5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Bechterevova choroba - ankylozujúca spondylitída

 

Pri príznakoch Bechterevovej choroby je vhodná magnetoterapia. Jej cieľom je tlmiť bolesť, zmierniť zápalové procesy a zlepšiť pohyblivosť. Odporúčame prístroje Ulticare LT 99 alebo BioTorus LT 100.

Charakteristika

Bechterevova choroba - ankylozujúca spondylitída - je chronické zápalové ochorenie chrbtice znižujúce jej pohyblivosť, v ťažkých prípadoch až po jej úplnú nehybnosť. Má dlhodobý a postupný priebeh. Častejšie postihuje mužov ako ženy.

Liečba

Bechterevovu chorobu nie je možné ani pri súčasných lekárskych metódach úplne vyliečiť. Terapia sa sústreďuje na potlačenie zápalových procesov a na spomalenie priebehu znehybnenia. Veľmi dôležité je cvičenie a rehabilitácia, dobré výsledky pomáha dosahovať aj magnetoterapia.

Pri tomto ochorení odporúčame:

BioTorus LT-100


BioTorus LT-100

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti (analgetický efekt), účinky uvoľňujúce svalové kŕče, protiopuchové účinky (protiedémové), hojivé a protizápalové účinky, tiež účinky regeneračné a účinky zlepšujúce prietok krvi (vazodilatačné). Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

BioTorus LT-100

  • Výnimočná konštrukcia - váha prístroja je len 850 gramov,
  • Možnosť pripojiť externý (vonkajší) aplikátor, a tým umožniť používanie prístroja u dvoch osôb naraz, prípadne pôsobiť na dve rozličné miesta u tej istej osoby,
  • Ako jediný prístroj v EU umožňuje použiť na každý z aplikátorov iný pracovný program
  • Prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • Plynulá regulácia intenzity (sily) magnetického poľa a tým možnosť použitia prístroja i u ľudí citlivých na magnetické pole, alebo u malých detí, ktorým postačuje nižšia intenzita,
  • Možnosť nastavenia doby terapie od 20 do 60 minút podľa potreby alebo diagnózy,
  • Liečebný dosah magnetického poľa až 45 cm od stredu prístroja (liečebné účinky obsiahnu väčšiu časť organizmu ako u iných prístrojov.
Vytočte svoje koleso šťastia