5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Prechodné poruchy zraku

 

Občasné výpady videnia je častou sťažnosťou ľudí v očnej ambulancii. Našťastie sú občasné výpady videnia spôsobené relatívne nezávažnými problémami ako sú abnormality slzného filmu, kedy postačí aplikácia vhodných očných lubrikancií. Taktiež ľudia s kolísavým krvným tlakom a ľudia citliví na zmeny atmosférického tlaku môžu pociťovať prechodné zhoršenie videnia. V týchto prípadoch je vhodná úprava krvného tlaku a telesné cvičenie.

S výpadmi videnia sa môžeme stretnúť aj pri zdanlivo nesúvisiacich ochoreniach tela napr. poruchy činnosti srdca, výrazné kolísanie krvného tlaku, zmeny veľkých krčných ciev, imunologicky podmienené zápaly ciev a tkaniva, náhla úprava krvného tlaku pri vysokej hypertenzii. S kolísaním zrakovej ostrosti sa často stretávajú aj diabetici, ktorí majú výrazne kolísavú hladinu krvného cukru.

Liečba prechodnej poruchy zraku je vždy závislá od vyvolávajúcej príčiny, či už z hľadiska oka, mozgu, srdca alebo krvného riečiska. Dôležité je odlíšiť relatívne nezávažné príčiny od zrak ohrozujúcich príčin, pretože neskorá diagnostika a tým aj liečba môže v prípade nebezpečných príčin značne zhoršiť perspektívu.

Pri ľahších príčinách súvisiacich s nedostatočným prekrvením alebo súvisiacich s diagnózami vysokého tlaku a cukrovky odporúčame vyskúšať magnetické pulzné pole a prístroje Ulticare a Biotorus.

 

Pri tomto ochorení odporúčame:

UltiCare LT-99


UltiCare LT-99

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

UltiCare LT-99

  • prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru, alebo dlahu,
  • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti,
  • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele,
  • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku,
  • nemá žiadne známe vedľajšie účinky,
  • liečba je absolútne bezpečná,
  • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry.
Vytočte svoje koleso šťastia