5 vecí, ktoré by ste malio magnetoterapii vedieť kliknite tu...

Vyskúšaj si prístroj ZADARMO


Chcete zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov vyskúšať niektorý z našich prístrojov? Napíšte nám! Do kolónky "Vaša otázka" nám napíšte na akú chorobu chcete vyskúšať prístroj, vyplňte Vaše kontaktné údaje a odošlite.


Laser BIOquant NS

Laser BIOquant NS

Jedným z riešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych a mozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka, laserový prístroj  BIOquant® NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý v súčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí v rôznych krajinách Európy.

BIOquant® NS   je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom v zdravotníckych zariadeniach aj v domácnosti.  BIOquant® NS  môžete použiť tiež na regeneráciu a hojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

Dnešná doba nás núti zmeniť zabehnuté zvyky v mnohých oblastiach. Jednou z nich je riešenie zdravotných ťažkostí, ktoré nám prináša život. V minulosti bolo v mnohých prípadoch riešením užívanie liekov. Moderné technológie menia aj tieto, desiatky rokov zaužívané návyky.

Jedným z riešení pri prevencii alebo pomocníkom pri liečbe časti srdcovocievnych a mozgovcievnych ochorení je zdravotnícka pomôcka,  laserový prístroj BIOquant® NS. Je to zdravotnícka pomôcka vyvinutá na základe osvedčeného prístroja, ktorý v súčasnosti používa viac ako 25 000 ľudí v rôznych krajinách Európy.

BIOquant® NS je prístroj určený na ožarovanie krvi laserovým svetlom v zdravotníckych zariadeniach aj v domácnosti. BIOquant® NS môžete použiť tiež na regeneráciu a hojenie tkanív priamym ožarovaním tkaniva infračerveným svetlom.

 

Prečo sa ožaruje nosová dutina?

Nosová dutina má výnimočnú pozíciu - nachádza sa blízko mozgu. Mozog je nervové centrum celého tela. V nosovej dutine je veľké množstvo ciev s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Krv z celého tela prechádza ožarovanou oblasťou približne každých 30 minút. Za tento čas sa laserovým svetlom ožiari celý objem krvi cirkulujúcej v tele, čo následne prináša viac kyslíka do mozgu a celého tela. Zlepšuje sa prietok krvi, načo pozitívne reaguje aj nervový systém.

 

Ako BIOquant® NS pôsobí na Vaše telo? 

 • vaše telo bude mať viac kyslíka, viac kyslíka znamená viac energie
 • stabilizuje krvný tlak
 • znižuje pravdepodobnosť tvorby zrazenín v krvi
 • znižuje odpor krvi pri jej prúdení cievami
 • ovplyvňuje hladinu lipidov, hodnoty LDL cholesterolu a triglyceridov sa znižujú v prípade, že boli pred použitím prístroja zvýšené
 • zlepšuje prekrvenie mozgu
 • zlepšuje prekrvenie dolných končatín

 

Doplnkové účinky prístroja BIOquant® NS:

Prístroj BIOquant® NS je možné využiť na regeneráciu tkanív s využitím svetla v červenej až infračervenej oblasti, t.j. vlnová dĺžka 630 až 1000 nm. 

 • energizujúci účinok na bunky a tkanivá
 • zlepšenie miestneho prekrvenia
 • úľava od bolesti
 • zlepšenie klinických symptómov

Ako BIOquant® NS pôsobí na krv?

Krv je zrkadlo zdravia človeka. Keď ideme k lekárovi jedno z najčastejších a najdôležitejších vyšetrení je rozbor krvi. Ukazuje nám čo je v našom tele v poriadku a naopak čo budeme musieť riešiť. Jednou zo základných úloh krvi je prinášať bunkám tela dostatok kyslíka a odnášať oxid uhličitý. Toto zabezpečujú červené krvinky.

Veľa ľudí má bohužiaľ červené krvinky pospájané ako to vidíte na obrázku č.1. Tento stav sa nazýva zhlukovanie, stĺpčekovanie, retiazkovitenie atď. Toto, spolu s nízkou pružnosťou ciev a červených krviniek sú príčiny, prečo je tok krvi v najtenších kapilárach sťažený. Srdce musí vynaložiť väčší výkon, aby malo telo dostatok kyslíka. Pokiaľ to srdce nezvláda, cievy v neokysličených oblastiach sa rozširujú. Môže to spôsobiť nedostatočné okysličenie a bolesti v oblastiach s nedostatkom kyslíka. V takýchto prípadoch môže dôjsť k stupňovaniu ochorení ako mozgová hypoxia, problémy s krvnou cirkuláciou, srdcový infarkt, mozgová mŕtvica, ischemické choroby srdca atď.

Po ožarovaní s BIOquantom NS, sa krv a jej vlastnosti zlepšujú. Pri dlhodobých zdravotných problémoch k náprave dochádza postupne. Červené krvinky sa oddelia, zlepší sa okysličenie a dochádza k aktivácií enzýmov, ktoré rozpúšťajú lipidy (tuky) a iné substancie v krvi. V porovnaní s počiatočným stavom sa zväčšuje povrch červených krviniek, čím dochádza k značnému zlepšeniu schopnosti červených krviniek viazať a prenášať kyslík aj oxid uhličitý. Výsledok môžete vidieť na obrázku č.2 a rovnako vo videu vidíte ako by mala vyzerať zdravá krv. Okrem toho je v takejto krvi znížená možnosť tvorby krvných zrazenín a upchávania ciev. Ináč povedané, účinná prevencia vzniku srdcového infarktu a mozgovej príhody v dôsledku upchatia cievy.

obrázok 1 obrázok 2

 

Čo všetko môžete vidieť v krvi?

Na nasledujúcich obrázkoch Vám prinášame niekoľko ukážok toho, čo sa môžete z vašej krvi dozvedieť.

baktéria v krvi

 

baktéria obalená bielymi krvinkami

 

cholesterol v krvi

fibrin v retiazkovej krvi

krv pod mikroskopom

Prístroj BIOquant® NS je určený bežným užívateľom na celkové zlepšenie zdravia a vitality. Rovnako je vhodný pre  športovcov na zýšenie výkonu, ako dôsledok lepšieho okysličena krvi.

BIOquant® NS je vhodný pre používateľov, ktorí chcú liečiť srdcovocievne a mozgovocievne ochorenia, vrátane používateľov s kardiostimulátorom. Prístroj je vhodný aj na liečbu v zdravotníckych zariadeniach, pod dohľadom lekára.

Poslednou skupinou používateľov, ktorým je prístroj BIOquant® NS určený, sú deti štaršie ako 3 roky.

Zdravotnícku pomôcku BIOquant® NS môžete použiť na ožarovanie krvi v nosovej dutine, viď. obrázok č.1 alebo na ožarovanie tkanív infračerveným svetlom, obr. č.2

obrázok 1

obrázok 2

 

Vytočte svoje koleso šťastia