5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Hernia disku

 

Pri poškodení platničiek a hernii disku sa odporúča magnetoterapia, najmä pre analgetizujúci účinok. Vhodné je použitie prístrojov Ulticare LT-99 alebo BioTorus LT-100.

Hernia disku je nepríjemné ochorenie medzistavcovej platničky, pri ktorom dochádza k vysunutiu jadra platničky cez obal. Platnička začne tlačiť na nervové korene a alebo priamo na miechu a spôsobuje silnú bolesť.

Príčiny

Hernia môže vzniknúť náhle, napríklad pri manipulácii s ťažkými predmetmi, ale aj ako dôsledok pomalého opotrebovania platničiek. Riziko sa zvyšuje s vekom, ale aj sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu.

Liečba

Hernia disku predstavuje nevratnú zmenu a pôvodný stav nie je možné dosiahnuť liečbou. Dá sa však zlepšiť zásobovanie mäkkých tkanív a svalov chrbtice krvou. Zmenší sa tak tlak na zasiahnuté nervové korene. Tiež je možné vhodnou terapiou znížiť intenzitu bolesti. Ak konzervatívna liečba neprináša efekt, zvyčajne príde na rad chirurgický zákrok.

Pri tomto ochorení odporúčame:

UltiCare LT-99


UltiCare LT-99

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

UltiCare LT-99

  • prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru, alebo dlahu,
  • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti,
  • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele,
  • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku,
  • nemá žiadne známe vedľajšie účinky,
  • liečba je absolútne bezpečná,
  • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry.
Vytočte svoje koleso šťastia