5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Zápal priedušiek

 

Ak trpíte zápalom pridušiek, odporúčame Vám použiť prístroj UltiCare.

Zápal priedušiek patrí do skupiny akútnych ochorení dýchacieho systému. Spôsobuje ťažkosti pri správnom dýchaní a preto sa považuje za ochorenie, ktoré znepríjemňuje život každému nakazenému a to pri každom nádychu a výdychu.

Záchvaty suchého, dráždivého kašľa, ktorý prechádza do vlhkého, hlienovitého, zvýšená teplota, malátnosť i ťažkosti s dýchaním - takto sa zvyčajne prejavuje zápal priedušiek, ktorý patrí k najčastejším ochoreniam detského veku. Najviac postihuje deti do 5 rokov, pričom sa nevyhýba ani dojčatám a batoľatám, pri ktorých je priebeh ochorenia vždy vážnejší a  preto si neraz vyžiada hospitalizáciu.

Zápal priedušiek sa týka poškodenia výstelky dýchacieho traktu a často krát je spojený s nepríjemným kašľom. Postihuje rovnako dospelých i deti a práve u detí býva zápal priedušiek spájaný s astmou. Výskyt zápalu priedušiek je vysoký hlavne v chrípkovom období, čo je spôsobené tým, že práve vírus chrípky je aj príčinou zápalu priedušiek. Okrem toho môžu zápal priedušiek spôsobiť aj baktérie alebo aj dýchanie znečisteného alebo tabakového vzduchu.

Pri oslabenej imunite býva riziko rozvoja takejto choroby ešte vyššie. Príznaky zápalu priedušiek zahŕňajú kašeľ, bolesti v hrudníku a pískanie pri dýchaní. Podobne ako pri zápale pľúc, sa dá zistiť prítomnosť zápalu priedušiek RTG snímkom. Ak sa diagnóza potvrdí, pristupuje sa k liečbe. Zápaly priedušiek bývajú hlavne vírusové a preto sa liečia väčšinou príznaky, ktoré ustúpia po niekoľkých dňoch. Ak ide o bakteriálnu infekciu, nasadí lekár antibiotiká. Okrem toho treba dbať na dostatok oddychu, tekutín a pokoja.

Zápal priedušiek sa dá vyliečiť ak človek nepodcení jeho závažnosť a priebeh. Preto ak pretrvávajú vyššie uvedené príznaky, treba vyhľadať lekára, ktorý určí diagnózu a zvolí správnu liečbu. Keď tá zaberie, o pár dní choroba odznie.

 

Pri tomto ochorení odporúčame:

UltiCare LT-99


UltiCare LT-99

Je prístroj určený na liečbu a stimuláciu organizmu pomocou pulzného magnetického poľa nízkej frekvencie. Jeho prednosti sú hlavne účinky pôsobiace proti bolesti, uvoľňujúce svalové kŕče, hojivé, protizápalové účinky a účinky zlepšujúce prietok krvi. Prístroj je certifikovaný, medicínsky prístroj triedy IIa.

Výhody použitia prístroja

UltiCare LT-99

  • prístroj vlastní ako jeden z dvoch prístrojov patentovanú NTS technológiu, ktorá zabezpečuje nenávykovosť organizmu na liečbu,
  • prístroj môžete použiť i cez odev, sádru, alebo dlahu,
  • jednoduchá obsluha, vhodný pre seniorov aj malé deti,
  • môžete ho používať aj pri kovových implantátoch v tele,
  • môžete sa liečiť kedykoľvek a kdekoľvek 365 dní v roku,
  • nemá žiadne známe vedľajšie účinky,
  • liečba je absolútne bezpečná,
  • samočinné vypnutie po ukončení liečebnej procedúry.
Vytočte svoje koleso šťastia