolesti chrbta, mnohonásobné kýchanie, ale aj na to, že sa neviem nadýchnuť, pocit plného nosa, červené slzavé oči, bolesti hlavy a celková únava. BioQuant som pravidelne používala od septembra do decembra v roku 2012 spolu s liekmi, ktoré mám od alergiológa, ušného, očného, reumatológa a ortopéda. Od januára prístroj používam nepravidelne, iba ak cítim zhoršenie alergie. Počas používania prístroja som najprv pociťovala, akoby sa mi postupne uvoľňoval nos a ja som sa mohla nadýchnuť tak, že postupne som zabudla na ten zlý pocit nedostatku kyslíka (pocit dusenia). Teraz dýcham kľudne, iba pri chôdzi sa zadýcham a čo ma prekvapuje najviac – jarné obdobie kvitnutia prežívam oveľa lepšie ako vlani, keď som prístroj nemala. Okrem mňa využívam BioQuant používa aj môj manžel, ktorý má vysoký krvný tlak. Laserový prístroj je náš člen rodiny, ktorý si veľmi vážime.


Pani Chovančíková, Brvnište

Objednali sme si od Vašej spoločnosti BioQuant hlavne kvôli manželovi. Bol v nemocnici a dozvedeli sme sa o BioQuante. Manžel je chorý na srdiečko, vysoký tlak, cievne choroby, štítnu žľazu, silnú cukrovku a berie lieky na riedenie krvi. Používam prístroj aj ja. Ja mám problémy so štítnou žľazou a cukrovku. Prístroj používame pol roka. Dobre nám pomáha na všetky uvedené choroby. Manžel mal slabé prekrvenie nôh, rúk mal ich strašne ľadové. Teraz ich má prekrvené a teplé. Tlak sa mu krásne upravil. Pomáha ah na štítnu žľazu, kde sa mu výsledky pomaly zlepšujú. Aj pani doktorka na kardiológii mu zmenila lieky na slabšie. Z 30 liekov sa nám denná dávka znížila na 15. Sme radi, že sme si prístroj objednali. Odporúčam prístroj aj ďalším osobám.


Viera Vávrová, Lúčenec

Pretože nepatrím k najmladšej generácií, zakúpila som si BioQuant hlavne kvôli vysokému tlaku, kde som výsledky ešte nepocítila. Prístroj využívam od januára 2013. Zatiaľ ho používame len my dvaja s manželom a dúfam, že časom sa pridajú aj ostatní členovia rodiny. Používame ho po 30minút denne. Cítim zlepšenie vo viacerých zdravotných oblastiach. V noci som mávala aj 5krát kŕče v nohách – tie úplne zmizli. Nohy už nemám také studené ako predtým. Ráno vstávam sviežejšia ako predtým. Verím, že čím dlhšie budem prístroj používať, budú pribúdať i ďalšie kladné výsledky liečby.


Gabriela Šamajová, Trnava

Prístroj som si zaobstarala, pretože som mala zvýšený cholesterol. BioQuant používam asi pol roka 5 + 5 minút každý večer. Mala som ísť na operáciu oka a potrebovala som predoperačné vyšetrenie a samozrejme vyšetrovali mi aj cholesterol. Cholesterol som mala v úplnom poriadku a neužívala som ani žiadne lieky, ktoré som mala užívať. K lekárovi zatiaľ chodiť nemusím. Ďakujem Vám veľmi pekne, že som si laserový prístroj mohla zakúpiť.


Pán Ján, Stupava

Prístroj BioQuant, ktorí sme si zakúpili v septembri 2012, kvôli tomu, že na prezentácii nám bolo povedané, že pomáha na cievy, na ktoré trpíme spolu s manželkou. Začali sme ho používať v októbri. Za približne 4 mesiace boli dobré výsledky. Mal som bercový vred na predkolení ľavej nohy, mal som ho dosť veľký a veľmi pekne sa mi to zatvorilo a mám ju v pohode. Hlavne pôsobí na dolné končatiny a mnoho iných zdravotných problémov. Prístroj používa aj moja manželka nakoľko máme pokročilý vek, tak sa musíme starať o svoje zdravie. Manželka si dala vyšetriť krv, pani ktorá jej to vyšetrovala bola milo prekvapená, že červené krvinky nemá zhlučené spolu. Povedala jej, že ani 35-40 ročné ženy nemajú tak rozložené, keď jej povedala čo používa, povedala jej, že je to dobré a aby prístroj ďalej používala. Odporučujeme aj ostatným ľuďom, aby si prístroj zakúpili, lebo je to výborná vec. S BioQuantom sme veľmi spokojní.  


Štanclová Antónia, Prievidza

Prístroj BIOquant sme si  zakúpili dňa 5.3.2012 z dôvodu,že obidvaja ja aj manžel sa liečime na vysoký tlak a máme srdcovo-cievne problémy.Manžel je po operácii srdca má umelú chlopňu a tri bypassy. Mal zlé prekrvenie dolných končatín a pri rýchlej chôdzi pociťoval bolesti.Prístroj používame od marca 2012 každý deň jeden krát s 5 stupňom intenzity. Po troch mesiacoch používania som bola na kontrole u interného lekára a ten konštatoval, že skutočne všetky výsledky mám v norme a znížil mi užívanie liekov na jeden liek. Od doby ako prístroj používam som nemala žiadny problém s tlakom. Predtým som mala vyšší tlak aj kolísavý. Teraz už tieto problémy nemám. Manželove výsledky sa tiež zlepšili posledná kontrola to ukázala. Prístroj používame dvaja. Ja a manžel. Celkovo sa cítime obidvaja lepšie aj výsledky pri kontrole u lekára to dokazujú. Manžel má lepšie prekrvenie hlavne dolných končatín. S prístrojom sme spokojní len by sme prosili ak je to možné zaslať nám aspoň tri nosové klipsy. Manžel má hrubší nos a tie tri sa nám už odlomili.  Vopred ďakujeme. S prístrojom BIOquant sme obidvaja spokojní a používame ho pravidelne každý deň.Zdravotne nám skutočne pomohol.


Štefan Adamec, Lučenec

Ako ZŤP občan s rôznymi chronickými ochoreniami od 5.3.2012 používam laserový polovodičový prístroj Bioquant zaobstaraný prostredníctvom Vašej agentúry.Tento prístroj som si zaobstaral z dôvodu svojich zdravotných ťažkostí vo veku 59 rokov, nakoľko ma unavovala čakacia doba pri lekárskych vyšetreniach a mesačných výdavkoch od 17€ do 70€. Od horeuvedenej doby používam doposiaľ každý deň jedenkrát v byte polovodičový laser .Môžem čestne prehlásiť, že sa mi upravil môj cholesterol v krvi, znížil vysoký krvný tlak, tiež ustúpili bolesti kĺbov ramena, zlepšil sa imunitný systém, upravil zrak, pamäť, ustúpili aj krčné bolesti v nohách, zápal ďasien a bolesti zubov. Nenavštevujem už svojho obvodného lekára, ustúpila únava organizmu, cítim sa sviežejší a vytrvalejší, môžem kľudne spávať. Ušetril som čas a výdavky za lieky, tabletky a injekcie.Prístroj používam na skutočný relax organizmu s plnou spokojnosťou vďaka výdobytkom techniky ľudstva. Mimo mňa používa tento prístroj aj moja družka tiež v plnej miere k spokojnosti a zlepšeniu jej zdravotného stavu v mnohých ukazovateľoch ako krvného obrazu aj urýchlenie hojenia trojitej kĺbovej zlomeniny lakťa … Peniaze vynaložené za kúpu laserového prístroja sa skutočne oplatili a jeho kvalita a návratnosť sa v praxi čoskoro osvedčila. Doporučujem kúpu prístroja aj ostatným občanom, ktorí majú vekom opotrebovaný organizmus, chcú ušetriť čas aj peniaze, zlepšiť svoj zdravotný stav s predlženým svojho pozemského života.


Pavol Stetulič Ing., Poprad

Som Vaším zákazníkom od roku 2006. Vtedy som si zakúpil Váš produkt, zariadenie  pre magnetoterapiu, prístroj UltiCare LT99. Preto, keď ma v apríli 2012 oslovil Váš externý pracovník, vedel som, že sa jedná o serióznu firmu s ktorou už mám  vlastné a pripomínam veľmi dobré skúsenosti. S Vaším pracovníkom sme si dohodli stretnutie. Na stretnutí mi ponúkol Váš prístroj BioQuant. Pripomínam, že Váš externý pracovník prejavil veľmi dobré znalosti o ponúkanom výrobku. Prejavil veľmi dobré  komunikačné schopnosti. Z tejto strany to nebola len snaha predať zariadenie, ale dokázal so mnou komunikovať a odpovedať mi na moje otázky. Ja sám som si získal všetky potrebné informácie o laserovej liečbe z dostupnej literatúry. Pri rozhovore s ním som získal všetky potrebné informácie. Dospel som k záveru, že zariadenie BIOquant môže byť pre mňa  vhodným doplnkom k zariadeniu UltiCare LT 99. Môj základný zdravotný problém je, že som diabetik. Táto moja choroba mi spôsobuje rôzne sekundárne komplikácie. Aktuálne spomeniem zlé prekrvovanie končatín, (hlavne nôh) a veľmi vysoký a veľmi kolísavý tlak. Zariadenie LT 99 mi vrátilo minimálne citlivosť do nôh a zariadenie BioQuant vhodne doplňuje LT 99  a pomohlo mi výrazne znížiť hodnoty krvného tlaku a dnes už tlak nemám tak kolísavý, ako to bolo predtým. Stratil sa mi pocit „studených nôh“- zlepšilo sa prekrvenie. Obidve zariadenia používa aj moja manželka a obidvaja ich používame dlhodobo. Zo začiatku sme zariadenia používali pravidelne denne, teraz už sme prešli na sporadické používanie. Investíciu do zakúpenia prístroja som nikdy neoľutoval. Naopak, som veľmi povďačný firme ORIN, že dodáva na náš trh takéto zariadenia. Prajem Vám veľa úspechov.


Ladislav Riedl, Trenčín

Nakoľko trpím chorobami, som po operácii príštitných telicook-Endokrinologia-Diabetna Kardiologia mám zavedený  kardiostimulátor a mám zlú zrážanlivosť krvi. Mal som špatné výsledky pri odbere krvi-často ma volali po odbere na kontrolný odber. Tieto výsledky sa zlepšili po zakúpení a užívaní Vášho prístroja, som spokojný a ďakujem. Prístroj používam podľa návodu a doporučenia odo dňa 30.4.2012. Krvné testy mám v poriadku- žiadne problémy nie sú. Prístroj používam sám a doporučujem ho každému, kto trpí a má problémy, ako som mal ja .Od 16.2.2001 vlastním aj UltiCare LT 98, na ktorý nedám dopustiť, tiež mi pomáha pri chorobách- kŕčové žily- kŕče v nohách a pri močení. Tieto vaše výrobky vrele každému doporučujem.


Sujová Jolana, Lovinobaňa

V roku 2011 od septembra do novembra môj partner zrazu začal odpadávať. Ku koncu roka po 2-3 krokoch padal do bezvedomia. Dá sa povedať, že u nás pohotovosť bola každé dva týždne. V  nemocnici ho podržali dva týždne a poslali domov. Zo 135 kg schudol na 75 kg. A až v januári 2012 mi povedali, že sa mu neokysličuje krv, nech sa nečudujem ,že odpadáva. Keď nám predviedli BioQuant, používali sme ho 4 mesiace denne, potom mesiac pauza a odvtedy 2x týždenne. Po 4 týždňoch sme pracovníčku, ktorá nám prístroj predala, požiadali, aby mu urobila rozbor krvi a úžas! Neporovnateľne väčšie množstvo krvi bolo viazané kyslíkom a „strapce hrozna“sa stratili. Raz za čas ho používam aj ja ako prevenciu a sem tam aj moja dcéra.


Kelešiová Jolana, Nitra

S veľkou radosťou Vám odpisujem na Vaše otázky .Kúpou prístroja BioQuant sme urobili veľmi dobrú vec. Sme štvorčlenná rodina a používame ho všetci. Dva-tri krát týždenného používa jeden člen a takto sa striedame všetci. Používame ho od prvého dňa ako sme ho dostali, je to už vyše trištvrte roka. Najviac to pomohlo manželovi, ktorému sa o 70% zlepšil zdravotný stav. U ostatných sme zaznamenali také polovičné zlepšenie zdravotného stavu. Prístroj sme teda používali na žalúdočné problémy, kŕčové žily, mne osobne sa upravil tlak. Veľmi sa tešíme, že ho máme a dúfam, že naďalej s ním budeme spokojní ako doteraz. Prajeme Vám veľa úspechov pri predaji prístroja BIOquant a veľa spokojných zákazníkov tak ako sme mi celá rodina.


Karol Šinkovič, Považská Bystrica

Prístroj BioQuant som obdržal dňa 16.3.2012. Objednal som ho pre potreby manželky, prípadne aj pre seba a rodine, ak by bolo treba. Prevažne ho využíva len manželka na zníženie hodnôt krvného tlaku. Používa ho od 16.3. do 4.8. denne 1x. Od 4.8. do dnešného dňa už len každý druhý deň. Začiatkom októbra sa KT stabilizoval na hodnoty okolo 130/80. Pred používaním boli hodnoty okolo 160/90. Od začatia používania prístroja manželka vysadila lieky na zníženie KT a už sa k nim nevrátila. KT si meria 1x týždenne, tlak je stabilizovaný. Ja som prístroj využíval dva mesiace, len preventívne pre svoje zdravie od marca do mája. Začiatkom roku 2013 si to zopakujem. Osobne som o kvalitách tohto jedinečného prístroja informoval i svojich priateľov a známych.


Ľudmila Piecková, Nitra

Som s manželom už na dôchodku, máme viac času a aj mi sa chceme starať o svoje zdravie. Samozrejme, že i u nás sa prejavujú niektoré zdravotné problémy s cievami, s tlakom, často sa stretávame v každodennom živote so stresom a s ďalšími negatívnymi vplyvmi prostredia na naše zdravie. Na základe prezentácie výrobkov Vašej firmy, ktorej som sa zúčastnila spolu s manželom, sme sa rozhodli zakúpiť si prístroj BioQuant v marci 2012 na riešenie našich zdravotných problémov a tiež ako prevenciu proti rôznym srdcovo-cievnym ochoreniam, ktoré nás v našom veku ohrozujú, alebo môžu ohroziť. Prístroj používame v súlade s uvedeným návodom asi 7 mesiacov a môžeme konštatovať, že sa nám upravil krvný tlak, zlepšil sa nám spánok, prekrvenie dolných končatín, sme menej unavení, skrátka dá sa povedať, že sa nám určitým spôsobom zlepšila kvalita života v oblasti zdravia a cítime sa lepšie. My prístroj používame denne. Prístroj okrem nás dvoch používa i naša dcéra asi 3 mesiace a práve jeho používaním sa jej čiastočne zlepšila pleť, býva menej unavená, ľahšie znáša stres a vo svojej práci sa dokáže lepšie sústrediť.


Škultéty Milan, Prievidza

Prístroj sme si aj s manželkou zaobstarali z dôvodu, že sme obaja chorí na srdce. Ja osobne som bol v r. 2009 operovaný na srdce, keď mi vymenili nefungujúcu chlopňu za biochlopňu. Pri tej príležitosti mi urobili aj tzv. bypass. Prístroj používame už viac ako ½ roka, podľa návodu. Teraz ho používame každý deň ráno 30 minút. Môžem potvrdiť, že prístroj má priaznivý účinok na moje zdravie. Povinne chodím každý mesiac k internému lekárovi na kontroly zdravotného stavu, už asi 3 mesiace mi lekár upravil jeden liek. Výsledky kontrol sú pravidelne dobré. Taktiež v minulosti som musel v priebehu roka aj 2x volať rýchlu zdravotnú pomoc, ale teraz nebolo potrebné. Tento priaznivý účinok na môj zdravotný stav pripisujem k používaniu laserovej terapie. Aj manželka, ktorá prístroj používa je s výsledkami spokojná. Odporúčam tento prístroj aj ďalším pacientom.


Rodina Gaštanová, Kokava

Prístroj BioQuant som si objednal na základe toho, že mám problémy s vysokým tlakom,vysoké hodnoty cholesterolu a trigliceridov. Prístroj užívame ja a moja manželka, ktorá má tiež podobnú diagnózu- vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterola zvýšené tuky.Užívali sme ho 3 mesiace s malými prestávkami a manželka po odbere krvi zistila,že hodnoty cholesterolu a tukov sa jej výrazne upravili, bez užívania liekov. Hodnoty tlaku jej zatiaľ neklesli, ale myslí si, že po dlhšom užívaní prístroja sa jej postupne upravia smerom dolu a bude môcť znížiť dávku liekov na liečenie vysokého KT. Ako ďalšie pozitívum spozorovala, že po používaní prístroja sa jej zlepšila myseľ a pohotovejšie reaguje na komunikáciu. Najmä pre túto obnovu a rýchlejšiu reakciu pamäte sme s prístrojom spokojní a budeme ho užívať.


Veronika Pallová, Trstená

Vážená spoločnosť, sme už na dôchodku, preto vieme veľmi dobre, čo znamená "starať sa o svoje zdravie". Prístroj Bioquant nemáme ešte dlho, ale keďže sme si vedomí, že táto doba prináša veľký zhon a stres, s tým súvisiace zdravotné problémy-rozhodli sme sa tento prístroj venovať nášmu 30 ročnému synovi, ktorý ako všetci v tejto dobe je veľmi vyťažený, aby si chránil organizmus pred prípadnými vážnejšími zdravotnými problémami. Prístroj používa a výsledky sa dostavujú. Zmizli mu červené fľaky na tvári, ktoré sa objavovali pri vysokom napätí a nasadení v práci, býva oveľa menej unavený, v práci viac koncentrovaný, spolupracovníci sa ho pýtajú, odkiaľ berie toľko energie a vitality, pamäť reaguje oveľa pohotovejšie pri riešení úloh, prestalo búšenie srdca-bolesť na hrudníku pri veľkom preťažení, už nemáva studené dolné končatiny a čo je najdôležitejšie, veríme, že prevencia prístrojom mu určite predĺži a zlepší život


Zdenka Matějková, Liptovský Mikuláš

Medicínsky laserový prístroj Bioquant som si zakúpila v novembri 2011. Na jeho prezentácii, ktorú som absolvovala spolu s manželom ma prístroj oslovil kvôli jeho mnohostranným liečebným účinkom a rozhodla som sa ho zakúpiť hlavne kvôli vnukovi, ktorý býva často chorý. Skôr, ako mu prístroj odovzdám, som sa rozhodla vyskúšať ho sama aj s manželom. Za viac ako dvojmesačného každodenného používania prístroja sa mi mierne znížil krvný tlak, úplne prešla bolesť v kolene, zlepšil sa mi spánok a pamäť. Fyzicky a psychicky sa cítim v pohode a mám stále dobrú náladu, čo pripisujem aj Bioquantu. Manžel prístroj zatiaľ používal len sporadicky, odteraz ho bude využívať pravidelne.


Mária Meszárosová, Nové Zámky

Prístroj Bioquant som si zakúpila preto, že mám problémy s dolnými končatinami a s vysokým krvným tlakom. Upchávajú sa mi cievy, bola som aj na operácii a aj tak moje problémy pretrvávali. Odkedy používam prístroj, je to oveľa lepšie, oveľa viac viem prejsť. Používam ho 3 mesiace. Prístroj používa aj manžel na vysoký krvný tlak.


Miroslav Hochreiter, Tlmače

Prístroj Bioquant mám 3 mesiace a používam ho dvakrát denne. Mám vysoký krvný tlak, trápi ma cukrovka a upchávajú sa mi cievy na nohách. Počas tejto trojmesačnej doby sa mi zlepšil krvný tlak natoľko, že lekár bol s mojim tlakom spokojný a predpísal mi o jedny tabletky menej, čo ma veľmi milo prekvapilo. Taktiež sa mi znížil cukor v krvi a už nemávam kŕče v nohách, ktoré ma dosť často trápili. Prístroj používam tak ja, ako aj moja priateľka. Sme s ním spokojní, pretože sa cítime oveľa lepšie.


Nehringová Ľudmila, Šaľa

Dlhé roky som trpela na syndróm studených nôh, čo prechádzalo aj do bolesti močového mechúra. Pri návšteve Vášho pracovníka u nás doma, ktorý mi dal prístroj vyskúšať, pocítila som v nohách (mám kŕčové žily) príjemné teplo a to rozhodlo. Dnes môžem povedať, že som urobila dobre, nohy podchladené nemám, močový mechúr ma netrápi a ani v kŕčových žilách necítim žiadne tlaky ako predtým. Veľmi sa z toho teším a na prístroj nedám dopustiť.

Vytočte svoje koleso šťastia