5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Nízky krvný tlak

Hypotenzia-nízky tlak

Krúti sa vám často hlava, trápia vás závraty a máte pocit, že odpadnete? Dokonca sa Vám to možno aj stalo. Na vine môže byť nízky krvný tlak, ktorý sa síce ako zdravotný problém zľahčuje, ale môže spôsobiť nielen nepríjemné pocity, ale aj naznačovať závažnejšie ochorenia srdca a nadobličiek. Ak sú symptómy jednorazové, nie je dôvod na paniku. Ak sa však slabosť, únava, plytké dýchanie, hučanie v ušiach a studený pot opakujú, je vhodné si tlak zmerať a zaoberať sa príčinami.

Ako problém riešiť ?

V prvom rade sa treba zamyslieť nad svojim pitným režimom. Nedostatok tekutín býva častou príčinou zníženého tlaku. Účinný pomocník pri regulácii hodnôt tlaku je aj domáci zdravotnícky prístroj BIOquant. Pôsobením laserového svetla cez sieť krvných vlásočníc v nose zlepšuje prietok krvi, upravuje hodnoty tlaku, pomáha ich dostať do normálu a zbaviť sa tak nepríjemných sprievodných javov nízkeho krvného tlaku.

Vyskúšajte Bioquant

Odstráňte nepríjemné pocity slabosti, hučania v ušiach a závraty súvisiace s poklesom tlaku. Vyskúšajte účinky prístroja Bioquant nezáväzne, zadarmo a v pohodlí vlastného domova. BIOquant používajú praktickí lekári aj individuálni klienti. Mnohým ľuďom sa stal neodmysliteľným spoločníkom a priateľom

 

Viac o nízkom tlaku

Za hypotenziu sa považuje stav, pri ktorom je hodnota systolického tlaku menšia ako 90 a hodnota diastolického tlaku nižšia ako 60 mmHg. Prečo hypotenzia vlastne vzniká, lekárska veda objasniť zatiaľ presne nevie. Nezriedka za ňou stojí nedostatok tekutín či náhly úbytok hmotnosti. Rizikovými skupinami sú preto dospievajúce dievčatá, mladé štíhle ženy, tehotné dámy, ľudia trpiaci poruchami príjmu potravy (anorexia, bulímia), ale tiež ľudia v období jesene života. Seniori sú totiž útlej postavy a zvyčajne zabúdajú piť, pretože nepociťujú smäd. Pitný režim si odsledujte mimoriadne starostlivo – denne treba prijať 2 až 3 litre tekutín.

Na zdvihnutie tlaku okrem čistej vody zaberá aj káva. Uvoľnite si odev najmä okolo krku a poriadne vyvetrajte miestnosť, aby sa vám lepšie dýchalo.

Treba sa zamerať na účinnú prevenciu. K tej patrí pravidelný pohyb – chôdza, turistika, plávanie a podobne. Vyhýbajte sa dlhému státiu. Pri sprchovaní sa otužujte a striedajte teplú vodu so studenšou.

Pri tomto ochorení odporúčame:

Laser BIOquant NS


Laser BIOquant NS

Jedným zriešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych amozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant®NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý vsúčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí vrôznych krajinách Európy.

BIOquant®NS je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom vzdravotníckych zariadeniach aj vdomácnosti. BIOquant®NS môžete použiť tiež na regeneráciu ahojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

Vytočte svoje koleso šťastia