5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Vysoký krvný tlak-hypertenzia

 

Riaďte svoj osud

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť súčasťou týchto štatistík. Prístroj BIOquant NS má veľmi podobné účinky ako lieky na vysoký tlak. Nemá však žiadne vedľajšie účinky! Robí krv redšou. Tým sa uľahčuje práca srdca a tlak sa stabilizuje. Prístroj si zadarmo môžete vyskúšať predtým ako sa rozhodnete pre jeho zakúpenie!

Nám už BIOquant NS pomohol

 

 

Viac o vysokom krvnom tlaku:

Naše srdce pumpuje krv cez cievy a tým vytvára určitý tlak. Bez tlaku by krv v tele neobiehala, bez obehu krvi v tele by orgány nedostávali prísun kyslíka a výživu, ktoré potrebujú na svoju činnosť. Krvný tlak zabezpečuje to, že sa krv dostane do všetkých častí vášho tela. Ak ste zdravý, vaše cievy sú pružné. Keď srdce cez ne prečerpáva krv, roztiahnu sa. Miera rozšírenia závisí od toho, koľko sily vynakladá srdce na vypudenie krvi.

Za normálny (optimálny) tlak krvi sa považujú hodnoty nižšie ako 120/80 mm Hg. Tlak krvi medzi 120–139/80–89 sa považuje za tzv. „prehypertenziu“. Ak ste dospelý a váš krvný tlak je 140/90 mm Hg alebo vyšší, máte vysoký krvný tlak. Ak máte cukrovku alebo choré obličky, váš lekár sa bude snažiť upraviť váš krvný tlak na hranicu pod 130/80 mm Hg. Ak váš krvný tlak vystúpi nad túto hranicu a tam sa ustáli, znamená to, že máte vysoký krvný tlak. Váš lekár má niekoľko možností, ako zistiť úroveň vášho krvného tlaku, kým rozhodne, či skutočne máte vysoký tlak krvi.

Vysoký krvný tlak zvyčajne často nebýva sprevádzaný žiadnymi príznakmi. Preto sa nazýva aj „tichý zabijak“. Vysoký krvný tlak môže poškodiť organizmus mnohými spôsobmi. Predovšetkým zvyšuje námahu srdca a ciev. Pretože srdce musí po dlhé obdobie pracovať ťažšie ako za normálnych okolností, má snahu zväčšiť sa – steny srdca zhrubnú, hovoríme o tzv. hypertrofii srdcového svalu. Mierne zväčšené srdce môže pracovať dobre, ale ak sa zväčší priveľmi, môže to spôsobiť veľké problémy. Jedným z najčastejších príznakov je dýchavica po fyzickej námahe.

Čo zapríčiňuje vysoký krvný tlak?

S pribúdajúcimi rokmi cievy človeka tvrdnú a stávajú sa menej elastické. To nastane u každého človeka bez ohľadu na výšku krvného tlaku. U osôb, ktoré majú vysoký krvný tlak, nastane tento proces oveľa skôr. Vysoký krvný tlak zvyšuje riziko mozgovej porážky. Môže tiež poškodzovať obličky a zrak. Až 90 – 95 percent prípadov vysokého krvného tlaku nemá známu príčinu. Niektoré faktory zvyšujú pravdepodobnosť, že sa táto choroba rozvinie. Patrí k nim:

  • Obezita (hodnota BMI vyššia ako 30 alebo vyššia)
  • Nadmerné solenie
  • Alkohol (najmä nadmerné alebo časté pitie alkoholu)
  • Nedostatok telesného cvičenia
  • Stres

Pri tomto ochorení odporúčame:

Laser BIOquant NS


Laser BIOquant NS

Jedným zriešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych amozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant®NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý vsúčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí vrôznych krajinách Európy.

BIOquant®NS je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom vzdravotníckych zariadeniach aj vdomácnosti. BIOquant®NS môžete použiť tiež na regeneráciu ahojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

Vytočte svoje koleso šťastia