5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Poruchy potencie-Erektilná disfunkcia

V prípade erektilnej disfunkcie odporúčame použiť BioTorus LT100. Využíva sa veľmi účinne vazodilatačný efekt. Keďže pulzné magnetické pole rozširuje cievy, dochádza k lepšiemu prekrveniu oblasti panvy a lepšiemu zásobeniu kyslíkom, pôsobením prístroja BioTorus LT100 sa zlepšuje schopnosť dosiahnuť a udržať erekciu.

Čo je erektilná disfunkcia?

Poruchy potencie, impotencia alebo erektilná disfunkcia je definovaná ako neschopnosť dosiahnutia a udržania erekcie, dostatočnej k vykonaniu uspokojivého pohlavného styku. Erektilná disfunkcia postihuje mužov ďaleko viac než iba vlastnú mužskú sexualitu. Emócie, neistota, problémy v partnerskom živote a ďalšie aspekty sú spojené s problémom ED. Hoci sa ED častejšie vyskytuje u starších mužov, vo väčšine prípadov sa nejedná o neodvratný proces starnutia.

 

Aké sú príčiny erektilnej disfunkcie

O takzvaných psychogénnych príčinách môžeme hovoriť v 10% prípadov. V 90% prípadov sa jedná o konkrétne ochorenie, ktoré postihuje niektorú časť organizmu potrebnú pre vznik erekcie. Najčastejšie sa jedná o cievy alebo nervy. V starobe potom väčšinou o pokles mužských hormónov (Androgénov).

Erektilnú disfunkciu môže ovplyvniť celá rada ochorení, napr. cukrovka, srdcové – cievne ochorenie, choroby štítnej žľazy, prostaty, nervového systému, močového ústroja a tiež celá rada ochorení nervových a psychických.
Môže tiež ísť o dôsledok používania chemických liekov, napr. na vysoký krvný tlak, depresiu, žalúdočné vredy a ďalších...

 

Čoho by sme sa mali vyvarovať?

Alkohol

Alkohol je nepriateľom potencie hneď tri krát. Spôsobuje zánik pohlavných buniek, zmenšuje životaschopnosť spermií a narušuje väzby medzi mozgom a pohlavnými orgánmi. V dôsledku toho sa do krvi dostáva menej hormónov spôsobujúcich plnohodnotnú erekciu. Nadmerná konzumácia alkoholu tiež potlačuje tvorbu androgénov – mužských pohlavných hormónov.

Fajčenie

Nikotín bráni prekrveniu penisu a znižuje v ňom arteriálny tlak. Práve preto sa nemôže naplniť krvou, keď je treba. Toxické látky z dymu poškodzujú dozrievanie spermií, tie potom strácajú pohyblivosť a správny tvar. Pokiaľ ste sa rozhodli skoncovať s fajčením, môže Vám v tom pomôcť prírodný produkt STOPNIK, ktorý obsahuje látky spôsobujúce nechuť k cigarete.

Cholesterol

U mužov s vysokou hladinou cholesterolu je riziko impotencie nadpriemerné. Cholesterolové pláty upchajú cievy vedúce do penisu a znížia tak krvný tlak potrebný k udržaniu erekcie. Ak chcete nebezpečenstvo spojené so zvýšenou hladinou cholesterolu znížiť, mali by ste konzumovať veľa ovocia, zeleniny, celozrnných výrobkov, primerané množstvo chudého mäsa a len málo nasýtených tukov obsiahnutých v masle, tvrdých syroch, mäsovom tuku a v hydinovej koži.

Vysoký krvný tlak - hypertenzia
Vysoký krvný tlak je jednou z najčastejších príčin poškodenia ciev. Nielenže nadmerne zaťažuje srdce, ale spôsobuje aj nadmerný prietok krvi tepnami, výsledkom čoho je ich kôrnatenie a zúženie. Tepny nie sú schopné dopraviť dostatok krvi do orgánov, ktoré ju potrebujú. Bez dostatku kyslíka a živín sú orgány, ako napr. pohlavný úd, poškodzované, čím sa znižuje ich funkcia. Poškodzovanie cievnej steny vysokým krvným tlakom môže zapríčiniť poruchu stoporenia.

Nadváha

Nadváha narušuje hormonálnu rovnováhu, čo sa môže prejaviť nedostatočnou produkciou hormónov potrebných pre dosiahnutie erekcie.

Chemické látky

Štúdie amerických vedcov dokázali, že z dvoch stoviek najrôznejších liekov až šestnásť z nich môže zapríčiniť impotenciu. Medzi najrizikovejšie patria niektoré lieky používané pre liečbu vysokého krvného tlaku, depresie, nespavosti, žalúdočných vredov, nádorov, a niektoré liečivá používané pri alergiách.

Možnosti liečby

Jednou možnosťou sú umele vyrobené lieky, ale nemali by sme ich zbytočne užívať bez toho, aby sme si overili či neexistuje bezpečnejšia alternatíva bez vedľajších účinkov na náš organizmus.

 

Pri tomto ochorení odporúčame:

BioTorus LT-100


BioTorus LT-100

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti (analgetický efekt), účinky uvoľňujúce svalové kŕče, protiopuchové účinky (protiedémové), hojivé a protizápalové účinky, tiež účinky regeneračné a účinky zlepšujúce prietok krvi (vazodilatačné). Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

BioTorus LT-100

  • Výnimočná konštrukcia - váha prístroja je len 850 gramov,
  • Možnosť pripojiť externý (vonkajší) aplikátor, a tým umožniť používanie prístroja u dvoch osôb naraz, prípadne pôsobiť na dve rozličné miesta u tej istej osoby,
  • Ako jediný prístroj v EU umožňuje použiť na každý z aplikátorov iný pracovný program
  • Prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • Plynulá regulácia intenzity (sily) magnetického poľa a tým možnosť použitia prístroja i u ľudí citlivých na magnetické pole, alebo u malých detí, ktorým postačuje nižšia intenzita,
  • Možnosť nastavenia doby terapie od 20 do 60 minút podľa potreby alebo diagnózy,
  • Liečebný dosah magnetického poľa až 45 cm od stredu prístroja (liečebné účinky obsiahnu väčšiu časť organizmu ako u iných prístrojov.
Vytočte svoje koleso šťastia