5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Osteoporóza

 

 

Osteoporóza
Straší Vás prízrak osteoporózy? Predstava ubolenej a zhrbenej ženy, ktorej táto choroba ukradla niekoľko centimetrov z výšky? Vidina problémov s kĺbami, bolesti a obmedzenej chôdze s paličkou? A strach z najvážnejšieho dôsledku riedkych kostí- zlomeniny krčka stehennej kosti? Tá si ročne vyžiada milióny obetí... Názory lekárov už nie sú jednoznačné. Vápnik v podobe doplnkov výživy už nie je všeobecný recept.

 

Ako si zachovať silné kosti?
Staráte sa o prísun vitamínov, uprednostňujete stravu bohatú na vápnik... Robíte dobre, ale použiť vápnik na spevnenie kostí dokáže len časť buniek, ktorých, žiaľ, vekom ubúda. Zdravá strava a dostatok živín v kombinácii s regeneráciou buniek dokážu viac. Domáci zdravotnícky prístroj UltiCare lieči a uzdravuje magnetickým poľom. Bez vedľajších účinkov zlepšuje regeneráciu buniek, teda aj chrupavkových a kostných. Pomáha vstrebávaniu vápnika, zväčšuje hustotu kostnej hmoty a tlmí bolesť... Referencie zákazníkov TU.

 

Doprajte si istotu a zdravšie kosti
Skombinujte vitamíny, výživové doplnky a pohyb s domácou magnetoterapiou. Zabudnite na strach zo zhrbenej postavy, chôdze do schodov a úrazu. Pomôžte bunkám udržať vápnik v tele, odstráňte bolesť a zabráňte problémom, ktoré osteoporóza spôsobuje. Pozrite si video o ľuďoch, ktorým v tom pomohol magnet. Vyskúšajte jeho účinok - nezáväzne, zadarmo a v pohodlí vlastného domova.