5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Astma

 

Na svete  je asi 300 miliónov astmatikov a do roku 2025 ich vraj bude o 100 miliónov viac. V Európe bojuje s astmou 68 miliónov ľudí, na Slovensku asi 200 000, z toho  okolo 10 000 má ťažkú formu.

Každý tretí človek s nejakým druhom alergie skončí s rozvinutou astmou

Hrozivé štatistiky- najmä vzhľadom na pribúdajúci počet rôznych alergií. Ako s nimi bojovať ?

Astma je ochorenie, ktoré sa prejavuje sťaženým dýchaním. Ťažkosti trvajú niekoľko minút. Potom sa mu stav zlepší a o chvíľu je celkom v poriadku. Takéto záchvaty dýchavičnosti sa môžu objaviť už v detskom veku.

Príčinou tohto ochorenia je trvalý zápal dýchacích ciest. Tento zápal pretrváva aj v situácii, kedy človek zdanlivo nemá ťažkosti. Neprimeraná citlivosť dýchacích ciest môže byť vrodená, alebo je získaná vplyvom prostredia. Často môže astmu zhoršovať neliečená alergia, napríklad na peľ, prach, zvieratá. Astma sa sústavným dráždením pľúc alergénmi postupne zhoršuje.

Astma je vážne ochorenie, pretože sťažené dýchanie môže ohroziť život. Každý riok spôsobí astma 250 000 predčasných úmrtí.Vo fáze dýchacích ťažkostí sa dýchanie stáva neľahkým. Spôsobuje to kŕč v dýchacích svaloch. Sliznica dýchacích ciest opuchne, čo ešte zhoršuje dýchanie. Okrem toho sa v pľúcach začína rýchlo tvoriť hustý hlien, ktorý tvorí ďalšiu mechanickú prekážku dýchania. Toto zúženie priesvitu dýchacích ciest spôsobí často aj jasne počuteľné dýchanie s typickým zvukom jemného „pískania“ v pľúcach pri nádychu a výdychu. Často vzniká pri zaspávaní a počas noci.

Astma nie je len občasné ochorenie. Preto ak vám bola diagnostikovaná,  nezanedbajte pravidelné kontroly. Pacienti, ktorí sa neliečia, kým nemajú ťažkosti, si často privodia vážne zhoršenie stavu. Priedušky sa časom zužujú a tieto zmeny sú potom už nezvratné. Nepodceňujte astmu, ani keď zdanlivo nemáte ťažkosti.

Pri astme a jej predchádzaní odporúčame používať laserový prístroj Bioquant. Princíp je založený na lepšom prekrvení organizmu tým, že svetlo presnej vlnovej dĺžky pôsobí na krvinky, uvoľňuje ich so zhlukov, čím dokážu lepšie viazať na seba kyslík a prenášať ho k orgánom.

Väčšina astmatikov pocíti zlepšenie už po prvých aplikáciách prístroja Bioquant.

Pri tomto ochorení odporúčame:

Laser BIOquant NS


Laser BIOquant NS

Jedným zriešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych amozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj BIOquant®NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý vsúčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí vrôznych krajinách Európy.

BIOquant®NS je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom vzdravotníckych zariadeniach aj vdomácnosti. BIOquant®NS môžete použiť tiež na regeneráciu ahojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

Vytočte svoje koleso šťastia