5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Kŕčové žily (Varixy)

 

Kŕčové žily alebo varixy

Myslíte si, že kŕčové žily sú len estetickou záležitosťou prejavujúcou sa vystúpenými a pokrútenými cievami v oblasti nôh? Vôbec nie! Ide o bolestivé chronické ochorenie chlopní ciev, ktoré predstavuje vážne zdravotné riziká. Človek má často problém, že sa mu nedá ani chodiť ani stáť a ani sedieť. Zlá cirkulácia krvi najmä v nohách môže viesť k opuchom a upchávaniu žíl s rizikom trombózy. V ľahších formách sa ochorenie prejavuje svrbením a kŕčami, pri ťažkých stavoch môže dôjst k praskaniu a vzniku otvorených rán. Ako vznikajú lekári vedia - prečo však vznikajú je doteraz dosť záhadné. Kŕčové žily sú výhradným problémom ľudí - v živočíšnej ríši sa nevyskytujú.

Ako sa varixom brániť?

Skúšali ste už všetko možné špeciálne pančuchy, gély, lieky, možno dokonca operáciu? Zmiernenie príznakov a prevencia je možná aj domácou laserovou terapiou. Pôsobenie laserového svetla prístrojom BIOquant na červené krvinky pomáha odstrániť bolesť a vyliečiť alebo aspoň stabilizovať príznaky ochorenia. Dlhodobé zlepšenie cikrulácie krvi prospieva cievam, ich elasticite a zamedzuje vzniku krvných usadenín. Bezbolestne a bez návštev zdravotníckych zariadení. Referencie zákazníkov TU.

Zbavte sa bolestí a opuchov, zmiernite prejavy ochorenia!

Skúste neinvazívne riešenie problému kŕčových žíl a cirkulácie krvi! Zbavte sa bolesti a zlepšite vzhľad svojich nôh. Pozrite si video o ľuďoch, ktorým sa stal BIOquant skutočným pomocníkom a domácim lekárom a vyskúšajte jeho účinok. Nezáväzne, zadarmo a v pohodlí vlastného domova. 

Viac o kŕčových žilách

Varixy, alebo kŕčové žily, je chronické ochorenie žíl prejavujúce sa opticky vystúpenými a deformovanými cievami najmä na nohách. Prečo vznikajú nie je úplne jasné, hoci mechanizmus je známy. Ide o nesprávnu funkciu chlopní v žilách, ktorými sa krv dostáva z nôh do srdca. V zdravej žile sa chlopne na určitom úseku pri pumpovaní krvi uzatvoria a ďalším sťahom sa krv dostáva vyššie. V postihnutej žile chlopne neuzatvoria úsek, krv sa vracia a vytláča steny žily všetkými smermi. Žila sa predlžuje, vytvára meandre a stav sa zhoršuje.

V jednoduchších prípadoch sa postihnutie prejavuje esteticky, neskôr svrbením a kŕčami, pri ťažkých stavoch môžu vzniknúť otvorené rany s vážnymi zdravotnými ťažkosťami.

Pri tomto ochorení odporúčame:

Laser BIOquant NS


Laser BIOquant NS

Jedným zriešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych amozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant®NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý vsúčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí vrôznych krajinách Európy.

BIOquant®NS je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom vzdravotníckych zariadeniach aj vdomácnosti. BIOquant®NS môžete použiť tiež na regeneráciu ahojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

Vytočte svoje koleso šťastia