5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Obrna lícneho nervu

V prípade ochrnutia(obrny) lícneho nervu odporúčame použiť prístroj UltiCare LT99. Pulzné magnetické pole pôsobí  protizápalovo, urýchľuje proces regenerácie. Prístroj zásadným spôsobom skracuje dobu liečby.

Obrnu lícneho nervu poznáme podľa „krivých“ úst. Často nedokážeme zavrieť alebo otvoriť oko a celková mimika polovice tváre je narušená. Inými slovami, ak sa smejete, v skutočnosti sa smeje iba zdravá polovica tváre. V prípade podobných príznakov je nevyhnutné včas vyhľadať lekára, pretože obrnu nemožno vždy úspešne vyliečiť, najmä ak je v pokročilom štádiu. Ide o poškodenie lícneho nervu (nervus facialis), ktorý je hlavovým nervom obsahujúcim vlákna na ovládánie mimických svalov polovice tváre, vlákna na slznú žľazu a chuťové vlákna v prednej časti jazyka. Obrnu môže spôsobiť nielen prechladnutie tváre pôsobením prúdu vzduchu, ale aj rôzne vírusové ochorenia, ako napríklad pásový opar v uchu.

U väčšiny ľudí býva obrna lícneho nervu bez trvalých následkov, pričom liečba trvá v priemere od dvoch týždňov až do troch mesiacov, prípadne aj viac. Dôležitá je rehabilitácia v podobe cvičení, masáží a elektrostimulácie.

Taktiež sa odporúča dodržiavať niektoré zásady ako dostatočný fyzický a psychický oddych, obmedzenie pohybu a mimiky tváre (smiech, plač, rozprávanie), vyvarovanie sa teplotných zmien, chránenie tváre pred studeným vzduchom, neodporúča sa ani slnenie na prudkom žiarení. Cviky z rehabilitácie je vhodné opakovať aj doma niekoľkokrát denne s tým, aby sa svaly zbytočne nepreťažili.

Pri tomto ochorení odporúčame:

UltiCare LT-99


UltiCare LT-99

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

UltiCare LT-99

  • prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru, alebo dlahu,
  • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti,
  • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele,
  • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku,
  • nemá žiadne známe vedľajšie účinky,
  • liečba je absolútne bezpečná,
  • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry.
Vytočte svoje koleso šťastia