5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Problémy s kĺbami

 

Športujete aj cez slzy?
Máte pocit, že Vás telo pri telesnej aktivite akosi zrádza? Raz pichá v kolene, inokedy bolí rameno... Šport, aktívny aj rekreačný, často sprevádza únava, v horšom prípade aj bolesť. Najčastejšie nepríjemnosti spôsobujú kĺby a šľachy. A veková hranica trpiacich ľudí stále klesá.
Ako dosiahnuť úľavu?
Väčšina ľudí nevie ako s diagnózou bojovať. Lieky nemusia byť jediným východiskom. Proti bolestiam a zápalom kĺbov výborne zaberá magnetoterapia. A netreba za ňou dochádzať ani do zdravotníckych zariadení. Domáce magnetoterapeutické prístroje BioTorus  alebo UltiCare pomáhajú pulzným poľom bez vedľajších účinkov tlmiť bolesť a zbavovať sa nepríjemností... 
Zbavte sa bolestí a nepohody
Každý chce byť zdravý a chce žiť bez bolestí a liekov. Vráťte sa k aktívnemu pohybu a k športu. Vyskúšajte zadarmo a nezáväzne účinok domácej magnetoterapie. Zbavte sa bolesti v pohodlí vlastného domova. Nemusíte nikam chodiť! Zoznámte sa priamo doma so zdravotníckymi prístrojmi BioTorus a UltiCare.

.

Pri tomto ochorení odporúčame:

UltiCare LT-99


UltiCare LT-99

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

UltiCare LT-99

  • prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru, alebo dlahu,
  • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti,
  • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele,
  • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku,
  • nemá žiadne známe vedľajšie účinky,
  • liečba je absolútne bezpečná,
  • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry.
Vytočte svoje koleso šťastia